Askıları koridorda duvara: türleri ve 5 İpuçları seçimi yaparken

Askıları koridorda duvara: türleri ve 5 İpuçları seçimi yaparken

12 October 2017Şık duvar askı - bu mobilya kümesinin fonksiyonel ve pratik bir öğedirŞık duvar askı - Her bir koridor önemli bir özellik - bir işlevsel ve pratik bir nesne garnituraVeshalka mobilya. Günümüzde ürünlerinin büyük bir sayı vardır. Bu özellikle önemlidir, oda tasarımı ile uyum içinde koridor duvar elemanlarının.


elleriyle koridorda duvara askı oluşturmak için fikirler

Çoğu tasarımcı giriş holü, hem de tiyatro bir askı ile başlar inanıyoruz. onarım yalnızca planlanan nedenle, öncelikle bu tasarım seçmek. Ayrıca bir sorun - oda hazır ve Ancak, raf zaten seçili değildir. çeşitli ile, bir eleman bitmiş bir iç seçebilirsiniz.

askı birkaç tipi vardır:

 • duvar;
 • taşınabilir;
 • Yerleşik;

Orijinal askı koridor kendi elleri olabilir ana şey yap - tasarım öncesinde düşünmek ve çalışmak için malzemeler hazırlamakOrijinal askı koridor kendi elleri olabilir ana şey yap - tasarım öncesinde düşünmek ve çalışmak için malzemeler hazırlamak

Duvar askıları görüntülemek - En yaygın. Nedeniyle kompakt, düşük maliyetli ve erişilebilir herkese ve her odaya yerleştirilebilir için. Birçoğu belirli bir mağazada Leroy Merlin sunulan ve onların elleriyle öğeleri oluşturmak için gereken her şeyi satın almak mümkündür.


büyüklüğü ve gelecekteki ürünlerin tipi seçimine On boyutu koridor etkiler. Genellikle apartmanlarda, bu banyo küçük ve kare oda veya dar koridor gibi görünür ve minimum gerek oda vermek.

Hayal gücü sınırsızdır ve bugün bile evde küçücük koridorda benzersiz bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Genel kanının rağmen, açık yapılar için birçok seçenek vardır. Örneğin, mağaza "Ikea" uygun fiyatlarla giysi saklamak için ürünün birden fazla türü sunmak zorundadır. Ayrıca, herhangi bir özel deposunda Ön oda mobilyaları satıyor.

koridor duvarı askı çeşitli: metal, ahşap, sunta

Duvar askı - Küçük bir oda için en kompakt ve kullanışlı bir seçenek. metal ürünler, ağaç ve lamine sunta bulunmaktadır. askılar da tuşları ve sokak aksesuarları bir bölmeye sahip, bir üst şapka raf tek satırda kancalarla yığılmış ve modeller ayrılır.Metal ürünler herhangi bir dekor sığar. Piyasadaki renkli, krom modellerdir ve altın yapılır. Metal askılar - yüksek teknoloji tarzı, Provence ve bir çatı hayranları için iyi bir seçim.

En popüler ve talep şık ahşap askılar vardırEn popüler ve talep şık ahşap askılar vardır 

Ahşap yapıları ayırt asil görünüşlerdir. Bu oda parke veya laminat içinde eğer mevcut, mükemmel bir seçenektir. Bu model ahşap mobilyalar ile kombine doğal malzemelerle dekore bir koridor için uygundur.

Lamine sunta ürünler - Metal parçaları ile kısa bir yapı. Ancak, malzeme ana şey, çok önemli değil - güvenilirlik.

Raflarda Eğer duvar askı modelleri çeşitli bulabilirsiniz. Geniş yelpazesi küçük bir koridor süslemeleri ve ona benzersiz bir tasarıma yapmamızı sağlar.

Mutlaka yeni bir askı satın almak. bir dolaba yerde eski bir üründür, el onu yaşama yaratıcı fikirlerini gerçekleştirmek için dönüştürebilirsiniz. çeşitli iç öğelerin yüzeyini süsleyen Aletleri DECOUPAGE aradı.

ayaklı koridor duvarına seçenekler askılar

Salon mümkün değildir Başka bir seçenek, hacim raf karşılamak için - Askı kaide ile. (Tabii ki, hepsini değil, ancak bugüne arası) ve aksesuarları çok daha kolay hale gelecektir ayakkabı tutun. değeri ve ekin farklı görüşlere askılar kaide birçok türü vardır.

salon dekorasyon için tek üslup yönde şık kaide ile güzel ceket raf alabilirsinizsalon dekorasyon için tek üslup yönde şık kaide ile güzel ceket raf alabilirsiniz


yani:

 • kaide ile Monteli tasarımı. Bu dolap ayrı bir eleman olduğu, ve askı raf bir kalkan oluşur.
 • Duvar modeli üst kısmı ve kaide birbirine bağlanır tasarım entegre edilmiştir.
 • modellerin Kat çok çeşitli. yapının Bu tür bir destek kaide olarak hizmet vermektedir.  
 • Açık bir dolaba olarak Askı. yüklü kapalı dolapların üst ve alt kısmında. kanca orta panelde yer almaktadır. Bazı tasarımlar bir ayna ile satılmaktadır. Bu seçenek çok kompakt. Üst dolabında şapka depolamak ve alt edebilir - ayakkabı.

Köşe masalar ve konfor ve rahatlık severler için bir koltuk ile bir modeldir vardır. Mobilya dikdörtgen, kare, yuvarlak olabilir. Bu seçenekler bir askı dahil için sağlamaz.

koridorda bir duvar askı seçerken kullanışlı olacaktır 5 ipucu

mobilya seçerken bir dayanıklılık ve güvenilirlik olduğunda moda trendleri peşinde ana kriterler unutmayın.

onun pratikliği ve işlevselliği dikkate alınması gerekmektedir duvar askı seçerkenonun pratikliği ve işlevselliği dikkate alınması gerekmektedir duvar askı seçerken


Bu ipuçları sırada ilgili askıları seçmenize yardımcı olacaktır:

 • Satın almadan önce size tasarım, aynı zamanda beklenen yük ile sadece belirlemek gerekir. çok giysi koridorda saklanacaktır, güçlü bir tasarım olmalıdır.
 • kış giyim ağırlığı ile herhangi bir tesis başa çıkamaz. Sadece yüksek kalitede metal ya da ahşap bir model gereğidir.
 • yere dikkat etmelidir metal borulardan yapılmış bir standart askıları seçerken. Bu geniş ve stabil olmalıdır.
 • Çoğu zaman, kancalar masif uç vardır. Bu gibi bir yapı ile ilgili bir döngü için giysi asmak için uygun değildir.
 • parça ve kalite tesisatının Doğru montaj "hayat" askıları uzatacaktır.

Tasarım kendi elleriyle oluşturulabilir. Bunun için araçlar (matkap, vida, birkaç matkap, demir testeresi, ölçme bandı ve uydurma) ve çizim gerekir.

seçim duvar ürüne düşerse, kanca mesafe ve yükseklik hesaplamak için unutma. Askıda için birkaç katmanda çocuklar tarafından kullanılabilir hale getirmek için daha iyidir.

raflı rafları - rahatlığı için, ürün asılı yapabilirsiniz. depoya bakıldığında, ana reklam ve sıradışı tasarımlar yapılır.

küçük koridor için seçenekler: koridorda askı köşe

Eğik modeli küçük bir oda için en iyi çözümlerden biridir. Bunlar iki türlüdür: duvar ve zemin. Kapalı rafları vardır, genellikle modüler koridorlar bir parçası olarak gördük. Bunlar estetik bakma ama sert havalarda sadece kabinede olamaz giysiler asmak için olduğu unutulmamalı. Bu nedenle, gerek ve açık tasarımı.

koridorda iç daha rahat ve rafine hale getirmek için, köşe duvar askıları kullanabilirsinizkoridorda iç daha rahat ve rafine hale getirmek için, köşe duvar askıları kullanabilirsiniz

çeşitli malzemeleri kullanarak açısal askıları imalatı için olduğu gibi, pahalı (örneğin, odun) ve ekonomik durumuna vardır. Küçük ölçekli giriş holü büyük bir dolap yüklemeye izin vermez. Köşe modeli birçok elemanları oluşabilmektedir.

kolaylık sağlamak için, genellikle kit içinde mevcut:

 • Açık askı. ıslanan kıyafetleri ve aksesuarları yerleştirmek için gerekli.
 • askıları ile küçük kapalı dolap. Bu meraklı gözlerden tüm aşırı kaldırmak için izin verir. Böylece dağınıklığı ve çirkin görünümünden salonu kurtararak.
 • ayakkabı, şapka rafları,
 • ayna;
 • Koltuk.

Genellikle küçük kare oda, gerçek bir kurtuluş olur. Ama uzun dar koridor bu mobilya yerleştirmek için izin vermeyecektir.

askıları ile koridorda Dolap: malzemelerin türleri

Eğer çok sayıda ayakkabı, dış örtülerini yerleştirmek gerektiğinde Dolap basitçe vazgeçilmezdir. şemsiye, eldiven, çanta: Ve aksesuarlar her türlü yer açmak için unutma. Bugün, mağazalar hemen her dekor sığabilir özgün modeller bulunuyor. Örneğin, kompakt ve modern modüler çeşitli salonu "Masha". Bu dar koridora için ideal olacaktır.

Doğal olarak, çoğunluk cazip fiyata kaliteli kabine bulmak istiyor. Ne malzeme coupe koridor seçilir?

Büyük bir boyutta koridor, sen askı ile güzel gardırop alabilirsinizBüyük bir boyutta koridor, sen askı ile güzel gardırop alabilirsiniz 

Sunta. Su direnci, dayanıklılık ve kabul edilebilir oranların avantajlarından yapılmalıdır. kusurlarından biri, - bir bağlama maddesi olarak insan sağlığı formaldehid reçinesi için tehlikeli varlığı. Eğer yonga yapılmış bir kabine satın almadan önce Yani, emniyet ürünlerin satıcısı sertifikasını sormak daha iyidir.

(Medium Density Fiberboard MDF). Bu malzeme DPS daha sağlam ile karşılaştırılmıştır ve atmosfere zararlı maddeler serbest değildir. minuses neme karşı düşük alev alma ve direnç not edilebilir.

Ahşap çok daha kaprisli bakımda sentetik malzemelerden daha uzundur. Ancak, modern araçlarla sayesinde doğal olmayan muadillerine göre çok daha uzun sürebilir. Ahşap, elbette, daha önceki iki seçenekten daha pahalı, ancak bu avantajlar ile telafi edilmektedir: estetik ve ekoloji.

görsel alanı genişletmek için, bir ayna mobilya satın alabilirsiniz. Bazen maketler - koridorda şeylerin depolama organize etmek tek şansı. Az gömme dolaplar yetersizlik taşıma veya yeniden geliştirme tesislerinde zaman mobilya taşımak.

aynalı kapılarla Güzel büyük dolap küçük koridorda mekanın görsel genişleme görevin üstesinden olacakaynalı kapılarla Güzel büyük dolap küçük koridorda mekanın görsel genişleme görevin üstesinden olacak

bu malzeme veya yapay analogları ile hafif ahşap ve duvar dekorasyonu yapılmış beyaz mobilyalar rahat rustik bir atmosfer yaratacaktır. Ayrıca ülkenin tarzında salonu kullanmak mümkündür.

Bu bir dolap koridorda inanılmaz şık dövme demir duvar askı görünüyor.

Koridorları çok, kimin vatan İtalya takdir edilmektedir. Bu ülke, kaliteli mobilya ve sıradışı tasarım çözümleri olan aşkı ile ünlüdür. İtalyan ev mobilyası hala zarafeti ve güzelliği için takdir edilmektedir.

raf koridor duvarında askıları vasıtasıyla yerden tasarruf edin

çubuk, ayna, açık ve raflar kapalı, ceket kanca: - Bir dolap koridorda Duvar askıları çok fonksiyonlu modül, mükemmel uyumlu bileşenleri. Genellikle döner mekanizmasıyla askılar halka açık yerlerde dolap kullanılır. Küçük bir banyo ile ev için modüler döner salonu edinirler. Böyle modeller çok uzun zaman önce değil göründüğü gerçeğine rağmen, piyasada kendilerine yer buldular.

o mobilya pratik ve fonksiyonel bir parça az yer kaplar ve çünkü Tasarımcılar, salon için duvar askı seçme tavsiyeo mobilya pratik ve fonksiyonel bir parça az yer kaplar ve çünkü Tasarımcılar, salon için duvar askı seçme tavsiye

Onların avantajları nelerdir:

 • Kullanımı kolay;
 • pratiklik;
 • Düşük maliyetli;
 • olasılık verimli kullanılabilir alanı kullanmak.

Her modül ayrı olarak satın alınabilir çünkü çok küçük koridorlar için, (raf, şifonyer, ayna) mini kit haline gelir. Bu tasarım köşesine yerleştirilebilir. Geniş bir yelpazede iç için ilginç ve ucuz askılar kaide bulmanızı sağlar.

Nasıl koridorda elbise askısı duvara do (video)

Askı koridor sadece giysi ve aksesuar koymak değil, aynı zamanda oda süslemeleri organize olamaz. güzellik ve yaratıcılık peşinde Önemli tasarımın doğrudan randevu hakkında unutma. Sonuçta, kolaylık - Ana kriter askıları seçerken.

Salon duvarında askı tasarımı (iç fotoğraf)

--- 6-23-1024x1024 6afcef6b3a724cbbf237f314bea2b14782dbe744 011Napolnayaveshalka 51c2b6f610140d9ad61ed0d60bxi - dlya-doma-interera-veshalka-V-prihozhuyu 55e91e8bbd649a2ca97e4bb8eas7 - dlya-doma-i interera-nastennaya-veshalka 4871 897475324 9774744efceafd67100a10d5160c - dlya-doma-i interera-veshalka-nastennaya-usadba-mebel-iz-kütle 1308461773666

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

88 + = 95

map