7 ipucu ve püf noktası: Renklerin Making Topiary

12 October 2017çiçek budama sanatı herhangi bir iç boşluk dekore edecekherhangi dikişçi öğrenmek isteyen eminiz en aziz şarkılarından birini - çiçeklerin Topiary çiçek türlü iç pomescheniyaTopiary süsleyecek. Aslında, bu süreçte, önemli değil. Dikkat, sabır ve kesinlikle güzellik yaratmak bütün sorunları kazanmak ve gerçekten değerli sonuçlar verecektir arzusu. Ancak, süreç içinde, işlerin onun yaratıcı yaşam onlarca başarılı, kullanışlı tecrübeli tavsiyesine ihmal etmemeye önemlidir. her durumda dikkate başkalarının deneyimlerini alarak, ancak, bireyselliklerini kaybetmez.


Kendi elleriyle çiçek Topiary: yeni başlayanlar için adım adım

Aslen değerinde üretim Topiary kendi ellerini alma, sonucu hayal. Böyle bir hayal oyunu aşırı görünebilir, ancak istenilen sonucu elde etmek için yönetir için o sayesindedir. Yani, resim sağlanır ve şimdi tüm ilgili maddelerin varlığı dikkat çekmek gerekir.

Operasyonda, gerek:

 • Kil (PVA anında ve sabitleme);
 • sicim;
 • Dekoratif şeritler;
 • Saksı uygun çaplı;
 • Boncuk ve kristaller;
 • favori renkleri ayarlayın.

Daha sonra hata yapmazlar böylece çiçek topiary oluşturarak ilk defa, tüm detayları düşününDaha sonra hata yapmazlar böylece çiçek topiary oluşturarak ilk defa, tüm detayları düşünün

bileşimler için yapay çiçek varyasyonları yanı sıra gerçek bir şey olarak kullanılabilir. Prensip olarak fark yok. Ancak, kompozisyon çok hızlı yaşamak solup orijinal görünümünü kaybedebilir olduğunu anlamak önemlidir. o kadar iyi görünüyor kurutulmuş çiçeklerden bir seçim, kullanımı makul nedeni budur.


Aceleye ve kompozisyon kuruyana kadar bekleyin yok, işin aşamaların her gerçekleştirin. Aksi takdirde, yapının tamamı banka verebilir. bazı süreç yanlış yapılır gibi bir durum varsa, hemen ayarlamak için arzu edilir.

İlk yanlış bir şey yaparsanız Sonuçta, gelecekte hata çığ gibi büyümeye devam edecektir. Sonunda, her şeyi yeniden yapmanız gerekecek. tüm değişiklikleri iyi zamanlı olarak yapılır nedeni budur. Yanlış bile bir uzman.

Topiary için Çiçek: hangi durakta

çiçek aranjmanları yapımında anahtar zorluklardan biri - dekore etmek için hangi çiçekler tam olarak seçmektir.

bileşimlerin needlewomen kullanımı arasında özellikle popüler: • güller;
 • papatyalar;
 • Orkide.

Topiary imalatında kompozisyon çok hantal bakmadı miktarı ile abartmak değil önemli zevkinize için çiçek, SeçTopiary imalatında kompozisyon çok hantal bakmadı miktarı ile abartmak değil önemli zevkinize için çiçek, Seç

Bunlardan ilk ilgileri yıllardır olmuştur kaybetmez, klasik kategorisine aittir. Ancak, birçok gül - çok dokunaklı. Yani, bu bir papatya denir basit ve çok şık bir çiçek dikkat etmek zamanı. Taze satın alınabilir ya da kuru ya da kendi kumaşını yapmak. Bu tür müdahalelerin bileşimi yararlanacaktır. Kağıt çiçek Topiary da başarı Ancak, düşük maliyet ve hammadde düşük kaliteye, kısa ömürlü kategorisine giriyor memnun. Orkide - favori çiçek, oldukça yaramaz, ama çok güzel. orkide Topiary kesinlikle tadacaktır ve master ve kime kompozisyon amaçlanmaktadır. Ancak, taze formda kullanılmasını tamamen haksız olduğunu. bitkiler, kurutulmuş veya daha iyi kullanmak Yani alternatif olarak kendi sentetik eşdeğerini seçmek. 

lale veya peonies kullanılması Topiary tamamen haksız süslemektedir. Büyük dışbükey çiçekler bir demet onlar çok şık bakmak bile, çok garip bakacağız

Herhangi ana sınıfı size adım tüm süreç adımı görmek ve yeni gelenler özgü ölümcül hataları önlemek için izin verir. iş "gövde" Topiary tescili ile başlar. Önceden hazırlanan anlık tutkal sabitleme her iki tarafında sabit dize ile bir sopa, sarmak için arzu edilir. Bundan başka, hazne kap içinde sabitlenmiş ve sıvı çözelti güçlendirmiştir. kartonpiyer veya sıradan kağıt Bu süre zarfında taç yapılabilir ve canlı veya yapay çiçeklerle süsleyin. kompozisyon yakaladı için çok zaman alır. Bu nedenle, değil üretim sonrasında birkaç gün önce Topiary monte gerekir.

Bir topiary oluşturmak için favori renkleri seçin ve süreci çok zaman alıcı olduğundan korkmayınBir topiary oluşturmak için favori renkleri seçin ve süreci çok zaman alıcı olduğundan korkmayın

Buna ek olarak, hesaba aşağıdaki nüansları almak gereklidir:

 • Bu 30 santimetre kadar küçük kompozisyonları bakmak en iyisidir;
 • bir Noel ağacı - Topiary çünkü o da parlak veya parlak olmamalıdır.

iş her vasıflı işçi yönünden tarafından düzenlenmemiştir kendi hızını seçer. Papatya, gül ve krizantem hatta budama aynı zamanda yapımını talep eder. 

Topiary vermek için: a hediye için fikirler

Topiary - evrensel bir şey, bunu verebilir böylece:


 • akrabaları;
 • arkadaşlar;
 • çocuk;
 • Yetişkinler.

Hepsinden önemlisi, bu hediyeyi böyle bir düğün gibi herhangi kutlama tematik ve zamanlanmış olduğunu. gül ya da orkide ile kompakt kar beyaz budama çok orijinal bakacağız. Eğer bir koyu mavi ya da başka zıt bir arka plan üzerinde bir çiçek kompozisyonu yapmak eğer, bu da başka bir durum için harika bir hediye olabilir.

Kendi elleriyle çiçek Topiary (video)

Çiçek Run Topiary çok kolaydır. İyi seçilmiş renkler, aslında dikkat ve özen kurşun biraz kompozisyonu herhangi bir durum için hoş bir hediye olacağını. Buna ek olarak, doğru yaklaşım da özel gösteri Topiary olurdu.

Çiçek Topiary (fotoğraf)

104134 maxresdefault12 210417 1162002 005f629156bd15d195ea0750942c3222cr2 6c94bf64008a8ea85aa70747467r - dlya-doma-interera-topiarij-iz-lentcr 0031 7eDIV9ydno4 2016-03-23212627cr 2016-03-23221005crcr


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 1 =

map