Alçı levha dolap yapma: 7 Adımlar

Alçı levha dolap yapma: 7 Adımlar

12 October 2017maliyet tasarrufu sağlamak ve tüm aile bireylerinin kişisel ihtiyaçlarını karşılayacak, sürgülü kapılar vardır alçı, yapılmış bir ev yapımı kabine yapmakartonpiyer yapılmış bir ev yapımı kabine, sürgülü kapılar vardır ki, maliyet tasarrufu sağlamak ve kusursuz iç için mükemmel bir gardırop yapmak semiIz tüm üyelerinin kişisel ihtiyaçlarını karşılayacak yapma? materyal pratik, ucuz, çevre dostu, iyi bir performans olmalıdır. Bu yalnızca alçıpan olabilir! Alçıpan ağırlıklı kullanılır: ahşap duvarların kaplama için çeşitli bölümleri ve kemerlerin inşası için, duvarlar tesviye için. Alçıpan süspansiyonun üretimi ve bir çok-seviyeli tavan için kullanılabilir. Ancak, iyi bir asistan tasarımcı Alçıpan - duvarlar, kemerler ve niş, raflar oluşturmak için kullanılabilir ve dekoratif elemanları çeşitli kabartmalı veya konturlu duvar, olun. Ne daha uygun, alçıpan bütün bir gardırop inşa edebilirsiniz! Bir gün, bir hazır gardırop bulamadık, tüm gereksinimleri (fiyat, tasarım, renk, şekil, boyut) karşılar ve pahalı sipariş üzerine yapılır, bu mükemmel bir seçenektir. Kendi elleri kadar heyecanlı Özellikle bir şeyler yap.


Elleri Alçıpan ile Wardrobe

Alçıpan, tasarım fikri olmasına yardımcı depolama alanı sorununu çözebilmek Dolap. Alçıpan "nefes", nispeten ucuz olarak dost eko-, ve herhangi bir tedavi etmek kolaydır. montaj ve ne zaman aktarma "geri zarar." olmayacak, böylece, hafif

Kabinin üretimi üzerine çalışmaya başlamadan gelecekteki ürünün optimum konfigürasyonunu seçmek gereklidir önce boyutunu belirlemek ve çizim yapmakKabinin üretimi üzerine çalışmaya başlamadan gelecekteki ürünün optimum konfigürasyonunu seçmek gereklidir önce boyutunu belirlemek ve çizim yapmak

Kabine aşamaların üretimi için:

  1. Eğer kabine oluşturulması gereken ilk şey, bu fikir - çizim. inşaatı planlanan nerede Her şey açıkça dondu edilmelidir "kabine mucizesi."
  2. Bu hazırlamak için gereken yerdir: kaplı tavanlar, duvarlar ve zemin, böylece değil başka kılavuzlarını kapıyı gitmiş. Alçıpan hafif malzemeden yana, kabin çerçevesi belki de yapısal sağlamlık sağlayacaktır taban ve tavan için, duvara bağlı olmalıdır. Yani, duvarlar dolap yük taşıyan unsurlardır.
  3. Sizin çizim kabine oluşturulması yerleştirmek için hareket ettirilmelidir, çerçeve içinde olacak etiketleri yapmak. En iyi düzeni için, bir lazer seviyesini kullanılması arzu edilir, fakat normal bir seviyeye yaklaşacaktır.
  4. Çerçeve metal profil ve ahşap çubuklar olabilir. Daha pratik bir seçenek - bu yapı üzerinde ağır bir yük olmayacak çünkü metal profillerden yapılmış bir çerçeve. kayar kapı ve diğer hareketli parçaları ile bağlanması için bir rehber, odun parçaları sertlik ve kuvvet sağlamak için gereklidir.
  5. Çalışma sırasında kapı yok "savaşmış"duvar ve kapı gerekli birleşme bir sekme ya da yumuşak bir sızdırmazlık eklemek için kullanılır. Malzeme kapılar güçlü olması, deformasyona karşı olmamalıdır, alçıpan kullanımını ortadan kaldırmak için arzu edilir. Ve böyle cam, ahşap, plastik ve düzenin müteakip kayıt olarak dayanıklı malzemelerden, lehine bir seçim yapmak.
  6. dolap kapıları - room tasarımının ayrılmaz bir parçası. bütçeye göre onlar kabinin tüm kurulum ile karşılaştırıldığında, mali açıdan en-pahalıdır. kapılar olmadan bütçe seçeneği tasarım fikirler. Çerçeve vidalar, dübel ve vidalarla bağlanır. Doğru yerlerde sızdırmazlık bandı takmak Birinci, kılavuz profillerini, sonra süspansiyonlar, bu dikey profiller birleştirin.
  7. Onu alçıpan çerçeve kınına sayfaları kurduktan sonra. Alçıpan köşeler ve eklem macun uygulamasının ardından mol net yapıştırmak gerekir. Kabine macun, boya için gerekli sonra ona dayanıklılık vererek. son aşama raflar ve çubuklar sokulur.

Alçıpan yerleşik niş, raflar, banyo, köşesinde dolap ve duvar dolapları çeşitli üretmek mümkündür. Mutfak mutfak, raflar, niş yanı sıra bir tablo, hatta bar yapmak mümkündür. Banyo, iyi havlu, kozmetik, jöleler, şampuanlar, temizlik ürünleri yerleştirilecektir neme dayanıklı alçıpan niş, raflar ve dolaplar, imal uygun. Tuvalet niş ve alçı levha raflar yerleştirmek de mümkündür.


son derece uygundur alçıpan niş ve Çocuk odası için güvenli bir oyuncak toplanan. Aslında sahibinin karakterini vurgulamak, alçıpan gelen mobilya yaptı, iç lezzet verir.

Avantajları ve alçı levha dolaptan dezavantajları

Dolap - oturma odası, koridor, yatak odası ve kreş için mükemmel küçük ve büyük odaları için en iyi seçenek. Farklı bölüm ve raf sayıda olduğu için kolayca bir çok şey konabilir. Bu kabine duvarının bir uzantısı olarak hizmet etmek ve onun kusurlarını gizlemek ve uzay gerekmez olabilir.

Depolama için ideal - dolap-coupe alçıpan herhangi bir oda için önerilenDepolama için ideal - dolap-coupe alçıpan herhangi bir oda için önerilen

Alçıpan Dolap - çok kullanışlı bir şey, ancak bu türden inşaat araçları gibi ağır parçalar içine koymak için gerekli olmadığını hatırlamalıyız. kırılganlık - Alçıpan tek dezavantajı vardır.

Ancak, alçıpan vakaları - onlar vücut kiracı zarar getirmez ve ona yakın olan herkesi, odada fazla yer almaz çünkü mobilya geleceği, bu sorunların kendileri olmadan toplanabilir. Bu yeni bir binada kadar gerekli olduğunu iyi ses yalıtımı vardır. belirli bir büyüklüğe inşa edebilir böyle bir kabine bu küçük daireler yeterli alan ve şeyler için "depolama" yok Kruşçev, yazın o kadar gereklidir. Sen durmadan bu "mucize kabine" avantajlarını listeleyebilirsiniz.Kısa talimat: elleriyle bir alçı gardırop nasıl

sizin gardırop ellerini yapmak için, kabinin tasarımı ve yapılandırması tanımlamak gereklidir. Ölçümler (bir zamanlar kesim daha yedi kez ölçmek için iyidir) dikkatlice çizime denemek için gereklidir. Tembel olmayın, dikkatli ve sabırlı olun.

dolaptan genel düzeni farklı şekillerde çözülebilir. Bu katlanabilir raflar, çekmeceler, masa ve tekerlekli konteyner olabilirdolaptan genel düzeni farklı şekillerde çözülebilir. Bu katlanabilir raflar, çekmeceler, masa ve tekerlekli konteyner olabilir

kalıntıları raflar kazanabilecek durumda O, ölçümler ihtiyacınız alçıpan levhalar çok iyi tanımlanmış sayı olmadığını tamam. Güvenli çerçeve kabinin iskeleti kilitleyin. çerçeve itibaren taahhüt olarak, onun güvenilirlik ve dayanıklılık bağlıdır.

kartonpiyer yapılmış kapılar koridorda Kullanışlı dolap

koridorda karşılaştıkları problemlerin, bir dizi vardır - bu küçük mekan, kötü aydınlatma, sonsuz dağ ayakkabı ve dış giyim var. Alçı levha dolap yardımcı olacak tüm yukarıda çözün. Kendi eskiz dvertsami sürgülü eğreti gardırop oluşturun, ekonomik ve pratiktir.

alçıpan kolayca kablolama açacağı aydınlatma yapabilir, dekoratif ampuller vidalı.

alçıpan kabine (video) nasıl yapılır

İki seviyeleri mevsime göre, giyim için yapılabilir. ikinci ortasında, tavandan yakınına yerleştirilen bir bar. Yaz aylarında çok rahat, kışlık giysi üstünde asılı ve yakın yaz - altta. Buna karşılık olarak, kışın tam tersi. Ayrıca kabinin altındaki, sen ayakkabılar için raflar inşa edebilirsiniz.

Hayal size "mucize-kahveler bireysel gereksinimleri inşa edebilirsiniz, sınırsızdır. bunun için gitmek, yaratıcı, usta ol!

Tasarım dolaplar alçıpan (iç fotoğraf)

0d43c373eb6082e464fb31caa017 2 12028429 4-1 3 4 6 8 8d05d658f68bfe59b0ce6248f39c022d 9


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 4

map