Air Topiary sizalu własne ręce

Air Topiary sizalu własne ręce

12 October 2017Homemade powietrze Topiary - wspaniały prezent, który spodoba się zarówno dzieci jak i dorosłychHomemade powietrze Topiary - wspaniały prezent, który spodoba się zarówno dzieciom jak i vzroslymTopiary sizalu jest wielkim darem, który zostanie przyjęty z radością przez nikogo: dorosłych i dziecka. Co ciekawe, można uzyskać arcydzieło po raz pierwszy! Nawet jeśli do niedawna żadnej wzmianki o pracach zastanawiające. Trochę cierpliwości, chęci, wysiłku i umiejętności, aby zobaczyć podobne filmy ... Piękny owocem pracy nie potrwa zbyt długo czekać!


Topiary własnoręcznie sizal: materiały szkoleniowe

Pierwszą rzeczą, którą trzeba będzie w tym procesie - specjalny kwiatowy włókna nazywa sizalu. Niestety, czasami może to być bardzo trudne, tak aby te rzeczy, i to jest całkiem możliwe, ze złomu.

należy rozpocząć wycieczkę do sklepu komputerowego, który jest zazwyczaj sprzedawany Szczotki do bielenia domów. Wybierz opcję wartą jedynie naturalną szczotką, zarówno cienkie i wytrzymałe. Jednak ekonomiczny „sizal” nie ma żadnego koloru, to kategorycznie odrzuca przyszłego Topiary.

Topiary produkty można kupić zarówno z sizalu, a za pomocą self-madeTopiary produkty można kupić zarówno z sizalu, a za pomocą self-made

Nadać mu blask może być następująca:


 • Nabyć barwnik w postaci granulek lub proszku.
 • Rodzaj ciepłej wody w naczyniu, dodać kilka kropel octu, a następnie sam barwnik w określonej wysokości.
 • Włókna szczotki powinny być rozłączone siebie i zanurzyć w roztworze od kilku godzin.
 • Po pewnym okresie czasu włókien sizalowych potrzebne do rozprzestrzeniania się do wyschnięcia na czystej powierzchni.

Oczywiście, wykonują pracę po raz pierwszy, można użyć tylko jeden kolor, upewniając się ostrożnie zamalować wszystkie włókna. W przyszłości będzie lepiej mieszać kilku odcieniach, aby uzyskać bardziej interesującą kompozycję. Pod tym względem nie ma klasy mistrz zaprojektowany aby być prawdziwym pomocnikiem w tej sprawie.

Zaczynając pracę, bardzo ważne jest, aby zwrócić uwagę, gdzie będzie suszone sizal. Do tego celu nie jest absolutnie korzystne papieru lub wydrukowane druki, przy czym drukuje może również pozostać na obrabianych. Idealnie czysta i śnieżnobiała powierzchnia - czyli to, co jest idealnym rozwiązaniem!

Topiary sizal własne ręce: a master class dla amatorów

Topiary produkcja nie jest trudniejsze niż jakikolwiek inny materiał sizalu. Najpierw musimy przygotować następujące składniki:

 • Budowanie tynku.
 • Donica.
 • Drewniany kij.
 • Sizal.
 • Elementy wystroju wnętrz.
 • Clay.

Jako zasadę, że Topiary powietrza wykonane z sizalu i wykonany jest piękne dekoracjeJako zasadę, że Topiary powietrza wykonane z sizalu i wykonany jest piękne dekoracje

Pierwszym krokiem jest „wzmocnienie” Topiary, umieścić go w roztworze gipsu. Na początkowym etapie naprawić dość otwór. Korona może być zainstalowany po wyschnięciu. 

W tym czasie, ponieważ nie ma do wyschnięcia tynku, można zaangażować w jaja producenci sizalu, imponująca patrząc na Topiary. Klej na ich podstawie jest wcześnie.

Jak korona drzewa może być mała piłka gumowa, mocno trzyma formę lub pognieciony papier, związał sznurkiem. To wszystko zależy od możliwości i pragnienia mistrza. Aby ten element jest ściśle utrzymywane na podstawie, konieczne jest ustalenie przez klej błyskawicznych skurczów i trzymać w pozycji kilka godzin. Teraz można bezpiecznie przystąpić do rejestracji.

Kulki z sizalu i zamocowane na obwodzie przy użyciu kleju, a następnie ozdobione jakichkolwiek elementów, które Lubił: wstążkami, kwiatami, koralikami lub ozdobnej siatki. Podobnie zdobione pulę iw którym odtąd będą rosły drzewa. To bardzo proste, stylowe i eleganckie.

Jak zrobić kulki z sizalu do Topiary: Proste wskazówki

Topiary śmiały do ​​produkcji sizalu, w większości przypadków mamy do czynienia z małymi kulkami, zwijać, że nie będzie trudne.

Dla tych celów, włókna muszą być oddzielone od siebie i układa się na płaskiej powierzchni. Teraz, wybierając każdy z nich, trzeba rzucić kawałki w dłoniach. Należy to zrobić powoli, niemal bez użycia siły. Po około 10 minutach w ręku byłby niewielki, ale dość napięty piłki, które można naprawić krawędź użycia kleju. Na podstawie wymiarów produktu, można obliczyć, ile potrzeba dla topiary kłębuszków. Oczywiście w produkcji pierwszego z nich może zająć dużo czasu, jednak, gdy ramię jest bałagan w górę, uczynić je będzie w ciągu kilku minut.


Aby utworzyć kule włókna sizalu należy podzielić i obróć je w niewielkim kłębuszkówAby utworzyć kule włókna sizalu należy podzielić i obróć je w niewielkim kłębuszków

Od takich tu zupełnie wyjątkowe projekty mogą być realizowane i prezent na Boże Narodzenie - choinka, które mogą stanąć na jednym roku! Ponadto, jest to drzewo jest bardzo popularny wśród współczesnych projektantów. 

Jego główną zaletą - jest:

 • Łatwość wdrożenia.
 • Zwięźle.
 • Oryginalność kompozycji.

Co ciekawe, można zrobić kule różnych kolorach i rozmiarach! A najciekawsze wygląda piłka walcowane tylko dwa kolory! To nie tylko sprawiają, że praca jest bardziej interesująca, ale także daje Topiary nuty przypraw!


Topiary sizalu i kolorach

Obejmując Topiary produkcyjny z ich rąk, trzeba rozejrzeć się i zobaczyć, co jeszcze może być użyteczna w procesie produkcyjnym. Ozdobić go można nie tylko elementy dekoracyjne, które nadają się do tych celów, ale także owoce lub kwiaty. Korzystne Ta druga opcja jest jednak wraz z upływem czasu, świeże kwiaty mają tendencję do zanikania i tracą swój wygląd. Jedynym wyjściem z tej sytuacji jest stosowanie suchych lub syntetyczne odpowiedniki.

Topiary ozdobić powietrze może być praktycznie żadnych przedmiotów, w tym kwiatów, owoców i innych ozdóbTopiary ozdobić powietrze może być praktycznie żadnych przedmiotów, w tym kwiatów, owoców i innych ozdób

W tym przypadku trzeba wybrać odpowiednie kolory w oparciu o następujące zasady:

 • Wybrana opcja powinna być idealnie dopasowany do koloru i stylu.
 • Lepiej wybrać małą wielkość kwiatów, które nie wyglądają zbyt Topiary nalyapisto.
 • Przed zainstalowaniem kwiaty lepiej usunąć nogi.

Jak zrobić topiary sizalu (wideo)

Trochę wysiłku, poczucie proporcji i smaku ... Do Topiary nie jest trudne. Zwłaszcza, jeśli podchodzimy do problemu z duszy.

Topiary powietrze rękami (zdjęcie)

--5- --9- 0c205574a249185ad926977339v9 - tsvety-Floristika-topiarij-IZ-sizalyanezhnost 12DSC0008 15IMG7632 1IMG7607 2f489a6e576a319de4b5d51c33f88940imp 6f7de5627f31967ddcb8c75eb3u3 - tsvety-Floristika-topiarij-IZ-sizalya 22d2bc721dacfd2536b7aae2bfpt - tsvety-Floristika-yarkij-topiarij-Vasilek-IZ 90c901fca5711cbee3637a09e0yv - tsvety-Floristika-yarkij-topiarij-Vasilek-IZ 

 

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 30 = 31

map