5 öğe ve fotoğraflar: yatak odası klasik tarzda mobilya

5 öğe ve fotoğraflar: yatak odası klasik tarzda mobilya

12 October 2017Odaların dekorasyonu için klasik tarzı nadiren modern dairelerde düzeni nedeniyle kullanılırOdaların dekorasyonu için klasik tarzı nadiren nedeniyle çok nadiren satılan dairelerin modern klasikler kvartirNastoyaschaya düzeni için kullanılır. Bunun nedeni klasikleri, evlerde Odalar küçük uymuyor evlerin merkezi bir simetri düzeni olduğu gerçeğine olur. Ancak, modern klasik yatak klasik bileşenleri, bu malzemenin, gereksiz ayrıntılar olmadan lüks ve aristokrat tutarlılık gelen hiçbir büyük sapmalar vardır.


Hangi malzemeler klasikleri kullanılır

Klasik uyku odası olarak kullanılan materyaller hakkında daha fazla konuşmak, bunlar özgü olmalıdır.

Oldukça sık klasik tarzda yatak odasında yüksek kalitede ahşap mobilya kullanılarakOldukça sık klasik tarzda yatak odasında yüksek kalitede ahşap mobilya kullanılarak

yani:

 1. Güzel ahşap. Mobilya parlaklık olmamalı, ama her zaman vernik ile kaplı olmalıdır. İç dekorasyon sadece doğal ahşaptan yapılmıştır. katta parke ile iyice döşeli. İç kabul edilebilir kaplama ahşap paneller, fakat dikey yüzeyinin sadece 1/3.
 2. Ayna ve cam yaygın olarak kullanılmaktadır. aynalı veya cam kapılı dolaplar, dolap yüklemek emin olun. duvar raflar da camdan yapılmış olabilir. Bu tezgah sehpa, hem de duvar dekorasyonu ayna veya cam paneller için geçerlidir.
 3. Mermer. doğal taş klasikleri karakteristiği, ama bugün kullanımı başarılı Venedik sıva ile değiştirilebilir.
 4. Kumaş. Kumaşlar ağır, pahalı, titiz olmalıdır. Bu çiçek desenli monofonik malzeme ve kutu olabilir. Dokular ağırlıklı organik, kadife, ipek, pamuk olmalıdır. Zemin halı açacağı Can, onlar öz renginde veya yemyeşil kazık ile desenli olabilir.

klasikleri içinde Shine sadece biraz keşke, olmamalıdır. Tezhip her durumda krom izin verdi.

Klasik tarzda bir yatak odasında ne vurgu olmalıdır

Tasarım klasik yatak odası temel ve harmonik bir olmalıdır. Tüm anlaşılabilir, açık olmalıdır.


ahenkli bakmak klasik tarzda bir yatak odası için, yumuşak ve nazik renklerde çizmek gerekirahenkli bakmak klasik tarzda bir yatak odası için, yumuşak ve nazik renklerde çizmek gerekir

aşağıdaki gibi ana vurgu olmalıdır:

 1. Parke zemin, ama bugün düzenlemek ve imitasyon parke, laminant mümkündür. Modüler döşeme olmayı tercih ederim.
 2. duvarları gelince, o zaman çeşitli seçenekleri olabilir. Bu büyük bir simetrik olarak düzgün sıvı doğal renkler veya duvar olabilir. Duvar kağıtları parlak olabilir, ama bunlar dokulu edilmemelidir. ahşap paneller yapılabilir Terbiye, pahalı, ama çok etkilidir. İlginç bir varyant yapma mermer duvarlar olduğunu. Orijinal paneli yapabilir, ancak klasik simetri bulunmalıdır, birkaç olmalıdır.
 3. Tavan duvarları daha açık bir renk tonunda boyanır edilmelidir. Bu wallpapered veya sıva ile kaplı olabilir. Sen tavana veya sıva için süpürgelik kullanmalıdır. tavan avize takmak için yanlış olmayın.
 4. Sahte olup olmadığını avize, iyi, pahalı. Bu abajurlar çok olmalıdır. Bugün klasikleri Çin veya başka bir iyi bir marka yapılmış bir cihaz gömülü lambaları verir.
 5. Perdeler ağır, hafif tül olmalıdır. Çizimler duvar kağıdı ile örtüşmesi gerekir. Perde renk paleti yatak odası bağlıdır. Sen Pelmets, püsküllü, nöbetler kullanabilirsiniz.
 6. mimari elemanlar gelince, desenli aynanın dekoratif unsurlar çok etkileyici bakacağız. uzay izin veriyorsa, sütunlu odanın köşelerini dekore edebilirsiniz.

oda bölgeye ayrılmıştır edilmelidir varsa, mat desen ayı cam paneller kullanabilirsiniz. Dekoratif parça asgari miktar olmalı, ama onlar çok iyi kalitede olmalıdır.Bunlar sahte olabilir şamdanlar, bronz heykel, Yunan vazolar, ipek lamba tonları ve cam kolye.

Yatak odası için klasik mobilya

Yatak, şifonyer, koltuk, sehpa, dolap, konsol, sandalye, şifonyer veya mobilya herhangi bir başka parça pahalı olmak zorunda. Onları çok değil olalım, ama onlar çok iyi kalitede olmalıdır.

odanın genel tasarımını tamamlar, böylece klasik yatak odası mobilyaları seçilmelidirodanın genel tasarımını tamamlar, böylece klasik yatak odası mobilyaları seçilmelidir

Mobilya olmalıdır:

 • kalitesi;
 • rahat;
 • Güzel.

mobilya yapılmış, pahalı ahşaptan yapılmış olmalıdır. Güzellik mobilyaları, ona doğal renk ve desen verir. Mobilya girdaplar, desenlerle oyulmuş edilebilir. Konu ahşap desen belirsiz olmamalı, hayali olmamalıdır.

Mobilya basit, temiz doğrular olması gereken, cihaz radyal salonu veya kabin olabilir.

mobilya kavisli dar bacaklı, cam kapılar şık olmalıdır. Tercihen, mobilya, beyaz veya açık renkli iç öğeler kurulmalıdır. Duvarlar parlak Ancak, mobilya ahşap, değil boyalı, koyu tonların yapılabilir.

kurallar mobilya klasik yatak

 1. Yataklar ahşap, kare büyüklükte yapılmalıdır. yatak başlığı oymalarla süslenmiş edilmelidir. Yatak odasında bir merkezi yer olmalı. Genellikle, merkezde yatak yerleştirmek mümkün değildir, bu nedenle geniş ve merkez güzel, değerli avizeler olduğunu. Yatak odası iyi bir boyut ise, merkez parça halı gelebilir. yer çok fazla değil ise, giysi ve tekstil çekmeceli yatak almak gereklidir.
 2. Kesonlar, yan tabloları ve tablolar duvar ve her zaman simetrik karşı yerleştirilmelidir. Mobilya ahşap aynı türden olması gerekir.
 3. Aynalar kare veya kavisli şekli olmalıdır.
 4. Klasik yatak odası gardrop o yatak odası rahatsız edici bir yer bugün cam kapaklı dolaplara yüklenmesini içermektedir.
 5. Döşemeli mobilya pahalı, yüksek kaliteli ve rahat olmak gerekir. Yatak odası sedirler, koltuk, kanepe, kanepe yerleştirilmiş olması gerekiyordu. tonlu duvar kağıdı veya tekstil uymalıdır döşemeli mobilya Döşeme.

Ayrıca, yatak odası lambaları, başucu masa ve şık dolaplar dekore edebilirsinizAyrıca, yatak odası lambaları, başucu masa ve şık dolaplar dekore edebilirsiniz

dekoratif unsurlar itibaren yatak odasında ipek tonları ile şamdanlar ve lambaların yerleştirilmelidir. Klasik başarıyla antik geleneklerin asalet ve kısıtlama ile konfor ve işlevsellik modern fikirleri birleştirmek sağlar.


Yatak odası takımı "klasikleri": Fotoğraf

Yatak odası set Klasik serbestçe en önemlisi ortak bir iç tasarım düzeni kurma hakkına satın alabilirsiniz. Set tek tek mobilya öğeleri seçin ve kit her şeyi satın sağlar.

Klasik tarzda yatak odası odası tasarımı göz önüne alındığında, entegre kulaklık seçilmelidirKlasik tarzda yatak odası odası tasarımı göz önüne alındığında, entegre kulaklık seçilmelidir

Klasik kümesi içerir:

 • Çift kişilik yatak;
 • başucu masaları;
 • Dolap;
 • çekmeceli dolap;
 • Ayna.

Bazı süitlerde kanepeli bir sehpa bir kısmını, tuvalet masası ve sandalye içerebilir. Tipik olarak, üretici aynı kulaklık birkaç setleri içerir.


altın kuralı unutmamalıyız yatak odası zamanda, bütün ölçülü olmalıdır, oda kalabalık olmamalıdır.

Yatak odası mobilyaları "Beyaz klasik"

Beyaz İtalyan mobilya, popülerliğinin zirvesinde bugün klasik tarzda inşa yatak odası. Modern klasikler yatak odası daha parlak, temiz, hafiftir. Bugünün sevdiği tasarımcılar renk beyazdır.

Yatak odası - bu görev ile beyaz Copes, sıcak, sakin ve rahat olması gereken bir yer.

En popüler kalite ve güvenilirlik ile karakterizedir yatak odası, İtalyan klasik mobilyaEn popüler kalite ve güvenilirlik ile karakterizedir yatak odası, İtalyan klasik mobilya

Beyaz renk bir boşluk duygusu yaratır, ama aynı zamanda kraliyet koro yanılsaması yaratır. beyaz yatak odası mobilyaları bugün çok popüler olmasının nedeni budur.

Beyaz zarif mobilyalar, bu yerleştirilebilir herhangi bir ortamda uyuyor:

 • Yatak odasında;
 • Çocuklarda;
 • Oturma odasında;
 • Yemek odasında;
 • Mutfakta.

Ve hatta koridorda. Beyaz ideal başka renklerle birleştirilmiştir. kralların kez anımsatan Modern İtalyan beyaz mobilya, güzel, güvenli ve mobilya sanat geleneğini emilir. yatak odası için mobilya seçimi dikkatle olmalıdır.

klasik tarzda oda mobilyaları (video)

 

Hata odasında bir atık ya da uyum eksikliği dönüşecek böylece Klasik tarzı, pahalı mobilyalar içermektedir. Renkleri ve güzel görünümlü sakin tonları soğutmak için tercih edilmelidir. Bu süt beyazı, erimiş sütün rengi olabilir. Beyaz mobilya mükemmel bal tecrübeli aksesuarlar, tekstil, ev eşyaları, kahve tonları ile birleştirilir. Ve tabii ki 2-3 aksan, bazı parlak noktalar, lamba, halı, perde, harika bir seçenek hakkında unutamam.

Klasik tarzda yatak odası mobilyaları örnekleri (iç fotoğraf)

11 7f46fa810d5db87bdbb0ea760cc6fcc8 11-935-201308101405481 217-229 73faa0cba0378b9bf830c2db8176a228 6610 13481-554b6cab5b270 1395440009b3eca1cf88ed62fdc9e69f147b60c0c9 67833 Bedroom3

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 2

map