alçıpan 3 ana türleri için kendi çerçevesini nasıl yapılır

alçıpan 3 ana türleri için kendi çerçevesini nasıl yapılır

12 October 2017alçı levha İskelet tüm metal konstrüksiyon temelidiralçıpan için Çerçeve onarımını yapan ve duvarlarda usulsüzlük örtbas etmek değil sadece kullanılabilir gibi eserler çok sık bu tür alçıpan gibi modern malzemeyi kullanılır bitirme tüm metal konstruktsiiPri temelidir, ancak özellikle de bitirme oda sırasında oldukça ilginç ve özgün bir tasarım, böyle kemerler, koltuklarla, duvarlar, girift tasarımları ile tavanlar gibi. Bu malzeme ile kesinlikle tüm en cesur ve özgün fikirlerin gerçeğe dönüştürmek mümkündür çünkü Alçıpan, birçok avantajı vardır. profilden yapılmış karton için Çerçeve LED şerit gömülü lambaları veya avizeler montajı için izin verir.


Ne Alçıpan için çerçevelerin boyutu olabilir

çerçeve işlemlerinin doğru arka ışık çok sıradışı ve orijinal bir görünüm bulacaksınız, odasında özel niş için ve uygulanır. tavan metal profilin alçı için bir çerçeve yapmak için, elde edilen alan tavan havalandırma boruları, elektrik kabloları düzenlemek için, hem de yalıtım ve ses yalıtımı gerçekleştirmek için çok uygun olabilir. yalnız Alçıpan için çerçevenin kurulumunu gerçekleştirmek istiyorsanız, kesinlikle olması gereken boyutta bilmek gerekir, bu yüzden tasarım güvenilir ve hizmette adamı vurdu olmamıştır.

ağır oldukları için Güçlendirilmiş çerçeve, çok düzeyli tavan yapımında yapılması gerekenağır oldukları için Güçlendirilmiş çerçeve, çok düzeyli tavan yapımında yapılması gereken

Alçıpan için Çerçeve durumunda yapılacak gereklidir:

 • iç bölümleri montajı;
 • duvarları hizalama;
 • tavan bitirme.

En yaygın olarak tek bir hücre için 600x600 mm kare boyutudur. metal profillerin dikey ve yatay raf 60 santimetre adımda monte edilmiştir. o alçı levha levha boyutlarına mükemmel uyum gibi, yapının optimal boyutudur. Eğer 2'ye üç rafları yapmak ortada levha ve birinin kenarları üzerinde bulunduğumuz gerek tek bir sayfa için alçıpan güvenceye almak için. Böyle bir durumda bir duvar raf veya televizyon ses hücre boyutuna asmak için Gerekirse 400x400 mm olmalıdır. 


elleri ile alçı altında çerçeveyi nasıl yapılacağına ilişkin talimatlar

Eğer duvarlar ve alçıpan tavanı kağıtları tutmak istiyorsanız, o metal bir çerçeve montajı başlamak için doğru olacaktır. Bir montaj çerçevesi ilk gerekli malzeme ve araçları hazırlamak kesinlikle gereklidir.

Özellikle:

 • Metal profili;
 • Duvar askısı, vida, matkap uçlu vida;
 • İzolasyon ve daha fazlası.

Eğer duvara veya tavana alçıpan altında çerçeveyi monte etmeden önce, ön bitirme çalışmalarını yürütmek için gerekli olanEğer duvara veya tavana alçıpan altında çerçeveyi monte etmeden önce, ön bitirme çalışmalarını yürütmek için gerekli olanalçıpan tabakasını seçerken odanın kendine kurulumunu düzenlenen ne ek dikkate almak önemlidir. Eğer banyo, mutfak veya banyoda alçıpan duvarlarını ya da tavan sayfaları kınına gerekiyorsa, bir su geçirmez bir malzeme seçmek gerekir. Eğer cilt ve duvarlar ve tavan yumuşatma için çerçeve üreticisi istiyorsanız, gerekli tüm iletişim, ısı ve ses materyali koymak, böylece küçük bir girinti yapmak için yükleme sırasında gereklidir.

Bundan sonra, gelecekte inşaat düzenini uygulamak ve vidalar yardımıyla kılavuz profillerini düzeltin. Sonra her bir raf profilinin konumunu belirleyecek direkt süspansiyonlar, yerini belirlemek gerekir. alçıpan levhalar altında montaj çerçevesinin nihai aşamada raf profilleri yüklemeniz gerekir. Tüm ekipman yeterince güçlü ve sürdürülebilir olmuştur Yani, dayanıklılık yüksek seviyede sağlamak için garantili ve daha istikrarlı olacaktır sabitleme olacak direkt askıları pekiştirmek için gereklidir.

Önemli! eklemler alçıpan levhalar profillerin ortasına gelip, böylece Rafları monte edilmelidir, nedenle dikkate alçı levha levha büyüklüğünü dikkate alan bir yetkili düzeni yürütmek için gereklidir.

alçı türleri çerçeve

Eğer alçıpan sayfaları montaj için metal profillerin bir çerçeve oluştururken Bu tasarımın türleri çeşitli olabileceğini akılda tutmak gerekir.

Özel olarak, örneğin,

 • sert;
 • kayan;
 • kayar.

Tüm bu seçenekler mükemmel herhangi bir tasarım oluşturmak için idealdir, ama onlar da belli ayırt edici özelliklere sahiptir. 

alçıpan rahat bir uyum ve ek levhalar sağlayan şey Sert çerçeve doğrudan duvara monte edilir,alçıpan rahat bir uyum ve ek levhalar sağlayan şey Sert çerçeve doğrudan duvara monte edilir,

Sert çerçeve olabilir:


 • çift;
 • yuvarlak;
 • Kavisli.

yüzer çerçeve tamamen ev herhangi bir kısmı üzerine monte edilmiştir ve bir sabit kenara sahip olabilir. Bir ürün oluştururken belirli süspansiyonlar bir duvar, zemin veya tavanda doğrudan sabitlenmesini gerektirmeyen kullanılır. Bu çerçeve çok bağımsız olarak toplanabilir, ancak hareket eden bir baz ile alçıpan yaprak gerekmektedir çok zor olduğu için bunu takip eden eklenmesi, hemen hemen imkansız gerçekleştirmek için.

Alçı karton için kayar çerçeve esas olarak suya dayanıklı maddeler için uygun olduğu için, banyolarda kullanılan.

ahşap çerçeve üzerine alçıpan takmak için nasıl

bu malzeme yüklemek oldukça kolay olduğu gibi Sık sık, alçıpan levhalar, ahşap çerçeveye bağlı.

Böyle bir çerçeve olmalıdır gerçekleştirmek için:

 • matkap;
 • El testere ya da testere;
 • Vidalar;
 • Metal köşeleri;
 • dübel;
 • tornavida;
 • Tornavida.

açıklıklar yeri için Ahşap Çerçeve gerekli boyuttaki tüm belirtilmelidir ki gerekli diyagramı, hem de belirlenen yerlere monte etmekaçıklıklar yeri için Ahşap Çerçeve gerekli boyuttaki tüm belirtilmelidir ki gerekli diyagramı, hem de belirlenen yerlere monte etmek


Başlangıçta üst ve alt boru için raylar takmak için gerekli ahşap çerçeve kurarken. Onlar tavan ve vidalarla zemine bağlı olması gerekir.

çemberleme yüklemeyi yaptıktan sonra onları özel dikey desteklere tutturmak gerekir ve bunların doğru konum düzeyine göre belirlenmelidir. Dikey ahşap Çıtçıt arasında yapılan destek işlevlerini yerine, yatay kaburgalar eklenmelidir. monte bölümleri bir tarafı hazır ve kesilmiş olacak sonra, gerekirse özel izolasyon, kablolama ve havalandırma konulması gereklidir. boş alan doldurduktan sonra, raylar alçıpan sayfaları takmak için gereklidir.

Alçıpan için bir çerçeve (video) nasıl Talimatlar

alçıpan sonradan montaj için profillerden imal edilmiş Çerçeve sadece küçük bir çaba koymak gerekir Kendinizi yeterli hale getirmek için.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + = 9

map