ahşap barlara kartonpiyer düzeltmek mümkün mü: iyi ekin 7 sırları

ahşap barlara kartonpiyer düzeltmek mümkün mü: iyi ekin 7 sırları

12 October 2017alçıpan duvar şekilde çerçevesiz bileşiği ya da destek şasisi ile birlikte olabilir kaplamakalçıpan duvar olabilir şekilde çerçevesiz bileşiği ya da herhangi bir tasarım fikirleri örneğin alçı gibi basit ve popüler bir madde ile gerçekleştirilebilir referans karkasaSegodnya ile kaplamak. O şimdi her yerde kullanılır: dik onun iç duvarları yardımıyla, pencere yamaçları Döşeme iç ve dış duvarları kınına, tavan döşeme, ayrıca odanın popüler iç dekorasyon olduğunu. Çerçevesiz bileşiği ve destek çerçevesinin kullanımı: çeşitli yolları alçı kaplama vardır. en yaygın olarak karkas madde, seçilmiş ağaç gibi, ikinci yöntem ahşap yüzeylere uygulanır.


elleri ile ahşap bir evde alçı levha duvarlar kınına nasıl

Çalışmaya başlamadan dikkate çok önemli noktaları bir dizi almalı önce, uzun süre göze sorunlarını ve hoş getirmemiştir paneller alçıpan için.

ahşap çerçeve Özellikler:

 1. Her şeyden önce, size ahşap barlar iskelet üzerinde alçıpan kurulumunu gerçekleştirmek için karar verirseniz, çalışma yapılacaktır hangi binaların özelliklerine dikkat etmek gerektiğini bilmemiz gerekir. nem olumsuz ahşap çıtalar yapılmış iskeleti, etkilediğini unutmayın.
 2. Dikkatle satın almadan önce kirişler incelemek: onlar çatlak, cips ve diğer hasarsız olmalıdır.
 3. raylar ve demiryolu, yangın güvenlik standartlarına uymak zorunda olduğu gelen ağacı.
 4. işin önce, ahşap antiseptik kompozisyon hamile gereklidir: onun ömrünü arttıracaktır. Bu herhangi bir şey olabilir, ama genelde sodyum florür kullanılması önerilir.

Ahşap bir evde alçı levha duvarlar kınına önce, antiseptik kompozisyon ile duvarları doyurabilecekAhşap bir evde alçı levha duvarlar kınına önce, antiseptik kompozisyon ile duvarları doyurabilecek

Ağaç - çalışmak ile çevre dostu bir malzeme.

ahşap çıtalar Mount alçıpan: artıları çözümler

Birçok inşaatçılar Alçıpan konstrüksiyonların için bir temel olarak metal tercih olmasına rağmen, ağaç da ahşap bir çerçeve layık rakip metal meslektaşları yapılır onun belirgin avantajları vardır!


Metal önünde bir ahşap çerçeve avantajları:

 • Malzeme kullanılabilirlik ve düşük maliyetli.
 • inşaat yüksek hız.
 • Çevre dostu.
 • Kullanımı kolay.

ahşap çıtalar Mount alçıpan mümkün - kolay ve uygun fiyatlıahşap çıtalar Mount alçıpan mümkün - kolay ve uygun fiyatlı

İçeride birkaç gün bırakmak gerekir ahşap kaburgalar ile çalışmaya başlamadan önce, iklimlendirme tesisatı yapılacaktır nerede.

Alçıpan ile ahşap bir evin duvarlarını Dekorasyon: Başlarken

herhangi bir inşaat işinde özel araçlar olmadan yapamaz. işe sorunsuz ihtiyacınız olan her şeyi satın ilerlemek aktı. Alçıpan ile ilişkilerde ihtiyaç duyulan şey, aşağıda listelenmiştir.Araçlar:

 1. Matkap veya vidalama;
 2. Demir Testere veya yapboz;
 3. rulet
 4. Marker veya kopya kalemi.

Duvarları süsleyen başlamadan önce, gerekli malzeme ve araçları hazırlamak için gerekli olanDuvarları süsleyen başlamadan önce, gerekli malzeme ve araçları hazırlamak için gerekli olan

malzemeler:

 • Ahşap kaburgalar ve çubuklar;
 • Kendi kesme vidalar, ağaç vidaları;
 • Metal köşeler.

yüzeylerin temizlenmesinde öncelikle başlayan herhangi bir ek çalışma.

Eski kaplama duvarları, yalıtımı ve ses yalıtımı kalıntıları çıkarmak istediğiniz ilk şey - kısacası, çalışma sürecinin engel olabilecek herhangi öğeleri.

duvarları çalıştırmadan önce kalıp ve küf görünümünü önlemek için özel bir astar ile kaplanmalıdır.

Nasıl iç alçıpan ahşap ev kılıfları için: çerçeve yapmak

Duvarlar kullanıma hazır olduğunda, ahşap kirişler çerçevesinde kurulumuna doğrudan ilerleyebilir.

Ray malzemenin bozunmasını ve bozulmasını önleyecek antiseptik önceden işlenmiş olması gerektiğine dikkat edin.

İşe gitmeden önce birkaç ipucu:


 1. çubuklar arasındaki mesafe 40-60 cm olmalıdır.
 2. şeritleri kendi genişliği 3-5 cm mertebesinde olması, ancak bir kalınlıkta alçı levhalar arasındaki eklemler az 8 cm olmayacaktır akılda tutulmalıdır.
 3. Daha iyi Montaj rayları ahşap duvara ve birbirlerine doğrudan yapmak. Bu amaçla, vidalar idealdir.

içeriden ahşap ev kınına, sen ahşap kirişlerin çerçevesini kullanabilirsiniziçeriden ahşap ev kınına, sen ahşap kirişlerin çerçevesini kullanabilirsiniz

Çerçeve montaj kendisi duvarlar ve tavan boyunca sürekli kirişler sabitleyerek başlamalıdır. Daha sonra mümkün dikey olarak düzenlenir montaj rayları başlatın. Bundan başka, dikey çubuklar ek yatay kaburgalar kısa bir köprü arasında ankraj. bir karkas parçası yapı köşeleri ve astar sıkıştırın arasında, bu stabilite ilave verecektir.

Dikey ve yatay raylar yürüten Ne zaman seviyede kesinlikle kurulması gerekiyor!

Bundan sonra, bir ahşap duvara çerçeve göre hizalamak gerekecektir gerekirse. doğru yerlere istenen kalınlıkta çubukları içine alınır: Bu, aşağıdaki gibi yapılır. Kurulum çerçevesi tamamlandıktan sonra, raylar ve kirişler almak için alçıpan levhalar takılarak başlayabilirsiniz.

Duvarlar ahşap bir evde alçı yapılır: hazırlama malzemesi

Eğer bir iskelet üzerinde alçıpan sayfaları monte etmek başlamadan önce, onlar kesmek gerekir. Alçıpan keserken güvenliğinizi sağlayacaktır kaliteli araçları kullanmak, dikkatli ve doğru.


gerekecektir Drywall sacların kesimine:

 • Uzun tırmık veya uzun seviyesi;
 • Kalem veya işaretçi;
 • Keskin bir bıçak;
 • Rulet.

İlk adım, alçı levhanın istenilen uzunluk ve genişlik ölçülür. Daha sonra, kağıt birinci tabaka boyunca bir bıçak keser ve yarık hatları plaster bazı nadlamyvayutsya levha. Daha sonra bir açı 90® olarak katlanmasını Öte yandan, kağıt tabakasının nüfuz eder ve eşit olmayan uçlar zımpara kağıdı ya da bir dosya zashlifovyvayut.

Alçıpan yaprak bağlamadan önce kesilecekAlçıpan yaprak bağlamadan önce kesilecek

sac boyutlarının hesaplamalarda size ofset ile koyun edeceği dikkate almak zorundadır.

Kurulum önce, kesikler gibi bir sorun ile karşı karşıya olabilir. Bunlar kenar ve tabakanın ortasında olabilir. kesme kenarında yer alan ise, bir testere veya yapboz alçıpan ve kırık bir tabakanın kenarından ters yönde iki paralel hat nüfuz etmelidir. tabakanın ortasında kesim yapmak için, üç çizgiler ve kırık gördü gereklidir.

Nasıl bir ahşap evde alçıpan ile duvar hizalamak için: alçı levhaların kurulumunu çerçevesine

alçıpan hazırlandıktan sonra kasanın birleştirilmek doğrudan devam edebilir. Bunu yapmak için, biz rayların bir levha koyarak gelmek ve vidalarla sabitleyin. Kağıdın bir kenar duvarına mümkün olduğu kadar yakın yerleştirilmelidir. Uçları vidalar tabakanın seviyesinin altında olmalıdır.

Önemli noktalar:

 • Ahşap için Vidalar ve vidalar olmalıdır: onlar daha iyi ahşap sabitlenir.
 • Alçıpan tabakalannın kenarları dikmelerin ortasında olmalıdır.
 • Gerekirse, bir ara profil kullanmak.

Ahşap bir evde duvar hizalayın, sen alçıpan levhalar eklenecektir hangi çerçeveyi kullanabilirsinizAhşap bir evde duvar hizalayın, sen alçıpan levhalar eklenecektir hangi çerçeveyi kullanabilirsiniz

Duvarların uyum uygulayarak vidalar arasındaki mesafeyi izleyin: 25-30 cm geçmemelidir.

Ahşap bir evde duvar veya alçıpan bölümleri işlenmesi

Yükleme tamamlandıktan sonra, alçı levhalar ve vida delikleri arasındaki bağlantı şapka ile tedavi edilmelidir.

Bunu yapmak için gereken:

 • spatula
 • Özel macun;
 • Güçlendirilmiş bant veya örgü;
 • macunun karıştırılması için kürek elektrikli matkap.

duvarlar veya bölümleri macun gerekecektir evde, takviyeli bant, elektrikli matkap ve mala işlemek içinduvarlar veya bölümleri macun gerekecektir evde, takviyeli bant, elektrikli matkap ve mala işlemek için

Biz macun karışımı hazırlanması başlamak gerekir. Biz dikişleri sızdırmazlık için özel bir macun kullanmak önerilir. Ayrıca kullanım için uygun olan bir spatula, aç. Esnek bir bıçak ve konforlu saplı olmalıdır.

önlemek için çalışma dikişleri çatlaklar sabit oda sıcaklığı ve nem kurulmasından sonra yapılmalıdır.

aralarında iterek, sonra bandın istenilen büyüklükte bir parça kesilerek ve işlenmiş eklem tutkal gibi bir spatula ile işlenmiş karışım, alçıpan dikişler koydu. Benzer şekilde kalan dikişleri ve eklemleri davranın. macun farklı yönlere onu yumuşatma, yerine durmak uygulamak için ihtiyaçtan alçıpan vidaları boşluğu doldurmak için. Gerekli tüm işlemleri yürüten sonra, daha ileri çalışmalara yönelik alçıpan duvar ile kesilmiş, hazırlayacağı olabilir. Sonlandırma seçenekleri hepsi arzularını, fantezilerini ve fırsatlar bağlıdır, kitle olabilir.

ellerinde (video) alçı levha duvarlar kınına nasıl

Pratik Eğer cilt alçıpan ahşap duvarlarında belli kural ve teknolojilere yapışırsa, iş çok zaman almaz ve zor olmayacağını göstermektedir. Buna ek olarak, ellerinizle ahşap çerçeve üzerinde kereste evde alçıpan kurulumunu gerçekleştirmek, aslında aile bütçesine kaydedin.

Ahşap evler alçı levha İç dekorasyon (fotoğraf süreci)

ahşap barlara kartonpiyer düzeltmek mümkün mü: iyi ekin 7 sırları 1 2c7f2e47d11e54bdc697dc216142c2f3 12-05-87127871 7a8621cd79aa56640db0783c61138290 000077 188drywall 19337-537409-101 6997272 5213246

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 53 = 57

map