5 Yolları duvar kağıdı ayırmak için iç kalıp kullanmak

5 Yolları duvar kağıdı ayırmak için iç kalıp kullanmak

12 October 2017Dekor farklı elemanlarının kare için kullanılan konut iç kalıplarXXI yüzyılın dekoraDizaynery çeşitli unsurları çerçeveleme için kullanılan konut iç kısmında Kalıplar Eğer çalışma veya oynama alanı üzerinde yatacak bir yer ayırmak istediğinizde, çocuk odasında, örneğin, görsel alanın bölünmesi ve odadaki bölgelerin oluşturulması için pervaz kullanmaya başladı. çözüm, yeni sıradışı ve oldukça çekici, çünkü kalıplama kullanılarak Dekor duvar yüzeyleri, en popüler tekniktir. Bu ürünler yaratıcı iç oluşumu için gereklidir duvarların görünümünü, biraz rahatlama ekleyin. Malzemelerin özelliği onlarla çalışmak çok kolay olmasıdır ve bunlar bakımı kolaylaştırır pahalı hiçbir araçlarla vardır.


duvara duvar bölünmüş iki çeşit

Son on yılda yüksek talep çelik döküm ile duvar kağıdı, neredeyse her evde bulunabilir olduğunu. Bu dekoratif elemanları ile sadece duvar yüzeyini güzelleştirmek değil, aynı zamanda bir ayırma işlevini yerine getiremez. Daha net olmak gerekirse, bu kalıp farklı malzemeler, türlerini ve duvar dekorasyonu renklerini birleştirmek için kullanılır olduğunu.

Eğer tekillik ve özgünlük, pervaz istiyorsanız - bu ne ihtiyaç vardır.

Kalıplar, aynı zamanda, farklı renk veya wallpapered dokular arasında yumuşak bir geçiş oluşturmak için kullanılanKalıplar, aynı zamanda, farklı renk veya wallpapered dokular arasında yumuşak bir geçiş oluşturmak için kullanılan

Bazı iç olarak ayırma duvarı bölgeleri mevcuttur, bunlardan biri boyanmıştır dekoratif boya ve duvar kağıdı ile kaplanmış diğer bulunabilir. Ekle, süslü resimler, yanı sıra ev yapımı paneller duvarların toplam alanının ayrılan ve daha cazip hale edileceği tarafından pervaz tarafından çizilmektedir. Temelde tasarımcılar barok ve klasik gibi tarzlarda pervaz kullanırlar.

iç kalıplama ile Duvar Kağıtları

Duvar kağıdı çeşitli yürütmek için dekorasyon oda yaparken, uzay bölgeye ayrılmıştır ve oda görsel olarak daha geniş gösterecek.


Her ikamet için bölgeyi isteyen küçük daireler, özellikle popüler İmar pervaz.

kalıplama seçmek için, onun çeşitleri hakkında bilgi almak için gereklidir ve bu veriler, onarım ve genel tasarım geliştirme dayanıklılık dış astarı etkileyebilir çünkü o bu şekilden, yapılır.

İç pervaz sadece duvarların kusurları gizlemek değil, aynı zamanda konut binaları özel bir çekicilik ve zarafet vermek değildirİç pervaz sadece duvarların kusurları gizlemek değil, aynı zamanda konut binaları özel bir çekicilik ve zarafet vermek değildir

pervaz yapmak malzemelerin birçok türü vardır. Onların çalışma daha iyi tanımlamak için yardımcı olacaktır.

Ne pervaz yapar

 1. Alçı kalıplama aralarında aralıklarla ve süslemeleri ve duvar, tavan yüzeyinde bunları ayarlamanız gerekir. Bunlar, sıvı olması çok iyi yapışma ve performans özellikleri gibi bir malzeme kullanılarak sabitlenir.
 2. poliüretan Dekorasyon akrilik yapıştırıcı üzerine monte ve ardından istediğiniz boya rengi ayarlıyor.
 3. Ahşap rayların, köşeler ve dar panel yapıştırıcı veya çivi kullanılarak tutturulabilir. Bu elemanlar, mükemmel olursa olsun tarzı bitiş, uzayın her türlü sığar.
 4. Metal pervaz ağırlıklı merdiven veya eşik köşesini süslemek için kullanılır. Temel olarak kaplama ile köşeleri birbirine bağlayan ek ekleri ile yüklenir.
 5. bu tür kurulumu o kadar zor olan plastik kalıplama, duvar ve köşe yanı sıra Süpürgelik karşılar.

ağır poliüretan alçı dökümlerinin Esnek pervaz başarıyla parçaları veya pahalı ahşap dekor yerineağır poliüretan alçı dökümlerinin Esnek pervaz başarıyla parçaları veya pahalı ahşap dekor yerineŞu anda ticari olarak herhangi bir malzemeden imal edilebilir yapışkan pervaz ortaya çıktı. Bu tür ürünler arasında, özel bir çaba gerektirmektedir yükleme kauçuk blanket ve kanal açma elemanlarının bordür bant söz edilebilir.

duvar kağıdı ve kalıp duvarları Dekorasyon

Eğer boşluk bölmek ve binanın geleceği etkilediği gibi kalıp Döşeme dikkat etmelidir malzemeyi tutkal başlamadan önce.

pervaz bitirme türleri:

 1. Karanlık duvarlarda beyaz büyük kalıp görünüyor. bu ürünlerin duvar yüzeyinin dekorasyonu, aynı zamanda kapı, tavan ve mobilya sadece yapılabilir ile. Bazen çok eksik var olan karanlık odalarında, sıcaklık ve rahatlığın gözetildiği oluşturabilir beyaz kalıplama yardımıyla. Bazı insanlar renkler ve aynı zamanda bir kazanan biri olacak döşeme kaplamaları, tam bir kombinasyonunu seçmek tercih eder, ancak en önemli şey yenilikleri ile abartmak değil.
 2. oturma odası resimlerinde ve aile fotoğrafları odaklanmayı oluşturmak için Kalıplar pastel renkler mükemmel. Buna ek olarak, bu ürünler izolasyon ve rekreasyon Film izlemek, ya da nargile için uygundur.
 3. Renkli pervaz geniş bir ürün yelpazesi satılan, hatta en titiz eleştirmen vurmak mümkün olacak tesislerinde, en inanılmaz tasarım oluşturmak için, ne istediğinizi seçme fırsatı vardır. 

aşağıdaki gibi kalıplar, hemen her yüzeye yapıştırılmış olabilir:

 • kapı ve pencereler üzerinde o ürünün aynı renge sahiptir. Bu odada tam bir kompozisyon ve konfor oluşturmanıza olanak sağlar.
 • duvar yüzeyinde dekore için ve iki bölgenin bir ayırma uygulamak veya deformasyon ve silme önlemek için köşe süslemeleri için.
 • görsel oda yüksekliği yükseltmek ve oda daha geniş hale getirmek için, yönettiği sayede, tavan örtü süslemek için.

dekoratif kalıp montajı çok çaba gerektiren ve çok kolay yokdekoratif kalıp montajı çok çaba gerektiren ve çok kolay yok

pervaz ve işe ehil yaklaşımın uygun seçimi ile, oldukça hızlı olumlu bir sonuç elde edebilirsiniz. Bu bitmiş olması gereken ürün boyutları ve uzay parametreleri, yetkili vyschityvanie gerektirir. Ayrıca dikkatle yapıştırıcı ile malzeme kombinasyonunu seçmek gerekir. Bu döküm bir bitirme malzemesi ve büyük bir katkı ve odanın dekor sadece olacak o zaman oldu.

duvar kağıdı ile duvara pervaz tutkal nasıl

çeşitli şekillerde kalıplama montajını yapmak, ancak tüm ürünün şiddeti ve malzeme bağlanacağı bir yüzeye bağlıdır. Genel bir kural olarak, ikiye oda boyutu ve bölünme öğrenmek için gerekli olan kalıp sayısını hesaplamak için. Böylece bir kalıplama uzunluğu bulunacaktır.


Sabitleme ile gerçekleştirilir:

 • duvar kağıdı yapıştırma, yüzey girintileri ve tümsekler olmadan düzgün olmalıdır;
 • şey mutlaka Shpatlevanie, astarlama ve harç harcanan önce, duvar yüzeyinden saflaştırılmıştır yapıştırma.

Boyama kalıplama (video)

Kalite pervaz montaj Eğer oda çekici ve özgün olmasını sağlar. Odanın ustaca köşesi boşluk sarma başlar, daha sonra kurulum zor olacak, ama sen onarım çalışmaları sırasında almak gerekir kalitesi. Modern malzemeler ve en önemlisi herhangi bir amaç için tesislerde mucizeler olanak tanır, ancak - bu kalite ve ön tasarım işidir.

Kalıplar iç (fotoğrafın) 'de duvar kağıdı ayırmak için

501 2870 1362 1413-4 1500 e8a2c50cb1d7f680085e9aed39f88b70 1548-7 1920x1080resizeinterior9383141347378909 10336 1378814193d1 çağdaş-yemek-oda3


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 7

map