Alçıpan duvar kaplama: malzemesinin 3 çeşit

Alçıpan duvar kaplama: malzemesinin 3 çeşit

12 October 2017Alçıpan paneller - mükemmel pürüzsüz duvar yapmak için büyük bir fırsatAlçıpan paneller - Duvarları mükemmel rovnymiObshivat alçıpan duvarlar yapmak için büyük bir fırsat - iç bitirme en uygun yoldur. Alçıpan onarım çalışmaları için çevre dostu bir ürün sayısını gösterir çünkü bu malzeme ile bir kişi, ailesine zarar duvarlar hizalamak ve eller sahip olabilirler.


alçı levha duvarlar kınına nasıl

uzmanların tavsiyesi ardından, en yaygın hatalardan kaçınmak olabilir.

tavsiyeler:

 • gerektiğinde onları aramaya zaman kaybetmeyin için gerekli araçları hazırlamak için gerekli Çalışmaya başlamadan önce;
 • Daha iyi ekin doğru yöntemi seçmek için bir çalışma duvarı keşfetmek ve gerekli malzemeleri satın almak;
 • Ayrıca, uzmanlar düzgün zarar verebilir malzemenin sarkmasını önlemek için duvar hizalamak önerilir.

uygun fiyat kategorisinde, bu malzeme yaprak az sayıda kullanarak değil, çaba ve beceri bir çok yapım pürüzsüz duvar yüzeyi elde edebilirsiniz - Alçıpan levhalar avantajları çok sayıda var. Alçıpan bu malzeme ile temas halinde alerjik reaksiyona neden olabilir, çünkü herhangi bir odaya, hatta çocuklarda kullanmasına izin verilen ya da çocuk pürüzsüz bir yüzeye yaralandı edilemez, en çevre dostu malzemeden arasında yer alıyor.

Evde daha rahat hissetmelerini sağlamaktadır su direnci ve yangın dayanımı özellikleri hakkında bahsetmiyorum. tüm kurallarına uymak için doğru olup olmadığını Alçı panoları, yüklemek kolaydır yeterli, inşaat şirketlerinin hizmet veya usta olmadan yapmak ve kendi başlarına bu tür iş yapmak mümkündür.

alçı levha duvarlar kınına önce, gerekli tüm malzemeleri alıp oda hazırlayınalçı levha duvarlar kınına önce, gerekli tüm malzemeleri alıp oda hazırlayın


Hasarlı ise, böylece tasarruf, elemanın belirli bir bölümü tarafından değiştirilebilir. oldukça kırılgandır, bu nedenle ulaşım onlar yeterince büyük miktarlarda satılıyor çünkü sayfaları zarar vermemeye özellikle dikkat etmelisiniz ve ikiye çatlayabilir - Bu malzemenin birçok avantajlarının yanında dezavantajları vardır. Ayrıca, yükledikten sonra herhangi bir mobilya duvarları hasar varsa, küçük, ama oldukça dikkat çekici ezik karşılaşabilirsiniz, çünkü doğruluğunu gözlemlemek için gereklidir.

Böyle bir durumda Alçıpan alternatif özel çaba uygulamadan zarar zaman kolayca çalışılır, bir alçı olduğunu. ikinci derecede önemli dezavantajı karmaşıklığı ve iletişim malzeme altında gizli için insan mevcudiyetidir. ciddi hasar Eğer bir veya daha fazla panelleri ve kaldırıldıktan sonra onların tamamen değiştirilmesi yüksek bir olasılık kaldırmak için zorunludur.

elleri ile alçı levha duvarlar kınına nasıl Öğrenme

Çalışmaya başlamadan önce, ilk olarak alçıpan gereken miktarda kesilmiş olmalı, o da dikkate açıları bağlantılarının gerçekleşmelidir.Uzmanlar, doğru kesme malzeme üzerinde tavsiyelerde:

 • Önce, bir yazı bıçağı alıp bir tarafta bir kesim kartonpiyer yapmak gerekir;
 • Sonra malzeme, kesme hattı boyunca eğilir;
 • Son adım ters tarafındaki bölümü ihlal edilmektedir.

alçı levha tasarımlar çeşitli oluşturmak için, doğrudan değil kesilir ancak yarım daire şeklinde veya engebeli parçalar çeşitli yapmak gerekir. Böyle çalışma için bu oldukça kolaydır ve hatta en ilginç ayrıntılarını oluşturmak için tasarım üzerine bir güçlük için yeterli olacaktır, bir el testeresi kullanmak en iyisidir. Uzmanlar uzun boyuna dikişler önlemek için yaprak kurulumu nedeniyle böyle düzensiz duvar işçisi, büyük olasılıkla çatlama plakasını yığın önerilir.

dikişleri boylamasına olmuştur artık şekilde Uzmanlar alçıpan sayfaları monte etmek tavsiyedikişleri boylamasına olmuştur artık şekilde Uzmanlar alçıpan sayfaları monte etmek tavsiye

Sıkıca birbirine sostykovyvaya, bulmaca benzerlik öğeleri oluşturmak için daha iyidir. oda alçıpan iki kat koydu ise, önceki desen tekrar etmez, böylece sayfaları kaydırmaya gereklidir.

o plakalar arasındaki boşluğu kapatmak için gerekli olduğu için yok daha az gerekli, dikişler gömme işidir. Bu tür amaçlar için, - macun karışımı sıkı bir şekilde dikilmiş yarık küçük serpyanku şeridin sahip kağıt şerit, takviye. boşluğu kapamak için uygundur geniş spatula, kullanarak, görevi kolaylaştırabilir. Doğru montaj ipuçları ek olarak ve yüksek kaliteli malzeme kullanın eğer alçıpan levhalarla yalnız oda kınına, zor değildir.

Bunu Alış kontrol çıkışları olabilir ve hasar, wedlock virajlarda için her yaprağı incelemek gerekir. Özellikle bakım daha da iyi emin Avrupa standartlarına kalite ve uygunluk belgelerine sahip olmak, bu çevre dostu olduğunu bilerek, kreş için malzeme seçiminde gereklidir.

alçı levha duvarlar kınına nasıl malzeme tipleri

inşaat piyasasında tuğla veya ahşap duvarlar için otelochnym malzeme haline gelebilir alçıpan bu tür sunuyoruz.

Bunlar:


 • Gri sahip olan levha, standart - GCR;
 • Nem karşı dayanıklı, yeşil - alçıpan;
 • Alev geciktirici, kırmızı - GKLO.

Alçıpan bağlayıcının rolü alçı varlığı ile, sıkıştırılmış selüloz hamuru içerir. Kağıt tabakalarının her iki kenarı da sıkı bir şekilde kapatılır. Yaprak belirli bir amaç ve farklı bir fiyat kategorisindeki ile, 32 mm 'ye 16 mm'lik bir kalınlığa sahip satılan ve çeşitli bir sorun oluşturmaz. Ateşe dayanıklı alçıpan her türlü, bunlar binayı terk aile üyeleri zaman tanıyacaktır, evin içinde yangının yayılmasını geciktirebilirsiniz edilir.

Eğer kuralları takip ve nasıl biliyorsanız bir metal ya da ahşap çerçeve kullanarak Öz Rooms'un alçıpan duvar, da mümkündür. Bu amaçla vidalar. Onlar sıkı malzeme ve iyi dayanak olmalıdır. Bu yöntem düzgün mevcut tesislerinde imha ve bitmiş bir görünüm vermek için daha izin alçıpan entegre yüklemesini kullanmak mümkün, aynı zamanda daha güvenilirdir.

Alçıpan birkaç tür biridirAlçıpan birkaç tür biridir

Duvarlar tesviye için alçı kullanımı elbise leke yoktur, sadece kolay değildir düz bir yüzey elde etmek için sağlar, ancak aynı zamanda ses ve mahfazanın ısı yalıtım, bu toz oluşturmaz geliştirir.

Alçıpan gibi bir malzemeden en önemli özelliklerinden biri, aşırı nemi emmek ve gerektiğinde hava odasında çok kuru olduğu takdirde, serbest bırakmak için yeteneğidir.


Talimatlar: alçıpan kullanılarak yapıştırıcı duvarlarını kınına nasıl

Duvarların ön hazırlıktan sonra, bu karar verildi ise - kendi tutkal malzemeye, ana malzemelerin dikkat çekmek gerekir.

yani:

 • Uzmanlar tesislerinde tutkal doğru miktarda hesaplamak için yardımcı olacaktır;
 • Eğer yapıştırma başlamadan önce, daha iyi bir kablolama planı oluşturmak için;
 • Ayrıca ışık düğmeleri ve prizler yerleştirileceği yerleri kesmek gerekir, havalandırma kapatamaz.

Eğer alçıpan yapıştırıcı kullanarak duvarlarını kınına ise, başlangıçta çalışma yüzeyini hazırlamak ve sıva gücünü kontrol etmek gereklidirEğer alçıpan yapıştırıcı kullanarak duvarlarını kınına ise, başlangıçta çalışma yüzeyini hazırlamak ve sıva gücünü kontrol etmek gereklidir

hazırlık aşaması duvarları tozdan arındırılması oluşur, o zaman sıva gücünü sağlamak gerekir. Böyle ihmal sorunlar bir çok üzerinde getirecek ve hasarı onarmak gibi eski kaplamanın huzurunda, bunun kendisi kaldırmak için gereklidir. Yüzey çatlak veya düzensiz ise, bunlar zorunlu macun tabidir. Primer, en uygun bir silindir ya da özel fırça ile uygulanır. Daha sonra, paketin ilgili talimatlara göre yapışkan uygulamak ve kuru duvara yapışmasını.

Adım adım: duvar kaplaması alçı (video)

Ev sağ teknolojiyi kullanılırsa, astar güvenli düzenlenen ve göz memnun etmek için uzun süre edilecektir.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 33 = 42

map