asma tavan Hovering: Yeniliklere

12 October 2017asma tavan Hovering orijinal notları içini yapmak isteyenler için mükemmel bir çözümdürasma tavan Hovering her oda yükselen tavan sığacak orijinal Notkina içini yapmak isteyenler için mükemmel bir çözümdür. Kendi inşa ne yükselen tavan ve nasıl üzerine daha fazla bilgi edinmek.


tavanlar Yükselen - it

duvar kağıdı, alçı, bez: gerilim tavan Yükselen tavan alanının yanı sıra başka bir araç kapsayan özel bir tasarımdır. germe tavan yükselen ana özelliği PVC film kullanılarak hazırlanan çerçeve profili üzerine, bir streç tavan ilkesi üzerine inşa edilmiş olmasıdır.

yükselen tavan yüklemek için, ilk kareyi monte edilmelidiryükselen tavan yüklemek için, ilk kareyi monte edilmelidir

Filmlerin türleri

 • mat;
 • parlak;
 • desen ile;
 • Arka plan.

Ve özellikle kayan tavan etkisi yaratır aydınlatma,. Düz ve farklı renkler olarak LED tuval, lambalar ve lamba kullanarak tavanlar yükselen aydınlatma gelince.

tavan yapıları çok farklı şekil ve tasarıma sahip olabileceği hususu Yükselentavan yapıları çok farklı şekil ve tasarıma sahip olabileceği hususu Yükselen


LED tuval avantajı tüm alanı eşit olarak underceiling odanın etrafında aydınlatma dağıtarak aydınlatan olmasıdır.

Aydınlatma tek renk veya çok renkli olabilir. aydınlatma türünü seçerken odası, kendi alanında, özellikle stil ve iç amacını dikkate alınması gerekmektedir. Küçük odalar için tek bir renk aydınlatma alanını kullanmak daha iyidir.

Şaşırtıcı tavanlar: yükselen tavan etkisi

Yüzen tavan etkisi tavan çevresi ve inşaatın özel bir yöntemle etrafında sıradışı tavan aydınlatma tarafından oluşturulur. Film Web ışık tavan tüm kenarlarında yansıyan özel bir şekilde tavana monte edilir. Bunu yapmak için, duvarın arasında birkaç santimetre mesafe sağlayan tavan, metal çerçevenin bir profil oluşturun. Bu boşluğa uzanan tuvaller aydınlatma sistemini monte sonra.

daha da muhteşem Doğru seçilmiş aydınlatma yükselen tavan yapmakdaha da muhteşem Doğru seçilmiş aydınlatma yükselen tavan yapmakkayan germe tavan lambalar yapısının deformasyonunu, şişkinlikler oluşumunu önlemek ve filmin şişirmek için düşük bir güce sahip olmalıdır.

Nedeniyle aydınlatma nedeniyle ışık tavan alanı ve yüzer tavan yanılsama duvarlarından ayrılmış gerçeğine odası ve tavandan bölme panelleri alan köşelerini işlenmez.

asma tavan ve yüzer seçeneklerin inşaat 

levhalar kullanıldığı zaman, bir yükselen tavan görsel etkisi, başka bir şekilde elde edilebilir.

Türler:

 • Dikey levhalar;
 • Yatay astar;
 • Merkez ped;
 • tavan Dubleks ve çok katmanlı kaplama kadar;
 • çevresinde tavana Astar.

tavana dikey veya yatay plakalar geometrik şekillerde de olabilir. Ortak fikirler merkezi yastıkları, kare, oval, daire, elmas vardır. tavan alanında bağlı olarak, tavana birden çok şekil kullanabilirsiniz. Altında İlave LED'ler yüklerseniz profilin tür şekiller, arka aydınlatması olarak hizmet verebilir. Ayrıca, her bir şekil altında arka çevre aydınlatma ek bir kaynak olarak lambaya bağlı olabilir. tavanda Yuvarlak pervaz bir yıldızlı gökyüzü, yeryüzü, güneş olabilen biri farklı kompozisyonlar oluşturmak için kullanılabilir.

geometrik şekiller biçiminde Astar bir sanat eseri olarak yükselen bir tavan açabilirgeometrik şekiller biçiminde Astar bir sanat eseri olarak yükselen bir tavan açabilir

Dubleks ve tavanda çok düzeyli Döşeme görsel oda tavan yüksekliği oldukça büyük görünüyor bölmek, 3 boyutlu bir etki oluşturmak. Eğer tavanın ortasında bir kapak olarak profil kullanıyorsanız veya iki tarafta, inanılmaz bir yükselen bir etki ortaya çıkıyor. Bu durumda, renk oynayacak. renk çeşitli filmler birleştirerek, bölgeleri içine oda görsel ayırma sağlayabilir.

Dubleks duvarların yüksekliği olan bir tesislerinde tavan astar görsel koşullar oda ağırlaştırıcı tür yapıların yüksekliği gizlemek ve küçük alanlarda kullanım için tavsiye edilmez, en az 2.7 m'dir.

yüzer asma tavan yastıkları kullanılarak, oda görsel arttırır, geniş bir alana sahip oda için özellikle avantajlıdır.


Nasıl evde bir yüzer asma tavan yapmak: Öneriler

tavan yükselen Gerici montajdan önce dikkatli yüzey hazırlık gerektirir.

Hazırlık çalışması birkaç aşamadan içerir:

 • Gerekli malzemelerin hazırlanması;
 • karkas montaj öncesi yüzeylerin hazırlanması;
 • Çerçevenin montajı.

çalışmaları için gerekli malzemeleri hazırlamak için, şematik olarak tavanda profil, vurgular, kalıp yerini gösteren, tavan geleceği bir modelini hazırlamak gerekir. Sonra tüm gerekli araçları hazırlamak gerekir.


Alüminyum profil çerçeve - bir yükselen tavan temeliAlüminyum profil çerçeve - bir yükselen tavan temeli

tavan yüzeyi, bir spatula, fırça, boya ve durulama çözeltisinin diğer elemanları ile eski kaplama temizlemek gerekir. Beton levhalar ile sıva üst tabaka spatula uzaklaştırılmalıdır. Bu soyma ve partiküllerin film yüzeyi üzerine tavan düşmesini önlemek için gereklidir. olumsuz çevre ve nem etkisiyle etkilenebilir film tabakasının, bozulmaması için Ardından tavan yüzeyinin, küf, küf ve neme karşı ilk tedavi olmalıdır.

kurulum adımları

profilin montajı aşağıdaki sırayla tavanın yüzeyi temizlendikten sonra gerçekleştirilebilir:

 1. Eğer tavana bunun için on line duvar maç için tavana yakın yalın istediğiniz bilgileri, notları yapmak gerekir. profil yoğun yatıyordu sonra, bu vida ve dübel ile eklenebilir. profilinde belirlenen bir konumda olan köşeleri yuvarlatılmış veya yön ile ilgili bir profil eğmek için taşlama yarı bükülmüş bir çekiç kılavuzlanır kesilir ve kenarlar, zımpara ya da bir dosya ile işlenir.
 2. LED tuval yüzden hasar yaratmadan Alüminyum profil kabartma gerilir ve birbirleri ile bağlanır. Film gerilmeden önce, aydınlatma servis verilebilmesi için kontrol etti.
 3. 60 dereceye silahın Isıtma film geliştirilmiştir. 60 derece veya daha altında sıcaklık, filmin, dağılmakta. bitki işaretlenir filmi üzerinde işaretleri olmalıdır tavana filmi düzeltmek için başlayın. Film çapı daha sonra, her şeyden önce açıları sabittir, yanları bağlanır. Web'de merkezine köşesinden ihtiyaç bölümünü düzeltmek ve yerine oturana kadar bir spatula ile bir zıpkın başlatmak için başlatın. Bu süre boyunca, tabanca 70 dereceye kadar ısınmak için gereklidir ve tavana yönetti.

Yüzen tavan montajı adı sadece bir iş zordur, ama profesyonellere güvenerek, iyi sonucun emin olabilirizYüzen tavan montajı adı sadece bir iş zordur, ama profesyonellere güvenerek, iyi sonucun emin olabiliriz

tavanda folyo bandının tüm kurulum süresi, silah, en az 70 derece sağlamalıdır. Filminizi sabitleme sonra pürüzler fark varsa, bunlar birkaç dakika burası silahı vererek düzeltilmelidir.

Yüzen tavan montajı (video)

Asma tavan yükselen profili için gerekli olan nedir

asma tavanlar yükselen profile ilişkin olarak, tasarıma uygun olmalıdır.

profillerin çeşitli spesifik bir tasarım oluşturmak için kullanılır:

 1. Hiçbir boşluk gölge efekti şeklinde perdesini tamamlayabilir iki seviyeli yüzen tavan yapımı için kullanılır Profili.
 2. dekorasyon ve rakamlar asmak için esnek bir tasarıma Profil. Bu profil kolay iç tasarım fikirleri bir plan üzerinde tavanda belli geometrik şekilleri oluşturmak için yapar.
 3. Evrensel profil. duvara yansıyan ışık, duvar görsel olarak yükselen tavan yanılsama yaratarak, tavana döndürür, böylece bu profil olarak tasarlanmıştır.
 4. aydınlatmak için tıkalı ve delikli Profili. Bu profil, farklı bir yöne iki seviyeli yükselen tavan yapmanızı sağlar.
 5. Profil boşluksuz şaşkın. Filmin altında Tasarım konsolun üstüne monte edilir ve profil yüklemesine tavan hazırlamak için malzeme ve zamanında tasarruf sağlar edilir.

Profil beton tavan kaplamalarının tasarımında ve miktarına bağlı olarak seçilmelidirProfil beton tavan kaplamalarının tasarımında ve miktarına bağlı olarak seçilmelidir

tavanları Yükselen sadece estetik açısından, profiller seçerek, aynı zamanda pratik tarafından uygunsuz profiller üzerine monte edilecek. Bir profil yanlış filmi, tavan alan boyunca kusur etkisini düzeltmek için ise.

yorum ustaları ve sahipleri: asma tavan çırpınıyorum

Yükselen tavan bu ilginç tasarımları set sanatçıların olumlu geribildirim var.

Bu olumlu yönleri motive edilir:

 • Filmin streç montajı ve inşaat hızla gerçekleşir;
 • profillerin çeşitli tüm müşterilerinin beğenilerine olanak sağlar;
 • zaman içinde test gezinip asma tavanların Garanti ve servis ömrü.

Yeni nesil tavan sahipleri gerginlik tavan yükselen fikri ile memnun daha az değildir. O çok güzel ve sıradışı, kolay bakım, yüksek kalitedir. mükemmel tasarım olduğu için tavan Yükselen, dekor ek unsurları gerektirmez.

Tipik olarak, yükselen tavan hakkında yorumlar iyi, tek dezavantajı kurulumda bir zorluk olarak kabul edilebilirTipik olarak, yükselen tavan hakkında yorumlar iyi, tek dezavantajı kurulumda bir zorluk olarak kabul edilebilir

gerginlik tavan yükselen olumlu nitelikleri bir dizi olmasına rağmen, bazı dezavantajları vardır.

Zor İnşaat kendiniz yüklemek, kendini topla filmi de çok zordur. LED tuval nedeniyle tesisatın kurallarının ihlali yanmış, tamamen bütün tavan kaldırmak için gereklidir.

Bir gergi tavan avantajları büyük yükselen, tavan tasarımı bitirme bu yöntemin seçiminde önemli bir rol oynar ana faktör kolaylığıdır.

asma tavan Hovering (video)

çok yönlü asma tavan getirilmesi, ve herhangi bir iç tarafı için uygun. Ve iç lezzet getirmek ve unutulmaz ve benzersiz yapmak isteyen kişiler için, tavan yükselen ihtiyacınız tam olarak budur.

Tasarım yükselen tavanlar (fotoğraf)

2 c777499114b51baba12e994bfa9b5d3e foto-paryashchih-natyazhnyh-potolkov-13 fotoprint-10-b img1699800x600w jsvechenie natyazhnye-paryaschie-potolki natyazshnoipotolokspodstvtkoiifotopchatyu p11 orange29

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

97 − = 87

map