Asma tavanlar için 7 esas koşullar

Asma tavanlar için 7 esas koşullar

12 October 2017Asma tavan - oda düzenlemek için nispeten kolay bir yoludurAsma tavan - uzmanların yardımıyla başvurmadan, bağımsız yapılabilir pomeschenieVes yükleme yolu streç tavan resmileştirmek için nispeten kolay bir yoludur. Orada tavan yüklerken sınırlamalar nelerdir? Ve en iyi nasıl kendinden yüklenen tavandaki yetmezliğinden kendilerini korumak için?


kısıtlamaları ve fırsatları: tavan germek yapmak Nerede

Birçok koşulları gergi tavan yapmamız gereken sorma. Ancak, sıcaklık kontrolü - Asma tavan montaj ve bakımı sırasında en önemli şeylerden biri. Bu duruma göre, montaj ile ilgili kısıtlamalar da asma tavan asmak için planlanan oda sıcaklığı ile ilişkilidir.

Şimdi, geleneksel olarak paylaşılan Bir gergi tavan Önerilen Kurulum aşağıdaki hale gelir:

 • Sıcaklık 40 dereceye yükselecek nerelerde yerlerde PVC kumaş kullanmayın. Saunalar, buhar odaları - Bu yerlerde gerginlik tavan olmadan yapmalıdır.
 • Ayrıca mümkün hipotermi olduğu yerlerde kullanmayın. Örneğin, inşa halindeki bir binanın tavan olmamalıdır yükleyin. sıcaklık bir başka değişiklik, tavan ve formunda bir değişikliğe neden olur.
 • En tavan gerilir oda daha düşük olması durumunda, bu sarkma ya da başka bir şekilde deforme olabilir, tavan plakası sıcaklığı ile dikkat edin.
 • Balkon ve loggias üzerinde kışın, eğer düzenli açık pencereleri asma tavan koyan olmamalıdır.

kendini germe ağları sıcak montaj tekniğini kullanmak gerekir. Film daha fazla esneklik için çekimi önce ısıtılırkendini germe ağları sıcak montaj tekniğini kullanmak gerekir. Film daha fazla esneklik için çekimi önce ısıtılır

Diğer tüm alanlarda bir asma tavan olabilir yüklemek için! Fakat bu bina aynı zamanda bazı eğitimden gerekir.


Ne ısıya dayanıklı asma tavan

gergi tavan için tavsiye edilen sıcaklık malzemeye bağlı olarak değişebilir. bir veya başka malzemenin lehine bir seçim yapmadan önce bilgi okuyun.

Aşağıda malzeme listesi ve Onlar sıcaklık dayanabilir neler hakkında Yardım:

 1. PVC oluşan bir ağ, 10-40 derece arasında bir sıcaklıkta deformasyonu olmaksızın tutulacaktır. (Sundurma veya balkon mevcuttur gibi) daha soğuk ise, tavan sertleşmesine ve çatlak ve aşırı ısındığında o sarkma olacaktır edebilirsiniz.
 2. dokuma malzemesinin tavan az titiz. bez Asma tavan sıfırın altında 30 dereceye kadar düşük sıcaklıklarda kullanılabilir. Yani balkon, veranda, sundurma de bu malzemeyi uygundur!

Yapılabilir ne olursa olsun malzemenin gelen tavanlar sıcaktan tavan sarkmaya olarak uygun değildir Sıcak oda,Yapılabilir ne olursa olsun malzemenin gelen tavanlar sıcaktan tavan sarkmaya olarak uygun değildir Sıcak oda,İlgili kişinin maddi herhangi diğer koşulları dayanabilir sizi bilgilendirmek için ise, inanmayın. Bu bir saldırganın refahı özen yok, satış yapmak istediği bir akıllı bir harekettir.

tavanlar yükleyin: Kurulum sıcaklığı

bir ısı tabancası: tavan kendini düzenlemesi, özel ekipman edinmeniz gerekir bilinmektedir. Bu cihaz kurulum için esnek ve hazır hale getirmek için web ısıtmak gereklidir. 

asma tavan yüklemek için aşağıdaki işlemleri gerçekleştirin:

 • "İlk" tavan temizleyin. Bu zorunlu olarak hizalanmış değildir, ancak takım topakları uzaklaştırmak üzere ve kir gereklidir.
 • duvarlara Ücretsiz Yaklaşım: Odanın mobilya merkezini olun ve odanın tüm serbest bırakmak için daha iyidir.
 • tavan eklenecektir sistemi ayarlayın.
 • çizilmelere karşı filmini koruyun: katta koruyucu filmi yatıyordu.
 • Orijinal tavana telleri bağlamak gelecek armatürleri yerini işaretlemek: aydınlatma sistemi tanıyın avizeler, lekeler veya ikisinin bir kombinasyonu.
 • filmler için 50 derece, ilk bir ısı tabancası ile sıcak oda, monte.
 • Şimdi, genişletmek ve özel klipler üzerinde köşelerinde tavan astı.
 • Şimdi tavan 70 dereceye kadar ısıtılır ve bölümler halinde web düzeltmek başlar: Birinci, köşelerde ve sonra çevresinde.
 • Yükleme yapıldığında, plastik halkalar kullanılarak, aydınlatmada bir yer kesip.

Bir streç tavan montajı için öncelikle bir oda ile ön çalışma yapmak gerekirBir streç tavan montajı için öncelikle bir oda ile ön çalışma yapmak gerekir

Yani yüzeyi tesviye üzerinde çaba olmadan, mükemmel pürüzsüz, güzel tavan olsun. Eğer yeterli ekipman veya beceriye sahip olmadığını düşünüyorsanız, işin herhangi bir aşamasında profesyonelleri temas kurmaktan çekinmeyin.

PVC tavanlarda lambalarla dikkatli olun. Çok güçlü lambalar tavan zarar verebilir: deforme veya lamba çevresindeki alanda karartmak olsun. aydınlatma armatürleri seçerken dikkatli olun!

elleriyle kumaş tavan yükleme

Eğer bir kumaş tavan yüklemeye karar verirseniz, o zaman onun kurulum görev PVC tavan ile karşılaştırıldığında birkaç kez basitleştirilmiştir. tekstil kumaşı ısıtma gerektirmez olması. onun tesisatın kalanı PVC'den yapılmış tavan gibi takılır.

Polyester göre kumaşın tavan aşağıdaki avantajlara sahiptir:

 1. Kurulum odanın güçlü ısıtma gerektirmez. Yine de en fazla 40 derece en iyi etki için ihtiyaç oda sıcak inanılmaktadır.
 2. doku tavana akrilik boya ile boyanabilir. Kumaş tavan - sanatçı ve tasarımcı için bir nimettir!
 3. Bu madde düşük sıcaklıklara dayanabilecek ve böylece açık yerler için uygun olan olabilir.
 4. Kumaş ekolojik şudur: daha doğal görünüyor ve PVC üstün özelliklerinde: kumaş "nefes alır".
 5. kumaş ısı muhafaza ve kısmen gürültüye karşı izole yeteneğine sahiptir.
 6. Garip, streç tavan için kumaş daha az yerine PVC den, yangın provoke tehlikesine maruz kalmaktadır.
 7. Bu tavanlar eklemlerin görünür yüzeyini oluşturan, önceden kaynaklanmış PVC tavan, tamamen sorunsuz, ama o kadar bulunmaktadır.

avantajlarının yanı sıra, izole edilebilir ve kumaş tavan eksikliği - maliyetiniavantajlarının yanı sıra, izole edilebilir ve kumaş tavan eksikliği - maliyetini


Bu özellikler birçok kişi bunun tamirat sırasında bir kumaş çatı kullanmak gerekli olmadığını düşündürüyor. Kumaş nem tahammül unutmayın. Banyo için bu malzemeyi kullanmayın!

Asma tavan Bir nevi (video)

Eğer tavan ayrı bir yükleme yapmaya karar verirseniz, uzman bildirecektir. ana iş uygulamalara Adam, herhangi teorik kaynaklardan çok daha iyi yardımcı olabilir. Onların yeteneklerine güvenen değilseniz, bir profesyonel davet etmek daha iyidir. Para montaj asma tavana olası maliyetleri engellemek, çalışma harcanan. Yıllardır sizi memnun edecek dikkatli ve tedbirli ve güzel tavan yaparken ol!

asma tavan çeşitli tasarımlar (fotoğraf)

3belyyglyancevyypotolokvgostinuyu21m2 16 031big 08857394 33039448 34877253 58966500 71140563e1a7a48584d39fca62508952 77351858 89194541


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

49 + = 56

map