The BlogKoridorda Alçıpan tavanlar - iç tasarım ve maliyet açısından en iyi çözümKoridorda Alçıpan tavanlar - iç tasarım ve mali zatratVsya sorunun açısından en iyi çözüm koridorlarda tavanlar genellikle düşük olmasıdır, ve bunları bile çok daha düşük olması istemem. Bunu kimse çoğu zaman gururla "salonu" bir koridor olduğunu gösteriyor denilen ve oldukça küçük olduğundan zaten düşük yükseklik, tavan tasarımı "yemiş" vardır istiyor. Ama koridor tavan alçıpan içinde, uygulama ve insanların binlerce inşaat tecrübesi yıllarda - bu durumda tavan bitirme için en etkili seçeneklerden biridir.


Güzel alçıpan tavanlar koridor: mükemmel düz

Tüm alanlarda, bir ev veya daire, mükemmel pürüzsüz tavan olsun. ucuz, mümkünse Ve belki o eksiklik düzeltmek için her ev sahibi hayalini aziz ve.

Bu sorunun en uygun çözümlerden biri - alçıpan asma tavanlar.

koridorda tavan eğrilik - dairelerin çoğu için en yaygın şey, çünkü "prihozhka" Herhangi daire ayrılmaz bir parçasıdır.

Açık renklerde yapılmış Alçı tavan, görsel küçük bir koridor alanını genişletmekAçık renklerde yapılmış Alçı tavan, görsel küçük bir koridor alanını genişletmek

Ne Alçıpan verir:


 • Tavan tamamen düz hale gelir;
 • Tavan kolay ve daha iyi salon boyutları (koridor) için optik bir değişiklik sağlayan, herhangi bir renkte boyanabilir.

Dolayısıyla, asma başarılı bir şekilde düşük hizalama tavan görevini yapması edebilmektedir.

giriş salonunda Asma alçıpan tavanlar: çok popüler bir seçenek

koridorlar Alçıpan ülke genelinde daha metrekare "yakalar".

Nedeniyle düşük maliyetli malzemeler ve bileşenler yanı sıra cihaz alçıpan basitliği Ev sahipleri kadar giderek artan sayıda en akılcı olarak bu seçeneği asma tavan.

bir apartmanda Koridor genellikle Stanislavski'yi tefsir olsa da, en azından yapılır, daire hala bir askı ile başlar. Ancak bu prensip daima bir takım nedenlerden dolayı saygı değildir. apartmanda tamirat neredeyse yapıldıktan sonra, koridorda onarım, her zamanki gibi, rafa kenara.o uzmanların katılımı olmadan kendi ellerini üretebilir böylece alçıpan tavan montajı, özellikle zor değilo uzmanların katılımı olmadan kendi ellerini üretebilir böylece alçıpan tavan montajı, özellikle zor değil

Nedenleri:

 1. onarım sonunda sol hiç para yok mu;
 2. Hiçbir güç ve onarımını yapmak arzusu;
 3. tatil sona eriyor.

Bu durumdan kurtulmak için, güç toplamak ve hala işi bitirmek için gereklidir. Alçı asma tavana gelince, o zaman bu seçenek, oldukça uzun bir zaman alacaktır çalışma zor değildir ve lüks kategoriye dahil olmadığı gerçeğine sayesinde çok fazla çaba değil alır. O, tesadüfen, kendi gücüne dayanmak, yapılabilir.

salon için kartonpiyer yapılmış asma tavan avantajları: bunlar ortada

Birisi, ne fark eder ki, iddia ve neden alçıpan koridorun asma tavan yüksek öncelik olabilir?

Alçıpan sözü boşluk yüksekliğinin biraz sürmez.

(Dünyada - koridor) Hatta küçük bir koridor optik yüksek ve geniş olabilir - bu tüm yetkili tavan cihazına bağlıdır ve alçıpan örneğini göze batan.

Alçı levha ana avantajı - bu madde, farklı şekil ve konfigürasyonu elde sağlar esneklik ve plastiklik, birAlçı levha ana avantajı - bu madde, farklı şekil ve konfigürasyonu elde sağlar esneklik ve plastiklik, bir

avantajları:


 • asma tavanlar diğer türleri ile karşılaştırıldığında Basit tavan yapısı;
 • bir iletişim çeşitli kablo bunları gizleyebilir tavan altında;
 • alçıpan kendisi için küçük fiyat;
 • Ucuz aksesuarları;
 • Kolay kurulum;
 • bilgisayar eşleştirme boya olasılığı da dahil olmak üzere kesinlikle herhangi bir renk, resmin imkanı;
 • türleri ve tasarımların her türlü Yetenek cihaz aydınlatma armatürleri;
 • Diyelim ki, aynı mükemmel pürüzsüz beton tavan ucuzdur alçıpan tavan maliyeti;
 • işin saflık üstlenilen: tavan sıva veya macun uyum sağlamak ise, bu sonuç olarak, sadece değil, aynı zamanda komşuları arasında size bir sıralama vermeyecektir girişinde, dairenizde olmayacak, kirli;
 • Islak alçı dolayısıyla önemli çoklu katmanlar nedeni ile alçı levha ile karşılaştırıldığında zaman maliyeti, ve bunların prosushek gerektirir;
 • çok seviyeli tavan aygıtı imkanı.

Gördüğünüz gibi, yararları olan yeterinden fazla tavan bittikten diğer birçok türde, karşılaştırıldığında, kartonpiyer yapılmış tavanlar vardır.

Asma tavanlar alçı levha: kendi ellerini Doing

Asma tavan kökten Dairenizin tasarımını değiştirmenize olanak verir.

Eğer koridorda ne yapmak istediğinizi anlamak için, kolayca% 100 ihtiyaçlarını karşılayacak çok güzel tavan keşfedeceksiniz gelen karakteri, fotoğraflarını ve videoları görmek gerekir.

profillerin montajına başlamadan bir lazer seviyesini kullanarak tavan düzenini sağlamak için gerekli Önceprofillerin montajına başlamadan bir lazer seviyesini kullanarak tavan düzenini sağlamak için gerekli Önce

alakalı malzemeler, bu konunun detaylı kapsama okudum sürece Asma tavan yine de, onun kurulumunu üstlenecek, kartonpiyer yapılmış sahte tavan nasıl emin bilmeden karmaşık yapıya sahip değil, gerekli değildir.


Yani, adım adım:

 1. Her şeyden önce, yüksek kaliteli bileşenler hazırlamak için gereklidir. Pratik iyi seçenek Knauf ürünleri olduğunu göstermektedir. Tutarlı olmak gerekirse, o zaman aynı şirketin kartonpiyer kullanmak arzu edilir.
 2. Yüksek kaliteli markalama için yüksek ölçüde istenen gidrouroven olup. Bir lazer seviyesi varsa, o zaman, tabii ki, ikincisi tercih etti. Kesinlikle ve konvansiyonel suterazisini kullanabilirsiniz, ancak daha sonra işaretler çevre oda önemli ölçüde yavaşlayacaktır.
 3. gidrourovnya ile biz köşelerde düzeni ve sonra bir kablo kullanarak bağlayın yoktur. süreç sütten kesilme denir. en düşük açısına göre Biçimlendirme üretmek.
 4. planlama gömme aydınlatma olmamasına bağlı 5-8sm çekilmek.
 5. Şimdi duvarlarda kılavuz profillerini bağlanır. Bu amaçla, profiller, mevcut biçimlendirme alt kısmının duvarına bağlanır. Marker veya kalem, duvara delikler gelecek matkap deliği yerleri ile işaretleyin.
 6. Profil dübeller şok ile duvara sabitlenir.
 7. Daha sonra, gerçekleştirilir sayma temel profilleri eksenleri. Profiller, genellikle çapraz düzenlenir. Adım profilleri - yaklaşık 40 cm.
 8. Bu aşama ile, ana profil, gerek sadece çapraz bağlantıları desteklemek için ortaya çıkar. Onların adım - 2,5m. Adım Böylece elde edilen süspansiyonlar 50 cm olabilir. Birinci sıra duvardan 25 cm bir mesafede yer alacaktır.
 9. Süspansiyon Dağı bir işaretleyici ile işaretlendi. asma tavan uygulandı ve bir işaretleme çapa yapılır. İlk olarak, onların süspansiyon ikiden az gerekmez.
 10.  Vidaları askılar. Ön sızdırmazlık bandı sokmak.
 11.  Daha sonra, temel profilleri ayarlayın. oda köşelerinden olmalıdır sabitleme başlayın. işlem iki metre düzeyine göre kontrol edilir.
 12.  Yerde, profiller katılarak, sözde yengeçler yüklemek vidalarla sabitleyin.
 13.  Rulman profilleri kesilir ve ayrıca, biz yine sabitleme cıvataları, Krabi'deki onları bağlanır.
 14.  Dikilmiş alçıpan.
 15.  Dikişler sıva kullanılarak sızdırmaz hale getirilir. Ayrıca, tabii ki, duvar ve tavan arasındaki boşluğu kapatmak için olmalıdır. yerlerde Shpaklyuem ve derinleşen vidaları ettim. Sen özel bir bant kullanabilirsiniz.
 16.  Shpaklyuem alçıpan levhalar.
 17.  Boyayın.

Tavan alçı levha şemasıTavan alçı levha şeması

Alçıpan Tablolar koridor küçük bir genişlikte sarkmadı¤ı kalınlığında 9.5 mm, kullanmak en iyisidir.

salon için kartonpiyer yapılmış asma tavanların Yorumlar: görünümü neredeyse birleşmiş durumda

Sayısız yorum ev sahibi koridorda tavan alçıpan doğru seçim gösterir.

"Alçıpan varyantında" koridorda tavan inşaatı tamamen kendisini haklı.

tavanın basit tasarım - salon için mükemmel bir seçim, tüketicilerin tepkileri ile kanıtlandığı gibi.

yorumlar:

 • Biz Alçıpan koridorda bir sahte tavan yaptı. Tüm rovnenko, sadece harika! bej renkte boyalı, çok güzel, daha parlak ve genellikle, koridor tavan biraz daha az hale geldi olmasına rağmen, onarım eskisinden daha görsel olarak daha oldu! Şimdi hemen bir şeyler olmaz, on yıl içinde, ve o zaman bile, büyük olasılıkla, bu basit bir boyama olacağına inanıyoruz.
 • İnternetin expanses çok tereddüt ve yalpalama sonra, alçıpan için tercih verdi. koridor tamiri için para yeterli değildi, bu yüzden seçim alçıpan düştü. arkadaşlar tavsiye işe ustalar, o en önemlisi, tüm yaptılar ucuz şaşırtıcı hızlı kaliteli ve. Sahnelenen aydınlatma spot var. Koridor sadece bilmiyorum!
 • Koridor - Bu, dedikleri gibi, gitmez odası, geçmişte kaldı. Ve bu yüzden, her zaman, günde kaç kere, 30 yıl önce ortadan kaldırılması gereken kusurları her türlü rastlamak olacaktır bu. Alçıpan - bu acil sorunun güzel, düşük-uç çözümü!

üstünde açıktır itibaren kendi tavan alçıpan ile giriş salonu en uyar. Böyle bir bitiş faydaları burada, bir sürü Yorumlar sadece birkaçı, böylece daha net görülebilir.

Tavan alçıpan montajı (video)

Ve son olarak, koridorda asma tavana hakkında birkaç kelime. Bir koridor tavan tasarımında kendileri için inşa edilen sen podmazok, dolgu maddeleri ve diğer rutin ve ödüllendirmemek işin her türlü yıllarca kendini kurtar. Ayrıca değil yıllar sonra bile eğer yıllardır gözlerinizin nasır tavan tüm usulsüzlüklerin unutun. Zaten anlamış olarak bu do tavanı, hatta kendi elleriyle, zor değildir. Ve tabii ki, böyle bir tavan sistemi size küçük tavan yüksekliği denir alanı değil, aynı zamanda para biraz sadece çıkması çok önemli. Size iyi şanslar!

Alçı levha salonda Tavanlar (fotoğraf)

2-figurni-potolok-V-prihogei 05--252 006 219 435potolok 2878 17939 1210724bff2011d9 15361578 254265872

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 22 = 24