7 Zasady wyboru projektanta tapety

7 Zasady wyboru projektanta tapety

12 October 2017trendy mody opuścić swoje piętno na producentów tapet oferują konsumentom każdego roku wszystkie ich nowe kolory i wzorytrendy mody nadrukiem na rok producentów tapet oferują konsumentom wszystkie nowe kolory, a ich konstrukcja zmiany resheniyaModa i zmienia nasze życie. Teraz to nie jest wystarczająco wiele skal, chcesz coś stylowe i modne. Rozwiązaniem tego wymogu jest dziełem projektantów z różnych marek, które są nie tylko obserwowanie trendów w modzie, ale również ze względów praktycznych, ale nie jest to tylko kwestia gustu, ale również możliwość korzystania z materiału.


tapety na ciemnym pomieszczeniu

Doświadczony projektant nie będzie trudne do poruszania się na modelu jak tapeta będzie patrzeć na ogólny obraz wnętrza, ale kochanek, większość będzie musiała wdrożyć rolkę, aby dowiedzieć się, jak to będzie wyglądać. Po tym wszystkim, w praktyce okazuje się być inaczej, tapeta może jak patrząc na nich w kabinie, a wzmocnienie efektu ze względu na podział arkusza arkusz po wydruki z nadrukiem, a teraz efekt jest całkiem inna.

Po zakończeniu słabo oświetlonych pomieszczeniach pożądane jest, aby wybrać tapetę światła jest wizualnie rozszerzyć granice pomieszczeńPo zakończeniu słabo oświetlonych pomieszczeniach pożądane jest, aby wybrać tapetę światła jest wizualnie rozszerzyć granice pomieszczeń

Jeśli zastosujemy kilka rad specjalistów, praca ta byłaby całkowicie wykonalne:

 1. Jeśli pomieszczenie jest ciemne i chcesz go poprawić, poprzez zapalniczki, uzasadnione jest, aby dać pierwszeństwo do jaśniejszych odcieni, które odbijają światło i zwiększyć intensywność.
 2. Mówiąc o fakturze i odbitek, nawet małe świecące punkciki mogą zapewnić korzyści i dodatkowo odbijają światło.
 3. Jeśli mówimy o jednopokojowym mieszkaniu, zdecydować się na jasne kolory będą najbardziej odpowiednie, a ponadto, aby optycznie powiększyć przestrzeń.

Tapety w studio: projektowanie pomysły i ich realizacja

Zadanie nie jest proste - aby wybrać odpowiednią tapetę do pokoju, który jest w niepełnym wymiarze i pokój dzienny, sypialnia i. Będzie musiał wziąć pod uwagę wiele czynników, które sprawiają, że pokój nie tylko do zamieszkania i piękne, ale także przytulne.


Zastosowanie różnych kolorach tapeta dzielenia dużego pomieszczenie na obszarach funkcjonalnychZastosowanie różnych kolorach tapeta dzielenia dużego pomieszczenie na obszarach funkcjonalnych

Ściany przyciągnąć uwagę, niezależnie od sytuacji. Nie być w stanie odwrócić uwagę od ścian, widok nieuchronnie dążą do zaspokojenia rogach pokoju. Dlatego konieczne jest, aby być bardzo ostrożnym przy wyborze tapety na studio.

Duża liczba opcji: • Jasne teksturowane tapety uczyni jasnej sali i przestrzeni;
 • Połączone ściany - tapeta jednolita struktura z różnymi nadrukami pomoże uniknąć rutyny i zidentyfikować główne obszary we wnętrzu;
 • Tapety i matowym kolorze tapety stworzy iluzję przestrzeni i przynieść różnorodność i smak.

Przy wyborze tapety na studio, często zatrzymują się na konstrukcji z charakterystyczną małych rysunku, ta opcja tworzy poczucie większej przestrzeni, podczas gdy duży pokój rysunek zawęża.

Do tej pory, bardzo popularne w użyciu tapety z jasnymi wzorami na jednej z czterech ścian i wykorzystania zwykły tapety na pozostałych ścianach. Dzięki takiemu podejściu, to jest bardzo często wzór tapety we wspólnym ich meble. Ponieważ projektanci poproszony o wybranie tapety i tkaniny z jednym druku. To ma szczególny urok.

Jak wybrać tapetę: materiału i jego właściwości

Ponadto na kolor i wzór są tapetę teksturze, takich jak papier, szkło, cieczy, włókniny, tworzyw sztucznych itp

Mówiąc o materiale, myśleć o tym, że tapeta wyglądał dobrze, dobrze zostały sklejone i nie wycofał. Dlatego konieczne jest, aby przejść do ich specyfikacji.

Lub włókniny tapety z włókniny bazy tapety, klejone znacznie łatwiej i szybciej niż inne rodzaje.

Naklejki na łatwość tapety wpływa na jakość ich powstania. Często zdarza się, że wybór tapet, kupujący zwraca uwagę na ich cechy zewnętrzne i praktyczności, wybierając na rzecz tapety z dłuższą żywotność niż papier.

Płynne Tapety stosowane równie dobrze do budowy zarówno klasyczne i futurystyczne wnętrzePłynne Tapety stosowane równie dobrze do budowy zarówno klasyczne i futurystyczne wnętrze

Ciecz tapety są dobre, ponieważ pozwalają one ucieleśnieniem najbardziej śmiałych pomysłów. Ten dekoracyjny materiał może być używany do dekoracji jednej ze ścian, a za rejestrację całego pomieszczenia. Sposób nakładania płynne tapety wymaga pewnej umiejętności, aw przypadku wyboru tego materiału, to lepiej, jeśli ściany będzie ona stosowana pro.


Bardzo twórczo można włączyć proces dekorowanie pokoju, wybór specjalną tapetę „pod malowanie”. To sprawia, że ​​możliwe, aby nie ograniczać się do jednego koloru, a także tworzyć zupełnie unikalny projekt architektoniczny mieszkania.

Również użyteczne informacje i parametry techniczne tapetę można znaleźć na naszej stronie internetowej, gdzie szeroki wybór tapet dowolnej fakturze.

Zest wnętrze: jak stworzyć ściany tapety

Istnieje wiele odmian i kombinacji kolorów różnych tekstur do siebie.

Plakat - nowoczesne i popularne ściany opcjaPlakat - nowoczesne i popularne ściany opcja

Oto najbardziej spektakularne ścian z technikami projektowania tapetę:


 • Przy stosowaniu kompleksowych tekstury, takie jak skóry, (na przykład imitacja krokodyla), graffiti, reprodukcji;
 • Korzystanie metaliczny tapety;
 • Izolowanie i wzbogacanie pożądaną przestrzeń można poprzez photowall;
 • Tworzenie wnętrza obraz z ramą formowanie i tapety.

Tapetę można łączyć na różne sposoby: pionowo, poziomo, w niszy, podkreślając główne obszary pomieszczenia.

warianty kolorystyczne

Należy pamiętać, że chłodne kolory optycznie powiększyć przestrzeń, jednocześnie ciepły wąskie.

Tapeta ciemne ciepłych kolorach wizualnie wąskiej przestrzeni, dlatego zalecany do stosowania w przestronnych i dobrze oświetlonych pomieszczeniachTapeta ciemne ciepłych kolorach wizualnie wąskiej przestrzeni, dlatego zalecany do stosowania w przestronnych i dobrze oświetlonych pomieszczeniach

Bardzo popularne kolory w wyborze tapety w małych mieszkaniach są:

 1. Szary i beżowy - uniwersalny kolor, które sprawiają, że pokój wygląda szerszy i jaśniejszy;
 2. czarny - niezawodna kolor podkreślić formy i podział przestrzeni na strefy, ale nie jego nadmiar prowadzi do stanu czuwania;
 3. biały - przyczynia się do stanu spoczynku, czysty biały kolor jest rzadko stosowany w dużych ilościach;
 4. czerwony, w jej stosowaniu we wnętrzu jest podobny do sadzy, ale raczej ma bardzo silne działanie, w przeciwieństwie do czarnej i dlatego rzadko stosowane w sypialni.

Wiele możliwości, trzeba tylko sobie wyobrazić, ale z pewnością jest odpowiednim materiałem.

Jaki styl wybrać

Zakres jest szeroki, na każdy gust i w dowolnym stylu:

 • Hi-Tech - bardzo praktyczne, ponieważ faworyzuje głównie do naprawy pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu;
 • klasycyzm - win-win próbę czasu;
 • Pop-art - modne, praktyczne, wygodne, pozwala na uwolnienie potencjału twórczego i cieszyć się swobodą w wyborze kolorów;
 • etniczny - pozwala stworzyć atmosferę egzotyki, aby wypełnić życie niezwykłych rzeczy i zrealizować najbardziej śmiałe fantazje.

Niezależnie od celu pomieszczeń, nadać wnętrzu tapety podświetlenie i podkreślać jego stylNiezależnie od celu pomieszczeń, nadać wnętrzu tapety podświetlenie i podkreślać jego styl

Tapeta, jak nic innego we wnętrzu, w stanie wziąć na kluczową rolę w zatwierdzaniu styl. Pozwalają ekonomicznie rozpowszechniać budżet na naprawy. Wybór stylu barokowym lub tworząc pokój w stylu japońskim, tapeta jest już sam rozwiąże więcej niż 50% całego problemu. Materiał ten jest niezbędny, aby stworzyć wnętrze tej epoki, takich jak imitacja murali i greckim ornamentem, romańskiej i Renesansu.

Wzornictwo mieszkań i ich wybór tapet

Czasami przedmiotem naprawy staje się pokój, ściany i narożniki, które nierówny tak, że jest widoczne gołym okiem. W takich przypadkach konieczne jest, aby wymyślić najłatwiejszym sposobem rozwiązania.

Tapety, ze względu na swoje właściwości, jest idealnym narzędziem do korekcji błędów budowniczych.

Ze względu na delikatny design, tapeta w stanie odwrócić uwagę od wszelkich niedoskonałości geometrycznych. Teksturowane tapety są w stanie stworzyć dowolny pożądany efekt. Teksturowane tapety, na przykład, pod cegły, pomogą realizować najbardziej nietypowe pomysły.

Nowoczesne tapet do ścian: wnętrze rozwiązania konstrukcyjne

Projektant uważane tapety, tekstury i wzór do wzoru, który miał rękę w projektanta. Aby zrealizować część artystyczną, trzeba wiedzieć, potrzeb, gustów i historię. I to nie tylko wiedzieć, ale także myśleć z wyprzedzeniem, aby producenci i transport materiałów wymaga czasu. Nie wystarczy być artystą, aby utworzyć bestsellery wśród tapetę, trzeba być zawodowcem, trzeba być projektantem z dużej litery.

Tapety projektant wykorzystał do stworzenia najbardziej bogate i luksusowe wnętrzaTapety projektant wykorzystał do stworzenia najbardziej bogate i luksusowe wnętrza

 Ponieważ głównych producentów, przyciąga do pracy znanych projektantów wnętrz zrobić jak najwięcej sprzedaży i odbierać tylko najlepsze opinie.

Główną rzeczą, która odróżnia designerskie tapety od innych - jest obecność pewnych cech, rodzynki, a także znaczenie, zgodność z podstawowymi trendami. Dowodem na to, potrzeba projektanta, aby potwierdzić wyjątkowość swojej pracy.

Tapeta we wnętrzu mieszkania wykonać bardzo ważną rolę, ponieważ powinniśmy postępować na idei, a nie na przyjemny wzór. Często po zakończeniu naprawy, zaczynają zdawać sobie sprawę, że błąd, wybrać ulubiony, ale nie z pożądaną postać funkcji. Co wydawało się ładnie na półce, to nie nadaje się do wnętrza, dlatego warto rozważyć projekt jako całość.

Tapety do pokoju w domu lub domku kraju

W przeciwieństwie do dobrze wyposażonych apartamentów, w których tapety zachowują swój pierwotny świeżość przez wiele lat, w kraju, czasami trzeba zrobić remont w ciągu kilku lat. Powodem jest to, wilgoć i suchość lub innych okolicznościach. Przy wyborze tapety, konieczne jest, aby dać pierwszeństwo do tych, które są bardziej odporne na wilgoć, nie blakną i łatwe do czyszczenia.

Umeblować pokój w domu wakacyjnym doskonale nadaje tapety w stylu ProwansjiUmeblować pokój w domu wakacyjnym doskonale nadaje tapety w stylu Prowansji

Ale co do projektu, wybór wręcz przeciwnie, jest znacznie szerszy. Jest to właściwe i styl Prowansji, a także możliwość ignorować wszelkie normy i wdrożyć najbardziej optymistyczne, pozytywne idee. Kolory są najlepiej użyć światła, ozdoby mogą być jasne lub bardzo jasne. Wszystko musi stworzyć atmosferę celebracji życia. Czas będzie dać pierwszeństwo małych ozdób i kwiatów. Pozostawiając białe ściany nie jest: to jest raczej, aby przestrzeń bardziej zimno i niezamieszkane. Białe ściany pozytywnie podkreślają meble, ponieważ stwarza poczucie pustki i widok skłania do rozważenia zawartość pokoju. Piękne tapety łatwo odwrócić uwagę od zwykłej sytuacji i wypełnić atmosferę koloru pokojowej.

Projektowania nowoczesnych tapetę (wideo)

Prosta zmiana tapet jest w stanie zmienić pokój nie do poznania. Równie ważny jest wybór najlepiej zrobić z duszą i nie skąpić na komfort i atmosferze własnej wygody!

tapety (zdjęcia)

12663200420151014071 0e5339929a76eba8uJ5IhQWSiOyose5b 2 4-411komarwinniethepooh 4 1g 9 123 1280x720 wybieranie-the-best-sypialnia-colors-home-projekty 2012-02-1311-12-35547779857

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

28 − 27 =

map