5 temel dokular duvar ve onların uygulama için duvar kağıdı

5 temel dokular duvar ve onların uygulama için duvar kağıdı

12 October 2017Dükkanlarda kendi stil oluşturmak için yardımcı olacaktır duvar kağıdı büyük bir seçim var,dükkanlarda değil çok uzun zaman önce kendi benzersiz stilEsche oluşturmanıza yardımcı olacaktır duvar kağıdı büyük bir seçim vardır, birkaç yıl önce duvarlar için en popüler kaplama malzemeleri kağıt duvar kağıdı idi. Bu malzeme ağırlığının yararları, çevre dostu, tutkallama kolaylığı, uygun maliyetli. Şimdi seçim büyük ve kullanıcı kendi seçtiği gelecek tasarımı için neler arka plan karar verebilir. duvar kağıdı geniş bir yelpazede sayesinde kendi, eşsiz, benzersiz bir stil oluşturmak için fırsat vardır.


Sorunsuz doku duvar kağıdı

Yeni teknolojilerin uygulanması bize duvar kağıdı, en son çevre dostu malzemelerin imalatında kullanmak için izin. Örneğin, bu tür jakar, dokuma olmayan baz veya bir çok kez temizlenebilir bir ateşe dayanıklı malzeme olarak. duvarları terbiye Bu gerçekleştirme şekli üstün performans ve estetik ile çevresel verileri birleştirmek mümkün kılar. Malzeme özel bir şekilde işlenmiş ve bu nedenle dayanıklıdır.

İlerleme durduğu yerde durmuyor ve duvar kağıdı yeni teknolojilerin getirilmesi olarak ortaya:

 • Sentetik ve vinil;
 • dirençli ve yıkanabilir nem;
 • Kabartmalı tasarım;
 • serigrafi baskı ile;
 • Farklı dokuların İmitasyon.

son yeniliklerden birisi doğal malzemelerin duvar kağıdıson yeniliklerden birisi doğal malzemelerin duvar kağıdı

duvarlar için sorunsuz duvar kağıdı inanılmaz güçlüdür - bu onların arama kartı. Sorunsuz duvar kağıdı ürünleri de denir - tekstil duvar. tekstil malzemesi lüks binalarında, parlaklık, arıtma atmosfere enjekte edebilir.


Sorunsuz, tekstil duvar farklı temelini sahip olabilir:

 1. Kağıt alt-tabaka;
 2. destek Dokumasız;
 3. Haddelenmiş kumaş (rulo genişliği = tavanın yükseklik).

yönteme göre tekstil kesintisiz duvar standart ile mukayese edilebilir etiketler.

tekstil duvar kaplama sayesinde en inanılmaz, tasarımcı, şık iç oluşturabilir.

En popüler ve yüksek kaliteli üretim olarak kabul edilir duvar kağıdı İtalya, ülkemizin farklı doku ile iyi bir bitirme malzemelerinin üretimini başlattı ancak ve içinde. seçim her zaman olduğu gibi müşteri ile kalır.duvarlar için modern kabartmalı duvar kağıtları

çelik duvar için uygun bir malzemeden önemli temsilcileri boyama için duvar kabartma. Zor saldırgan durdurmak 3D, çoğu insan artık üç boyutlu görüntü ile tiyatro ziyaret tercih. Ve bu sevindirdi, hayal uyanır takılar miktarı anlaşılabilir. inşaat üç boyutluluk görünümü - bu parlak fikir. duvarlar için Kabartmalı hacim duvar kağıdı genel bir fikir var ve odanın özel bir atmosfer verir.

Duvar kağıdı rakipler:

 1. fayans gibi klasik malzemeler, dekoratif taş. Bu malzemenin dezavantajı, odaya soğuk algınlığı, gri özellikle gölgeler verir olmasıdır.
 2. Elek ve çizim. İyi bir fikir sıva ve boya ile duvara birim oluşturmak için, ancak, duvar kağıdına, bu tekniğin geçerli değildir.
 3. Alçı rahatlama.
 4. Sıva. çok yüksek maliyetle Daha az materyal.
 5. Holografi. Malzeme duvara yapıştırılır ve bu pritroneshsya etmez görsel olarak hacimsel görüntü görülmektedir.
 6. Fiberglas. malzeme boyanmış ve dikkatli bir şekilde duvara bakarak uygulanmış olan kaplama anlamak bazen zor olan bir kütle ön yüzeye sahiptir.
 7. Kabartmalı duvar kağıdı klasik. Bu 3 boyutlu bir etki oluşturmak kağıt, dokunmamış kumaş ya da vinil dayanarak bu duvar kağıtları. Bu seçenek en erişilebilir ve estetik.

Kabartmalı duvar kağıdı güzel odanızı dekore ve özgün tasarımını tamamlayacakKabartmalı duvar kağıdı güzel odanızı dekore ve özgün tasarımını tamamlayacak

Kabartma duvar kağıdı bir dizi avantaj var.

İlk avantaj duvara malzemenin uygulanmasından önce, çalışma yüzeyi hizalamak için gerek olmasıdır.

Duvar kağıdı tutkalı kolaydır, gerek boya. Üçüncüsü, duvar kağıdı inanılmaz tasarım olanakları onlar sadece, hacim etkisi büyülüyor ve lezzetleri dokunmak istedim vardır. Son olarak, malzeme, yarım metre standart bir genişliğe sahiptir, ve mümkün olası eklem olduğu kadar az bir sonuç elde edilmesini mümkün kılar 106 mm'lik bir genişliğe sahip rulolar halinde sunulmuştur.

duvarlar için duvar Doku: kabartma duvar kağıdı çeşitleri, yapıştırma tekniği

Kabartmalı duvar kağıdı birkaç tipe ayrılabilir. bunların her birinde her zaman hayrana sahip bitirme için de avantaj ve esansiyel olmayan dezavantajlarını, bu yüzden malzemeler vardır.

Yani, kabartmalı duvar kağıdı gibidir:


 1. rahatlama sağlar malzemenin kaplanmış tabaka. Geleneksel olarak, bu tür bir kaplama fiş olarak hizmet vermektedir.
 2. Kaplamalı mastik, önceden belirlenmiş heyecanlı kalıbı.
 3. Duvar glubokovoloknistye. Üç tabaka estetik ve çok sağlam bir.
 4. Vinil Dokumasız. pazara çizim çeşitli tanıttı Bu tip en popüler. Malzeme çok dayanıklıdır.

Uyarı! Uzmanlar duvar kağıdı fiberglas kabartmalı olmadığını uyarmak, bunlar karıştırılmamalıdır.

onlarla çalışmaya kolay ve basit olduğu için Kabartmalı duvar kağıdı pokleit kolay olmayacakonlarla çalışmaya kolay ve basit olduğu için Kabartmalı duvar kağıdı pokleit kolay olmayacak

boyama ve yüzey dokusunu gerektirmez Kabartmalı duvar kağıdı düzenli olarak değil. Ayrıca, uzmanlar malzeme ile çalışmalarına bazı özellikleri söylüyorlar.

Kabartmalı duvar kağıdı tutkalı sadece ağır duvar kağıdı için yapışkan uzmanlaşmış olmalıdır.

duvara malzeme yapıştırmadan önce, gerekli olan duvar kağıdı iç yüzeyi, tutkal emmek için ve sakin bir durumda, on beş dakika bekletin. Duvar yüzeyinde ağları uygulamadan önce hazırlanmalıdır. Çubuk bıçak kalın malzeme olarak, sırt sırta olmalıdır. Basın kumaş, bir silindir ya da bir mala, bunun için uygun sadece yumuşak fırça olamaz. Streç kumaşı yasaktır yumuşatma zaman, aksi takdirde kurutmadan sonra eklemlerde bir boşluk olacaktır. kabartma duvar kağıdı boyama bulunmaktadır, o zaman 10 kereden daha fazla olmamalıdır yapmak. Ve son olarak, tüm eserler sıcak sezonunda yapılması gerekir, oda bir taslak olmamalı ve yaklaşık% 80 normal nem içeriği olmalıdır.

iç dokulu kağıdı özellikleri ve uygulama

dokulu malzeme seçimi kullanıcı evdeki herhangi bir oda için beğeninize bir seçenek belirleyin böylece genişliğindedir. Dokulu duvar kağıtları düzensiz çalışma yüzeyi gizlemek ve onlarla çok kolay çalışmak için. dokulu malzemenin diğer bir avantajı, duvar kusursuz bir tasarım oluşturma yeteneğidir.


Dokulu duvar kağıtları çevre dostu malzemeler, bu nedenle çocuk odasında bile yapıştırılmış olabilirDokulu duvar kağıtları çevre dostu malzemeler, bu nedenle çocuk odasında bile yapıştırılmış olabilir

yararlar aşağıdakileri de içerebilir:

 • Çevre dostu;
 • estetik;
 • nefes alma;
 • Absorbability.

Buna ek olarak, doku, çevre dostu duvar kağıdı mümkün bile kreş malzeme yerleştirmek için hale getiren bir alerjik reaksiyona neden olmaz. duvar kağıdı bu tip özellikle zor değil Tutkal.

malzeme ile çalışmak bir zevk, ama görsel alanı azaltır olarak değil ustaları, küçük odalarda bir belirgin rahatlama ile duvar kağıdı yerleştirmek için önerilir. Eğer desenli duvar kağıdı ve basit birleştirmeyi planlıyorsanız, ahenk saygı önemlidir.

Temel desen duvar kağıdı (video)

onarım sizin tamir için mükemmel bir seçenek toplayıp sonucu, bunların her biri ile detaylı bir şekilde tanışırız daha iyidir gelen dokulu piyasada duvar kağıdı ve bir çok çeşitleri istenilen sonucu elde etmek.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

72 + = 74

map