Akıllıca boyama için Duvar kağıdı boyama için boya tercih

Akıllıca boyama için Duvar kağıdı boyama için boya tercih

12 October 2017duvar kağıdı boyama küçük yüzey kusurlarını gizlemek için yeteneği verirduvar kağıdı Boyama onlar iç ana bileşenden biri olarak ufak kusurları poverhnostiNeredko nesne değişiklikleri, duvarlar vardır gizlemek için izin verir. Boyama için duvar kağıdı boya - Birçok kişi basit bir çözüm seçin. Böyle bir yöntem günümüzde çok popüler. Tabii ki, sadece o zaman, eski duvar kağıdı yırtıp yeni pokleit ama zaman, para ve çaba harcamanızı alır yapabilirsiniz. Ve çok sadece boya duvar kağıdı satın almak başlayan den - zorlanmadan iç şeyi değiştirmek için uygulayacağınız akıllı bir yolunu. Bu, yüzey üzerinde ufak kusurları gizlemek için yeteneği veren herkes öğrenebilir oldukça basit bir yöntemdir. Önemli bir nokta - sağ duvar kağıdı ve boya.


Boya öncesi duvar kağıdı boyamak için ne var

Bu boya duvar kağıdı için doğru boya seçmek gerekir, o odada duvarlar ve konforlu bir konaklama bakmak için bir zevkti. Enerji ve malzeme kaynaklarının çok almaz kağıdı boyama, o oda "yenilemek" için kolay bir yoldur.

Boya kağıdı türüne bağlı olarak seçilir:Boya kağıdı türüne bağlı olarak seçilir:

Boyama için duvar kağıdı için Boya ilk sopa gerekir ve daha sonra boya olacaktır duvar kağıdı türüne bağlı olarak, seçmektir.

Boyama altına duvar kağıdı Türleri

  • Kağıt (yeterince yoğun herhangi bir yüzey için uygundur);
  • (Duvarlar, güçlü, dayanıklı kusurları düzeltme kabiliyetine sahip) Fiberglas;
  • Polar (çok yoğun, duvarlarda çatlaklar gizlemek, düzensizlikleri düzeltmek).

boyama, kağıt, cam elyafı ve dokumasız duvar için uygunboyama, kağıt, cam elyafı ve dokumasız duvar için uygun

Ne hepsini birleştiren onlar defalarca boyanabilir olmasıdır. Tipik haliyle, bu duvar kağıtları ilk boyanmamış. Ama aynı zamanda bu durumda onlar mavi veya pembe gri, bej, krem, olabilir, renkli duvar kağıdı rastlamak olabilir.


Burada yakalamak boya duvar kağıdı için boya mükemmel emilir ve (sıvı olmayan doku da alır) yayılmamış olması olmasıdır.

Boyama için duvar kağıdı için hangi boya en iyisidir

boyama için duvar kağıdı için en uygun boya - çünkü su bazlı boya bazlı kimyasal çözücü, duvar kağıdı dış tabakası eritilerek bütün resmi bozabilir.

olabilir boya duvar kağıdı için Boya:  • lateks;
  • akrilik;
  • Lateks.

duvar boyama için boyalar uygun su bazlı lateks, akrilik ya da su bazlı boyalar,duvar boyama için boyalar uygun su bazlı lateks, akrilik ya da su bazlı boyalar,

Lateks ve akrilik boyalar su bazlı imal edilmiştir. - Büyük akrilik boya içinde, ince su bazlı boyalar arasından su ilave edilmesi ile elde edilir fraksiyonu: Bunlar hafif bir fark vardır.

Lateks boya kolaylıkla kuru ve akrilik stabildir ve sadece çözücü ile ayrılmıştır sonra su ile temizlenebilir.

Ayrıca, akrilik boya oldukça hızlı boyamadan sonra sertleşir, böylece her şey oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşir.

boya boyanabilir duvar kağıdı

Boyama için duvar kağıdı Boya duvar tipi ve duvar kağıdı orada olduğu binanın özellikleri dikkate alınarak, seçim için tavsiye edilir. Fiberglas ve kağıt duvar kağıdı boya almaz. çok zaman almaz tutkal duvar kağıdı için. güneş ışığının bol miktarda oturma odasında Boyanabilir duvar kağıdı bu en makul çözümdür, lateks boya ile boyanmış olmalıdır. dokunmamış duvar durumunda, en uygun akrilik veya lateks boyalardır.

Boyama için duvar kağıdı için büyük bir avantaj boya Kuvvet, enerji, kaynak harcanması kullanmadan, duvarların rengini değiştirmek için kullanılabilir ve şık bir etkiyi elde edebilirsiniz olmasıdır. sadece boya duvar kağıdı rengini değiştirmek için, burada, eski duvar kağıdı kapalı şerit ve yeni, oldukça basit boyamak için tutkal gerekmez nelerin bulunduğunu boya sadece özel duvar kağıdı boyayabilirsiniz, çünkü olağan farklı boyama için duvar kağıdı. Onlar nem geçirmez ve bir pigment tutabilir.

Boyama için, dokunmamış ve kağıt duvar boyama için (parlak veya mat) bir su bazlı boya seçmek en iyisidir. fiberglas duvar kağıdı için uygun Lateks ve akrilik boyalar, bunlar düzgün bir yüzey oluşturur. İyi yıkanabilir boyadır.

Boyanın duvar kağıdı türü her tür için ayrı ayrı olanBoyanın duvar kağıdı türü her tür için ayrı ayrı olan

duvar kağıdı farklı türleri kez farklı bir sayı ile boyanabilir unutmayın. Bu konuda boya Dokumasız duvar kağıdı lideriz, onlar 10 kata kadar olabilir. Ancak, o zaman onlar çirkin bakacağız çünkü onlara en fazla beş kez boyamak için daha iyidir.


Boyama için duvar kağıdı Akrilik boya çözücü ve diğer zararlı bileşenleri ücretsiz, diğer renkler üzerinde çok büyük bir avantaj budur. renklerin dev seçim ilginç kendileri için bir şey seçmenize olanak tanır.

duvar kağıdı daha iyi boya ne boya

Piyasada birçok üretici ve boya duvar kağıdı için boya üretimi markalar vardır. seçmek için hangi renkleri - işte bütün mesele bu. Bu uğraşan en popüler şirketlerinden biri, bir şirket Tikurilla olduğunu. Bu boya üreticisinin avantajları arasında - Tikkurila uygulaması, geniş, yüksek direnç kolaylığı belirtmek, cilalama gerek yoktur.

Çoğu kişi bu boya ile boyayın. Ayrıca, Rus firması Tex ürünlerinin yüksek popülerlik.

Boyama duvar kağıdı kullanımı boya şirketi Tikkurila ve Teks çok popülerBoyama duvar kağıdı kullanımı boya şirketi Tikkurila ve Teks çok popüler

Birçok kişi yüzünden ürünün marka adının onlar uzun süre tanınmayacak evini dönüşümü mümkün olduğunu söylüyorlar. Yorumlar boya önemli bir avantaj olduğu, çabuk kurur düşündürmektedir. Ayrıca, koku, güzel, ideal mat boyadıktan sonra yüzey pratik olarak yoktur dikkat edin.


Duvar kağıdı için boya renkleri paleti

boya seçerken, onun ne renk hatırlamak zorunda ve boyamak istediğiniz duvar kağıdı üzerinde biçimi olup olmadığına. En kolay yolu düz beyaz duvar kağıdı boya ve hangi, biraz daha karmaşık şekiller vardır, boya duvar kağıdı boyamak için. Oldukça sık, istemci boya değil uygun hazır tonları olduğunu. Bu durumda, boya duvar kağıdı beyaz renk pigmenti basitçe eklenir. beyaz boya pigmenti tüm sürekli karıştırılır eklenir. Bu işlemi elle yaparak, kuru gölge planı farklı olabilir zaman hatırlamalıyız.

, Daha parlak bir renk için çaba küçük bir alanda üzerine boya yapan, kurutma için bekleyin ve boya bileşiminde değişiklik veya renk gereksinimlerini karşıladığından emin olmak için, tam olarak ne olduğunu görmek ve çalışmak için önerilir.

Bitmiş boya veya beyaz boya renklendirici pigment seçilen duvar rengine bağlı olarak, istenen renk eklenir ve getirilirBitmiş boya veya beyaz boya renklendirici pigment seçilen duvar rengine bağlı olarak, istenen renk eklenir ve getirilir

Ama mürekkep yeterli olmayabilir çünkü bir dezavantajı vardır ve durumda kendisine dönük bir gölge tekrarlamak neredeyse imkansızdır. renk eşleştirme sıklıkla istenilen pigment miktarını hesaplamak için kullanabileceğimiz bilgisayar teknolojisi kullanılır, farklı tanklar içine atma, büyük bir oda boyama için aynı rengi ayıklamak. Bu bir bilgisayar renklendirme denir. Bu yöntemle, sadece renk sipariş edebilirsiniz ve bilgisayar istenen tonu elde etmek için eklenmelidir ne kadar pigment hesaplar. Uzmanlar en iyi boya çiçek toplamak için duvar kağıdı ile mağaza satın almak inanıyoruz. Her şey bir gelecekte odası nasıl gördüğünü bağlıdır. renk aralığı Herhangi planını yürütmek böylece aralık sürekli büyüyor, oldukça büyük.

Boyama için duvar kağıdı için Lateks boya: etkisi

Lateks boya da oldukça popüler. Boyama için duvar kağıdı için Lateks boya çok iyi nem direnmek ve mekanik hasarlara karşı kendilerini borç yoktur, elastik bulunmaktadır. tek dezavantajı lateks boya çok ucuz olmadığıdır. Ama bu fiyat kalitesine uygun durumdur. Boyama için duvar kağıdı için Lateks boyalar (yanlışlıkla duvar kağıdı ve boya alırsa) o suyu dayanabilir gerçeği ve güneş ışınlarıyla ile karakterizedir - bu onların etkisi altında yanmaz.

kağıttan yapılmış Boyanabilir duvar kağıdı, lateks boya uygulamadan sonra parlak olacaktır.

duvar kağıdına Lateks boya yapıları onları yıkamak için izin verir güçlendirirduvar kağıdına Lateks boya yapıları onları yıkamak için izin verir güçlendirir

o boya bağlıdır ve ambalaj üzerinde belirtilmelidir - Ne kadar parlak. Bu nedenle, daha sonra hiç hayal kırıklıkları vardı için satın almadan önce ambalajını incelemek gerekir. su direnci daha iyi, parlaklık Dahası, daha yüksek.

Eğer mutfak boyama için duvar kağıdı için lateks boya kullanırsanız hoş bir sürpriz olabilir. Tüm mutfakta duvar kağıdı kirli almak alışık. Artı lateks boya duvar kağıdı yardımı ile boya, onlar iyi bir yıkama olacak olmasıdır.

Lateks boya en pahalı boyalar biridir, ancak uzun süreli kullanım için gereklidir. Bu boya Uzmanlar, duvar kağıdı boyamak için önerilir.

Boyama için duvar kağıdı için Akrilik boya

Akrilik boya boyama için duvar kağıdı için boya en popüler türüdür. Oldukça dayanıklı, su geçirmez. Buna ek olarak, renk ve akrilik renklerin bol. Ayrıca nem artar korku olmadan kapalı kullanılabilir. Boyama için duvar kağıdı için değer akrilik boya lateks daha azdır. Bu oldukça yüksek kaliteli boyadır. yüzeye göre boyama nitel araçlar olduktan sonra. Buna ek olarak, zorunlu olarak çok para harcamak zorunda değildir iyi bir sonuç elde etmek için - bu akrilik boya avantajlarından biridir.

Akrilik duvar kağıdı su korkmayan, bu nedenle yüksek nemli odalarda kullanılabilirAkrilik duvar kağıdı su korkmayan, bu nedenle yüksek nemli odalarda kullanılabilir

Akrilik boya herhangi bir odada kullanılabilir, böylece, hemen hemen da mutfakta, silinmesini, neme karşı son derece dayanıklıdır. En pullu örtülebilir.

boyama için Duvarkağıdını boyama için boya Tüketimi

Boyanın Tüketimi zaman boya duvar kağıdı boyama neyi duvar kağıdı türüne, ve duvar kağıdı bazı emiciliği bağlıdır. Ortalama olarak, emici olmayan duvar kağıdı için akış hızı 10-12 m2 boya 1 litre olduğu; 1 litre 7.8 m2 - duvar emilmesi için.

Duvar kağıdı türü ve emme yetenekleri üzerinde boya tüketimi bağlıdırDuvar kağıdı türü ve emme yetenekleri üzerinde boya tüketimi bağlıdır

Buna ek olarak, ne memnun olacak yapılan çalışmalar sonrasında sonuç tam olarak emin olmak için bir uzmana danışmak başlanması tavsiye edilir ve herhangi bir tatsız ve beklenmedik anları olmayacaktır.

Hangi renkleri duvar kağıdı boyanabilir

Boyama için duvar kağıdı için boya seçimi sadece renk ve fiyat gereklidir. O duvar kağıdı uygun tip olup olmadığını onarım gözler için bayram sonucu başarılı oldu ve, dikkate boya özelliklerini almak için gereklidir. PVA bazlı bir suda çözünür boyanın satın almak için gerekli değildir. Bu mürekkebin tek avantajı ucuz olmasıdır. Geri kalan özellikleri bu suya dirençli, ve tersi olduğu gerçeğini içermektedir. Buna ek olarak, boya renk paleti oldukça zayıf. Ama ne çocuk duvar kağıdı üzerine çizin ve ebeveyn odası güzel ayrılmak istiyorum, ama aynı zamanda çocuklar boyamak için izin verirse?

Kendi elleriyle (video) duvar kağıdı boyamak için nasıl

Konvansiyonel boyalar uygun değildir. kağıt üzerinde çizim için daha uygundur çünkü yağlı boya, ayrıca seçim için gerekli değildir. En iyi lateks veya akrilik boya çizin.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

32 − = 24

map