Aktualizacja projektowania z wykorzystaniem sitodruk tapety

Aktualizacja projektowania z wykorzystaniem sitodruk tapety

12 October 2017Sitodruk tapety sprawiają, że wnętrze klasyczne i tradycyjneSitodruk tapety sprawi, że wnętrze klasyczne i traditsionnymOstanoviv wybór na tapetę, jako materiał do prac wykończeniowych, najczęściej widoczne w trudnej sytuacji wyboru między ogromną różnorodność. Istnieje papieru, tworzyw sztucznych (może być prane), włókniny, akryl, maty, ciekłe szkło i ścienne. Od wybór ten powinien zatrzymać nie tylko piękne, ale także praktyczne rodzaje gobeliny.


Sitodruk tapeta - co to jest

Ten rodzaj budulca oprócz tego, że bardzo atrakcyjnym wyglądem, ma również wysoki stopień trwałości. Te tapety są klasą materiałów winylowych do renowacji ścian. Bardzo lepki jest niczym trudnym. Opierają się one na papierze winylu, który jest następnie oprawione namalowany przez specjalną technologię. PVC do obrabianego przedmiotu (czyli polichlorek winylu), przeplatane nićmi (możliwość zarówno sztuczne i włókna z jedwabiu są wariantami). Po tym istnieje silna presja do tłoczenia na gorąco.

Takie krata składa się z dwóch warstw: wewnętrzna warstwa papieru (aby zapewnić zwiększoną siłę klejenia ścian) oraz zewnętrznej (winylowa, a jej powierzchnia gładka lub wytłaczany wygląd).

Ze względu na jego zaawansowanie sitodruk tapety są bardzo popularneZe względu na jego zaawansowanie sitodruk tapety są bardzo popularne

Materiał ten doskonale pasuje do niemal każdego wnętrza. W większości przypadków, sitodruk zawiera w swojej innej tekstury lub wzoru kwiatowym wzorem. Takie podejście jest symulowanie jedwabnego. Tapeta wygląda tak naturalnie, że nie będzie to uczucie bycia na ścianie wisi prawdziwego jedwabiu. Pomimo, jego wysokie koszty, są one 100% łączą jakość i piękno. Te tkaniny organizują luksusowe wiosenne wygląd, dając ściany efektu pokojowej jedwabiste i miękkie połysk.

Sitodruk: tapeta we wnętrzu, a ich jakość

Ze względu na swoją arystokratyczną, znakomity wygląd, ten typ produktu jest bardzo popularne. Są one w stanie dać wyrafinowany wygląd i dodać pikantny dotyk luksusu w różnych pokojach. Może to być jako studium, dużego i przestronnego salonu, sypialni czy kuchni.


Najbardziej najlepszym rozwiązaniem dla pomieszczenia kuchennego, gdzie dość wysoki stopień wilgotności, stają kratach z bardziej gęstej warstwy zewnętrznej. Wybór spadła na nich, ponieważ bardzo często trzeba myć ściany różnych śladów gotowania. Są one wytrzymałe i estetycznie prania z takiego zanieczyszczenia wilgoci.

Tapeta sitodruk będzie doskonale w każdym wnętrzuTapeta sitodruk będzie doskonale w każdym wnętrzu

Jeśli chodzi o pokój, gabinecie lub sypialni nie tak ekstremalnych warunkach, sitodruk będzie wyglądać bardzo modne i eleganckie.

Najlepsze opcje to: klasyczny i styl orientalny. Ponieważ obecnie istnieje wiele odmian wzorów, faktur i kolorów, są one doskonale podawać do każdego wnętrza (czy elektryczna, modernizm lub hi-tech).Główną zasadą, która powinna być stosowana: materiał powinien być idealnie dopasowany do mebli i dekoracyjnych atrybutów pokoju. Ta tapeta jest nieodłączną częścią takiego efektu, jak przestrzeń ruchu. Pozwala to na otaczające obiekty we wnętrzu wyróżnia się znacząco.

Tapeta sitodruk we wnętrzu (wideo)

Jak mogę powiesić sitodruk tapety

Przez pozyskiwanie takiej kraty, które należy uwzględnić następujące właściwości: gęstość materiału, o grubości od chlorku winylu, szerokości rolki, odporność na ścieranie i która wykonanych elementów.

Ostrzeżenie! Czasami są tapety o szerokości do 3 metrów i powyżej. Muszą przeprowadzić klejenie poziomo na ścianie.

W związku z tym, nie ma żadnych dodatkowych stawów i szwy i tapety leżeć płasko.

Przed rozpoczęciem klejenia ścian, ważne jest, aby przygotować następujące wyposażenie:

 • Wałek gumowy;
 • Nóż piśmienne;
 • poziom budynku;
 • Miernik centymetrem;
 • Kilka łopatki o różnych rozmiarach;
 • Dania, które będą wypełniacz i klej;
 • Barwienia pędzla;
 • Szczypce i wkrętaki;
 • Czysta woda;
 • Klej do spoin i stawów (opcjonalnie).

Silkscreened tapetę można pokleit ręce przy pomocy specjalnego narzędziaSilkscreened tapetę można pokleit ręce przy pomocy specjalnego narzędzia

Instrukcja krok po kroku

 1. Pierwszym etapem jest przygotowanie ścianach, jak sitodruk jest bardzo wymagająca na płaskich powierzchniach. Najpierw należy usunąć za pomocą narzędzi, wszystkich przełączników i gniazd w pokoju. Następnie trzeba zaizolować wszystkie miejsca, gdzie istniały pudła i wyłączniki (używając taśmy klejącej). Dalsze przełamać stare tapety, wybielić lub płytek.
 2. W kolejnym etapie, gdy ściany były „nagi”, wymagane jest, aby sprawdzić, czy mają żadnych ubytków. W tym celu stosuje się kit. W przypadku wystąpienia takich problemów, bierze się górną część. Następnie rozcieńcza się wypełniacz w małej wiadra i zamknięcia otworów w ścianach.
 3. Ponadto, aby już rozpocząć kleju potrzebne do określenia wysokości ściany. Następnie rolka mierzona w przybliżeniu w tej samej odległości (z błędem 50 mm) i przycinanie jest wykonywana. To będzie taka sama długość i kolejny zespół. Wskazane jest, aby rozpocząć poprzez klejenie okien i przejść do wyjścia. Takie podejście będzie najlepiej pomóc ukryć obecność szwów w tkaninach. Ponadto, woda (temperatura pokojowa), rozcieńczonego kleju.
 4. Kolejnym rzeczą do zrobienia jest naciśnięcie pasek mocno do ściany, zaczynając od góry, odpowiednio. Ponieważ tapety obrzezaniu z marginesem, błąd ten powinien udać się nieznacznie powyżej sufitu. Za pomocą wałka, wygładzanie jest wykonywana. Należy zacząć od środka, a kończy się na brzegach.
 5. Po uszczelnienia pozostaje w odległości powyżej i poniżej taśm okno ciętych o pożądanej długości i zamyka pozostałe grzywny. Pożądane jest, aby farba ściany za instalacji grzewczej, ponieważ ze względu na sitodruku ciepła może być opóźnione w ścianie.

pierwsze miejsca, gdzie znajdują się punkty, w całości nagrany w internecie. Następnie, za pomocą noża (zwykły) wykonane są szczeliny, które później zagięty do otworu. Oczywiście, przed tym wszystkim, konieczne jest, aby wyłączyć zasilanie i wyjąć gniazdo.


Tapety winylowe wybór, kłucia i wskazówki (wideo)

Mogę pomalować sitodruk tapety i tym

Pomimo faktu, że tapeta winylu i składa się z papieru, są znacznie bardziej trwałe i odporne na wilgoć, niż zwykłego papieru. Na tej podstawie możemy powiedzieć z pewnością, że mogą one być pomalowane. Taki rodzaj tapety, z uwagi na jej wytrzymałość jest w stanie wytrzymać 10 malowania, w którym farba drukarska jest zasadniczo różnią się od siebie barwy.

W większości przypadków, farba stosowana jest lateks na bazie akrylowej. Tapety malowane w 2 warstwach. Oczywiście, aby zacząć oczyścić powierzchnię z brudu, kurzu i tłuszczu, a następnie zacząć malować.

Ważnym punktem, który warto wspomnieć, jest próbką farby na małym obszarze niepozorny i tapety. Konieczne jest, aby nauczyć się jak farba będzie się zachowywał w przyszłości (jeśli nie zepsuć tapetę).

Tapeta sitodruk mają szczególną siłę, dzięki czemu mogą one zostać przemalowany 10 razyTapeta sitodruk mają szczególną siłę, dzięki czemu mogą one zostać przemalowany 10 razy


Co przejść przeglądy sitodruku tapety

W większości przypadków tylko pozytywne opinie. Jest ona oparta na pozytywnych cechach produktu.

Wśród zalet należą:

 • Zapewniają żadnego zagrożenia dla ludzi i zwierząt;
 • Jako takie nie są toksyczne, nie zawiera szkodliwych substancji;
 • Bez zapachu;
 • Wodoszczelny, tak że można łatwo umyć;
 • Żywotność rzędu 10 do 15 lat;
 • Wyrafinowany i bogaty wygląd.

Ale tak jak wszystko co dobre, są też negatywne aspekty.

Do wad należą:

 • Nie stosuje się do oddychania tapety;
 • Podczas spalania uwalniają toksyczne opary;
 • Ze względu na fakt, że cienkie tapety trzeba dokładnie przygotować powierzchnię przed sklejeniem.

Ponieważ jest to bardzo delikatne materiały, jeśli ściany nie wytwarza w końcu będą widoczne wszystkie wady nierównych powierzchni. Tego rodzaju tapety przyklejony zasadniczo pionowo w dół.

Elegancja i luksus w sitodruku tapety (wideo) 

Sitodruk powinien traktować wszystkie podstawowe atrybuty projektu pokojowej i jest mało prawdopodobne, aby być w zgodzie z samym rodzaju mebli. Zanim kupisz rzeczy, należy zwrócić uwagę na jakość i niezawodność produktów.

Sitodruk tapety (zdjęcia)

1741jpg0800 6 24 1482-nastoletnia-sypialnia-tapety-murale-dekoracja-idee-best-wall-murals1280x720 14 148816799 599990218 13694149501363588326horosho-1 14446571719535w1500h1500 20120511170201990

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

28 − = 21

map