alüminyum tabanlı transformatör açılması: Avantajlar ve modelin

alüminyum tabanlı transformatör açılması: Avantajlar ve modelin

12 October 2017inşaat veya onarım çalışmalarında vazgeçilmez pratik bir katlanır merdiven alüminyumdurinşaat veya onarım çalışmalarında vazgeçilmez onarım sırasında kullanılan alyuminiyaLestnitsa transformatörden pratik katlanır bir basamağı ifade etmektedir. Rahat ve güvenilir bir tasarıma sahiptir. merdiven alüminyumdan yapılmış olan bir sağlam bir çerçeve bulunmaktadır. Alüminyum korozyon ve mekanik hasarlara karşı biraz hassastır. Bu merdivenler imalatı için uygun bir malzemedir. Tasarım bir transformatör temsil eder. katlanmış merdiven alanı küçük bir miktar kaplıyor, çünkü bu madde, mağaza uygundur. Katlanabilir tasarım kiler yerleştirilebilir ve hızlı bir şekilde ayrıştırmak ve gerektiğinde kullanmak olsun.


Uygulama katlanır merdivenleri: alüminyum yapıları

Katlanabilir merdivenler farklı malzemelerden yapılır. Ama, en dayanıklı merdivenler alüminyumdan yapılmış. Alüminyum inşaat ahşap tercih edilmeye başlandı. Şimdi, metal merdiven piyasada talep daha fazladır. Farklı tasarımları olabilir. en uygun trafo tasarıma sahip merdivenler bulunmaktadır.

o hafif ve taşınması kolay olduğu için birçok insan, katlanabilir merdiven kullanmayı terciho hafif ve taşınması kolay olduğu için birçok insan, katlanabilir merdiven kullanmayı tercih

Alüminyum katlanır merdivenler çeşitli avantajları vardır:

 • Düşük ağırlığa sahip;
 • Onlar dayanıklı malzemeden imal edilmiştir;
 • tasarım, güvenli ve güvenilir olduğu;
 • Onlar uzun bir ömür var;
 • malzeme aşınmaya karşı dayanıklıdır;
 • Bu aşırı sıcaklıklara karşı dirençlidir.

katlanır merdivenleri farklı model vardır. Onlar kendi tasarımı, yükseklik ve bölümlerin sayısı farklıdır.


merdivenler ve katlanır - transformatörü tipi için merdiven iki türü vardır. onarım, inşaat ve onarım işleri sırasında Hem merdiven kullanılması.

Katlanır merdiven, güvenli ve ADDL'nin daha güvenlidir. Hala herhangi bir yatay yüzeye üzerinde durabiliriz.

Alüminyum inşaat katlanır merdiven ağır yüklere dayanabilir. Adımlar yerçekimi etkisi altında bükmeyin. Adımlar emniyete

Alüminyum ahşap daha ucuzdur. Bu nedenle, katlama merdivenleri imalatı için başka malzemeler daha sık kullanılır. Ahşaptan daha yüksek bir mukavemete sahiptir. Metal merdiven geniş taşıma kapasitesine sahiptir. 250 kg ağırlık Dayanma.alüminyum Merdiveni 6 metre yüksekliği Katlanabilir

Alüminyum merdiven transformatör herhangi bir yükseklikte olabilir. Merdivenler GOST tarafından belirlenen standartlar var. Katlanır modelleri birkaç parçadan oluşmaktadır. Bu parçalar menteşeler ile birbirine sabitlenir.

6 metre yüksekliğindeki merdiven katlanabilir, bölümden oluşur. Bunların miktarı iki ya da daha fazla olabilmektedir.

farklı amaçlar için yüksekliğinde 6 metre Kullanılan merdivenler. dekorasyon için yüksek binalar bunları kullanın: kamu kurumlarında badanalı yüksek tavanlı.

Bugüne kadar popüler ve talep şirketi «Centaure» alüminyum transformatörler merdivenBugüne kadar popüler ve talep şirketi «Centaure» alüminyum transformatörler merdiven

şirket «Centaure» dan Katlanabilir merdivenler güvenilir ve kaliteli ürünlerdir. Size uzun bir süre sürecek. Bu markadan modellerin büyük bir seçim var.

Alüminyum BT üreticisi «Centaure» (Fransa) den 3x10 modeli merdiven kompakt bir üründür. Tüketici ve mesleki faaliyetlerde merdivenleri kullanın.

Bu merdiven aşağıdaki özelliklere sahiptir:


 • Toplam uzunluk - 6.5 m;
 • katlanmış uzunluğu - 2.85 m;
 • adımların sayısı - 3x10;
 • Ağırlık - 19 kg,
 • Bu alüminyumdan imal edilmiştir.

Model RT 3x7 önceki merdiven daha kompakt. Evde (kiler ya da balkonda) saklamak için uygundur.

tavan yüksekliği en fazla 6 metreye olup olmadığını, odasında çalışabilir. Bunun yardımı ile, ev avize, pokleit duvar kağıdı yıkamak lambayı değiştirebilirsiniz.

. 3x7 aşamalarının 5.25 m sayısı - merdiven sadece iki metre ve durum 3 çalışma katlanmış pozisyonda olan bir yüksekliğe sahiptir. üç bölüm, yedi aşamaların her bölümü vardır. Bu tür bir merdiven 150 kg yük ve 11.8 kg ağırlığını dayanabilir.

alüminyum katlanır merdiven 8 metre yüksekliğinde

Yüksek merdivenler yaygın dış mekan kullanımı için kullanılmaktadır. 8 metre veya daha fazla yüksekliğe sahip alüminyum merdiveni bulunmaktadır. katlanır merdivenleri birkaç model vardır.

kurulum için mükemmel 8 metre uzunluğa sahiptir alüminyum katlanır merdiven, yükseklikte çalışırkurulum için mükemmel 8 metre uzunluğa sahiptir alüminyum katlanır merdiven, yükseklikte çalışır


Merdiven modeli RT 3H14 «Centaure» - alüminyumdan yapılmış kullanışlı cihaz.

Bu merdiven aşağıdaki parametrelere sahiptir:

 • Ağırlık - 30.2 kg;
 • adım 3x14 sayısı;
 • Madde yüksekliği, katlanmış - 4 m.

Bu modelin katlanabilir merdiven üç bölümden oluşmaktadır. Her bölümde 14 derece.

Merdiven 8 metre yüksekliğe (koşul beş dokuz metre arasındadır çalışma yüksekliği) sahip olabilir.

Uygun katlama merdivenler LMS modeli

Merdiven lsm modelleri sizin tavan tırmanmak için kullanılabilecek bir cihaz olarak kullanılmaktadır. Çatı katlanır merdivenleri sağlam bir tasarımı görülmektedir. Bu bir yürüyüş ve bir ısı yalıtım kapağı içerir. Kapaklar MDF, sunta veya tahta yapılmıştır. Döngü-menteşeler büyük bir güç ve dayanıklılık. Bunların yardımıyla, merdiven çalışması kolaydır. Lsm merdiven modeli «Fakro» şirketten satın alınabilir.

merdiven trafo alüminyum Katlanabilir tavan boşluğu kaldırma için idealdirmerdiven trafo alüminyum Katlanabilir tavan boşluğu kaldırma için idealdir

Tavan arası merdivenleri üretiminde aşağıdaki parametreler göz önünde:

 • tavan yüksekliği;
 • tavan açıklığının yüksekliği;
 • Kutunun boyutları;
 • merdiven boyutu ve iyi durumda Katlanmış.

Adım gibi merdivenler girintiler yapılır. Onlar merdivenin çalışması sırasında kayan bacağını karşı çıkıyorlar.

Nasıl bir katlama alüminyum merdiven trafosu (video) seçmek için

Metal merdiven trafo - İnşaat, tamir yeri doldurulamaz bir şey, ve evin etrafında çalışma. yüksekliklerde çalışmak için bir merdiven kullanın. Gerekirse nesneye, depolanması kolay tasarım, taşıma katlama. Bu tür merdivenler bölümleri ve aşamaları farklı sayıda oluşabilir. Bunu kullanmak hangi amaçlar yola çıkarak dikkatle merdiveni seçin. Yerli amaçları için küçük bir çalışma yüksekliğine sahip merdivenlerden yaklaşacaktır. profesyonel aktivite daha yüksek bir merdivene yararlıdır.

alüminyum merdivenler, transformatörler katlama tipleri (fotoğraf örnekleri)

412 516 7cd48ea87942x1024 2177 2677 4242085b331e0b85ae1d4dc501a9e976 283607724w640h640img20151112103213 283607280w640h640img20151112103057 14500853401 1450172072alyuminievye-pristavnye-lestnicy

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 5

map