4 İpuçları banyo alçıpan bir kutu Yapmak

4 İpuçları banyo alçıpan bir kutu Yapmak

12 October 2017Eğer alçıpan kutularını kullanabilirsiniz, banyo Transform ve rahat bir haleSık sık banyo onarım ve tuvalet odanın bir görüntü daha çekici hale getirmek için yapılır korobaOchen alçı kullanabilirsiniz, banyo Transform ve rahat olun. zamanlarda iletişimin Durumu bile en moda ve şık yenileme bozar. kartonpiyer yapılmış sepet yıkama olacak çirkin iletişimi gizleyin. kapılı banyo alçıpan Kutu ve onlarsız ellerinizle yapabilirsiniz. Bunu yapmak için, önce onarım çalışmaları başlayabilir bundan sonra talimatları okumak gerekir. kutuların üretimi için en uygun neme dayanıklı alçıpan olup.


Banyoda kartonpiyer yapılmış kutuları Montaj: bir hazırlık aşaması

Alçıpan Kutu sadece iletişim gizlemek olmaz, aynı zamanda beklenmedik mekanik odalar karşı koruma sağlamak için. Bu malzeme olarak arzu edilen an tüplere serbest erişim sağlayan uygun bir tasarım üretimi sağlar. onarımlar başarılı olduklarını, iyice hazırlanmak gerekir.

İyi seçilmiş araçlar - Anahtar başarıyla tamir tamamlamaya. Bir çekiç, mezura, kalem, seviye, çekül, bir bıçak: ihtiyacını gidermek için.

alçıpan bir şekilde takılmış kanal banyoda tüm iletişim kapsayacakalçıpan bir şekilde takılmış kanal banyoda tüm iletişim kapsayacak

İlk adım, çerçeve boyutunu belirler bir ana düzeni, çizmek gerekir. Profil boruları dokunma gerektiğini dikkat etmek önemlidir. Alçıpan şerit levhalar göz önünde bulundurmak gereklidir.

işaretlemeyi nasıl yapılır:


 • Zemin çizim verilen üst işaret noktasını belirleyin.
 • onun çok temellerine üst noktasından yapılan düz bir çizgi çalıştırın.

Tüm inşaat başarısını işaretleme doğruluğu. açık ve kesin düzeni gerçekleştirmek için, bir çekül ve seviyesini kullanmak gerekir. Hazırlık çalışmalarının ardından, bina ve çerçevesi takıldıktan başlayabilir.

Kurulum çerçevesi: banyoda alçıpan bir kutu nasıl yapılır

Çerçeveyi monte etmeden önce, profil için malzemeyi seçmek gereklidir. Bu alüminyum kullanmak en iyisidir. Bu malzeme ideal olarak alçı ile birlikte ve aynı zamanda korozyon önleyici niteliklere sahiptir.

Ahşap başlı kullanımı sırasında çerçevesi takıldıktan sessiz işi yapacak ve ilave tutturma yaratacaktır.

kutusunu yüklemeden önce, ilk olarak metal profillerin çerçeveyi monte edilmelidirkutusunu yüklemeden önce, ilk olarak metal profillerin çerçeveyi monte edilmelidirYükseklik profil bağlı olarak belirlenir kirişlerin yeterli sayıda, kullanılması önemlidir. Profil çubuklar alçıpan levhaların ağırlığı altında deformasyonu önlemek. Özellikle dikkat Alçıpan yaprak kesmek için önemlidir yöntem özellikle tercih edilir.

Aşamaları:

 • iki yan kesin.
 • yan panelleri takın.
 • üçüncü bir panelini kesin.
 • Yan plakaların üstünde son çubuğunu uygulayın.

vidalama zaman onlar profilde gömülebilir gerekenler dikkat etmek önemlidir. Bir yan duvarın ucuna temas etmemelidir. kutuda Eğer iletişimine erişim sağlayacak delikler kesmek gerekir unutmayın.

nasıl banyoda alçıpan bir kutu yapmak için Kaplamaları levha ve:

çerçeve elemanlarını kapsayan bir katı olması gerekmektedir. Yan panellerin kenarları profil çerçeve ile uyumlu olmalıdır. Son bölüm yan paneller kapatmaktır.

önemli unsurlar takarken 2.5 cm geçmemelidir vidalar arasındaki kenar ölçümleri gerçekleştirmek ve dikkate almak.

bağımsız şekilde banyo alçı kaplamak, Önemli olan - yapımı için yüksek kaliteli malzeme almak ve doğru bir yükleme yapmak içinbağımsız şekilde banyo alçı kaplamak, Önemli olan - yapımı için yüksek kaliteli malzeme almak ve doğru bir yükleme yapmak için

boru hattının servis kolaylığı Belirlenmiş kontrolü ayrıca alçıpan levhalar yapılır. Onların bağlama için özel mıknatıslar kullanın. kutu tamamen katlanabilir yapılabilir.

dekoratif yüzeyler Türevleri:


 • Seramik;
 • boya;
 • Dekoratif sıva.

kutuları banyo kurduktan sonra çok daha çekici bakacağız. Bir tüpler gürültü çok azalır. Kutu borularının bakım müdahale etmediğinden emin olmak için önemlidir.

Teknolojik delikler: Banyo alçıpan boruyu nasıl kapatılacağını:

Kutunun oluşturulmasında erişilebilir sayaçları, musluk, vanalar, redüktör ve genleşme derzleri bırakmak önemlidir. malzemedeki delikler kapılardaki kendilerini büyük boyutunu kesmek gerekir. Kapı çerçevesi kurulumdan sonra sabittir.

kanalizasyon deliği izlemek için televizyonun karşısına yerleştirilmelidir.

Banyoda Şık gizlemek iletişim, sen alçıpan kutuları ve güzel dekoratif küçük kapılar kullanabilirsinizBanyoda Şık gizlemek iletişim, sen alçıpan kutuları ve güzel dekoratif küçük kapılar kullanabilirsiniz

bu vana ve boru durumları ayarlanması temin eğer kapı yanal olarak yerleştirilebilir. kanal içinde boru delikleri biraz daha büyük yapılmalıdır. aralarında boşluk köpük ya da polietilen lif ile doldurulur.


Kapının bileşenleri:

 • Rama;
 • alçıpan;
 • Basınç kilidi;
 • sarar;
 • Kapı.

kapı ve kullanılan suya dayanıklı alçıpan kutuları imalatı için. O, stabil nemli hava emprenye işlemden geçirildi. Alçıpan küf gelmesini önler. kutusunu daha iyi oblitsevat seramik karoları kurduktan sonra. nemden - Sonra banyo boru mekanik hasarlara karşı korunmuş ve bir kutu olacak şık bakacağız. Banyo maruz nem ve sıcaklık düşüşüne bozulmaz özel bir kaplama ihtiyacı vardır.

Banyo alçı bir kutu (video) Marka

binanın görünümü üzerinde olumsuz bir etkiye sahip boruların, tam banyo. onlar kanalın kapatılması nedeni budur. Bu çeşitli malzemelerden yapılabilir. Böyle bir malzeme, alçıpan olup. bu neme dirençli ise daha iyidir. sahibi bir kutu yapmak için, talimatları önceden okuyup bir düzen yapın. Kırılma durumunda iletişimler devam erişebileceğini amacıyla, kutuya muayene kapıları bırakmak unutmamak önemlidir.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 8 = 2

map