The BlogRadye hücresel asma tavan Armstrong - asma tavanların en yaygın türüRadye hücresel asma tavan Armstrong - asma potolkovNesmotrya tavan avantajları çok sayıda en yaygın türü, o önemli dezavantajları vardır. Örneğin, model nevlagostoykie sel dayandı değil. Ama asma tavanlar her türlü belki de en çok bir uzlaşmadır. Ancak, her şey sırasıyla.


Tavan tipi Armstrong: description

Neyin bu podshivnoy tavan nedir? bir hücre çerçevesine monte edilen asma tavan tavan panelleri, sabitlenmiş Bu kombinasyon sistemi. Tavana Avantajları uzun süre sıralanabilir, ancak ana şey - onun tamlık olduğunu. Eğer bir tavan için gereken her şeyi aldıktan sonra Yani, - zaten sadece öğeler satın bkz tasarlar. Ek tavan gerekli değildir bitirme.

Faydaları tavan Armstrong uzun süre listelenen ama ana şey olabilir - onun mükemmellikFaydaları tavan Armstrong uzun süre listelenen ama ana şey olabilir - onun mükemmellik

haysiyet

 • Hızlı onarım;
 • Kolay kurulum;
 • aksesuar bir çok çeşitli;
 • İyi performans, iyi bir performans;
 • Dekoratif.

Armstrong tavan iyi teknik ve işlevsel özelliklere sahiptirArmstrong tavan iyi teknik ve işlevsel özelliklere sahiptir

Sonunda, bu uluslararası standartlara uygun. Böyle bir yapıyı satın alarak, uygunluk belgesi gerektirir.


Kesinlikle tüm ürünler Armstrong yangın güvenlik standartlarına uygundur. Tavanlar iyi ışık yansıması vardır. Tavan mükemmel akustik özelliklerinde.

testere benzeri tavan nerede olduğunu hatırlamıyorsanız, ofis veya okul unutmayın - Armstrong Baykal çok sık ayarlanmış bir tavan vardır.

Cihaz Armstrong tavan yapısı

Bu tasarımda, önemli bir rol underceiling boşlukta monte edilmiş olan bir süspansiyon sistemine sahiptir.

Armstrong tavan taşıyıcı profilin, örneğin, farklı metal malzemelerden yapılmışArmstrong tavan taşıyıcı profilin, örneğin, farklı metal malzemelerden yapılmışSistem, şu metalik elementlerden oluşur:

 • Profil desteklenmesi;
 • enine profili;
 • Köşe profili;
 • Tel ayarlanabilir süspansiyonlar.

ne renk bir polimer kaplama ile kaplanmış profil askı yüz, ama oda genel tarzı altında seçilir. En yaygın askılar beyaz mat.

Tavan Armstrong dokusu: Özellikler

Farklı ve tavan Armstrong dokusu.

Aşağıdaki doku ayırın:

 • Kabartma tavanlar;
 • delikli tavan;
 • Bir araya getirilen toplam geometrik desenli tavan;
 • dekoratif unsurların eklenmesiyle Tavanlar.

Delikli geniş odalarında iyi bakacağız paneli ve küçükDelikli geniş odalarında iyi bakacağız paneli ve küçük

Özellikle popüler bugün delikli modülleri ile siyah ve beyaz tavanlar. Ticari binaların iç dekorasyon çok karlı bir hareket. Delikli paneli güzel ve ferah odaları ve küçük bakacağız. Genellikle tavan sağlık tesisleri ile dekore - ve güzel, ve ekonomi her zaman sınıfın mutlu sahiplerinin onarım.

tavan yapısı Armstrong teknik özellikleri

Teknik olarak, tipik modüler tavan tanımlayabiliriz.


Böylece, standart Armstrong şunlardır:

 • Alüminyum çerçevesi, daha az plastik kullanılır;
 • Temel renk - beyaz, fakat kullanılan ve siyah ve parlak renkleri, ve asil altın, krom kontrast metalik;
 • 4-6 kg ağırlığındaki bir tavan plakası;
 • Çeşitli plakalar aşağıdaki gibi: 600 600 1200 mm mm 600.

Genellikle tavan plakaları üretilmek üzere Armstrong beyaz veya siyah renk kullanılmışGenellikle tavan plakaları üretilmek üzere Armstrong beyaz veya siyah renk kullanılmış

çerçeve teknolojisi hammadde minimum maliyet uygun direnç fiznagruzki sistemi sağlamaktır şekildedir. kasetleri tabanına askılar monte edilir, ve bu da ciddi bir yüzeyi deforme yapı kurmak için yapar.

Tavan alevlenme grubu G1 (diğer bir deyişle, düşük bir yanma özelliğine malzemedir).


Türleri ve tavan Armstrong biçimleri

tavan panellerinin çok bileşim, farklı olabilir, müşteri olanlar tavan elemanları olacak malzeme bir listeden seçer.

Çoğu durumda geçerlidir:

 • polikarbonat;
 • Mineral elyaf;
 • Ahşap malzeme;
 • alüminyum;
 • Çelik.

tasarımcı olarak tavan panelleri bir resme uygulanan veya şeffaf bir etki yaratmak olabilirtasarımcı olarak tavan panelleri bir resme uygulanan veya şeffaf bir etki yaratmak olabilir

Armstrong fayans, sırayla, belli tipe ayrılır:

 • Tavanlar Prima tip - kendi yangın direnci, ince yapı, hasara karşı yüksek direnç karakterize;
 • Nem geçirmez tavan Armstrong sıcaklığı genellikle değişir dekorasyon, ya da sadece yüksek nem (havuzları, banyolar, çamaşırhaneler, hastaneler) için kullanılan;
 • Akustik tavan hastane için ses emilimi düzeyi yüksek olan binaların tescili için gerekli olan örneğin bir özel tıbbi tavan Armstrong, yaratıldı;
 • Tasarım Tavanlar ofis klasik tasarımlardan farklı - tavan yüzeyinde, onlar eşsiz bir desen oluşturmak ve (bir binada tavan alanının dekorasyon için uygundur) şeffaf etkisi ve oldukça abartılı olabilir;
 • Hijyenik tavanlar - bunların imalatı dikkate GOST tüm gereksinimlerini alır içinde, genellikle sağlık tesisleri ve gıda endüstrisinin tesislerinde ayarlanır.

Bu tavan bir tip sözde ıslak odalar için kullanılır çıkıyor (banyosunun şeklini andıran rengi ve dokusu üzerinde tavanlar vardır), ihtiyaç maksimum ses yalıtımı, tavan bir apartmanda üçüncü bölge çizer nerede diğer tip kullanılır. Çeşit, onlar her zevke, söylemek ve hemen her tavan boşluğu doldurmak için düzenlenebilir olarak - ve ofiste ve banyoda ve medkabinete bir barda vs.

Tavan Armstrong için paneller: description

Paneller aynı zamanda farklı olabilir. Örneğin, tavan çıta uzun ve dar şeritler (plastik ya da alüminyum tavan) oluşmaktadır. Kayışlar bir üst yapıya birbirleri ile bağlanmışlar ve.

Raster tavan - Bu klasik bir ArmstrongRaster tavan - Bu klasik bir Armstrong

Net tavan - metal ızgaralı bir paneli. klasik anlamda, bu panel bir kütle hücrelere sahip olan bir metal ağ yapısıdır. Bar, disko kulüp, sinema - bu panellerin bir ses emme katsayısı 0,85-0,1 yüksek ses yalıtımı ile tesislerinde bir tavan sağlar.

Raster tavan - Bu klasik bir Armstrong. Sonuçta, raster nedir - bu inşaat segmenti, bu elmas şeklinde, dikdörtgen, kare olabilir. Bu segmentlerin büyüklüğü tipik olarak 600 raster katıdır.

Akustik tavanları Armstrong: Özellikler

Bu aygıtlar için bir gözenekli, örgü ya da gevşek bir yapıya sahip tavan malzemeler gerekir.

Aşağıdaki gibi oluşabilir:

 • Mineral bileşen (vatka) ya da bazalt yün;
 • Poliüretan plaka;
 • Mantarın panel;
 • cam yünü;
 • Selüloz vatka.

Akustik tavan bir cihaz için Armstrong, gözenekli olan malzemelere ihtiyaç elek veya gevşek yapıAkustik tavan bir cihaz için Armstrong, gözenekli olan malzemelere ihtiyaç elek veya gevşek yapı

Akustik Armstrong bir alüminyum alaşımından oluşan, çok hafif bir çerçeve (ve ağırlık ayarlanmıştır). Bu çerçevede, ve Mount ses emici levhaları. Bunlar minvolokna, farklı gözenekli yapıdan yapılmış.

Yansıtmalı tavanlar Armstrong: seçimine rehberlik

Özellikle popüler teyp ve tavanlar Armstrong aynalı rafa. Kurulum çok, sevecen, basit - bu bir analog bulmak zor olduğundan yıkanabilir tavanlar, bu. Yansıtmalı paneller daha esnek bir dizayn, plastik, cam değildir, bu nedenle herhangi bir eğrisel tavan elemanı bitmiş olabilir.

Özellikle popüler bandı ve raf aynalı tavanları Armstrong vardırÖzellikle popüler bandı ve raf aynalı tavanları Armstrong vardır

Bunun yerine cam elemanları kullanmak yerine, özel bir ayna film ile kaplanmış polistiren bir panel, davet edilir. Bu tür panellerin yüzeyi düz olabilir veya yivli olabilir.

Eğer ayna plakası kurulumunu tamamladığınızda, gibi olacaktır düzen izler - bireysel segmentler küçük karo dikişleri ile muhteşem ayna gibi yüzey olacaktır.

Bu her anlamda çok kötü iyi bir seçenek ve ofis değil, aynı zamanda daha dekoratif bunu gerektirir kurumlar vardır.

asma tavan Armstrong (video) montajı

Armstrong modelleri bakmak, tavan seçimi, çeşitli amaçlar için tesislerinde görevi görebilir tavan kaplama yüklemek için pahalı, ama estetik, kolay olduğu kanıtlanmıştır.

Armstrong tavan (fotoğraf)

01e318f3b81b6469f67efe957c5ee738 067f14cc722b086ff7d87583ce2399bd 1-podvesnye-potolki 0119baa846898cef8909fc37307b5697 237 531 547644916833f61bf182f5147751864a Armstrong-Endonezya eb915880cfca ff44e013fffd297dab1bf7b448a33299

Leave a Comment

Your email address will not be published.

28 − 19 =