5 podstawowych tekstury tapety na ścianach i ich zastosowanie

5 podstawowych tekstury tapety na ścianach i ich zastosowanie

12 October 2017W sklepach jest ogromny wybór tapet, które pomogą Ci stworzyć własny stylW sklepach jest ogromny wybór tapet, które pomogą Ci stworzyć swój własny niepowtarzalny stilEsche nie tak dawno temu, kilka lat temu najbardziej popularne materiały wykończeniowe na ścianach były papierowe tapety. Zasadność materialnego ciężaru, przyjazność dla środowiska, łatwość klejenia, rozsądną cenę. Teraz wybór jest ogromny, a użytkownik może zdecydować, co tło dla przyszłego projektu zechce. Dzięki szerokiej gamie tapety ma możliwość stworzenia własnego, niepowtarzalnego, niepowtarzalny styl.


Tekstury bez szwu tapety

Zastosowanie nowych technologii pozwoliło nam wykorzystać w produkcji tapet najnowszych materiałów przyjaznych środowisku. Na przykład, jak żakardowe, z włókniny lub z materiału ogniotrwałego, które mogą być czyszczone wielokrotnie. Ta postać przy wykańczaniu ścian umożliwia łączenie danych środowiskowych z najwyższej wydajności i estetyki. Materiał przetwarzane w sposób szczególny i dlatego jest trwały.

Postęp nie stoi w miejscu i tapety pojawił się jako wprowadzenie nowych technologii:

 • Syntetyczne i winylu;
 • odporne na wilgoć i zmywalny;
 • Wytłoczony wzór;
 • Z sitodruku;
 • Naśladowanie różnych fakturach.

Jedną z najnowszych innowacji jest tapeta z materiałów naturalnychJedną z najnowszych innowacji jest tapeta z materiałów naturalnych

Bez szwu tapety na ścianach są bardzo silne - to jest ich wizytówką. Bezszwowe produkty tapety jest również nazywany - ściana włókienniczy. Materiał włókienniczy może wstrzyknąć do atmosfery luksusowych lokali, jasność, wyrafinowania.


Jednolite, ściana włókienniczy może mieć inną podstawę:

 1. Podłoże papierowe;
 2. Nietkany podkład;
 3. Walcowanie tkaniny (szerokości rolki = wysokość sufitu).

Zgodnie z metodą etykiet włókienniczych bez szwu tapety można porównać z normą.

Z pomocą tapet tekstylnych mogą stworzyć najbardziej niewiarygodne, projektant, stylowe wnętrza.

Najbardziej popularne i produkcja wysokiej jakości są uważane tapety Włochy, jednak i w naszym kraju rozpoczęła produkcję dobrych materiałów wykończeniowych o różnej fakturze. Wybór jak zawsze pozostaje z klientem.Nowoczesne tłoczone tapety na ścianach

Głównymi przedstawicielami dostępnego materiału na ściankach stali tłoczone tapety do malowania. 3D przestać obraźliwe trudne, większość ludzi teraz wolą do odwiedzenia teatru z obrazem trójwymiarowym. I to jest zrozumiałe, kwota wdzięków, zachwyca, budzi wyobraźnię. Pojawienie trójwymiarowości w budowie - to genialny pomysł. Tłoczone tapety na ścianach objętość mają ogólny pomysł i daje wyjątkową atmosferę w pomieszczeniu.

Tapeta konkurenci są:

 1. Klasyczne materiały, takie jak płytki, kamień dekoracyjny. Wadą tego materiału jest to, że nadaje pomieszczeniu zimnym, w szczególności odcieni szarości.
 2. Szablon i rysunek. Dobrym pomysłem jest, aby utworzyć wolumin na ścianie z gipsu i farby, jednak do tapet, technika ta nie ma zastosowania.
 3. ulga tynk.
 4. Tynki weneckie. Mniej materiału w bardzo wysokim kosztem.
 5. Holografia. Materiał jest osadzona na ścianie, a jednocześnie nie pritroneshsya wzrokowo obserwować objętościowego obrazu.
 6. Z włókna szklanego. Materiał ma zbiorczego przednią powierzchnię, która jest pomalowana i uważnie patrząc na ścianie jest czasami trudne do zrozumienia których powłoka jest stosowana do niego.
 7. Wytłoczony klasyczny tapety. To właśnie te tapety na bazie papieru, włókniny lub winylu może stworzyć efekt 3D. Ta opcja jest najbardziej dostępnym i estetyczne.

Tłoczone tapety pięknie ozdobić swój pokój i uzupełniać swój pierwotny projektTłoczone tapety pięknie ozdobić swój pokój i uzupełniać swój pierwotny projekt

Tłoczone tapety mają szereg zalet.

Pierwszą zaletą jest to, że przed nałożeniem materiału na ścianie, nie ma potrzeby, aby wyrównać powierzchnię roboczą.

Klej do tapet jest łatwe, nie trzeba malować. Po trzecie, tapety są niesamowite możliwości projektowania, po prostu chciał dotknąć, efekt objętości fascynuje i zachwyca. Wreszcie, materiał ma standardową szerokość pół metra, i jest przedstawiony w rolkach o szerokości 106 mm, co sprawia, że ​​jest możliwe uzyskanie efektu w jak najmniejszym stopniu stawów.

Tekstury tapety na ścianach: rodzaje ulgi tapety, technologia klejenia

Tłoczone tapety można podzielić na kilka typów. Każdy z nich ma swoje zalety i wady nieistotne, więc materiały do ​​wykańczania pokój zawsze znajdzie swoich wielbicieli.

Tak, tłoczone tapety są:


 1. Warstwę pokrywającą z materiału, który daje ulgę. Konwencjonalnie, ponieważ taka powłoka służy żetony.
 2. Powlekany lany, z góry określony wzór ekscytujące.
 3. Tapety glubokovoloknistye. Trzy warstwy, estetyczny i bardzo trwałe.
 4. Winylu włóknina. Ten typ jest najbardziej popularne, jak wprowadzony na rynek szeroką gamę rysunku. Materiał jest bardzo trwały.

Ostrzeżenie! Eksperci ostrzegają, że nie jest tłoczone tapety z włókna szklanego, nie należy mylić.

Tłoczone tapety pokleit nie być łatwe, ponieważ praca z nimi jest prosteTłoczone tapety pokleit nie być łatwe, ponieważ praca z nimi jest proste

Tłoczone tapety nie wymagają malowania i teksturę powierzchni nie jest tak regularny. Ponadto, eksperci twierdzą, że niektóre funkcje w pracy z materiałem.

Tłoczone tapety klej powinien tylko specjalizuje się klej do tapet ciężkich.

Przed wklejeniem materiał na ściany, powierzchnia wewnętrzna ściana papieru należy moczyć kleju i pozostawić na piętnaście minut w stanie spokoju. Przed nałożeniem wstęgi na powierzchni ściany musi być przygotowany. Ostrze kij powinien być z powrotem do tyłu, jak gruby materiał. Wcisnąć materiał nie może być wałkiem lub kielni, tylko miękkiej szczotki odpowiedni do tego celu. Podczas wygładzania jest zabronione rozciągliwej tkaniny, w przeciwnym razie po suszeniu będzie przerwa w stawach. Jeśli ulga tapety obejmują malarstwo, a następnie zrobić to nie powinno być więcej niż 10 razy. I wreszcie, wszystkie prace muszą być prowadzone w ciepłym sezonie, pokój nie powinien być projekt i powinno być normalną wilgotność około 80%.

Teksturowane tapety charakterystyka i zastosowanie we wnętrzu

Wybór materiału teksturą jest tak szeroki, że użytkownik może wybrać jedną z opcji do własnych upodobań dla każdego pomieszczenia w domu. Teksturowane tapety ukryć nierówną powierzchnię roboczą a wraz z nimi bardzo łatwy w użyciu. Kolejną zaletą materiału teksturą jest zdolność do tworzenia bezszwowych projektowania ścian.


Teksturowane tapety są przyjazne dla środowiska materiały, dzięki czemu mogą one być przyklejony nawet w pokoju dziecięcymTeksturowane tapety są przyjazne dla środowiska materiały, dzięki czemu mogą one być przyklejony nawet w pokoju dziecięcym

Korzyści mogą również zawierać:

 • Przyjazne dla środowiska;
 • estetyka;
 • oddychalność;
 • Nasiąkliwość.

Ponadto, struktura, ekologiczny tapeta nie powodować reakcję alergiczną, która umożliwia umieszczenie materiału nawet w przedszkolu. Klej ten rodzaj tapet nie jest szczególnie trudne.

Praca z materiałem to przyjemność, ale nie panami zalecane, aby umieścić tapetę z wyraźnym ulgi w małych pomieszczeniach, ponieważ wizualnie zmniejsza przestrzeń. Jeśli planujesz łączyć wzorzyste tapety i proste, ważne jest, aby przestrzegać harmonię.

Podstawowy wzór tapety (wideo)

Rodzaje teksturą tapety na rynku i wiele, aby uzyskać pożądany rezultat ze naprawa jest lepszy do zapoznania się szczegółowo z każdym z nich, w wyniku podnoszenia idealnym rozwiązaniem dla firmy naprawy.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 4

map