alçı panel üretim süreci: ayrıntılar ve özel ekipman

alçı panel üretim süreci: ayrıntılar ve özel ekipman

12 October 2017Bugüne kadar, alçıpan genellikle onarım çalışmaları sırasında kullanılır oldukça popüler malzemedirBugün alçı genellikle Kısaca onarım rabotEsli sırasında kullanılır oldukça popüler malzemedir, alçıpan bir yapı malzemesidir. karton levhalar alçı harcı ile birlikte yapıştırılır. Bunlar, ilave ve özel katkı maddeleri ile takviye bulunmaktadır. Bu tür malzeme bir çok fayda ve avantajlar vardır. Bu nedenle, birçok amaç için kullanılmaktadır. Bu hafif ve dayanıklı, çevre dostu ve yangına dayanıklı nem olduğunu. Çeşitli mekanik zorlamalara dayanıklı Able, gürültü kaçırmayın ve en önemlisi, kullanımı kolaydır. Alçıpan yüksek süneklik veri vardır. toksik katkı maddesi içermez, çünkü bu durumda, diğer malzemeler ile karşılaştırılamaz.


Kurallar ve Alçıpan için üretim profili özellikleri

Tipik olarak, alçı profili üretimi yüksek kalitede galvanizli çelikten yapılır. Üretim sürecinde iki temel teknolojiler kullanılır. Bu soğuk bükülme ve damgalama metali.

güvenle alçı panoları yükleyip bağlamak için, size galvanizli çelikten yapıldığı yalnızca yüksek kaliteli profil satın almalıyımgüvenle alçı panoları yükleyip bağlamak için, size galvanizli çelikten yapıldığı yalnızca yüksek kaliteli profil satın almalıyım

Profil üretim süreci belirli özellikleri sunar:

 1. Olarak ham madde ince galvanizli çelik saclar çıkıntı yapar. Tüm şartlar Devlet Standardı tarafından kontrol edilir.
 2. Boş kalınlığı fazla 0.65 mm'lik değildir. profil üretimi için kullanılan herhangi bir ekipman seti parametreleri ile çalışır. Bunlar çalışma makineye zarar vermemek için aşılmaması gerekmektedir.
 3. genişlik askı ile 120 ile 180 mm arasında bulunmaktadır. Daha yüksek performans, ancak bu tür birimlerinin kullanımına ve daha pahalı olabilir ekipman yoktur.
 4. Bitmiş ürün 6 m'ye kadar elde edilir. makinede tablonun boyutuna bağlı olarak, daha fazla da olabilir. Ve aynı zamanda, üretim hattının radikal ayarı değiştirmek zorunda değildir.

Tipik olarak, yük taşıma değil bina sütunları veya duvarlar, kemerler ve binalar için kullanılan alçı panoları.


alçıpan hattı - bu sürekli bir süreç zinciridir.

GCR da iletişimi bitirme, duvarların kusurları düzeltmek için kullanılır. Tavan, raflar ya da niş yüklerken ortaya çıkar. Bazen küçük raflar ve dolaplar şeklinde tiyatro kümeleri veya mobilya parçaları oluşturmak için kullanılır.

Alçı levha üretimi için kullanılan ekipman

İlk bakışta göründüğü gibi sürecin kendisi kadar zor değildir. Bu, diğer yapı alanları ile karşılaştırıldığında, büyük finansal maliyetler gerektirmez, kendi işini kurmak fikri kullanmasını sağlar.

Dikkat! Ve önemli ölçüde eklerin boyutunu azaltacaktır zaten kullanımda ekipmanlarla başlayabilir.

Ancak, herhangi bir başka çaba olduğu gibi sahip hala geçirmek. Ne olduğunu ayrıntılarını düşünün ve mümkün olduğu, bu kurtaracak.Onların üretim teknolojisi hakkında bilgi almak için ve güvenlik kurallarını okumak için - Üretimi alçıpan Önemli olan, basitOnların üretim teknolojisi hakkında bilgi almak için ve güvenlik kurallarını okumak için - Üretimi alçıpan Önemli olan, basit

özel ekipman gerektirmektedir için:

 1. Kurulum alçı karışımının hazırlanması için.
 2. sürekli oluşturucu karton teslim ekipmanları,.
 3. Sürücü kendisi. Bu aşamada, yaprak yaratılması.
 4. Kurulum - konveyör. Üzerinde alçı bez kalınlığını ve profili oluşturulur. Tüm parametreleri düzenlendi.
 5. giyotin kullanarak GCR kesmek için aletler.
 6. Konsol birimine yaprak hareket eden bir taşıyıcı.
 7. Konsol konveyör sayfaları parçalanır ve kurumaları için dışarıya gönderir.
 8. konveyör kurutma bunlar iyice kuru olduğundan ürünü inç.
 9. Silindir masa ayarı, burada yaprak birer birer ve paketleme transfer gelir.
 10. Otomatik kontrol sistemi bu üretim adımların tümünü kontrol etmenizi sağlar. su ve jips miktarı da hareket olarak doğru değildir.
 11. Kurutma levhalar sıcak hava veya kızgın yağ kullanılarak gerçekleşir.

Burdan şunu üretim makinesi mini fabrika olduğu sonucuna varabiliriz. Üretim az miktarda yapılırsa, yeterli GCR-0,2 ekipman olacak. Bununla beraber bitmiş malzemenin günde 200 yaprağa kadar teslim edebilir.

İş profili Alçıpan için makine ve temel operasyon

Üretim profilinde tüm üretim aşamaları yanında kontrol sistemini katılır. Bu önkoşul çalışmadır. Sistem tüm diğer ekipman ile birlikte gelir. Kural olarak, onun çalışma denetlenir ve yazılım tarafından yürütülen.

Kısa sürede yüksek kaliteli ürünler alın endüstriyel otomasyon kullanılarak elde edilebilirKısa sürede yüksek kaliteli ürünler alın endüstriyel otomasyon kullanılarak elde edilebilir

iş makineleri biraz farklı, ama işin özü değişmemiştir:

 • Açıcı. Bununla beraber, boş bant işleme beslenir. Makinelerin çoğu konsol açıcı sağlar. Onların özelliği eğmek parçaların otomatik beslenmesidir.
 • Ana hat - bir değirmen, iş parçası profil. Bu aşamada, profiller aynı veya farklı boyutlarda yapılabilir. Bu donanım için gerekli değildir için yeniden ayarlayın. Büyük üretimi, daha sonra ikinci seçenek tercih edilir.
 • Pnömatik makas kesme ekipmanı olarak hareket ederler. Bu aşamada, ayarlanan parametrelerin kırparak kılavuz boşlukları.
 • Üretimin son aşaması - bir resepsiyon, tüm bitmiş ürünler.

Otomatik kontrol En kaliteli ürünleri almak için izin verir. İnsan faktörü tamamen ortadan olmasıdır.


Nasıl Rusya'da alçıpan üretimidir.

FCL üretimi için Rusya'da iş İmalat yabancı şirketler ile karşılaştırıldığında hacim açısından daha mütevazı ısırdı. küçük üretim hacimleriyle İş geliştirilen planlar ve işletmeler.

alçıpan en büyük üreticisidir Volgograd yer almaktadır.

Nedeniyle alçı ürünleri için Rus talep aktif yapısına sürekli büyümektedir. Eğer dikkatlice Alçıpan üretimi için iş planı göz önüne alınırsa halen bariz faydaları görebilirsiniz.

Alçıpan iç ve dış üretim hem de yüksek kalitede ve pratiklik ile karakterize edilirAlçıpan iç ve dış üretim hem de yüksek kalitede ve pratiklik ile karakterize edilir

Bunların arasında iki şunlardır:


 1. İlk olarak, yüksek karlılıktır. üretim maliyeti büyük işletmeler için aynı olacaktır. Ama çalışan sayısı az elektrik tüketimi daha az ihtiyaç olacaktır.
 2. İkincisi, eserin 18 aylık maksimum hatta küçük fabrika için makul bir fiyat, yatırım ödemek hangi.

Bu pazar liderleri ile rekabet etmek mümkün oldukça kendi işletmelerin gelişimi hakkında düşünmek için yeterli ve olduğunu.

alçıpan üretim işlemi (video)

üretim sürecinin tüm özelliklerine dikkat etmek, size, kendiniz gidin kendi işlerini başlarsanız üretim hızla ödemek olacağını tam güvenle söyleyebiliriz. ekipman, malzeme iş planı: Ama iş için önemli bir yatırım gerektirir. tek yol yapım piyasaya çıkmak ve tüketici önünde kendini kurmak.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

47 − 46 =

map