Asma tavan mükemmel bir tasarıma Seçimi

Asma tavan mükemmel bir tasarıma Seçimi

12 October 2017Asma tavan - bu çok uygun ve güvenilir bir şeydir. İstenirse, herhangi bir stil, provence, çağdaş, füzyon ya da başka bir şey olsun, gerginlik tavan ile kombine edilebilirAsma tavan - bu çok uygun ve güvenilir bir şeydir. İstenirse, herhangi bir stil, başka, gerginlik potolkamiVybiraya tasarım gergi tavan ile kombine edilebilir Provence, modern füzyon, ya da bir şey öncelikle tavan monte edecek olan odanın dolu tarzı, dikkat gerekip gerekmediğini. uzmanların tavsiyeler kullanarak, hem kendi zevkinize güvenmek olarak, kolayca sizin için doğru olanı seçebilirsiniz. tavanlar iç en popüler ve şık alanlar için uygundur ne, aşağıya bakın.


Nasıl bir rol iç tavan yapar

Her şeyden önce, size tavan yüzeyine odaklanmak istiyorum belirlemek gerekir, ya da yalnız bırakmayın istiyorum. İkinci durumda, klasik mat PVC film yaklaşacaktır.

Bu tavan her zaman moda, o orijinal aydınlatma ile dekore edilebilir kusursuz pürüzsüz yüzey izlenimi verir.

Eğer asma tavan, dokular, renkler, aydınlatma seçimi ve diğer tasarım özellikleri yüklemeye karar verirseniz sizin için bir sorun olmayacakEğer asma tavan, dokular, renkler, aydınlatma seçimi ve diğer tasarım özellikleri yüklemeye karar verirseniz sizin için bir sorun olmayacak

Sonra buraya, tavana denemeye karar verdiyseniz çeşitli yolları tavan kaplamalarında özgün ve aydınlık bir vurgu yapmak:

 • Parlak parlak veya mat tavan. Böyle bir film seçimi, renk seçimi özellikle dikkat edin.
 • Trey tavanlar. Bu karar daha mal olacak, ancak iki seviyeli tavan tarafından üretilen etkisi pek tek katmanlı yapısına karşılaştırılabilir.
 • fotoğraf baskısı ile tavan. Eğer tadı herhangi bir görüntü veya desen sipariş edebilirsiniz.
 • Konveks ve kabartma deseni ile dokulu tavan. tavanlar satan firmalar dokulu tavan için çizimlerin inanılmaz sayıda teklif.
 • Delikli tavan. Çok şık ve parlak bir çözümdür. Parlak zıt sarma tuval altında sanat mat gölge delme ile asılıdır.
 • simüle kompleks dokular ile tavan (Mermer, kadife, ipek, vb. P.) Bu oda ve onun sahibinin bireysellik vurgulamak olacaktır cesur bir karardır. Narin malzemeler romantik ve rahat görünüyor.

En ilginç tavanlar

Eğer tavan sanat tasarımı gerçek bir parçası yapmaya karar verirseniz, daha sonra dikkatlice güzel streç tavan yaratma deneyimini inceliyoruz.


Gerçekten güzel streç tavan - Farklı dokular, renk ve desenler ile aydınlatma ve çok katmanlı filmlerin karmaşık bir yapıdırGerçekten güzel streç tavan - Farklı dokular, renk ve desenler ile aydınlatma ve çok katmanlı filmlerin karmaşık bir yapıdır

Tavan lüks görünüyordu için çeşitli kazan-kazan çözümleri vardır:

 1. olağandışı dokular kombinasyonu. Mat filmi yansıtıcı yüzeye birlikte iyi görünüyor. 2 farklı seviyelerde onlar kadar hem 1 içinde yer alabilir.
 2. fotoğraf baskısı ile Tavan, dekore nokta veya çevre üzerindeki LED şerit.
 3. Tavan "gece gökyüzü". Bu popülerlik kazanmaya çok etkili bir çözümdür. gökyüzündeki yıldızların Gösterim düzensizce mat lacivert tavan inşa edilmiş küçük diyotlar, üretir.
 4. tavanlar Yükselen. Yüzer tavan etkisi tavana monte LED şerit elde edilir.
 5. Çok seviyeli tavan. Geometrik veya akan çizgileri, farklı bir izlenim yaratmak, ancak çok düzeyli tavan etkisi açıkça yapılacaktır.

Seçimi tavanlar: basit tasarım

Bir gergi tavan Basit tasarım minimalist ortamda mükemmel bir uyum ve vurgu diğer iç unsurların üzerinde lüks konaklama, içinde.İlginç bir görmek istiyorum, ama tavan çarpıcı değil, lambaların kendi dizisini yüklemek için gerekli değilse. Orta derecede yüzeyinde konumlandırılmış olması gerekirİlginç bir görmek istiyorum, ama tavan çarpıcı değil, lambaların kendi dizisini yüklemek için gerekli değilse. Orta derecede yüzeyinde konumlandırılmış olması gerekir

Basit ve zevkli aşağıdaki çözümleri bak:

 • Bir avize ve orijinal nokta ile Tek renkli parlak veya saten tavan. Yansıtıcı yüzey ışık armatürleri çeşitli kombinasyon halinde basit ve şık görünüyor.
 • Mat iki seviyeli tavan. Daha mütevazı çevre üzerinde tanzim ikinci katı görünüyor. noktalar eklemek için Böyle bir yapıda, uygun.
 • sağduyulu desenli Mat tavan, iç mekan ile uyum karıştırır.

hi-tech tarzında bir tavan nasıl seçilir

Bu yüksek teknoloji temel prensibi - bu gerginlik ve net çizgiler var. yüksek teknoloji yönünde iç örnekleri en ünlü tasarımcıları portföyünde buldular.

Hi-tech - Bu eğilim, uzun konut ve ofis binalarında tasarımında kendisi kurmuşturHi-tech - Bu eğilim, uzun konut ve ofis binalarında tasarımında kendisi kurmuştur

yüksek teknoloji tarzında tavan için malzeme görevinde hizmet eder:

 1. Tek renkli parlak PVC filmi tonu ölçülü;
 2. hafif panelli klasik beyaz mat tavan;
 3. "Metalik" etkisiyle dokulu tavan.

dikkatle iç tüm unsurları dikkate almalıdır yüksek teknoloji tarzında alan yaratmak amacıyla unutmayın. Bu önemli bir rol aydınlatma ve büyük mobilyalar oynar.

çatı Asma tavanlar

Çok şık ve bu ana kadar loft tarzıdır. Bu alanın adı anlamına İngilizce, geri gider "tavan". Buna göre, bu tarzda yapılan oda, tavan unsurlarını içermelidir.

Loft - cesur yenilikçi çözümler korkmuyoruz ücretsiz, bohem bir insan seçimiLoft - cesur yenilikçi çözümler korkmuyoruz ücretsiz, bohem bir insan seçimi


tavanlar bu yönde eşleşebilir Ne:

 • aksan parçaları minimum Düz beyaz tavan. Bu yaklaşım, yeterli miktarda bulunan bir çatı katı tarzında unsurları eğer. Beyaz tavan parlak davetkar bir atmosfer yaratacaktır.
 • Doku metalik sertlik oda atmosfer verir. Bu infaz usulü loft bir daha radikal bir versiyonudur.
 • Gri mat filmi de bu tarzda iyi bir seçimdir beton, hatırlatır.
 • Ayrıca, fotoğraf baskı kullanarak bir loft tarzı tavan oluşturmak. ahşap panoları, başka çatı tavan benzeyen beton levhalar ya da bir şey bir yapı tasvir edebilir.
 • Tavan büyük yüksekliği yapılmış ise, yaratmak iyi olurdu, çatı tavan pürüzlerini çeşitli kirişler, zemin ve çatı katı tarzında diğer unsurları taklit eden bir çok düzeyli bir yapı

Her tasarımcı dış çekicilik olarak ayırt loft tarzında odası ve rahatlık ve kolaylıkla bilir.

Tavan Tasarım Fikirler

Tasarım tavan birçok çözümü vardır. En iyi tasarımcıların eserleri inanılmaz miktarda internette sundu. Ama nasıl sizin için ne itiraz edecek seçerim? İlk anlamak tavanlar evinizin veya ofisinizin için mükemmel bir ek ne olduğunu anlamak için ne tavan ve nasıl bunları ayırt etmek.

Iç tavan ve odanın geri kalanı arasında bir dengeyi korumak için çok önemlidir. Gereksiz ayrıntıları kompozisyon ile yüklenme yapmayın, tıkanıklık önemli ölçüde daha kötü yetersizdirIç tavan ve odanın geri kalanı arasında bir dengeyi korumak için çok önemlidir. Gereksiz ayrıntıları kompozisyon ile yüklenme yapmayın, tıkanıklık önemli ölçüde daha kötü yetersizdir


Böylece, tavanlar aşağıdaki parametreler ile ayırt edilir:

 1. yüzeyin şekline göre. mat, saten ve parlak üst sınır getirilmemiştir. Onlar kendi yansıtıcı özellikleri farklıdır. Parlak çok parlak ve şenlikli görünüyor, ayna kaplama yakındır. Satin, aynı zamanda bir ara konuma sahiptir.
 2. eklem varlığı. Özel bir değer, dikişsiz tavanlar vardır inanılmaktadır. Onlar tavan kapsayan tek bir tuval hissi ihlal etmiyor.
 3. Malzeme. tavanlar için yaygın malzemeler PVC film ve asma tavanlar için özel kumaş vardır.
 4. Tek katlı ya da çok-seviyeli. ikinci veya daha fazla düzeylerde yardımı ile benzersiz bir tasarım yaratmak için hem de aydınlatma armatürleri en alışılmadık şekilde konumlandırmak mümkün olacak.
 5. Doku. Diğer şeylerin yanı sıra, tavan farklı malzemeler taklit bir doku olabilir. Bu nedenle bir kumaş dokusu, deri, kadife, ipek, metal, mermer, olabilir. dokular çeşitli ile bir özel deposunda tanışırız.
 6. Ayrıca, tavan düz olabilir, Dalga koni şeklindeki çıkıntılar ve diğer tasarım ayrıntılandırmalar: ve aynı zamanda yabancı şekillere sahip olabilir. Malzeme streç tavan kolayca bile en cesur iç tasarım çözümleri somutlaştırmak.
 7. egzotizm, ama çok avantajlı bir çözüm yıldızlı gökyüzü altında tavan stil olacak olduğunu. Bu tavan yapmanın birkaç yolu vardır. İsterseniz bir profesyonel sanal bilgi kaynaklarıyla onlarla tanışmış veya danışmanlık almak mümkün olacak.
 8. Bir ayırım da fotoğraf baskısı ile boyanmış boyanmamış tavanlar vardır. İkinci tür aktif popülerlik kazanmaktadır. Fotoğraf baskı, kumaş tuval üzerine mümkündür cazip görünüyor, ama aynı zamanda tavanda herhangi bir favori resim yeniden sağlar.

Ve bu tür ve asma tavan sınıflandırmaların tam listesi değildir. son trendleri biri perfore asma tavan haline gelmiştir. Resimler tavan perforasyon PVC film alt katmanı maruz kalan ve renk kontrast o bütün yüzeyi üzerinde bulunan.

Germe tavanların dizayni (video)

Prim bakır lüks Stretch tavanlar, böylece filmin ucuz görüneceğini korkmayın. tavanlar satın almak için çekinmeyin, ve seçtiğiniz olumlu sonuç yıldır sizi memnun edecektir.

asma tavan tasarımı için en ilginç seçenekler (fotoğraf)

1ac6602d0b133981d0d0a8abb2531941 4-b 4f83fa703cec2df28f8afd261067727e 8 30-3 08857394 77351858 53340021e0954020940194 139037465889804983large15a 145502692762

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 4 =

map