6 materiałów, z których naturalny tapety

6 materiałów, z których naturalny tapety

12 October 2017Natural tapeta będzie pasować niemal do każdego wnętrzaNatural tapeta będzie pasować niemal każdy intererNaturalnye tapety są idealne do dekoracji domów, mieszkań, biur. Są one wykorzystywane do wklejania absolutnie każdym pomieszczeniu. Ponadto, naturalne tapetę można łączyć ze sobą w wybarwienia i teksturą, a także łączyć z innymi typami tapet i powłok. Naturalne tapety są tak praktyczne, że nawet ozdobić pastę nad i meble. Tapety z naturalnym składzie doskonale pasuje do każdego stylu wnętrza.


Jakie są tapety z materiałów naturalnych

W produkcji naturalnych tapety stosowane głównie naturalnych materiałów i pracy ręcznej. Naturalne materiały są stosowane na podstawie wzmocnionego papieru, włókniny i innych trwałych materiałów, dlatego też uznaje się podwójne ostrze. Naturalne tapety posiadają wysoką izolacji dźwiękowej i cieplnej, dzięki swojej gęstości i podwójnej warstwy.

Pomimo wysokiej gęstości i grubości obrazów tapety, naturalne tapety nie zakłócają wymianę powietrza w pomieszczeniu, a więc ściany nie zatrzymywania wilgoci.

Do wytwarzania naturalnych surowców naturalnych tapety pochodzenia naturalnego, które są najpierw przetworzone, przygotowane do użycia, wówczas jedynie jako dekoracja obrazów tapet.

Naturalne tapety są wykonane przez spajanie materiałów naturalnych, zgodnie z papieru lub włókniny podłożuNaturalne tapety są wykonane przez spajanie materiałów naturalnych, zgodnie z papieru lub włókniny podłożu

W produkcji naturalnych tapety wykorzystać takie materiały:


 • Różne odmiany bambusa;
 • roślinność;
 • tkaniny;
 • fornir;
 • mika;
 • Cork.

Naturalne tapety jest produkowany przez przyklejenie na podstawie pewnych materiałów. Roślinności, naturalne tapety do najczęściej używanych pokrzywy, siana, trzciny, szeregowo. Bambus wykorzystywany inaczej: młody, stary, namoczone, lakierowanie.

Najlepszym naturalnym tapety tekstylne - to jest jedwab. To przewyższa jakość i poziom izolacji akustycznej najbardziej gęsty różnorodnych tapet.

Fornir i korka Kora otrzymuje się przez zmielenie szlachetnych i cennych drzew. Tapety z miki uzyskane w trakcie przylegającą do papieru lub nietkany podkład wermikulitu.

Jak zrobić tapetę dla kamienia naturalnego

Najbardziej wytrzymałe, wodoodporne i oryginalna tapeta jest kamień naturalny, który jest wykonany z różnych rodzajów kamienia. kamień naturalny tapety wykonane również z dwóch warstw. Pierwsza warstwa jest papier lub włóknina, a druga warstwa jest bezpośrednio listwy kamieni.kamień naturalny tapety są także dwuwarstwowa: drobno zmielone w skały są stosowane jako warstwy górnejkamień naturalny tapety są także dwuwarstwowa: drobno zmielone w skały są stosowane jako warstwy górnej

W produkcji tapet pod kamieniem z wykorzystaniem takich materiałów:

 • Dziki kamień;
 • gruz;
 • Płytki dekoracyjne;
 • Wszystkie rodzaje cegieł dekoracyjnych;
 • Czerwona cegła.

Kamień podatne wstępna obróbka i rozdrabnianie, ubijania jego lub rozpuszczają się w postaci małych cząstek. Następnie kamienie ułożone razem z roztworem specjalnym klejem do wstęgi papieru lub Vlies prasy. Aby tapeta kamień był wygodny w obsłudze i mene zanieczyszczając je odsłonić specjalnym lakierem, który podkreśla naturalność kamienia i sprawia, że ​​korzystanie z tego typu tapety bardziej praktycznego.

Wielkość kamienie tapeta mogą być różne, w zależności od sposobu szlifowania kamiennych gatunki z drobnego rozdrabniania, z zastosowaniem kamienia naturalnego w pierwotnej wielkości.

Jako naturalny klej tapety do zasad montażu na ścianie

W porównaniu do konwencjonalnych tapety, tapety naturalne klejone znacznie trudniejsze, gdyż wymaga gruntownego prace przygotowawcze powierzchni i ostrożne obchodzenie przez tapetę w tym procesie. Przed zamontowaniem naturalne tapety, ściany tynk trzeba odpowiednio i zawsze zagruntować. Naturalne tapety są przyklejone do ściany za pomocą specjalnego kleju. Za pokój wklejanie tapety naturalne, należy używać wyłącznie kleju zalecanego przez producenta tapet.

Naturalne tapety wymagają bardziej starannego przygotowania ścian, jak również starannego postawy podczas klejeniaNaturalne tapety wymagają bardziej starannego przygotowania ścian, jak również starannego postawy podczas klejenia

Jak skleić naturalną tapetę:


 1. Nabyte rolek tapety trzeba w pełni wdrożyć i zapewnić podjęcie wyrównał stan temperatury i wilgotności, co jest w pokoju.
 2. Rozcieńczyć kleju w zimnej wodzie i pozostawia, czas przygotowania zespołu.
 3. Zespół należy wyciąć nożyczkami lub ostrym nożem na budowie, zawsze pozostawiając 5-10 cm akcji.
 4. Tapety same ciężkie, więc klej należy nanosić wałkiem lub pędzlem na ścianie i na tkaniny, tapety kleju potrzebnego stawu do stawu, w każdym przypadku, bez nakładania na siebie.
 5. Pierwszy pas tapety lepiej jest przykleić na poziomie jak naturalna krzywizna tapeta jest zbyt odizolowane i nierówności ścian.

Do wygładzania tapety z materiałów naturalnych w klejeniu, lepiej jest użyć specjalnego pióra gumowego lub użyć kawałek tkaniny z naturalnego materiału, tak aby nie przeszkadzać fakturę obrazów tapet. Ponadto, wszystkie reguły w pomieszczeniu nie powinna być projekt, w ciągu pierwszych 1-2 dni po tapetowanie.

Tapety Cosca i Marseille mieć klej tylko po gruntowania ścian i bardziej nadaje się tylko do nich za pomocą kleju, jak również inne rodzaje tapet.

Tapety z naturalnych materiałów: plusy i minusy

Tapety z naturalnych materiałów przyjaznych dla środowiska, bezpieczne i zdrowe, trwałe w użyciu, mają wysoki poziom izolacji akustycznej i termicznej. Wyglądają ładnie w każdym środowisku i harmonijnie uzupełni każde pomieszczenie.

Główne zalety naturalnego tapetę - przyjazność dla środowiska i doskonały wyglądGłówne zalety naturalnego tapetę - przyjazność dla środowiska i doskonały wygląd


Jednak pomimo wielu istotnych zalet naturalnego tapety w porównaniu z resztą ich gatunku, naturalne tapety mają kilka wad:

 1. Stosunkowo wysoka cena. Natural tapety i skleić je są droższe niż cena, takich jak papier lub włókniny tapety.
 2. Czas trwania pracy. Naturalne tapety wymagają prac przygotowawczych przed wklejeniem go i przygotowanie ścian i paski tapety, które są trudne do cięcia cięcia.
 3. Tapeta pod kamiennym i bambusa tapety, najtrudniejsze podczas cięcia taśm, ponieważ mają bardzo mocną strukturę.
 4. Pracować z naturalnym tapety bardzo starannie, będzie dbać o osoby nieupoważnione lub nawet prawdziwych profesjonalistów, która niestety jest obecnie mało, ze względu na nowatorski technologii.
 5. Natural tapety całkiem ciemno, a nie każdy może spróbować proszę. Ponadto, Marco tapety, plamy są trudne do usunięcia z nich oraz naturalność powierzchni przyciąga zwierzęta i owady.
 6. Jeśli korzystasz z profesjonalnych środków czyszczących w obróbce powierzchni tapety, ich wygląd i kolor są dobrze zachowane, nawet jeśli nie uważać operacja.

Natural tapeta we wnętrzu (wideo)

Każdy wybiera swój własny styl wnętrza, naturalne tapety dopasować do każdego stylu są przytulne i ciepłe domowa atmosfera. Tapeta przez kamień i drewno są połączone z zielonym, szarym i piaskowym kolorze. Kombinacja tapety jarzynowa z brązowy, żółty i szary będzie wyglądać świetnie. Przylegającą do harmonii wszystkich detalach wnętrza, można własnoręcznie stworzyć niepowtarzalny wystrój pomieszczenia lub pomieszczeń, wykorzystując naturalne tapety. 

Naturalny wzór tapety (zdjęcia)

3 cosca201306042095563674 3 16-1024x689 05 436a8d5876f96fd3a29dc05b96f2b13c 363616 1959532original 20142509221742 AnushHallfinal01

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

66 − 56 =

map