adım kılavuz tavan adım duvar kağıdı asmak için nasıl

adım kılavuz tavan adım duvar kağıdı asmak için nasıl

12 October 2017Bir tavan duvar kağıdı duvar kağıdı - bu iç dekorasyonuna ucuz ve pratik bir yoludurBir tavan duvar kağıdı duvar kağıdı - bu olduğu iç dekorasyon pomescheniyaDizaynery için ucuz ve pratik yolu duvar kağıdı yardımıyla tavan bitirmek için önerilir. Bu malzeme ucuzdur ve dayanıklıdır. Buna ek olarak, duvar kağıdı yardım yüzeyinde kusurları gizlemek için. Ayrıca, bu bitirme malzemesi mükemmel ev içine sığacak. Biz tavan kırpmak için kendi pokleit en kolay yolu olarak bir kağıt duvar kağıdı kullanılmasını öneriyoruz. Alternatif olarak, cam elyaf veya kullanılmış polar olabilir. bütçe izin veriyorsa, vinil resimler tercih.


tavanda pokleit kağıt duvar kağıdı olarak

sadece elleri tavana Yapıştır kağıt duvar kağıdı. Önce dikkatlice tavan hazırlamak gerekir. yüzeyden Mürekkep, isteğe bağlı olarak kapalı şerit. Önemli olan - tavan hizalamak için. Bunu yapmak için, bir astar karışımı kullanmak en iyisidir.

Eğer tavanda duvar kağıdı pokleit planlıyorsanız o zaman özel bir malzemenin yüzeyine uygulanacak bitirmeden önce, sıvanır. Mükemmel akrilik astar. o ince fırça yardımıyla olmalıdır uygulayın. işi bitirme geçin malzeme tamamen kuruduktan sonra mümkündür.

Primer karışımını kapsayacak - Tavan hazırlamak için ihtiyaç monte öncePrimer karışımını kapsayacak - Tavan hazırlamak için ihtiyaç monte önce

Duvar Kağıdı şu sırayla yapılır:


 1. İlk yayılmış rulo ve duvar kağıdı tabakasının gerekli kısmını kesti.
 2. web yapıştırıcı solüsyon yanlış tarafında yayıldı.
 3. Rulo Duvar kağıdı ince tabakası akordeon.
 4. tavana kumaş Tutkal.
 5. bir silindir kullanıldığında malzeme terbiye düzleştirin.

Yapışkan fiberglas tavanda duvar kağıdı

Eğer tavanda geleneksel kağıt duvar kağıdı tutkal istemiyorsanız, size özel cam elyaf esaslı malzemeyi kullanabilirsiniz. bitirme malzemesi alçak tavanlı alanlarda amaca edilir kullanın.

Yapışkan fiberglas bile alçıpan tavan, ahenkli bakacağız. Eğer bir bitirme yöntemini kullanmaya karar verirsek, karton-alçı panellere dikişler size macun gerekir.

steklooboyami tavan Dekorasyon sadece yüzey yapısını güçlendirmek olmaz, aynı zamanda çatlakların görünümünü önlemek içinsteklooboyami tavan Dekorasyon sadece yüzey yapısını güçlendirmek olmaz, aynı zamanda çatlakların görünümünü önlemek için

Eğer bir beton tavana cam elyaf duvar kağıdı tutkal karar verirseniz, bir ön temizleme yüzeyleri yapmak gerekir. Her şeyden önce, tavan, boya veya kireç eski sıva kaldırmak gerekir. Tüm mikro kusurları ve özel bir dolgu macunu ile dolu çatlaklar macun gerekir. Bundan sonra, tavan yüzeyinin primer karışımı uygulanacak istenmektedir.fiberglas algoritması yapışmasını:

 • Başlangıçta, fiberglas sayfaları kesmek gerekir.
 • Bundan sonra, bir yapışkan çözelti hazırlamak için.
 • bir silindir ile bir tavan daha ince bir yapışkan tabaka yüzey uygulanır.
 • Daha sonra yapıştırıcı cam tavan tabakası ve plastik bir spatula ile paylaşabilir.
 • İşten sonra taslaklar gelen oda koruyun.

Nasıl dokunmamış duvar kağıdı tutkal: boyunca veya karşısında

Dokuma olmayan duvar tavan uzunluk ve genişlik tutkal bırakılır. Bununla birlikte, özellikle uzun kaplama yüzeyleri, daha kolay boyunca malzeme terbiye tutkallamaktır. bir yöntemi seçerken sadece bireysel tercihlere dayanır.

iş bitirme başlangıcı gerekli araçları bir dizi hazırlamak için gerekli Önceiş bitirme başlangıcı gerekli araçları bir dizi hazırlamak için gerekli Önce

Eğer pembe ya da siyah tavan yapmak istiyorsanız, dokunmamış duvar kağıdı kullanabilirsiniz. Bu malzeme, dayanıklı ve pratiktir. Buna ek olarak, dokunmamış duvar kağıdı alçıtaşı olarak sopa kolay ve ahşap tavan olduğunu.

Dokuma olmayan duvar yapıştırma için prosedür:

 1. Yüzeyden badana çıkarın. Ayrıca, boya kaldırmak unutmayın. yüzeyde pas lekeleri varsa, sen hidroklorik asit kullanarak bunları kendiniz çözebilirsiniz.
 2. tavan kusurları ve çatlaklar varsa bunlar ortadan kaldırılmalı.
 3. Astar yüzeyi üzerinde karışımı uygulanır. Bu tavana duvar kağıdı daha iyi yapışmasını sağlayacaktır.
 4. dokunmamış duvar kağıdı kesme yaprak.
 5. Yapışkan çözelti alt yüzeyine yayılır.
 6. tavana tutkal tabakası. bir silindir bıçak ile düzleştirilir.
 7. Bir kez lekelenme başlatmak, yüzey kurumadan üzerine yapıştırılan. Su bazlı veya lateks boya kullanılması önerilir.

elleriyle tavana vinil duvar kağıdı tutunan

En iyi klasik içine ne duvar kağıdı sığacak? Klasik tarzda tasarlanmış dekorasyonu için vinil duvar kağıdı kullanılması önerilir. Bu duvar kağıtları birine sopa lüks ve kolay görünüyor. Buna ek olarak, kumaş veri zamanla solmaz.

Vinil duvar - tavan yapıştırmak için en uygun malzemeVinil duvar - tavan yapıştırmak için en uygun malzeme

Ayrıca, vinil kumaş avantajları şunlardır:


 • renkler ve dokular çok çeşitli.
 • aşınma direnci ve malzeme elastikliği yüksek oranları.
 • Dayanıklılık. Ortalama vinil duvar 10-15 yaşında.
 • güneş ışığına karşı direnç.

vinil duvar dezavantajları:

 1. yüksek maliyet. Vinil kumaş, yaklaşık 2 kat daha pahalı kağıttan daha vardır.
 2. yeteneği olmaması hava geçirecek şekilde. Sonuç olarak, vinil duvar mantar genellikle görünür.
 3. Toksisite materyal.

Bu tutkal vinil kumaş butt gerek söz etmek gerekiyor. Bu sonlandırma yerleri ağ-eklem güçlü görebilir üst üste, bu nedenle zaman aktif madde yüksek kuvvete sahip olmasından kaynaklanmaktadır.

Sürüş tavan duvar kağıdıSürüş tavan duvar kağıdı

yapıştırma vinil duvar sekansı

 1. Önce duvara mikro kusurları kaldırmak gerekir.
 2. Daha sonra, şerit istenen uzunluk kesilmelidir.
 3. Sonra yaprak alt tutkal uygulamak gerekir.
 4. tavana kumaş takın. Bir rulo ile şerit dümdüz unutmayın.
 5. Gerekirse aşırı yapışkan uzaklaştırın. Bunu yapmak için, nemli bir sünger kullanın.
 6. Eklem yerlerinde duvar kağıdı Trim boya spatula yardımıyla çıkarılabilir.

Tavan Dokumasız duvar kağıdı yapıştırma (video)


Doğru tavana duvar kağıdı basittir geçerlidir. Öncelikle yüzeyini temizlemek gerekir tavandaki tüm çatlaklar onarıldı. Ayrıca, başlangıç ​​işten önce, taslaklar gelen oda izole emin olun. Arzu edilir bir şekilde, oda sıcaklığı en az 22 derece oldu. iç tasarım üzerinde yalın malzemeyi seçerken. Onlar zarif ve sıradışı bakmak çünkü dekorasyonu için, Art Nouveau veya klasik tarzda, bu vinil veya fiberglas duvar kağıdı kullanmak en iyisidir. Diğer durumlarda kağıt ve dokunmamış malzemeleri kullanılması tavsiye edilir.

tavan duvar kağıdı içinde iç (Fotoğraf)

3-zhidkie-potolok 03-duvar kağıdı 021 052e9a94fb20bad47ce1404aa738c45c 29-24 4644e44a348b0d0be60ab6b4ed58e05c 4251 416734c06283dd58b2249325a1f37b01 30579-klasik-duvar-sınıflandırılmamış-ev-tasarım-fikirler-ve-furniture1280x720 1408706007-696468-633836

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 55 = 57

map