6 malzemeler, doğal duvar kağıdı

6 malzemeler, doğal duvar kağıdı

12 October 2017hemen her dekora uyacak Doğal duvar kağıdıDoğal duvar kağıdı hemen her intererNaturalnye duvar kağıdı evler, daireler, ofis dekorasyonu için mükemmeldir uyacaktır. Onlar kesinlikle herhangi bir odayı yapıştırmak için kullanılır. Ayrıca, doğal duvar boyama ve doku içinde birbirleriyle kombine, aynı zamanda duvar kağıdı ve kaplamaların diğer türlerine bağlanabilir olabilir. Doğal duvar kağıtları bile üzerinde ve mobilya macunu süslemeleri böylece pratiktir. Doğal kompozisyondan Duvar mükemmel iç herhangi tarzı uyması.


Doğal malzemelerden duvar kağıdı nelerdir

Doğal duvar üretiminde ağırlıklı olarak doğal malzemeler ve el emeği kullanılır. Doğal malzemelerin takviyeli bir kağıt bazında uygulanır, dokuma olmayan ve diğer dayanıklı maddeler, bu nedenle, bir çift bıçak kabul edilir. Doğal duvar yüksek ses yalıtımı ve yoğunluk ve çift katın ısı yalıtımı sayesinde sahiptirler.

yüksek yoğunluk ve duvar kağıdı resimlerini kalınlığı rağmen doğal duvar kağıdı odasında hava değişimi engel yoktur, bu nedenle duvarlar nem tutma.

ilk ekstre işlenmiş, kullanım için hazırlanmış ve daha sonra duvar resimlerinin bir dekorasyon olarak sadece kullanılan doğal kökenli, doğal duvar doğal malzemelerin imalatı için.

Doğal duvar kağıt ya da dokunmamış destek malzemesinin doğal malzemelerin yapıştırılması ile yapılırDoğal duvar kağıt ya da dokunmamış destek malzemesinin doğal malzemelerin yapıştırılması ile yapılır

Doğal duvar üretiminde bu tür malzemeleri kullanmak:


 • bambu Farklı çeşitleri;
 • bitki;
 • Tekstil;
 • kaplama;
 • mika;
 • Mantar.

Tüm doğal duvar belirli malzemelerin bazında yapıştırılarak üretilir. bitki, en yaygın biçimde kullanılan ısırgan, saman, saz, seri doğal duvar kağıdı. , Cilalanması, sırılsıklam, genç, yaşlı: Bambu farklı kullanılır.

En iyi doğal tekstil duvar kağıdı - bu ipek. Bu kalite ve ses yalıtım düzeyi duvar kağıtları en yoğun çeşitliliği geçti.

Kaplama ve mantar kabuğu değerli ve değerli ağaçlar öğütülmesi ile elde. mika çözünürlükte kağıt ya da dokunmamış destek vermikülit yapışmasını sırasında elde edilen.

Doğal taş duvar kağıdını nasıl yapılır

En ağır, suya dayanıklı ve orijinal duvar taş türleri çeşitli yapılır doğal taş vardır. Duvar kağıdı doğal taş da iki kattan yaptı. birinci tabaka, bir kağıt ya da dokunmamış olan, ve ikinci tabaka ile doğrudan taş lataları olup.Duvar kağıdı doğal taş da çift katmanlı şunlardır: ince öğütülmüş kayalar üst katman olarak kullanılır içindeDuvar kağıdı doğal taş da çift katmanlı şunlardır: ince öğütülmüş kayalar üst katman olarak kullanılır içinde

Bu tür malzemeler kullanılarak taş altında duvar kağıdı üretiminde:

 • Yabani taş;
 • moloz;
 • Dekoratif karolar;
 • dekoratif tuğla her türlü;
 • Kırmızı tuğla.

Taş duyarlı ön-işlem ve ya çözülür küçük parçacıklar halinde çalkalama, taşlama. Daha sonra taş, kağıt ağ özel bir tutkal çözeltisi ile bir araya istiflenmiş veya tuşuna Vlies. Taş duvar kağıdı için işlemek için elverişli olduğunu ve onları taş doğallık vurgular ve daha pratik duvar kağıdı bu tip kullanan özel bir vernik ortaya kirleten mene.

taş duvar ağ-boyutu, orijinal büyüklüğü doğal taş kullanımı, ince kırma gelen taş türleri öğütme yöntemine bağlı olarak, farklı olabilir.

duvar montaj kurallarına doğal yapıştırıcı duvar olarak

o süreçte duvar kağıdı ile yüzeyler ve dikkatli kullanım ile kapsamlı hazırlık çalışma gerektirir çünkü geleneksel duvar kağıdı ile karşılaştırıldığında, doğal duvar kağıdı çok zor yapıştırılmış. Doğal duvar kağıdı monte etmeden önce, duvarlar uygun ve her zaman astarlanmış sıva gerekir. Doğal duvar kağıtları özel bir yapıştırıcı kullanılarak duvara yapıştırılır. yapıştırarak odası duvar kağıdı doğal için, duvar kağıdı üreticisi tarafından tavsiye edilen tek tutkal kullanmak gerekir.

yapıştırma yaparken Doğal duvar kağıtları bir duvar daha ayrıntılı bir hazırlık yanı sıra dikkatli bir tutum gerektiriryapıştırma yaparken Doğal duvar kağıtları bir duvar daha ayrıntılı bir hazırlık yanı sıra dikkatli bir tutum gerektirir

Nasıl doğal duvar kağıdı tutkal:


 1. duvar Satın rulo tamamen dağıtmak gerekiyor ve odasında olduğunu sıcaklık ve nem durumunu, almaya eşitledi sağlamak.
 2. Soğuk suda yapıştırıcı seyreltin ve bir grup hazırlamak için zaman bekletin.
 3. Bant hep 5-10 cm stok bırakarak makas veya inşaat keskin bir bıçakla kesilmelidir.
 4. kendilerini ağır duvar kağıtları, yani yapıştırıcı madde birbirinin üzerine empoze olmadan her durumda, ortak duvar kağıdı tutkalı gerekli ortak duvardaki ve kumaş üzerine fırça veya rulo ile uygulanmalıdır.
 5. duvar, birinci şerit duvar doğal eğriliği çok izole ve duvarların düzensizlik olarak düzeyde tutkal için daha iyidir.

tutkallama doğal malzemelerden duvar düzgünleştirme için, duvar resimlerinin doku rahatsız etmeyecek şekilde, özel bir kauçuk kalem kullanımı, ya da doğal malzemeden bir parça kumaş kullanmak daha iyidir. Ayrıca, odadaki tüm kuralları duvar kağıdı sonra ilk 1-2 gün içinde, bir taslak olmamalıdır.

Çözünürlükte Cosca ve Marsilya, duvarlar ve sadece daha fazla yapıştırıcı ile bunlara uygun olarak duvar kağıdı diğer tipleri aktive edilmesinin ardından, yapışkan sahiptir.

avantaj ve dezavantajları: doğal malzemeler, duvar kağıtları

Kullanılan dayanıklı, çevre dostu, güvenli ve sağlıklı doğal malzemeler, duvar kağıtları, ses ve ısı yalıtımı yüksek bir seviyesine sahiptir. Bunlar herhangi bir ortamda güzel görünmek ve uyumlu herhangi bir odayı tamamlayacak.

çevre dostu ve mükemmel görünüm - doğal duvar kağıdı başlıca avantajlarıçevre dostu ve mükemmel görünüm - doğal duvar kağıdı başlıca avantajları


Ama onların türlerin geri kalanı ile karşılaştırıldığında doğal duvar kağıdı önemli avantajlara sahip olmasına rağmen, doğal duvar kağıdı birkaç dezavantajları vardır:

 1. Nispeten yüksek fiyat. Doğal duvar kağıdı ve tutkal bunları kağıt ya da dokunmamış duvar kağıdı daha fazla fiyat, daha pahalı şekildedir.
 2. İşin süresi. Doğal duvar kağıtları yapıştırarak ve duvarları hazırlamak ve kesmek zor olan duvar kağıdı şeritleri, kesmeden önce hazırlık çalışması gerektirmez.
 3. şeritleri keserken onlar çok sağlam bir dokuya sahiptir, çünkü en zor, bir taş ve bambu duvar kağıdı altında duvar kağıdı.
 4. çok dikkatli bir şekilde doğal duvar kağıdı ile çalışma, bu da yetkisiz kişiler maalesef nedeniyle teknolojinin yenilik, şimdi biraz bile gerçek profesyoneller, ilgilenir.
 5. Doğal duvar kağıdı oldukça karanlık ve herkes lütfen tadabilirsiniz. Buna ek olarak, Marco duvar kağıtları, lekeler onlardan çıkarılması zor olan, ve yüzey doğallığı hayvan ve böcekleri çeken.
 6. Eğer yüzeyler duvar kağıdı işlenmesinde profesyonel temizlik kullanırsanız, onların görünüm ve renk de olsa dikkatli operasyon olmasa korunur.

İç (video) Doğal duvar kağıdı

Herkes rahat ve sıcak ev atmosferi vardır, iç kendi tarzı, doğal duvar kağıtları herhangi tarzınıza uygun seçer. Taş ve ahşabın duvar kağıdı, yeşil, gri ve kum renginde ile birleştirilir. kahverengi, sarı ve gri ile bitkisel duvar kağıdı bir arada sadece büyük bakacağız. iç tüm detayların uyum bağlılık, doğal duvar kağıdı kullanarak, oda ya da binanın benzersiz bir tasarım yaratmak için ellerini sahip olabilirler. 

Doğal tasarım duvar kağıdı (fotoğraf)

3 cosca201306042095563674 3 16-1024x689 05 436a8d5876f96fd3a29dc05b96f2b13c 363616 1959532original 20142509221742 AnushHallfinal01

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

29 + = 36

map