Alçı levha kapı elleriyle Set

Alçı levha kapı elleriyle Set

12 October 2017Odanın içini dönüştürmek için Hızlı ve kolay yeterli alçı kapı vasıtasıyla mümkündürHızlı ve alçı kapı proemaIzmenit planı vasıtasıyla mümkün veya ayrı odalar mevcut tesislerinde ayrılmıştır olduğu odanın iç dönüşümü kolay yeterince zorluk yoktur. Bu profesyoneller onarmak veya belirli bilgi ve beceri doluluk durumuna bağlı olarak kendi başlarına her şeyi yapmak için bir takım neden olabilir. Çoğu zaman alçı levha bölme duvarları kapı kullanılır. Bu kalite ve istikrarını belirlediği için, bu tasarım yükleme işlemi, detaylara dikkat olmalıdır.


Tek başına kapının alçı bir duvar nasıl yapılır

alçıpan kalitesi ve pratiklik uzun zaman önce kanıtlanmıştır kullanmak için. Bu duvarlar için değil, aynı zamanda birçok odalarına oda bölmek vakıf yapılar ve bölümleri gibi bir malzeme olarak sadece kullanılır. Her duvar büyük ölçüde yükleme işlemini zorlaştırmaktadır kapının altında bir delik olmalıdır. Yamaçlar yüz malzemesi, kapı çerçevesi koymak olabilir ona belli bir sertlik içinde olması gerektiğini kapı hatırlamak önemlidir. Başlangıçta kapının kullanılabilirliğini planlanan olmasaydı, gelecekte bu tür bir ihtiyaç ortaya çıkabilir. Kalitatif olarak monte kapı her zaman çok fazla sorun olmadan kapıyı monte sağlar.

alçıpan duvar ve kapı yüklemeden önce nazik bir çerçeve düzeni yapmak rica olunuralçıpan duvar ve kapı yüklemeden önce nazik bir çerçeve düzeni yapmak rica olunur

alçıpan duvar yükleme işlemi:

 • çerçeve İşaretleme;
 • karkas montajı;
 • Alçıpan ile duvarların kaplaması.

işin başında biz kusurları ve daha fazla müdahalesi önlemek amacıyla duvarların bir plan çizmek gerekiyor. Gelecekteki kapı ve duvarları genişliği çizimde işaretlenmelidir. Kurulum duvarının ilk aşaması odanın zemin ve tavan için bir planın tüm unsurlarını aktarmaktır.


kablolama ve ev aletleri varlığı ve konumu da önceden düşünmelidir.

yüklemek için montaj çerçevesi bir bölme döngü olarak hizmet metal kılavuz profilinin, yapılmıştır. Tespit yumruk veya dübel çivi gerçekleştirilir. Çerçeve ses geçirmez madde ile doldurulur ve alçı levhalar dikilir ve bunun üzerine daha fazla dikey raf profilleri monte edilebilir.

alçıpan iç duvarlarında sürgülü kapılar nasıl yüklenir

alçıpan duvar Sürgülü kapılar az yer kaplarlar ve küçük mekanlar için idealdir.

Güzel ve modern sürgülü kapılar alçıpan iç bakacağızGüzel ve modern sürgülü kapılar alçıpan iç bakacağızAşağıdaki faaliyetleri yürütmek gerekir bu kapıyı yüklemek için:

 • montaj rayı ve açıklık boyutunun yüksekliğini hesaplamak;
 • Çerçeve duvarları monte;
 • Kapı kılavuzunu takın;
 • Limit durur;
 • Döşeme çerçeve alçı çalıştırmak;
 • Temiz zemin Taşlama gerçekleştirin;
 • kapı kanadı asın;
 • Döşeme yükleyin.

bir metal çerçeve ayarlarken sertliğini arttırmak yapının duvarı bağlamak atlama kabloları kullanılır. çift ​​dikey rafları da Jumper koymak için gizli bir kapı mümkün değildir orada uzayda olduğu gibi, yüklenir.

Alçı levha kapı elleriyle Set

Kapı açıklıkları önceden belirlenmiş İşaretlemenize kılavuz profilleri tarafından yürütülür. Kapı ünitesi boyutunu önemli ölçüde açıklığın son genişliğini ve yüksekliğini etkilemektedir. açıklık yüksekliği hesaplanması önce, taban kaplamasının varlığı veya yokluğu dikkat etmelidir.

şekil ve alçı levha kapı boyutu, genellikle boyut ve tasarım alanı özelliklerine bağlıdırşekil ve alçı levha kapı boyutu, genellikle boyut ve tasarım alanı özelliklerine bağlıdır

bir kapı ile alçı duvar montaj işlemi aşağıdaki adımları içerir:

 • Montaj kılavuzları ve raf profilleri;
 • Bölümleme ve kapı yapısının oluşturulması;
 • Kapının son yapısına alçı panoları tutturucu;
 • Alçıpan kanalının montaj kutusu.

iş bitirme başlamadan önce kablo kontrol etmek gereklidir. profil ve kurulları arasındaki boşluğu zapenit gerekir yalıtımını iyileştirmek.

Kapının kenarlarında standlar profil boyutuna uygun ahşap çubukları güçlendirdi. odun parçasının varlığı ile elleriyle alçı ile bir bölüme kapı düzeneğinin kalitesini geliştirir, aynı zamanda yapının sertliği artırır. sabitleme profil için raylar kullanılan kendinden kılavuzlu vidalar bulunmaktadır.

elleri ile kartonpiyer yapılmış bir kapı nasıl yapılır

imalat ve yükleme kapı alçı levha süreci karmaşık değildir, ancak nihai sonucun tasarım planlaması bağlıdır.


Alçıpan kapı açma kurulumda Zorunlu adım inşaatı planlıyorAlçıpan kapı açma kurulumda Zorunlu adım inşaatı planlıyor

alçıpan kapıların imalatı sırasında aşağıdaki çalışmaları gerçekleştirin:

 • kapı çerçevesini yükleme;
 • sandık kapıyı kınına;
 • çatlaklar Seal;
 • zemin yürütmek ve bağlayıcı maddeler çalışır;
 • nihai bitiş duvarları tutun.

dilimlenmiş profili kullanılır çerçeve için olan ürününün dayanıklılığını arttırmak için atlama bağlandıkları. Sonunda bitmiş kumaş kat ve macunlar olarak verir çünkü çerçeve, alçı, herhangi bir boyut ve hatta kalıntıları ile kılıflı olduğu. Cildin sonucudur tüm çatlaklar ve cips, niteliksel olarak onarılmalıdır. Boyama veya fayans kapı fotoğraf duvar kağıtları bantlama Bundan sonra.

Bazı durumlarda, bir malzemenin boş uzayda döşeme olup, burada köpük yalıtım kapı, köpük, izolona veya polistiren ile cam yünü, ile yapı ve yapışkan ile sabitlenmiş.

hangi sıraya göre kapılı alçıpan duvar kurdu

İç duvarlar kullanılabilir oda, giriş izole etmek için olan farklı özelliklere sahip bir malzeme: nem direnci ve yangın direnci.


Malzeme çok kırılgan olduğu için, dikkatli ve özenle zarar görmemesi için sırada olması için onunla çalışmak.

sipariş zarar görmemesi için ve doğru olarak açılmasını kurmak olarak, onarım çalışması en küçük ayrıntılara dikkat ederek dikkatlice yapılmalıdırsipariş zarar görmemesi için ve doğru olarak açılmasını kurmak olarak, onarım çalışması en küçük ayrıntılara dikkat ederek dikkatlice yapılmalıdır

iç bölümleri montaj Aşamaları:

 • hazırlık - ölçümler, pişirme malzemeleri ve araçları koleksiyonu;
 • montaj - Yükleme işleminin profili, kapının altında açılması ve alçıpan montaj oluşumu;
 • bitirme - yüzey işleme ve çeşitli duvar emdirme, boya, fayans, duvar uygulaması.

Hemen kapının montajı öncesinde ön işaretleme sınırlarının ayrı unsurları içine malzemeyi bölmek gerekir. Çizgi kesim bir flanş düzlemde aynı hizada olmalıdır. Çerçeve vida kullanarak her iki tarafta alçı ile kaplanır.

Doğru alçıpan kapı kınına nasıl

duvar mantolama düzgün bir bıçakla alçıpan inşaat yaprak kesmek gerekir önce. düz sınırları tabaka elde etmek için, yatay bir yüzey ve malzeme burada ayrılacak boyunca katı işaret çizgisi işareti üzerine yerleştirilmelidir. hafif kesi ile Alçı levhanın üst katmanı. Bundan sonra, tabaka desteği kenarına kaydırılır ve kırık ve. Sonunda alçıpan tabakasının arzu edilen birim ayrılacaktır sonucu, ters çevirin ve yine yukarıda adımları tekrarlayın gereklidir.

Uzmanlar, güvenilir ve sağlam bir tasarıma elde etmek kalite gispokartonnye sayfaları seçmenizi öneririzUzmanlar, güvenilir ve sağlam bir tasarıma elde etmek kalite gispokartonnye sayfaları seçmenizi öneririz

levha ve çerçeve vidalar vasıtasıyla bağlanır. tabakanın kenarları düzeltmek için Başlangıçta gerekli ve sadece orta bundan sonra. Sabitleme parçaları arasında, 10 ila 25 cm arasında bir mesafede muhafaza edilmelidir.

Tamamen yapışan değildir kapağın seviyesinden duvara alçıpan vidaları vida önemlidir.

Çalışma aşağıdaki sırayla yürütülen:

 • birinci tabaka emniyete tutulur;
 • uygun büyüklükte tavan ve alçıpan kesme parçasının uzaklık;
 • Bir tabaka ya da asma tavan diğer parçasını tutturmak için gerekli olan yerlerde, bunun bir oluk oluşturmak için gerekli olan;
 • Tüm tavan altında seti tabakaların birinci sıranın ardından ve eksik parçanın altına bağlanır.

Alçı levha kapı nasıl mount

Yeniden geliştirme daire sırasında kapı kartonpiyer bitirmek için çok popüler bir çözümdür. Bu durumda, bu mutlaka dikdörtgen yapmaz. Şimdi moda sıradışı ve krivougolnye kapı, kartonpiyer kullanarak herhangi bir tasarım fikirlerini gerçekleştirmek için gerçek oldu.

Alçı kapı şık ve güzel hemen her odası dekore edecekAlçı kapı şık ve güzel hemen her odası dekore edecek

menteşelerinden kaldırıldı eski kapıyı çıkarın ve yere muhafazaları, söve kaldırmak için gerekli çalışmaların başında.

birkaç aşamada yapılan kapı alçıpan montajı:

 • Kabuk plakaların sabitlenmesi için sert bir çerçeve takılması;
 • açıklığın üst boyutu sabitlemek için üst çapraz raylar ayarlanması;
 • Ölçüm parametreleri genişlik ve kapı yüksekliği ile kutu;
 • kapı ve ses yalıtımı kurulumu için materyallerin hazırlanması;
 • Alçıpan İşaretleme;
 • vidalarda alçıpan yaprak Tespit;
 • Yapıştırma şerit serpyanku dikişler;
 • Macun ve primer kapı;
 • Nihai dekoratif süs.

Alçı kendi elleri kapı yapmak (video)

Alçıpan Antre vurgu uygun ebatlarda tasarım olabilir. kapı kupası bölme duvarı modern bir iç özellikle önemlidir. Bu tasarımın önemli avantajı montaj kolaylığıdır. Çok kolay kendin yap gibi bu duvarın montajı ve eğitim materyali ödemek için ihtiyacını ortadan kaldırır.

Alçı kapıları Yapımı (iç fotoğraf)

2dc55c09df8395139168fa6b27324a67 1-peregorodka-s-dveru-iz-gipsokartona 106 7-43 297 arka5 arka1 arka-2 arka027-650x994 arka-gipsokartonnaya-na-kuhnyu

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

49 − = 43

map