Ahşap bir evde Asma tavanlar: yorumlar ve özellikleri manuel

Ahşap bir evde Asma tavanlar: yorumlar ve özellikleri manuel

12 October 2017Modern iç germe tavanlar herhangi bir odayı dönüştürebilirModern iç germe tavanlar herhangi komnatuNa dönüştürebilir yeterince popüler alışılmadık kapı açıklıkları, sıradışı mobilya ile bir kır evi bitirmek oldu ve asma tavanlar. ev konforu ev atmosferini doldurmak için böyle fonksiyonel çözümler mümkün. Bir ülke veya klasisizminin şık bir şekilde yazlık, tavanlar ise - bu tam olarak neye ihtiyacınız. Ne zaman tasarımın renk ve özelliklerini din bir not seçin.


Ülkede tavan Yorumlar

özel bir evde asma tavan kullanımı Akılcı? çok sayıda değerlendirme kanıtladığı gibi, bu tür bir düzenlemenin montaj oldukça uyumlu olması iç bahçe sığabilir. Önemli olan - Doğru renk seçin ve doğru ürünün yüklenmesini yürütmek için.

Vladimir, 40 yaşındayım: "Uzun bir süre ben ülke asma tavan ayarlamak için cesaret edemedi. Bir yıl önce, ben evde büyük bir revizyon başladı ve önümde tavan süslemeleri nasıl sorusu oldu. o çok yönlü ve dayanıklı olduğu için tanıdık tavsiye tasarımcı, bir tavan ayarlamak için. Ülkem evin iç ülkenin tarzında tasarlanmış, bu yüzden parlak tavan için durdurmaya karar verdi. Sonuç memnun oldu. "

Ancak, madalyonun bir karşı yan vardır. Bazı insanlar kışın Isıtma yok olduğu tavanlar alanlarda montaj için uygun değildir savunuyorlar.

Daria, 32 yaş: "Son zamanlarda, kocam ve ben ülkemizde bir onarım başladı. o kurulumu ve bakımı çok kolaydır, çünkü asma tavan tavsiye edildi. Biz onarım bittiğinde Benim sevinçten çılgına döndüler. Ancak, ben büyük hayal kırıklığı bekliyordu - kışın nedeniyle don yapısına çöktü ".


Bir ahşap evin tavan ise - önemli ölçüde bitirme maliyetini düşürür optimum çözümü,Bir ahşap evin tavan ise - önemli ölçüde bitirme maliyetini düşürür optimum çözümü,

kışın yazlık tavan davranmaya nasıl

Ülkeniz ev ısıtma zamanı gelmişse, PVC tavan panelleri size pratik kullanın. Bu düşük sıcaklıklarda malzemenin sıkıştırıldığı ve daha sonra deforme olmasından kaynaklanmaktadır.

ısıtılmamış odalarda bu kumaşın tavan önerilir. Onlar güzel, iddiasız bakım bakmak ve düşük sıcaklıklarda deforme olmaz. Üstelik bu tasarım çeşitli baskılar ve desenler ile dekore edilebilir.

Kumaş tavan avantajları şunlardır: 1. Çevre temizliği.
 2. Hiçbir nahoş kokuları.
 3. tavan yüzeyine dikiş yokluğu.
 4. Kolay kurulum.
 5. sızıntıya karşı koruma yüksek.

Ülkede Kumaş tavan - mükemmel bir çözümÜlkede Kumaş tavan - mükemmel bir çözüm

Ahşap bir evde Film tavanlar

Ahşap bir evde, kolayca filmin asma tavan yükleyebilirsiniz. Uygun bir teknik yürütme uygulamaya sağlanan, basit olun.

Ahşap kirişler üzerinde film tavan kurmak için kesinlikle bir ısı tabancası kullanmanız gerekir. En az 40 dereceye kadar, kurulum, sıcak oda başlamadan önce. Isıtma sırasında ayrı bir odada çekim malzemeleri tutmak.

Kurulum çalışmaları şu algoritmada yapılmalıdır:

 • Başlangıçta, oda düzeni yapmak gerekir.
 • Sonra, bir profili kullanarak, filmin takılarak başlar. Eğer baz köşesine materyal eklemek sonra ters köşeye filmi ekleyin.
 • Tavan çerçeve takın.
 • Baskılar tuval karşı sıkıca merkezli.
 • Yavaşça kumaş çekme ve bir Baget köşelerinden düzeltin.
 • Bir saç kurutma makinesi ile, kırışıklıkları kaldırın.
 • Çalışmadan sonra kalan malzemeyi kaldırmak için unutma.

Tavan kumaş ve film (video)

Ahşap bir evde ana artıları ve asma tavan eksileri

Tabii ki, tavanlar uyum ahşap evlerin iç uyması vardır. Ancak, bu tasarım kendi artıları ve eksileri vardır.

Asma tavan ana avantajı - kurulum kolaylığı. Kurulum gerekli ekipman varlığında birkaç saat içinde gerçekleştirilir. Bundan başka, montajdan sonra bitiş tavan yüzey gereklidir.

Avantajları şunlardır bir streç tavan da vardır:

 1. sızıntıya karşı iyi koruma sağlar.
 2. yüzeyinde küf veya mantar olmaması.
 3. aydınlatma armatürleri montajı ile hayır problem.
 4. Yapım nispeten düşük maliyetli
 5. Dayanıklılık.

asma tavan tasarımı seçerken Baget doku tavan monte size sadece özel bir kumaş izin verdiğini dikkate değer. Bunun yerine, esnek kalın bez, suni deri kullanabilirsinizasma tavan tasarımı seçerken Baget doku tavan monte size sadece özel bir kumaş izin verdiğini dikkate değer. Bunun yerine, esnek kalın bez, suni deri kullanabilirsiniz


Bununla birlikte, bu tavan bir dizi dezavantaja sahiptir:

 • PVC paneller havayı kaçak yok.
 • gerek normal sıcaklığı muhafaza etmek. Çok düşük veya çok yüksek sıcaklıklar olumsuz tavanlar etkiler.
 • Duvarlar, dairesel yapılandırma kütüklerden bazı durumlarda, tamamen pratik olan evlerde, içinde tavan montajı.

Bir bardan evde asma tavan kullanabilir

Asma tavan montaj kereste küçülür ve akarsular deforme edilebilir gerçeği nedeniyle inşaat sonrası birkaç yıl içinde daha iyi gerçekleştirmek için bir bardan evAsma tavan montaj kereste küçülür ve akarsular deforme edilebilir gerçeği nedeniyle inşaat sonrası birkaç yıl içinde daha iyi gerçekleştirmek için bir bardan ev

kereste evde böyle tavanlar olun her zaman tavsiye edilmez. Uzmanlar bu tür yapı sadece belirli kurallar çerçevesinde mümkündür yapmaya inanıyoruz. Bu ahşap çok huysuz bir malzemedir unutmayın, bu yüzden nüansları bir dizi uyması gerekir edin.

Asma tavanlar için tuval kapak - hava geçirmez kumaştır. Bu nedenle, tahta duvarlar nefes almaya olmayacak ve çok büyük bir eksidir. Bir bardan evde asma tavan kullanımı kalıp ve çürüme görünüşü ile dolu, bu nedenle tasarım aşaması bu noktayı göz önünde bulundurun.

Tavanları germek için tercih vermek için karar verirseniz, aşağıdaki nüansları dikkat ediniz:


 1. Kurulum öncesi özel bir havalandırma yapın. Bu kalıptan Duvarlarını koruyacaktır.
 2. Montaj yapısı yüksek sıcaklıklar yangına neden olabilir, çünkü bir ısı tabancası, ancak, dikkatli ol kullanılarak gerçekleştirilir.
 3. Eğer tavan kurulumunu başlatmadan önce, yangın riskini en aza indirecektir özel emprenye ile kirişler ve panoları, kesti.

Kumaş bir ülkede evde asma tavan (video)

Özel bir evde oldukça zahmetli bir görevi tavanlar kurmak olduğu sonucuna varılabilir. Eğer bu yapıyı belirlemek için belirlenen Ama eğer dikkate böyle bir düzenlemenin tüm artılarını ve eksilerini alır. Bundan başka, yuva içinde dikkate sıcaklık almak gereklidir. Yükleme işlemine başlamadan önce, tavandaki tüm usulsüzlüklerin kaldırmak ve özel çözümlerle duvarları tedavi emin olun.

Ahşap bir evde Asma tavanlar (fotoğraf)

5daf75af141c831d446bbd157f44d958 8 82e19ddedb 1754 495natyazhnojbelyjglyancevyjpotolokfoto 145821650030 da6ba1bb31b8710di deszal6 ff65b88cf91c0302cc59fce5d9ba5dc7 fprint121vd821443

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 45 = 52

map