Ahşap Oyma paneller: tasarlamak için yaratıcı bir yaklaşım

Ahşap Oyma paneller: tasarlamak için yaratıcı bir yaklaşım

12 October 2017ahşap paneller çok iyi herhangi bir odada gelebilirahşap paneller odanın iç tazelemek ve herhangi bir özel fikirler gelmedi istediğiniz harika pomeschenieKogda gelebilir, o zaman kazanmak veya ahşaptan oyulmuş panelleri yapmak mümkündür. Bu başyapıt önümüzdeki yıllarda sizi memnun edecektir. O hemen her yaratıcı hayal gerçekleştirmek için yardımcı olacaktır. Önemli olan - sabır ve gerekli malzemelerin sahip olmaktır.


Eğer ahşap paneller yapmaya karar Yani eğer, o zaman resmin, büyüklüğü ve nasıl tasarımına uyacak hakkında dikkatlice düşünmek gerekir. Her binanın işlevsel amacına bağlıdır. Hepimizi nüansları düşünelim.

Ellerinizle ahşap Oyma paneller: Üretim aşamaları

elleri ile ahşap paneller oyulmuş - neredeyse her şeyin gücüdür ilginç ve yaratıcı bir süreçtir. Önemli olan ustaların başlayanlar için öğrenmesi - Bu doğru desen seçimidir. İlk iş için gerçekleştirmek için basit basit bir desen, seçim için daha iyidir.

Sadece başlamış ve bu iş bir acemi kadar alıyorsanız, basit çizim ile başlamak daha iyidirSadece başlamış ve bu iş bir acemi kadar alıyorsanız, basit çizim ile başlamak daha iyidir

Böylece, ana aşaması göz önünde bulundurun:


 • Kağıt üzerine bir çizim taslağını ve sonra gerekli boyutta düz ahşap yüzey üzerine yeniden kopyalamak için başlamak için.
 • Özel bir bıçak gelecekteki el sanatları bir bölümünü kesmek için başlayan.
 • Ardından, bitmiş ürün lekeli ve zımparalanır kapsamaktadır.

Ve böylece, basit manipülasyon yardımı ile, herhangi bir odaya asılabilir özgün ahşap paneller, elde etmek mümkündür. Tabii ki, yeni başlayanlar için, parçalar kesme zorluklar bulunmaktadır, neden basit ve kolay desenleri tercih vermelidir. Ayrıca tek taraflı keskinleştirme bir bıçak kullanılması önerilir.

Mümkün parezi ayak korumak için çalışma sürecinde çok önemlidir.

Yani, ahşap paneller hazırlamasına - bu duvara asmak ve yaptığı çalışma sonucu keyfini zamanı.

oyma ahşap paneller avantajları

ahşap oyulmuş tablosu - herhangi bir iç için mükemmel bir ek. gerçekleştirmek ve kendi elleriyle fırsatı gibi, hazır yapılmış satın alınan veya sipariş edilebilir.Sen tahtadan yapılmış hazır paneller satın alabilirsiniz, ancak kendi elleriyle bunu yapabilirSen tahtadan yapılmış hazır paneller satın alabilirsiniz, ancak kendi elleriyle bunu yapabilir

Birlikte yapılan çalışma insanları bir araya getirir, bu nedenle psikologlar çocuklarla panelleri yapmak önerilir.

sürecin kendisi çok eğlenceli ve ilginç ama yeni başlayanlar için emek yoğundur. ahşap ürünleri yıllardır göz memnun edecek çünkü Ancak, buna değer. Bu, bu ürünün en önemli avantajlarından biridir.

panelleri oyulmuş ve oyma dekorasyon: ahşap desenleri adım

Oyma paneller, oyma dekorasyon ve ahşap boyama çok popülerdir. hazır ürünler satın almak çok daha kolaydır, ancak kendi böyle bir başyapıt çok daha ilginç hale getirmek için. Bir şey çizin ve Rusya, Endonezya, Çin ve diğerleri gibi ülkelerde bile bayrakları olabilir. Bu vb hayvanlar, insanlar, böcekler, gök cisimleri, doğa, olabilir Uygun gördüğünüz her ne sen yapabilirsin.

Bunu yapmak için, aşağıdaki malzemeler ve aletler gereklidir:

 • odun kesmek için bıçak.
 • Levha boyutu.
 • gelecekteki bir ürünün hazırlanmış bir taslak ile bir kağıt, bir.
 • Kalem.
 • Mordan.
 • Biz tableti alıp seçilen desen üzerinde çizmek.
 • Sonra desen kontur boyunca bıçakla geçmesi.
 • kenarlarda yürüdü, iç parça açın.
 • Bu rakam, tahtanın arka plan üzerinde bırakın ve bunu kesip gibi olabilir.
 • Daha sonra nihai ürün leke fırça kat ile.

algoritma

Tüm adımlar panelleri tamamladıktan sonra kurumaya bırakılmalıdır ve evinizin herhangi bir köşesinde kolayca asabilirsiniz.

Oyma paneller mükemmel tamamlayacak ve evinizdeki her küçük köşe yenilemekOyma paneller mükemmel tamamlayacak ve evinizdeki her küçük köşe yenilemek


Duvarda Orijinal oyma paneller

Duvarda panelleri oyulmuş birkaç basit kurallara uyarak el altında gerekli malzemeleri ile kendiniz yapabilirsiniz.

Ahşap paneller için oda veya ev özgünlük katacakAhşap paneller için oda veya ev özgünlük katacak

Bir resim seçtiğinizde resim yer alacak odanın tasarımını dikkate almak.

Evrensel düzenleme bir gemi olarak kabul edilebilir. O başarı, refah sembolü olduğunu ve hemen hemen her iç sığmaktadır. Ancak, yeter ki yürürlükte olduğu gibi, herhangi bir fikir uygulayabilir, böylece hem acemi ustaların karmaşık desenleri yürütmek için zor olurdu.

Yani, panellerin üretiminde kullanılması gereken temel kurallar:


 • tahta çatlak ve hep buffed olmadan, kesinlikle pürüzsüz olmalıdır.
 • Bir gemide bir desen kopyalanırken çok doğru bir devreyi tanımlamak için arzu edilmektedir. Gelecekte, bu işi kolaylaştıracaktır.
 • iş parçasının kenarına testere için ağ özel bir makine kullanımı daha uygundur. biri değilse Ancak, odun sıradan bir bıçak kullanabilirsiniz.

Yeni gelenler de oyma için tüm araçlar çok keskindir ve yaralanma riskini yüksek olduğunu hatırlamak gerekir. boyama hazır sonra, promo podshkurit veya renklendirmek edilebilir.

banyoda Oyma paneller: Seçenekler boşlukları

banyoda Oyma paneller yukarıda açıklandığı gibi talimatları kendi elleriyle yapılabilir. Bu amaçla binalarında birçok tahtadan yapılmış olduğundan, iplik desen onu en iyi uyacak.

o ya da değil, ve banyoda ahşap paneller gibi - dekor büyük bir unsuro ya da değil, ve banyoda ahşap paneller gibi - dekor büyük bir unsur

İsteğe bağlı olarak, denizin stilini veya zevkinize başka herhangi seçebilir. Sen gök cisimlerinin, siluetleri, masal karakterleri ve daha tasvir edebilir.

İlk olarak, fotoğrafta görüntüyü görebilirsiniz. Ancak, hiçbir yüksek sıcaklıklara veya nem değişikliklerine korkmadığını olarak parçacığı sen, katı kaya sadece odun kullanmak istediğiniz olduğunu hatırlamakta yarar var.

banyosunda paneller için en yaygın malzemeler

 • Çam.
 • Meşe.
 • Alder.
 • Huş.
 • Işaretleyin.

Benzer oyma paneller ısınmak kimse kayıtsız sevgilisi terk etmeyecekBenzer oyma paneller ısınmak kimse kayıtsız sevgilisi terk etmeyecek

Bu tür ürünler için kullanılabilir ve birden fazla türden bir kombinasyonu. Ayrıca, Spili çeşitli monte edilebilir. Bitmiş el sanatları vernik gerekir. Bir banyo için Oyma kütük sadece büyük bir dekorasyon değil, aynı zamanda ziyaretçilerin ruh yükseltmek.

Ahşap kendi elleriyle oyma (video)

Panel Bu kuralların hepsi düşünmelisiniz yapmak cesaret edenlerin üzerine olsun. çalışma özellikle yeni başlayanlar için çok sıkıcı ve zaman alıcı olduğundan aynı zamanda, bir, mükemmel sonuçlar ilk defa beklememelisiniz. Ama olay onun yaratıcısı memnun edecek ve herhangi bir odaya yaratıcılık bir sürü getirecek kendi elleriyle yapılır.

ahşap oyma paneller Varyantlar (fotoğraf)

0c973f4f4e68d9XL 1501 004221 004270 130537a95d6776a78e66f16817adfbb9fc 62c072d5a648478d899026729799fff6 201 44691540525778b 48351352921814b 8343970

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 8 = 1

map