The Blogyatak odasında yatağın Dosya Tutucu yeri çok önemlidirtüm ekipman barış, huzur ve hoş dermansızlık ortamı yaratmak gerekir ki, insanlar dinlenmek ve dinlenme yeri - yatak odasında yatağın Dosya Tutucu yeri büyük znachenieSpalnya vardır. Uyumak için bir yer olarak konforlu ve rahat olmalıdır. Genellikle onların uyku huzursuz neden insanlar anlayamaz ve her şey odasında yatağın ters formülasyonu olabilir. Nedenle uyku düzeni yatak ve iyi bir dinlenme temel kuralları bilmek gereklidir.


Yatak odasında yatak koymak için nasıl

Ne olursa olsun boyutu veya bir yatak odası vardır, bu doğru olmalıdır bir yatak - duvara yatak başlığı. Bir istisna podyum veya bir gölgelik olmanın, sadece bir yatak olabilir.

pencereye yatak yatak başlığı yerleştirmek için tavsiye edilmez. perdeler gündüz saatlerinde veya gece daha kalın perdeleri ışık ile yatak odasında pencereler monte edilmelidir, bu nedenle meraklı gözler için kapalı bir yatak odası yer haline gelir. oda darsa, kapının tek seçenek için pencereye yatak başlık ve footboard yeri, bu nedenle, pencere veya yatak ve bazı mobilya kapı arasında ayarı ile bir çift gizmos aracılığıyla uyumlu enerjiyi dengelemek gerekmektedir.

oda aynalar bolluğu varsa, onları uyuyan insanlar yansıtılmaz böylece yatak koymak için gereklidir.

duvara yatak yatak başlığı yerleştirmek için Doğruduvara yatak yatak başlığı yerleştirmek için Doğru

Diğer mobilyaların açıları ona yönelik olmadıklarını da böylece yatak feng shu tavsiye konumlandırma pratik İnsanlar - insanlara zarar yeteneğine sahiptir "delici oklar" sözde.


Su değişimin sembolüdür ve istenmeyen ihanetin yol açabilir, çünkü eşlerin yatak odasında yatağın yakınında, su görüntülerle tanklar, çiçek vazoları, çeşmeler veya resimleri (fotoğrafları) olması gerekli değildir.

Yatak odasında Yer yatak - temel kurallar

Bu yatak düzeni kuralları yatak bazılarına daha detaylı olarak durulmaya değer.

7 tavsiyeler: • yatak odası mobilyaları bir yatak ve başka arasındaki mesafenin 60 cm'den az olmaması gerekmektedir ve bu yatağa erişim için geçerlidir .;
 • Bir yatakta işlevselliği fanları iyi aydınlatma yatacak bir yer donatmak gerekir okumak ve bir çocuk veya yaşlı insanlar tuvalete kolay erişim ihtiyacı gibi, sahiplerinin bireysel ihtiyaçlarını karşılaması gerekir;
 • Küçük bir yatak için bunun altında ek bir alan ile donatılmıştır uygun yatak çatı, olduğu;
 • Tasarımcılar odanın merkezi bir yatak yapmak için tavsiye edilir, güzel bir dekoratif elemanları ile yatak seçmek daha iyidir - zarif bir arka, örneğin, ya da yatak duracak olan yakın duvar süslemeleri ilginç - duvar desteği, tasarım niş, bölümleri;
 • yatakta karşısındaki duvar mobilya, veya odada kaybolan görme dengenin ağır parçalarını aşırı gerekmez;
 • ayrıca odadaki ses yalıtımını iyileştirmek için, uzun bir şekerleme ile yatak halının altına koyabilirsiniz;
 • kuzey-doğu, dinlendirici bir uyku için de - - sahipleri kuzeye yatak başlığı koymalıyız sezgi yatak geliştirmek istiyorsanız zihinsel yetenekleri ise, dünyanın iki tarafta yatak yerleştirebilirsiniz spiritüel uygulamalarla bağımlısı ise doğu, güneybatıda yatak yatak başı yerleştirerek, size kalp artırabilir vaka.

Odaya yataklar merkezi bir yer tahsis etmek önerilirOdaya yataklar merkezi bir yer tahsis etmek önerilir

Yatak odasında Mesaj yatak veya Vastu (sunan akademik binaların eski bir Hindu sistem) (bu eski Çin dini öğretme dayalı bir uygulamadır) Feng shui kurallarına altında olabilir.

yatak odasında yatak koymak imkansız gibi

açıklanan belirli kurallara uyulması yatak huzur ve bireyselliği doldurur.

İşte seçim için gerekli değildir yatak odası, yatak hükümlerinin listesi aşağıdadır:

 1. kapıya footboard - öyleyse yatak odası kötü enerjiye izin yatak yerleştirin nedenle yukarıdaki önlemek için kaç ruhsal uygulamalar, demek.
 2. kapı ile duvar - sadece bir dinlendirici bir uyku için en iyi seçenek, kapı açık olduğunda her zaman, çünkü beyin yüksek uyarı modu yer alacak - Bu insan hayatta kalma içgüdüsü temelidir.
 3. Kapı kanadı inceleme kapattığında kapı ile duvar, - sadece edecek uyanık yatak odasına gitti kim olduğunu görmek, ancak yataktan kalkmak ve bu uygun dinlenme elverişli değildir etmek.
 4. pencereye yatak başlığı - sadece değil arzu edilen bir seçenek yatak düzenlemesi, pencere güven hissi vermez.
 5. Yakın pencereye, başlık duvara bile - windows kötü yalıtılmış ve fistül varsa, soğuk neden olabilir.
 6. Bir kabine veya büyük bir perde avize altında - bu sürekli tehdit tam anlamıyla başgösteren gereksiz endişe ve anksiyete ve duygu yaratacaktır.
 7. kontrast aynalar veya TV In - Yukarıda açıklanan aynalar, ancak tv negatif enerjiyi getirmek ve olabilir onun radyasyon insanlara zarar edebiliyor.

Pencereye bir yatak yatak başlığı yüklemek için istenmeyenPencereye bir yatak yatak başlığı yüklemek için istenmeyen

uzağa emniyet çevrelerini daha kapsamlı kontrol duygusu yatak kapı, pencere ve diğer nesnelerden.

Ne kadar küçük yatak odasında yatak koymak için: iç fotoğraf

Küçük yatak odası tasarımı her zaman zor bir iştir, bir yatak, ama bu odada özel yapmak ek ev mobilyası sadece bulunmalıdır.


Yatakta küçük bir yatak odasında konmalıdır gibi:

 1. İlk olarak, odada bir çözüm olmalı hafif renk daha küçüktür. Görsel genişleme ihtiyacı Küçük bir oda ve oda ve yatak sırasıyla fit beyaz, süt, gri ve bej tonları tasarımına olarak, bu sorunu çözmek için sadece mümkün ışık tonları. Yatağın baş veya onun kıyafetleri, örneğin, renkli birkaç aktif noktalar yapabilirsiniz.
 2. İkincisi, çok az boşluk mobilya gereksiz parçaları ile darmadağın değil, yerleşik bir depolama sistemine sahip bir yatak seçmelisiniz.
 3. Üçüncü olarak, odada iki kişi için tasarlanmış olup olmadığını yatağın konumu, pencerenin iki yanında iki yatak yükleyebilir, böylece kafa duvara karşı karşıya. Ancak bu durumda, kapı yatak tarafta kalmalıdır. çift ​​ya da duvara onun yatak başlığı belirlemelidir tek ve pencere ve kapı durumunda kenarda tutun olmalıdır. Ama sonra pencere kalın perdeler veya panjur kalitesi ile donatılmış olmalıdır.

Küçük bir yatak odası tescili için, ışık tonları kullanmak arzu edilirKüçük bir yatak odası tescili için, ışık tonları kullanmak arzu edilir

küçük odada yüzden tavsiye konum için tüm gereksinimleri karşılayacak ayrıntıları eklemek için buraya uyuyan önemli ayar, büyük bir seçim var.

Bu parçalar perdeler, ekranlar, mobilya, aksesuar, iç yatak odası ve enerjileri dengeyi dengeleyen herşey olabilir.


Nasıl yeni doğan için yatak odasında karyola koymak

Yetişkin bir yatak odasında bir yeni doğan için bir beşik yüklemek için, bu geçici bir fenomen olduğunu hatırlamak önemlidir, biraz zaman alacak ve bebeğinizin tam teşekküllü bir yatak gerekir. Bu nedenle, yatak iç yatak odası temel öğesi olmamalıdır.

Cot daha iyi odanın köşesine konumlandırılmışCot daha iyi odanın köşesine konumlandırılmış

İşte bazı ipuçları:

 • Imar - bebek malzemeleri için bebek duvar veya dolap için ayrı bir alan;
 • Yan - optimal Bu eliyle bir yenidoğan için bir beşik ayarı uygun yatağın dişi kısmı, annem geceleri bebek için yem ve bakım daha uygun olacaktır;
 • Formu - Çok uzun duvarın yönünü ayarlamak mümkündür, beşik dikdörtgen biçimine uyacak ve kısa uzayda engel olmaz.

çok yer olacak şekilde Beşik monte edilmelidir, en korunmuş oldu ve engelsiz bir yaklaşım vardı.

Bu nedenle, çelik konumu yetişkin bir yatak odasında dişi tarafına yakın ya da ayrı çocuk köşesi yerleştirme yetişkin yatak başı, önünde yatak odasının köşesinde bir karyolası, en popüler varyantları.

Ne yatak odasında yatak (video) olmalıdır

yatak odası ve yasaklar veya konumu odanın büyüklüğüne bağlı olacağını yatağın Tablosu, öyle küçük, daha zor biraz daha düşük olan tasarım teknikleri, olduğu yukarıdaki tavsiyeler yerine, bunlarla.

 Bir yatak odası iç Bir yatak (fotoğraf)

6478d15a95e3bcf9fa635d8be4fcd987 DSC7130ok N9-BIB0oTpZx 7f69413eda7f157cee0770081b1e5baa remont-spalni-po-fen-shuj6 iç dizayn-yatak odası-03 krasochnyy-i prityagatelnyy-marokkanskiy-stil-v-dizayne-interera tasarım Yatak odası-Donts-1-Aimee-Kimjpgrendhgtvcom1280914 rugianoricciolo1 çağdaş, modern-retro şık yatak odalı-1600

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 37 = 38