Alçı duvarlarını kaplayan için gerekli araç ve gereçler nelerdir

Alçı duvarlarını kaplayan için gerekli araç ve gereçler nelerdir

12 October 2017Uzmanlar duvar düzgün ve pürüzsüz hale getirmek için, alçı levhaların kullanımını tavsiyeUzmanlar duvar pürüzsüz ve gladkimiBlagodarya alçı levhalar mükemmel iç duvarlar ve tavan hizalayabilirsiniz yapmak için, alçı levhaların kullanılmasını tavsiye ederiz. yüzeyini yumuşatmak için ek araçlar satın almak için gerek yoktur. Ayrıca, alçı panel kullanımı bitirme verimli ve mükemmel yürütülen olmasını sağlar. Odada duvarları dikiş Böyle varyant bile çeşitli farklılıkları olan hiçbir engebe dışarı verir. fark, 5 cm'ye kadar olan, tipik olarak, o zaman çerçeve duvar kaplama olmadan mümkündür. 5 cm daha yüksek rakamlar, o zaman alçı döşeme için özel çerçeve yüklemek gerekmektedir.


Şekillendirme araçları Alçıpan tamir

iş ve meslek uzmanı kutu gerçekleştirmek için. Ama istersen, her zaman bir daire veya yazlık FCL koymak öğrenebilirsiniz. o nitelikli bir ustanın tüm önerileri ve tavsiyeler dikkate almak yeterli. Öncelikle, tüm alçı panoları ile çalışmak için gerekli malzeme ve araçları hazırlamak gerekir.

sürecinde gerekli olabilecek tüm araç ve gereçleri ile eksiksiz olmalıdır onarım işe başlamak için mutlakasürecinde gerekli olabilecek tüm araç ve gereçleri ile eksiksiz olmalıdır onarım işe başlamak için mutlaka

Araçlar ve materyaller:

 • GCR, geleneksel bir suya mukavim ya da geçmeyen, lamine edilmiş ya da mor. Tüm çalışmalar yapılacağı odaya bağlıdır.
 • Özel metal profiller;
 • Ahşap blok;
 • Fiş ve süspansiyon elemanları;
 • Bulgar;
 • matkap;
 • tornavida;
 • demir için makaslar;
 • Vidalar;
 • Basit kalem veya işaretleyici;
 • Hizalama seviyesi;
 • bandı Güçlendirme;

tüm araçlar hazırlanacak sonra, gitmeye hazır. Bu mutlaka FCL duvarları kendi kılıfları için mesleki bilgi ve becerilerini, sahip olmadığı, büyük bir olay değil.


alçıpan giydirme uygulamak için yararlı ipuçları

Hızlı ve kolay alçı panoları ile çalışın. Uzmanlar uzmanı aramasını ve her şeyi yinelemek zorunda kalmamak sorumluluğuyla duvarı yaklaşım önerilir. Alçıpan paneller anlamlı binanın onarımını hızlandırır.

hızlı ve doğru alçı levha duvarları kaplayan etmek amacıyla, profesyonellerden yardım almak daha iyidirhızlı ve doğru alçı levha duvarları kaplayan etmek amacıyla, profesyonellerden yardım almak daha iyidir

Uzmanlar tavsiye: 1. Birincisi, bir ortak ile daha iyi çalışır. Çok büyük alçıpan. Montaj yürütmek için pek elverişli değildir.
 2. Bir tornavida - İkincisi, vidayı sıkmak için, özel onarım aracı kullanmak daha iyidir. Bu vidanın vidalama derinliği bakımından sınırlamaları vardır. Yani abartılı alamadım.
 3. Duvarlar ahşap bir evin içinde alçıpan ile kaplanmış Buna ek olarak eğer, o zaman antiseptik tüm öğeleri davranmalı. Özellikle şu alçı levha yaprak altında kalır kim.
 4. oda yüksek nem varsa, o zaman uygun sınıf ve kartonpiyer kullanılması önerilir. Tipik olarak, bu tür bir dolgu materyali biraz yeşilimsi görünüyor.

Özel bir alet olmadan ve kurulumdan sonra iş için normal bir onarım sonrası çok inşaat atığı değildir.

Nasıl alçıpan çerçeve üzerine koymak

alçı panoları Kaplama iki yöntem vardır. İlk - bir iskelet kurulum. İkinci - çerçevesiz özel bir yapıştırıcı vasıtasıyla panellerin yüklerken. Ama bu seçenek işinde belli kısıtlamalar öngörülüyor. Örneğin, duvar yüksekliği alçıpan tabakasının aynı olmalıdır. Bu en pürüzsüz bir arayüz elde etmek gereklidir. Buna ek olarak, şekilde düz bir iş için yüzey hazırlamak için gereklidir.

Zorunlu bir adım metal profillerin bir çerçeve monte etmektirZorunlu bir adım metal profillerin bir çerçeve monte etmektir

En sık kullanılan yöntem, alçıpan ile çerçeve kaplamasıdır.

Bu yöntem pratik ve popüler, bu yüzden kendin olabilirsin duvar dikmek için kullanabilirsiniz. Bu kendi avantajları ve yararları sağlar ve bunun için o seçilir. Böylece orijinal bir iç eklenmesini oluşturmak için evde bile merdiven kınına mümkündür.

avantajları:

 • Çalışma nispeten hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilir;
 • Çerçeve kaplama yüzeyi boyutu ne olursa olsun ve durum, hiç bir kusur gizleyebilir;
 • alçı altında panoları herhangi bir iletişim sistemi gizleyebilirsiniz;
 • Böyle bir kaplama yöntemi oda daha cazip hale getirmektedir.

Çerçeve ahşap ya da metal profilin imal edilebilir. Bu alçı astar altında çerçeveyi yapmak hakkında düşünmek önemlidir. O son çalışmalarını belirlemektir. Uzmanlar bir metal profil çerçeve tabanı oluşturmak için kullanılması önerilir.

Alçıpan Aşamalı kurulum

Başlamadan önce, kaplama yöntemine karar vermelidir. Çerçeve nedeniyle gizli haberleşme sistemi ve herhangi dengesiz bir yüzeye monte edilebilir gerçeğini rağbet görüyor. hemen fayans koymak mümkündür, çünkü mutfakta ve banyoda kaplama bu yöntemi kullanabilirsiniz. Dezavantajları arasında karmaşıklık, yüksek maliyet ve büyük bir oda ihtiyacı vardır.


Seçim kaplama işlemi yüzey kalitesine bağlıdır

Düzgün ve dikkatli bir alçıpan ile ilişkili tüm onarım yapmak için hızlı ve kolay bir yeterli, talimatları olabilir izleyinDüzgün ve dikkatli bir alçıpan ile ilişkili tüm onarım yapmak için hızlı ve kolay bir yeterli, talimatları olabilir izleyin

Çerçevesiz yolu ucuz bir derilerini ve uzay hızlı kaydeder. Ama duvar için, küçük kusurları uygun değildir bile. Ayrıca, karo, ses yalıtımı ya da ısıtma malzeme, yöntem ile kullanılamaz.

işin Aşamaları:

 1. Bina seviyesini kullanarak, bu yatay profiller alçıpan altında yüklü olan yerlere dikkat edilmelidir. İşaretleme kontrol edilmelidir birkaç kez, biz doğru veri gerekir.
 2. 40 bir mesafede tutmak, merkezi raf profilleri Set -. 50 cm metal özel bir düzenlemenin duvarına tespit 60 cm destekler.
 3. Boş çerçeve alanı yalıtım ile doldurulabilir. Evin dış giydirme yapılmış, bu özellikle gereklidir.
 4. kırtasiye kullanımı ve inşaat bıçak levha kesme için. İlk işaretlemeyi uygulanır ve daha sonra bir bıçak kullanın.
 5. alçıpan yükleyin ve bir profile vidalarla sabitleyin. çıkıntısı hep dışa görünüyordu. Dikkatle ve yavaşça, çok gayretli alamadım aksi takdirde biz başka bir yerde ek bir büküm vidaları sahip olacaktır.
 6. işin son aşaması - derz olduğunu. Bu bant, spatula ve mala küçük takviye özel macun kullanır.

Uzmanlar yüzey hatta mümkün olduğunca olduğunu yerlerinin kapatılması için dikkatli ve iyice öneriyoruz. işlenmesinden sonra, özel rende veya normal zımpara aşınmış. GCR bitirme macun tüm yüzeyini işlemek için zorunludur.


Örnekler alçı levha kaplama (video)

alçıpan mantolama belli zorluklar değil. Her şey kolay ve basittir. duvar tasarımının Bu eşsiz versiyon en zemin oluşması için izin verir. duvara alçıpan kullanarak, en özgün tasarımlar oluşturabilirsiniz. Dramatik bir oda değiştirin. Sabır ve hayal güçlerini ifade etmek yeterlidir. Düzgün tüm yararlı önerileri uygulayın, sonuç elle yapılması, özellikle eğer lütfen emin.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 37 = 39

map