5 yönlere ve seçenekler: giriş salonunda iyi duvar

5 yönlere ve seçenekler: giriş salonunda iyi duvar

12 October 2017Orada koridorda duvarların çok çeşitli, bu nedenle stil, renk ve fiyat uyan seçeneği seçmek çok kolayOrada koridorda duvarların çok çeşitli, nedenle stil, renk ve fiyat koridoru uyan seçeneği seçmek çok kolay - bu koridorda yenilenmesine özen gereken olumlu bir izlenim tüm binalara sırasıyla eve girerken bir kişinin alır ettiği yerdir. Eğer uzay mobilya dolgu, iç mimari, tamire ihtiyacı nedeniyle, o kadar kolay değil olun. Her aşama sonunda tam güzel bir kompozisyon elde etmek için düşünülmüş ve ev ve misafirler üyelerini memnun etmek mümkün dikkatle yürütülür.


koridorda mobilya: duvar ve amacı

koridorda duvar - oda ayrılmaz bir parçasıdır. Üst giysi ve ayakkabıları yanı sıra aksesuar yerleştirme saklamak için kullanılır. modern mobilya endüstrisinde sayesinde duvarın büyük bir ürün yelpazesine seçim şansına sahip.

Bunlar ayırt edilebilir:

 • tarzı;
 • dekor;
 • malzeme;
 • değeri;
 • İşlevsellik.

giriş holünde duvarın temel amacı giyim ve ev eşyalarının depolamagiriş holünde duvarın temel amacı giyim ve ev eşyalarının depolama

en rahat iç koridor oluşturmak için her minik detay, eksi ve artı dikkate hep birlikte koymak ve şık bir sonuç vermek için oda sürebilir tasarım sanatı uzmanları, başvurmalısınız. ilk etapta o odası ve mobilya seçimi ve tasarımı bir oda yükseltme harcamak bekleniyor büyüklüğü ve bütçe, gelen, koridorun şekline bağlıdır. Büyük bir alanı ile, salonun puf, ayrı bir gardırop ve obuvnitsey sağlayabilir ya da geri çekilebilir koltuk ile hazır kiti satın alın. Bugün özellikle popüler dolaplar, hangi kayar kapı sistemi veya başka bir deyişle bir coupe-benzeri dolaplar.


Bu koridorlar avantajı küçük koridorlar özellikle önemlidir kapılar, açılış için ek alana ihtiyaç kalmamasıdır.

Salonda köşe duvarlar Artılar

Köşe duvar - Herhangi bir oda için özgün ve rahat mobilya olduğunu. Böyle bir denekte koridorun iç rejenerasyon belli şartlara uymalıdır.

gereksinimleri:

 1. Yer angülasyon ana duvarına dik gerçekleştirilir. Bu ürünler, çok geniştir küçük koridorlarda takdir yeterince büyük bir derinlik ve kompakt boyutu var.
 2. Ürün iç ve kapı arasındaki ergonomik ayakta yerine o içine mükemmel bir uyum Yani. Bu durumda, bütünsel bir bileşim.

Köşe inşaat doğrusal daha etkili olarak kabul edilir. Geleceğin duvarlarını tasarlarken dikkate raflarda iç düzenlemesi, üyeliklerinin aile üyeleri ve hiçbir ekstra ve gereksiz unsurların her yerleştirmek için izin gerçeğini almalıdır.Kompaktlığı nedeniyle, açısal duvarlar küçük koridorlar için çok uygundurKompaktlığı nedeniyle, açısal duvarlar küçük koridorlar için çok uygundur

Genel olarak, açısal duvar kısımları içermektedir:

 • askı;
 • Bir kabine, raflar ve benzeri öğeler olarak Köşe modülü;
 • Dolap;
 • Ayakkabı kabine;
 • kalemlik;
 • kabine;
 • ayna;
 • Etajer.

Standart bir modülden ayarlamanız ve şaşırtabilir nasıl görünüyor? Ama birlikte onların işlevselliği hem de şık harici verileri memnun edecek sadece orijinal ürün oluşturmak.

Mobilya cephenin dekorasyonu modern yöntemleri kullanarak, mobilya benzersiz ve orijinal bir parçası yapmak için olağan duvarların olabilir.

koridorda duvar

Herhangi mobilya fabrikasının Katalog büyük yelpazesi açılıyor fakat avantajı sadece dolap için her zaman açıktır.

Onların avantajı şudur:

 • Bunlar gömülebilir;
 • geniş;
 • görünüşte Estetik.

o koridorun serbest dolaşımı engel olmayacak şekilde duvar yerleştirilmelidiro koridorun serbest dolaşımı engel olmayacak şekilde duvar yerleştirilmelidir

Bu yapıların, küçük ve büyük tüm koridorlarda için en iyi seçenek olacaktır. Tasarımın en önemli avantajı önemli ölçüde işgal alanı azaltan bir kayar sistem olduğunu belirtmek gerekir. Mobilya fabrikaları farklı model ve açma hatta bir yol sistemlerini, yerli ve ithal, sürgülü sunmaktayız.


valf ek olarak tamamen farklı bir kumaş da kullanılabilir. Örneğin, bazı teklif MDF, sunta diğerleri ve diğerleri nitel doğal ahşap muamele, bu maliyet öncekilerden daha çok daha pahalı mal olacak.

Kanatlar kendi ağırlığı ve uzunluğuna bağlı olarak, çevresine ya da sadece uçlarda çerçevelenebilir. Çok büyük tuval kısaca çevre üzerindeki çerçeve mandalı yokluğunda kurulumdan sonra, sadece sarkma olacaktır, ancak tüm kırabilir. Uzmanlar yarım kabinede bölmek ve içinde sistemlerini ve kepenkleri hatta kutuları sürgülü bir kombinasyon yaratmak için daha iyidir, yüksek ve ağır kapılar kurmak önerilmez.

Bu yerine vitray boyama ile yazılı MDF Kanadın bir ayna kaplama, temperli cam ile ayna veya kapı kanadı olabileceğinden gardırop cephe bitirme ilgili olarak, seçenekler, sınırsız sayıda olabilir. Çoğu zaman, dolaplar fotoğraf baskısı ve daha süslü. kıyafet dolabını ayna yüzeyine montajı yeterli alan olsa bile, görsel odada alanını genişletmek için izin verir.

Lobide Küçük duvar slaytlar: Tasarım

Duvar slaytlar nispeten uzun bir zaman vardır, ancak bunların popülerlik azalmış, ama daha önemli artmadığını. Yeterince orijinal iç oluşturmak için kullanılabilir olarak Şu anda, çelik duvarın bu tür genellikle, koridorlarda yüklenir. Buna ek olarak, onlar ferah ve sipariş üzerine bunları satın özellikle eğer boyut olarak kompakt olabilir.

duvar slaytlar avantajları arasında kendi modüllerinin konumunu değiştirmek için olasılıkduvar slaytlar avantajları arasında kendi modüllerinin konumunu değiştirmek için olasılık


Slayt - bu mobilya ayrılmaz bir parçası gibi belirli öğelerinde bir dizi değil: raflar, dolap, masa, raf ve benzerleri.

Wall'in slaytlı birçok avantaj, birçok kişi bunu tercih vermek hangi sayesinde vardır:

 1. Onlar hareketlidir. Örneğin, çeşitli unsurlar tepeyi terhis ve odanın farklı köşelerinde koyun ya da onları standart doğrusal duvar yaptınız etmek her zaman mümkündür.
 2. Zarif görünüm. Ürün çeşitli şekillerde olabilir gerçeğine, bölümler tercihinize göre seçilir nedeniyle, uzun yıllar estetik görünümlerini keyfini çıkarma fırsatı mobilya yaratıcı eseri yaratmak mümkündür.
 3. Slayt yekpare çeper farklı - tamamlanmaz bileşimin seyreltilmiş ve yeni elemanlar olabilir, değiştirmek ve yeni koleksiyonlardan örneğin orijinal modül, dozakazyvat. Böylece, ürün dönüşecek ve zamanla sıkıcı ve bıkkın olmayacak çünkü.

Evrensellik - bu en önemlilerinden biri diyebileceğimiz bir erdemdir. Gerekirse Duvar slaytlı bir hayat kare alma verir, özellikle, koridor, mutfak, salon ve hatta yatak odasında yerleştirilir olabilir.

koridorda duvarı (video)

tepelerde eksiklikleri görülen, ve onları mobilya böyle bir düzenleme ile, prensip olarak, değil sadece biri olabilir bulgu değildir. Gorky - harika bir konum olarak şeylerin, nesnelerin ve hatta hediyeler çok sayıda hizmet edebilir ve sipariş üzerine satın eğer kendi önünü açmak için her santimetrekare olasılığı olduğundan, bu evde şık kazanım olacak yaşam alanı klasik bir aranjman.

koridorda duvarlarının tasarımı: katalog (fotoğraf)

1bb95a946807113594c23d62c5a4242b 582efb9f257bf 796enl 1110 2113 0002370prihoie-kafy-kaliningradskogo-proizvodstva 3124 11303G1425210385733 92511a1ccf5937c18978b2cb5608e447 000009367616

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 9 = 1

map