asma tavanlar için bir aygıt süspansiyon sistemi

asma tavanlar için bir aygıt süspansiyon sistemi

12 October 2017Asma yapı gizlemek kusurları ve tavanlar oda zarif bir görünüm verirAsma yapı gizlemek kusurları ve tavan oda vidKonstruktsiya tavan sistemi uzunluğu ve genişliği, alan ve bitirme tür farklı olabilir süspansiyon haline Döşeme verir. Tavana Asılı yapıları, odaya iyi bir görünüm vermek kusurları gizlemek ve rahat bir ortam sağlar.


asma tavan nedir

asma tavan aygıtı tavana ve çerçeve bitirme ardından duvarlar ile doğrudan bağlanan bir çerçeve gösterir.

Tavan temeli tavan sabitlenen çerçeve olarak hizmetTavan temeli tavan sabitlenen çerçeve olarak hizmet

tavan döşeme tasarımı altında Asma birçok avantajı vardır:

 • Tavandaki düzensizlikler Hide;
 • Bu gizlemek ve kablolama ve diğer mühendislik konularını izole sağlar;
 • Bu daha termal yalıtım ve ses yalıtım sisteminin bir rol oynar;
 • Bu bölgeye oda bölmek için tavanın herhangi tasarım ve mimari oluşturmanıza olanak sağlar.

süspansiyon sistemi için kuru duvar, kumaş, tabak ve kaburgalar, plastik, bant gerilimi ve diğer dekoratif malzemeleri tutturulabilir. Süspansiyon sistemi taşıyan kılavuzları, yanal kılavuz, açısal pervaz, süspansiyonlar, vidalar ve dübeller oluşur.


Süspansiyon sistemi Ecophon ve ECOPHON odak akustik tip sistemidir. Bu montaj sünek camdan yapılır ses emici levhaların, tutulduğu galvanizli çelik çerçeve yapılmıştır.

Süspansiyon sistemi ECOPHON odak herhangi bir odaya monte edilebilir, bu gizli ve açık, ses geçirmez edilebilir. Asma tavan Knauf tasarımı mükemmel teknik özelliklere sahip, bileşenleri profilleri, kılavuzlar, vida ve dübel içermektedir. Tüm bileşenleri ile, onlar belirli bir odaya yüklemeye hazır olacak, bireysel bir proje tasarımına sipariş edebilirsiniz.

ECOPHON bir özelliği odak ECOPHON ve süspansiyon sistemleri iyi bir ses emici özellikleridirECOPHON bir özelliği odak ECOPHON ve süspansiyon sistemleri iyi bir ses emici özellikleridir

kaplama malzemeleri her türü çok dikkatli izin verilen maksimum aşmadı kaplama malzemeleri ağırlığına, tavan 1 m maksimum yük seviyesine göre destekli malzeme süspansiyon sistemi, seçilmelidir için. süspansiyon sistemi üzerinde etkili olan aşırı yükleri yapısının bozulması ve tavan çöküşüne neden olabilir.Asma tavan ana yapısı

Tavan süspansiyon sistemi kaburgalar resimler gibi, karşı karşıya kaplama malzemeleri için temin edildiği bir metal çerçeve üzerine monte edilir.

metal çerçeve tamamını alan üzerinde tavan yüksekliğini ayarlamak yardımcı askıları vardır.

çerçeve içinde birinci bağlantı elemanları, metal askılarıçerçeve içinde birinci bağlantı elemanları, metal askıları

asma tavanların birçok türü vardır:

 1. metal raylar üzerinde Asma tavanlar. asma tavan rayları inşaatı dübel ve vidalar vasıtasıyla bir metal çerçeve üzerine monte edilmiş, açılar süspansiyonlar ayarlanır. tavanlarda Raf dizaynı en iyi, çünkü uzun ve dar odalarda kullanılmak üzere uygundur Reiki boyalı kaburgalar soyma boya çıkabilir, verilecek azaltabilir veya bir kesim ile eklemlerin uzunluğu eklemek için yeterince zor. Daha kolay hazır malzemeler ile çalışmak. Bu tasarım, dayanıklılık nem direnci farklıdır. tavan ve kaba raf arasındaki boşlukta, ek havalandırma ekipmanı yükleyebilirsiniz.
 2. Mineral elyaf konstrüksiyonlar asma tavan metal çerçeve üzerinde kabası bitmiş tavanda sabitlenmiştir. Tabaklar çerçeveye yerleştirilir ve sabitlenir.
 3. Tavan levhalar. Mineral elyaf, metal, alçıpan, strafor: bir sahte tavan tasarımı farklı malzemelerin levhaları oluşturulabilmektedir. Plakalar çerçeveye monte edilir ya da ön tarafında sabit taraf pervaz ve çentikler ortaya konulur.

Herhangi tavan tasarımı sayesinde ek havalandırma ve kaba asma tavan arasındaki havalandırma boşluğu yüklemek mümkün kılar.

asma tavan tasarımı hava delikleri sağlarasma tavan tasarımı hava delikleri sağlar

kaba tavan ve asma tavan çerçevesi arasındaki minimum boşluk en az 2,5 cm olmamalıdır.

Metal çerçeve kullanılan gelecekte inşaat ve dekorasyon malzemeleri şekline bağlı olarak tavan ve duvarlar sabitlenmiş. Destekleyici raylar süspansiyon dil üzerinde tavan belirli bir düzeyde sabitlenmiş bir yapı ve enine rayları süspansiyon haline getirilmiş ve tavana ve destek rayı sabitlenir. Köşe pervaz duvar ve tavan arasında görsel alan oluşturur.


GCR cihaz tavan Özelliği

Farklı kuvvet üzerinde asma tavan alçı cihaz, ses ve ısı izolasyonu özelliklerine sahiptir.

Çok düzeyli tavan alçı, bir imar binaların sağlayan karmaşık bir yapı çerçevesi vardırÇok düzeyli tavan alçı, bir imar binaların sağlayan karmaşık bir yapı çerçevesi vardır

asma tavan olabilir:

 • Cihaz geçişler ve trim olmaksızın sürekli bir yüzeye sahip olduğunda Kardeş;
 • Çok seviyeli, ne zaman geçiş toplam sayısı;
 • GCR ile kapatılmış çerçeve ile;
 • açık çerçeve modüler tavan.

Cihaz, açık tavan çeşitli bölümlere oda bölmek için kullanılır askıya alındı. Başarıyla seti çok seviyeli bir tasarım ise elde.


sahte tavan montaj kök ana yatak profilleri birbirine ve genişleticiler bağlanır monte sonra bir tavan askı, yüklemek gereklidir.

Çerçeve hazır olduğunda, alçı levhalar bitirme başlayabilirsiniz. Alçıpan bağlantı elemanları bir köşesinden itibaren olan, bu yüzden gerekli malzeme hesaplamak taşıyıcı profil ile düşme eklem. GCR metal profili delici, metal çerçeve vidalarla tutturulmuştur. alçıpan, alçıpan shpaklyuyut eklemlerde, lateks boya ile boyanmış saclarının montajından sonra.

Asma tavan için montaj çerçevesi (video)

Asma tavanlar için zorunlu uygunluk sertifikaları

asma tavanlar kurmadan önce, konut ve ofis binalarında kullanılmak üzere uygunluk belgesi kontrol etmek, onların kalitesini sağlamak için gereklidir.

Yüksek kaliteli malzemeler ve ustanın deneyimi askıya yapısının bir güvenilirlik garantisi ve dayanıklılık olacakYüksek kaliteli malzemeler ve ustanın deneyimi askıya yapısının bir güvenilirlik garantisi ve dayanıklılık olacak

GESN isteklerini karşılayabilmek için önemlidir:

 1. Malzemeler çevre dostu olmalıdır;
 2. Çerçeve hatalarına karşı sağlam olması gerekir;
 3. Çerçeve deformasyon çerçevesi sistemi olmadan maksimum yük muhafaza, malzeme türü ile eşleşmelidir.

Tavana montajı yapım çalışmalarına işlerin kalitesini, güdümlü ENiR garanti ustalar tarafından yapılmalıdır, ancak tüm önlemleri ve uygun becerileri göz önünde asma tavan montaj bağımsız yapılabilir.

yapımında kullanılan sertifikalı olmayan maddelerin kullanımı kesinlikle asma tavan konstrüksiyonları yasaktır. Bu tür malzemeler kalite için test edilmez ve sahiplerinin yaşam ve sağlığını tehdit edebilir.

tavan için malzeme seçimi (video)

Tasarım asma tavanlar her firma- üretici başlayan ve kaplama malzemeleri geniş bir yelpazede sunuyor farklı olabilir. Bu bir asma tavan kurulumunu kolaylaştıran ve uzmanların katılımı olmadan, kendi başlarına onarım yapılması için bir fırsat sunar. 

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 4 = 13

map