Alçı levha ana hatları

Alçı levha ana hatları

12 October 2017Alçıpan - hızlı orijinal iç oda dönüştürmek için harika bir yoldurAlçıpan - kendi evinde bir fark yaratabilir ki doğal, düşük maliyetli, zengin özellikli malzemeyi - harika bir yoldur hızla iç ve orijinal komnatyGipsokarton dönüştürmeye. oda bölücüler oluşturmak için, tavanın görünümünü değiştirmek, duvar hizalayın. Hemen hemen her bitiş alçıpan ile, kurulum o yapı malzemeleri seçerek bir kelime, aynı zamanda, basit, hiç kimse alçıpan fikrini dikkate almaz "arkadaşlar yapmak".


nasıl alçıpan ile çalışmak için: malzemenin Artıları ve eksileri

DDA malzeme her zaman yararlıdır - hatta katlar gibi dayanıklı değildir eski evlerde, kartonpiyer monte edilebilir. O aslında bu ederken yük olmadan, yapıyı güçlendirecektir. Bu durumda, alçıpan maksimum değilse gücü, ama yine de 12 kg, artık ayakta ve her nokta sabitleme olduğunu edecektir.

Onlar başkalarının sağlığı için çevre dostu ve güvenli olarak Birçok kişi, yüzey işlem için alçı panoları seçmeyi tercihOnlar başkalarının sağlığı için çevre dostu ve güvenli olarak Birçok kişi, yüzey işlem için alçı panoları seçmeyi tercih

alçıpan avantajları:

 • Bu çevre dostu malzeme;
 • Esnek ve elastik;
 • Sen bitirme seçimi dert olamaz - ve duvar kağıdı ve boya ve kiremit iyi alçıpan düşecek;
 • İyi bir ses yalıtımı da garanti edilir;
 • Malzeme hafif olduğu;
 • ucuz;
 • Kurulum ayrıca büyük sorun değil;
 • Yanmaz, dayanıklı tetikle.

Doğruyu söylemek gerekirse bu ve "eksileri" malzemeler olmadan hiçbir maliyeti belirtilmelidir. Bu, daha az güç diğer malzemeler ile karşılaştırılır. Eğer operasyonun bütün kuralları takip etmezseniz, bu malzemenin hasara yol açacaktır, bu köşelerde çatlaklar veya fiş neden olabilir. bunlardan bir delik görünebilir çünkü Ayrıca çok iyi, güçlü darbeler tolere edilmez. Sonra - Büyük kitle nesneler üzerinde sabit ise, inşaat güçlendirilmesi gerekecektir. Eğer alçı panoları tutkal taahhüt ederse tamamen kurumaya onları tutmak zorunda.


çatlaklar kaçınmak: alçıpan ile nasıl çalışılacağını

tavana veya duvara alçıpan montajı, işlemi anlayabilir ve video dersler ve ayrıntılı talimatlar başvurmak daha iyidir.

Her şeyden önce, ince işlerin zamanında alçıpan gerek çalışma odasında nem yükseltmek bu çalışmalar tamamlandığı zaman olması gerektiğini söyledi.

Ama yüzeyde yalan, ama çoğu zaman sorunlu olmazlar sorular vardır. Bunlardan biri - alçıpan bir çatlak. Tabii ki, bunlar önlenebilir.

Gerekli malzemeler hazırlamak ve uzman tavsiyesi incelemek için önceden - alçıpan Set tasarım kendi ellerini, ana şey olabilirGerekli malzemeler hazırlamak ve uzman tavsiyesi incelemek için önceden - alçıpan Set tasarım kendi ellerini, ana şey olabilirçatlakları önlemek için beş majör "tarifler":

 • Oda sıcaklığı yapım aşamasında, artı 15 dereceden daha az olmamalıdır;
 • (Alçıpan derz yerlerde çatlaklar oldukça hızlı oluşturulabilmesi nedeniyle, dinamik yük var duvarda kapıyı kapatırken) Bu yükleme işlemi çok önemlidir - Pencere veya kapı boşluklarının raflarda levhaların birleştirilmesi kaçının
 • Dış köşe korumak için, metal profiller veya güçlendirilmiş kağıt kullanımı;
 • Yaprak yüksek nem etkisine maruz olamaz;
 • Macun ve sıva alçıpan üreticileri tarafından tavsiye edilenler kullanmak gerekir.

Ayrıca, vida montaj yönü kendi öneme sahip. uygunsuz bağlantı elemanları duvarındaki gerilmeye yol açacaktır çünkü Basitçe, talimatların talimatları izleyin. Bir başka ve çatlaklar kapatın.

mümkün mü alçıpan yapıştırıcı monte etmek: GCR ile çalışmak

Evet, deri altına yağlı boya yüzeyi pürüzsüz eğer. Alçı macun alçıpan tabakası üzerine doğrudan uygulanabilir. Ama Patty yapışkan duvara uygulanan önce fenerler üzerinde düşmemelidir.

Hızla alçıpan duvar düzeltmek ya da tavan özel bir yapıştırıcı kullanılarak yapabilirsinizHızla alçıpan duvar düzeltmek ya da tavan özel bir yapıştırıcı kullanılarak yapabilirsiniz

tabaka işaretleri yapışmış için, ince bir tabaka, en fazla bir milimetre, özel macun ile tabakanın yüzeyini yağlanması. karton levha, gerektiğinde, bir kapı ya da pencere açıklığına bir çentik olun.

Ama duvarlar düzgün ise, o zaman işaretleri uygulamak gerekli değildir. kaymak kıvamına sahip iyi bir yapışkan karışımı al. taraklı mala olabilir levha üzerine uygulayın. Yaprak, kural bastırın levha arasına dikiş minimize edilir emin olarak duvara yaslanıp.

Güç: Nasıl alçıpan işleri elleriyle doğru gerçekleştirmek için

GCR yüklemede, bazı elektrikli el aletleri gereklidir. Eh, onlar zaten sizin cephanelik varsa, ancak eğer - aramak zorunda kalacaktır. arkadaşlar, kira veya satın alma atın.

Eğer kartonpiyer yüklemeye başlamadan önce, araçları ve onarım çalışmaları sırasında ihtiyaç duyulabilecek malzemelerin satın almanız gerekirEğer kartonpiyer yüklemeye başlamadan önce, araçları ve onarım çalışmaları sırasında ihtiyaç duyulabilecek malzemelerin satın almanız gerekir


Alçıpan işleri için araçlar:

 • Tornavida - Çok sık çok uygun pil gücüyle, çalışıyorsa, vidaları sıkmak gerekir;
 • Delgeç - Çalıştığınız ne olursa olsun, tavan veya duvar, duvarlar, her yerde eşit derecede iyi delinmiş olan delik;
 • Öğütücü - mükemmellik çalışmaları getiriyor.

Ama bu güç araçları. Biz araçları teslim eğer, onsuz da yeterli değildir - Sac makasları, bina camları için, sıva, seviyesine, pense, çekiç, bıçak ve kilit ile bant ölçüm üzerinde demir testeresi. Solunum ve gözlük yakın yapı toz solunum sistemi korumak gereklidir.

Uzmanları dünya çapında ana dekoratif malzemelerden biri olarak alçıpan kullanın. Bu çok yönlülük, kalite, imalat ve kullanım kolaylığı, yüksek seviyeli kaynaklanmaktadır. O ucuz ve kurulacak çok kolaydır.

Kurallar alçıpan işleri (video)


Uygulamada alçıpan zımpara ile çalışma - benden daha iyi çıkıyor. profesyonellerle başvurun, talimatlarını okuyun eğitim videoları izlemek için emin olun.

İyi iş!

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 7 =

map