The Blogoturma odasında Uyumlu bir atmosfer yüksek kaliteli lambalar temin tavan yapısına bakarak montemat kuşe ve tüm renk ve tonları yanı sıra konflimento vb Gömme: oturma odasında Uyumlu atmosfer tavan potolkaSvetovoe inşaat tasarım bakımından monte yüksek kaliteli lambaları temin çeşitli seçenekleri önerir Hoş çeşitli sürprizler Tasarım ve hemen hemen bulunabilir herhangi tavan kendisine en ahenkli projektörler.


tavanlar için LED aydınlatma armatürleri: ne tür

Onların şekil güzelce tavan ve tavan boşluğuna arasındaki tavan düzenlenmiş yardımcı olur, çünkü bugün en popüler Gömme.

Döner fonksiyonları armatürleri farkı göre şunlardır:

 • Döner. Bunlar herhangi bir yönde akışı ışığı doğrudan yardımcı olan bir döner menteşe var.
 • Düzeltildi. Bu sabit lambalar, ışık zemine dik, yere düşer.

Sayesinde yapısal özelliklerine, modüler kolye ışıkları evin benzersiz iç mekan yaratılırkenSayesinde yapısal özelliklerine, modüler kolye ışıkları evin benzersiz iç mekan yaratılırken

Ampul türleri (şekil, boyut):


 • Standardı. Biraz tuvalin kenarından çıkacak, çok büyük svetilnichki değil. Formlar herhangi biri olabilir - yıldız ve kalpleri için turdan. ve bu formu bu orijinal aydınlatma armatürleri ekleyebilir.
 • Toplu. Bu noktalar daha küçük avizeler gibi ve ayrıntı özenli iç, yakışır. Bu lambaların tasarımı çok dekoratif ve aynı dekor uygun.
 • Uzun Ekstra. Mümkün farklı pozisyonlarda yüklemek için yapar büküm mekanizması ile - çoğunlukla bir fincan veya bir mum, şeklindedir.
 • Top. yarıküre biçiminde şekillendirilmiş Bu tavan aydınlatma cihazları saydam ya da dekoratif bir kaplama ile opak olabilir.
 • Özel. düzensiz şekilli Bu dahili veya yanlış modelleri. Örneğin, kare lamba için, basit istemiyorsanız, sen iç mekan döşeme yükünün en ilgilenir yaratıcı seçenek, olsun.

Ve bu, tabii ki, lambaların hepsi değil türleri.

tavanlar için Spotlights: lamba tipine

Biz LED, nokta-ve enerji tasarrufu sağlayan lambalar bahsediyoruz.

LED lambalar - bu, enstrümantasyon, LED bazlı, aslında, onlar "Swetnam" dir, dolayısıyla ısınmıyor yani var ışığının yeterli bir miktarı.Spot ışıklar - bu tasarım asma tavanda tam gidecek. Onlar onları güvenli hale özel malzemeden ısı yalıtımı yapılmıştır. Gerçekten mitler - Bu mitler onlar zararlı olduklarını vardır.

Moda spot tavana ana ve ek aydınlatma çeşitli işlevleri yerine Moda spot tavana ana ve ek aydınlatma çeşitli işlevleri yerine

Eh, enerji tasarrufu sağlayan cihazlara basit armatürleri, sözde ışıklar-kahya atfedilebilir.

tavanlar için lambalar Asma: LED, halojen veya florasan

lambaları ve aydınlatma tip bir ayrım yoktur.

Nasıl ışık sadece bu özellikleri elde bağlıdır:

 • gaz silindiri, halojen akkor lamba olarak adlandırılır. Bunlar uzun ömürlü ve daha az ısınır.
 • Floresan - cıva buharlı ultraviyole ile oluşturulan lambaları şarj bir gaz. Eğer asma tavanın altında alırlarsa, dağınık vermek, ve çok hoş ışık olacaktır. Eh, yanında aynı zamanda enerji verimlidir.

Son olarak, LED veya led-lambaları. Diyot lambaları çevre dostu ve daha fazla enerji verimli olarak kabul edilir.

tavanlarda aydınlatma armatürleri takma (video)

Asma tavanlar için bir lamba nasıl seçilir

seçme hatta küçük şeyler dikkate alınır - Birisi önemli bir platform, birisi tipi, tasarım veya renk (bej veya kesinlikle, örneğin, yeşil).

demirbaşlar seçmeye yönelik ipuçları:


 • Asma ışıklar - dışında, genellikle güç kaynakları tarafından desteklenen neredeyse her zeminde, üzerine monte Döşeme. Bütçe seçeneği.
 • raptiye ayarları kesinlikle armatürün boyutlarına uygun olmalıdır.
 • Eğer akkor ampuller kullanmak istiyorsanız, içinde sabit ışıklar, olmamalıdır. Germe yapısı (0-60 derece) için kabul edilebilir sıcaklık aralığında yana LED'ler ve floresan. Termokoltso özel kurtarır, halka değil oplavitsya tavan kenarları yapar. Bu uydurma adettir.
 • Halojen, ayrıca oldukça çok sıcak olduğunu ve asma tavanlar ötürü tercih edilmez iyi seçenek çünkü - buz lambalar.
 • Gömme modüler veya paneli tercih ederim. Bunlar, 600 mm bir standart boyutta 600 olan bir çubuk gibi bir nokta. Bir ofis tarzı için iyi bir seçenek.
 • Doğrusal - ofislerde kullanılan genellikle raster lambaları.
 • Starry Sky - LED inanılmaz ışık efektleri. Böyle bir aydınlık tavan, beyaz veya renkli noktalar, odadaki büyü yaratır.

halojen ampuller ile Tavan armatürü standart olmayan bir tavan yüksekliğine sahip geniş bir odada harika görünecekhalojen ampuller ile Tavan armatürü standart olmayan bir tavan yüksekliğine sahip geniş bir odada harika görünecek

Eğer halojen ampul alırsanız, ellerini tutmak olamayacağını unutmayın - sokete vidalanmıştır kaidesi, tutun.

LED aydınlatma avantajları nelerdir

En popüler LED aydınlatma bugün doğru dengede onlara her şeyi çünkü - Güç tasarım, basit kablolama performansı.

LED'lerin avantajları:


 • Son derece düşük güç tüketimi;
 • Uzun ömür (12 yıl);
 • aşınmaya maruz elemanların olmaması;
 • Yüksek yangın güvenliği;
 • Düşük ısı;
 • Anlık anahtar LED'ler;
 • renk sıcaklığı seçme imkanı;
 • Bu ışık böcekleri çekmez.

LED lambalar hep sıhhi standartlara uygun olarak, yüksek kaliteli aydınlatma ve önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlamakLED lambalar hep sıhhi standartlara uygun olarak, yüksek kaliteli aydınlatma ve önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlamak

Ve eleştiri ötesinde LED'lerin tasarımı - herhangi tavan dekore edebilirsiniz.

iç Tavan ışıkları

Modern aydınlatma hatta deneyimli alıcı etkiler - ultra ince modeller neredeyse görünmez ışık çalışabilir birçok armatürleri ile kenar ve nasıl rezonatörler tesislerinde olarak hareket oluşturmaktadır.

aristokrat İç mekan için lüks kristal lambaları seçebilirsiniz. Tek bir şık bir alan oluştururken yardımcı olacak bir çok mütevazı ama kendine yeten ışık modelin, şeklinde - yüksek teknoloji için.

Bir başka ilginç seçenek - saydam tavan. Çerçevenin bu tasarımı ve PVC film, iyi ışık ileten bir materyal olabilir. % 50 civarında Throughput web. Tavan parlak tasarım panelleri oluşturur günü, güç olan oda aydınlatma yüksek kalite için yeterlidir.

spot için LED ampuller Bakış (video)

Basit bir LED sürümünü satın veya armatürleri bütün kompozisyonunu yapmak - seçim sizin. Bu mütevazı iç veya irade tanıdık çevresi özgünlük neşelenmek olacaktır dekor özel bir elementtir - Ama bu bugün hafif olduğunu unutmayın.

tavanlar için Asma lambaları (fotoğraf)

1podvesnyesvetilnikidlyanatyazhnyhpotolkov 1 3 0940019 33 164 2459-4 1070601 1361630959img3469 1399100232g5467h6

Leave a Comment

Your email address will not be published.

70 + = 76