5 temel adımlar: Ana sınıfı başlayanlar için çapraz tekniği sayılır

5 temel adımlar: Ana sınıfı başlayanlar için çapraz tekniği sayılır

12 October 2017çapraz Nakış - sadece inanılmaz eğlenceli, aynı zamanda ekonomik ve kolay, amasadece ekonomik ve basit, ama yine de inanılmaz derecede uvlekatelnoVyshivat çapraz sadece 2-3 pm içinde öğrenebilirler - haçı nakış. Ekipman güvenli, ekonomik, basit olarak kabul edilir. Buna ek olarak, ilginç ve benzersiz. çiçekler ve kuşlar Masa örtüsü ve peçete uzak geçmişte bir yerde bulunmaktadır. Günümüzde popülerliğinin zirvesinde nakış, bugün iç tasarım aksesuarları süslemek seçkin motifleri nakış işlemek için modadır. Yüksek moda sol değildir, giyim ve ünlü modellerin ayakkabılar da nakış unsurları ile dekore. bir haç nakış öğrenin pratikte herkes, birkaç numaralar öğrenmek ve performans temelleri kurallarını anlamak için yeterli.


nakış çapraz basit bir teknik

nakış tekniği imalat yüksek hassasiyet ve iyi eğitim gerektirir.

çalışma için aşağıdaki malzemeler ve aletler gereklidir:

 1. Blunt iğne;
 2. çember;
 3. tuval;
 4. Konu ipi.

Farklı bir şekilde Nakış dikiş tekniği "sayma" denir. Bu isim, her satır ve bir renk bloğunda yerleştirilmiş dikiş sayısını izleyin ve saymak için nakış desenindeki olarak, çünkü tutturuldu. Buna dayanarak, sayma işlemini kolaylaştıracak rahat bir tuval, satın almak gereklidir.

Öğrenme süreci 2-3 gün sürer çünkü bir haç nakış öğreninÖğrenme süreci 2-3 gün sürer çünkü bir haç nakış öğrenin


öğrenme ilk aşamalarında dokuma ipliklerden oluşmuş olan büyük kareler, bir tuval almalıdır.

Tuval genellikle pamuk ya da keten yapılmış, ancak kolay olduğu için ustaları sentetik ipliklerin, vinil eklenmesi ile birinci buhar malzeme kullanımı tavsiye "okumak". nakış yerlerinde yapılabilir olarak haç nakış, özel bir çember satın almak gerekli zinde ve düzenli değildir. deneyimi olan dikişçi çalışmak rahat onlarla ahşap çember tercih vermek için tavsiye edilir. iğneler ile ilgili olarak, küt olmalıdır. tuval yoğun, daha ince nakış için bir araç olmalıdır. Ayrıca, bir iğne deliğinden büyüklüğüne dikkat etmelidir, o gevşek iplik geçmelidir. Nakış iplik geleneksel pamuk veya yün gelir, deneyime sahip iğne ipek diş ipi kullanımı gibi.

Teknik Nakış Çapraz - Bir iplik bağlamak nasıl

Nefis dikiş her iki tarafta dikkatli olmalıdır. nakış iki yönlü doğru ise, o zaman beceri düzeyi hakkında konuşabilirsiniz. Ön tarafta, kusurları düzensizlik yaşanmaması gerekir. Ancak, ideal ürün "saf" ve içeriden, hatta nodüller olmamalıdır. Bu nedenle, düzgün iplik bağlamak öğrenmelisiniz.

iplik, bu segment için ortadan ikiye katlanır ve iğne vdevayut bir "halka" elde edilir.

beceri dikişçi bir işareti - Doğru işin başında duran ipliğebeceri dikişçi bir işareti - Doğru işin başında duran ipliğeSonra iğne, kutunun içine işin başlangıcı ve "döngü" Ön tarafta bıraktı. Ayrıca bir yere milimetre iğne yüzüne yeniden ve düğüm sıkın adım. Yani ön ya da yan değil içeriden görünür olmayan bir düğüm olsun. Bir diğer önemli nokta hatırlamak - bu yeni iş parçacığı katılmadan bir yoludur. Eğer tonuna tonu geçmek istediğinizde, yeni bir iş parçacığı doğru çizime girilmelidir.

Bu şöyle yapılır:

 1. Yeni bir iş parçacığı yanlış tarafında birkaç dikiş germek için gereklidir.
 2. Ayrıca, noktada bir dikiş yapmak gereklidir.
 3. Yeni iş parçacığı oluşturmak devam edebilirsiniz, sabittir.

çalışma tamamlandığında Ayrıca iplik sabit.

başlayanlar için teknik sayılır çapraz adım adım

Bu, bitirdin mutfak kolej matter veya bir üniversite diplomasına sahip, nakış çapraz sanatını, herkes can, ana arzu öğrenmek etmez. nakışlarınız çapraz önce programından her şey ve yerinde iyi bir ruh hali bitirme emin olun. Acele etmeden, gerekli özenle adım adım işi özellikle karışık teknikle eğer belirleyin. Bu iyi bir renk paleti araya önemlidir, uygulamada gösterdiği gibi ipler, çok olur değil.

Başlamadan önce, gerekli malzemeler, adım talimatlar iyi bir ruh hali ve adım lütfenBaşlamadan önce, gerekli malzemeler, adım talimatlar iyi bir ruh hali ve adım lütfen

şeması seçildikten sonra, sen oyalamak:

 1. İlk adım işaretlemeyi uygulamak için, bu işini kolaylaştıracak olduğunu.
 2. Tek renkli geniş alanlara sahip yanlış Nakış.
 3. şeması itibaren zaten işlemeli yamalar dışarı vurmaya gereklidir.
 4. Dikişlerin yönünü izlemek için önemlidir.
 5. Temel dikiş nakış için gerekli olan, knot gizlemek.

Zaman kazanmak için, özel bir düzenleyici kullanarak, iğne önceden iplik hazırlayabilir. Biraz sabır ve kendi elleri sanat eserini dikmek olabilir. Biz basit bir haç ile başlamalıdır ve zaman içinde nakış dikiş bekstich öğrenebilir. İlginç.


çapraz dikiş Güvenlik

Ayrıca dikiş işgali sırasında güvenlik önlemlerinin uymalıdır.

  Eğer dikişler geçerken, güvenlik unutun ve yavaşça ürün için geçerli olmadığını unutmayınEğer dikişler geçerken, güvenlik unutun ve yavaşça ürün için geçerli olmadığını unutmayın

Bu önemlidir:

 1. rahat bir yer hazırlayın.
 2. Araçlar ve materyaller önünde yer alırlar.
 3. ellerinizi yıkayın.
 4. Islak eller nakış ile dokunmayın.
 5. İplik dişleri ısırma vermeyin.
 6. Istirahat.
 7. iğne imha ve giysiler içinde sopa etmeyin.
 8. makas halkaları öne geçmesine izleyin.

başlayanlar için nakış çapraz dikiş tekniği (video)


tanıdık Şimdi tüm önemli anları. kurallara uyulması, sen kullanımı ile rahatlamak, iyi bir nakış yapmak ve pozitif duygular alabilirsiniz. Yaratıcı olun ve pozitif duygular olsun! 

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

42 − = 33

map