4 Tamir Kurulu: köpük yapıştırıcı kartonpiyer tutkal nasıl

4 Tamir Kurulu: köpük yapıştırıcı kartonpiyer tutkal nasıl

12 October 2017Onarımlar sırasında alçıpan kullanarak, hızlı bir şekilde yaprak yüzeye sopa olan köpük yapıştırıcı satın emin olunçok popüler malzemenin duvar ve tavanların dekorasyonunda kullanılan - Onarımlar sırasında alçıpan kullanarak, hızlı bir şekilde levha poverhnostiGipsokarton bağlı kalacak köpük yapıştırıcı, satın emin olun. Büyük ölçüde daha sonraki dekoratif kaplama duvarları kolaylaştırır pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. birçok yönden alçıpan yüzeyine can için takın. Bunlardan biri - köpük yapışkan alçıpan. Bu sayfaları yüklerken, hem de en az alan almaya ne zaman zamandan tasarruf sağlar. Düzgün kurulumu gerçekleştirmek için, malzemenin kendi özelliklerine ve onlarla tedavi yöntemlerinin özelliklerini bilmesi gerekir.


Yüzey Hazırlama köpük üzerinde alçıpan yüklemeden önce

duvar ya da tavan köpük kullanımı hakkında kartonpiyer yüklemeye karar verdikten sonra ekin bu tip özelliklerine hakkında bilgi almak için gereklidir. Bu, farklı düzeylerde bir sapmaya sahip olabilir duvar yüzeyi olarak yaprak ayarlamak için uygun bir yoldur. Ne zaman özel kılavuzları kullanarak sayfaları yapıştırılması için çokça geniş sapmalar.

Duvara kartonpiyer tutkal önce, uzmanlar astarlayınız temizlemek ve tavsiyeDuvara kartonpiyer tutkal önce, uzmanlar astarlayınız temizlemek ve tavsiye

özellikleri uygulamadan hemen sonra görülmelidir: köpük kaliteli olduğu önemlidir.

alçıpan Sabitleme köpük özellikleri duvardan malzeme püskürtmek kabiliyetini etkiler, çünkü çok güvenilir olması gerekir. O öncesi tedavi gerçekleştirmek için daha iyidir, bitti. Duvarlar, tavan ve yaprak astarlanmalıdır.

Hazırlık aşamaları:


 • Eski boya duvarları kaldır.
 • duvar astar örtün.
 • 9 puan duvara ve matkabın alçıpan bir levha takın.
 • bağlantı elemanları için Etiket matkap delikleri.

Hazırlık çalışmalarının tamamlanmasından sonra yaprak GCR'ye monte başlayabilir. kendinden montaj uzmanları başlamak tavsiye ile bir sayfa ayarlamak ve kuruması için. Eğer Sonuçtan memnunuz Ertesi gün, o zaman devam edebilirsiniz.

Montaj köpük üzerine alçıpan: Bu dikkate değer

çeşitli şekillerde duvara ya da tavana alçıpan sayfaları yükleyin. Bunlardan biri yüzey ve alçı arasındaki köpük dolgu vida sabitleme tabakaları içerir. Bir diğer düzenleme, GCR arka tarafındaki köpük doğrudan uygulanmasını kapsar.

Eğer köpükle alçıpan duvarına sopa karar verirseniz, o zaman dikkate alçı panel ağırlığını almak emin olunEğer köpükle alçıpan duvarına sopa karar verirseniz, o zaman dikkate alçı panel ağırlığını almak emin olunSprey köpük sıcaklığı 5 derece altına düşmemesi dikkat etmek önemlidir.

Çapında köpük zikzak çizgileri 3 cm uygulamak en iyisidir. Gerekli köpük uygulamadan sonra 5 dakika beklemek zorunda. Bundan sonra, sıkıca duvara alçıpan bir levha basması gerekir.

Eğer dikkate almak gerekir:

 • Ağırlık alçı levha;
 • köpüğün kalitesi;
 • Odada dış faktörler.

Yaprak üzerinden kuruduktan sonra, levhalar ve delikler arasındaki dikiş macun ile kaplanması gerekir. Darbelere ve çatlaklar da köpükle kapatılabilir. bitirme alçıpan tüm çalışmalar kurulumdan sonra bir saat daha erken yapılmalıdır.

Nasıl alçıpan Penoplex tutkal: kilometre taşları

Penoplex kapalı duvarların yalıtımı için kullandı. plakalar Penoplex yüklendikten sonra, bu alçıpan üzerine monte edilir. Bir yapışkan ya da montaj köpüğü kullanarak macun tabaka - Farklı şekillerde, bir tanesi de tutturulabilir.

alçıpan duvar, bağımsız ana şey olabilir tutunan - böyle bir iş yürütülmesi sürecinde tanıtıldı içinalçıpan duvar, bağımsız ana şey olabilir tutunan - böyle bir iş yürütülmesi sürecinde tanıtıldı için

iş dikkatlice yapılmalıdır: Önceden bitirme sürecinin tüm aşamalarını düşünmek gerekir.

hangi özel yapıştırma çubukları alçıpan sayfaları destekleyecek olabilir pürüzsüz duvarlara ulaşmak. çubuklar önceden hazırlanabilir - bunlar farklı boyutlarda olmalıdır. tutkal teknolojisini oldukça basit.

penoplex üzerinde alçıpan yapıştırma Aşamaları:


 • bir düz yüzey üzerine bir tabaka yerleştirin.
 • yığınlar şeklinde yapıştırıcı solüsyonu uygulanır.
 • duvara plaka itin.

çözümü uygularken yığınlarda arasındaki mesafe düzgün ve küçük olduğundan emin olmak için önemlidir. Daha iyi Yığınlar biraz yapmak. Yapıştırıcı hızla katılaşması böylece hıza koymak yeteneğine sahip olduğunu belirtmek gerekir.

montaj köpük üzerinde alçıpan tutkal için gerekli olup olmadığı

Birçok kişi merak: bu köpük yardımıyla duvara ya da tavana alçıpan tutkal mümkün mü. Bu süreç oldukça zahmetli olduğu gibi birçok sanatçı, bugün bunu tavsiye edilir. Ayrıca, yaprak bağlama kalitesi yapıştırılması ve sihirbazın talimatlarını takip doğruluğuna bağlıdır.

Amacıyla verimli ve güvenli alçıpan duvara yapıştırılmış için, en iyi profesyonel yardım aramayaAmacıyla verimli ve güvenli alçıpan duvara yapıştırılmış için, en iyi profesyonel yardım aramaya

Köpük malzemesi üzerinde alçıpan yapışması 15 dakika her saat için duvara preslenecek gerçeğini dikkate alınması önemlidir.

Köpük genişletmek eğilimindedir dikkate almak da önemlidir. Sen dikkatle "itilir" olduğunu köpürmeye yüzeye kartonpiyer basmanız gerekir. yapıştırdıktan sonra yaprak ölçülü olması olasılığı vardır.


Nedenleri duvara alçıpan tutkal için:

 • uzun bir süreç;
 • tepecikler Belki görünümü;
 • Yanlış eylemlerin komisyona soyma olasılığı.

Poliüretan köpük oldukça dayanıklı bir malzemedir. Birçok esnaf Alçıpan yapıştırma için kullanmak nedeni budur. Bu gereksiz inşaat işi önler. çok yapışkan ilk defa kendi elleriyle yapmış, özellikle eğer çok fazla zaman alır.

alçı levha türe yapışkan köpük (video)

Biz alçıpan duvar veya tavanın yüzeyine yapışmasını zaman, sıkı kurallara uymak zorundadır. Bir yamaç yapmak önceki son kat boya ve duvar kağıdı, kaldırılmıştır emin olmak hakkına: ön çalışma yapmak önemlidir. Ancak o zaman işin ana tipe ilerleyebilir. Onun kalite alçıpan duvara yapıştırılmış bağlıdır nedeniyle dikkatli seçim yapışkanlı köpük dikkate alınması gerekmektedir. kartonpiyer tutkal - oldukça zahmetli süreç, ama doğru yapılırsa, bitiş uzun zaman sürer ve güvenilir.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

25 − = 15

map