The BlogOdada Ferforje mobilya güzel, özlü tamamlayıcı oda tasarım görünüyorOdada Ferforje mobilya güzel, pomescheniyaKovanaya mobilya tamamlayan özlü tasarım eski zamanlarda iç çeşitli popüler bir örnek oldu görünüyor. Ve yüzyıllar boyunca, bu düşünce dönüştürdü, ama o sanatsal dövme metal atölyesinde temelini kalmıştır. Bu tasarımın Yatak, tabureler, kanepe, raflar gerçekten büyüleyecek ve ona ciddi göz neden olur.


Bir yatak odası için Ferforje mobilya: Her türlü iç tarzda uygundur

Biz kelimenin tam anlamıyla herhangi bir iç sahte mobilya inandırıcı olduğunu söylemek mümkün değil. Ama sanat dövme farklı iç tarzlarda onu "kayıtlı" anlamına uzun süre için demode.

kalitesiyle sayesinde, dövme demir mobilya çok popülerkalitesiyle sayesinde, dövme demir mobilya çok popüler

farklı tarzlarda Metal Sanatı:

  • Provence stili. Dikkat çekici, eğer sahte mobilya ustaca yaşlıdır. beyaz ferforje yatak başlığı ile harika bir seçenek parlak yatak.
  • Vintage. Ve dövme aksesuar sayısında Tercihen mobilya masif dövme mütevazı olamaz. Vintage yatak odası - bir ferforje çerçeve içinde ayna ve güzel ferforje avize, ferforje aplikler ve fotoğraflar için bile sahte çerçeveler değildir.
  • Modern. Bir yatak odasında bir yatak bükülmüş dövme etajer ile takviye edilebilir. Ferforje raf kitaplar için de en kabul edilecektir.
  • Hi-tech. İşte biraz daha sert, dövme demir mobilya organik cam ile birleştirilmelidir.

Hangi seçeneği tarzı, bu mobilya çok az olmadığını hatırlamak önemlidir. Ama sonra, o yıllarca hizmet edecek varsayılır. Ve, bu doğrudur, sizin Kroki için mobilya sipariş edebilirsiniz ve bunun bedelini etkileyecektir.


ferforje yataklı bir yatak odası İç: nasıl göründüğünü

Ferforje mobilya popülaritesi düzenli patlama yaşanıyor. ferforje yatak başlığı ile bu yatakta Prevail - onlar kolaylığı ve iç samimiyet vermek bir tasarım odasında mükemmel bir konfor oluşturma konusunda endişelenmenize gerek.

Desenler böyle dövme mobilya - sıkı klasik, sade Gotik veya aristokrat modernizmin bir yansıması. Sıcak ve soğuk - dövme mobilya Metal iki şekilde işlenir. Sıcak dövme metalden olarak yüksek bir ısıtma plastiklik elde alır ve ana tarafından verilen şeklini alır. Soğuk - Böyle mobilya üretiminin maliyetini azaltan bir damgalama makinesi.

Orijinal dövme demir yatak başlığı ile güzel bir yatak yatak odasında rahat ve unutulmaz bir atmosfer yaratırOrijinal dövme demir yatak başlığı ile güzel bir yatak yatak odasında rahat ve unutulmaz bir atmosfer yaratırRenk hiçbir sıkı lideridir - yaygın olarak kullanılan beyaz ve altın ve siyah ve gümüş. Metalin doğal rengi de nadir değildir. Yataklar genellikle düzgün tablolar, tablo veya sıralarının yakınına yerleştirilir. elementler üslup, renk ya da dokusal birbirine uygun olmalıdır.

O ferforje mobilya unutma bir yatak ve banklar, aynı zamanda kitaplıklar, raflar, kornişler, resim çerçeveleri ve aynalar, şamdanlar ibaret değildir. yatakta - Ve hatta çiçek standları yatak odasında ana öğeleri ile tek bir topluluk içinde olabilir.

Yatak odası mobilyaları dövme - standart

yatak Standard dövme mobilya seti yatak, bir veya iki komidin, osmanlı veya sandalye, tuvalet masası bulunuyor. Yatak odası oldukça geniş ise, ferforje yatak başlığı veya kol dayama ile küçük bir kanepe koyabilirsiniz. bir ayna ya da dövme demir çerçeve kesin veya sahte fotoğraf çerçeveleri koymak yukarıda Nötr çekmece, aynı zamanda yatak koymak ve benzeri.

Ayrıca, orijinal dövme çerçevede yatak odası ferforje komidin veya bir ayna süslemeleriAyrıca, orijinal dövme çerçevede yatak odası ferforje komidin veya bir ayna süslemeleri

Ama iç, bildiğiniz gibi, şeyler. Ve az ya da çok olağan odalı Suite ile arkadaş yapabilirsiniz sadece aynı dövme aksesuarları olabilir. Ama 4-5 (onlar o kadar küçük değilse), koyun yatak odası çok büyük değil, özellikle de gerekmez, metal elementlerden oda gerekli değildir aşırı.

aksesuar olarak, dövme aplikler, lambalar (duvar ve zemin), mumluk seçebilir ve çiçekler anlamına gelir. Metal daha yumuşak ve daha hafif gibiydi, bu tonlar ve sıcak tekstil ile kombine edilmelidir.

Bir yatak odası iç kısmında Dövme korniş

Dövme korniş ve estetik ve fonksiyonel. modern yatak odasında bu kadar popüler çünkü onlar avantajı var. Ve böyle kalıp ömrü uzun olacak.

Dövme silmeler, sadece odanın iç süslemeleri, aynı zamanda daha şık haleDövme silmeler, sadece odanın iç süslemeleri, aynı zamanda daha şık hale

Dövme korniş yatak odası:


  • Çok güçlü - Normal şartlarda yapısal deformasyon çalışmaz neden;
  • Bu durum, daha ağır malzeme uygular keyfi karmaşık perde bileşimleri yapmak mümkün kılar;
  • korniş çok görme benzersiz bir sonucu, daha lüks olarak, bu daha şık, daha rafine ve yapım bir yatak odası ile dekore edilmiştir;
  • Bu ürünler zararsız, alerjenik değildir, korkma - onlar sürprizler getirmez.

dövme Korniş bakımı çok basittir - sadece bir bez ile silin veya sakız kullanmak gerekir, bu biriken toz miktarını azaltır. Bu yüzeyde yağ filminin oluşumunu önlemeye yardımcı olacaktır. Islak sonra yüzey, genellikle kuru bir bezle silinir.

bir korniş seçerken ferforje ürünlerinde uzman dükkan içine çalıştırmayı dövme. Orada ve malların seçimi tesadüfi değildir ve göreceksiniz ve bol seçilecek. dövme raylar yaygın olarak kullanılmadığı da, aynı güzellikte satın alınması için özgün ve "bulaştırmak" arkadaşlar ve tanıdıklar geçmek mümkündür.

Bir yatak odası iç kısmında Dövülmüş yatak (video)

Ferforje mobilya aksanı ikna kendi içinde iyidir. Onun uzun süre sıkılan almaz gerçeği en az sevmek mümkündür. Ve bu, orijinal, güzel, parlak ve şıktır.


İyi bir seçim!

yatak odası (fotoğraf) için dövme mobilya örnekleri

4fc7cdc19b524daf382a95ebd8d97566 7-1 26 37c85a66975516d147e7107404053f72 65-02-krovati 173 99 315 622e8fcdc12404ab742041dfade4f28d 531

Leave a Comment

Your email address will not be published.

72 − 69 =