4 aşamada Talimatlar: salonu dekore etmek büyük çiçek nasıl

12 October 2017Sen parlak renkler bile acemi kuvveti altında olacak oturma odası düzenlemekSen parlak renkler bir kuvvet salonun hatta novichkuZanyatsya dekorasyonu, oturma odası can kesinlikle herkes olacak oturma odası düzenlemek. Özel beceriler, biraz bilgi, sabır, arzu, zaman gerekli değildir. Ve kendi elleriyle güzel çiçekler odanın iç süslemeleri. Günümüzde dekorasyon seçenekleri seçimi inanılmaz çeşitlidir. Bu, bu makalede ele alınacak. Bir kaç basit atölyeler evi dekore yardımcı olur.


Bir ana sınıfı: salonun dekorasyonu için toplu çiçekler

Bu ana sınıfı kendi eller kağıttan büyük çiçekleri nasıl oluşturulacağını tartışacağız. Hacimli kağıt çiçekler zor değil, herkesi yapabilirsiniz, ancak bunlar oldukça ciddi ve etkileyici görünüyor.

Yani, gerekli çalışmaları için hazırlamak:

 • kağıt;
 • Kil;
 • makas;
 • kalem;

Uyarı! Çiçeklerin yapıştırmak için özel bir mağazadan satın alınabilir özel bir tutkal tabancası, almak daha iyidir. Bir silah sorunu varsa, basit bir yapıştırıcı yapabilirsiniz.

Orijinal büyük çiçekleri oluşturmak için, tüm malzemeleri hazırlamak ve hayal gücünü bağlamak gereklidirOrijinal büyük çiçekleri oluşturmak için, tüm malzemeleri hazırlamak ve hayal gücünü bağlamak gereklidir

Salonun iç çiçek toplu oluşturma işlemi aşağıdaki gibidir:


 1. kağıt yaprak üzerine yaprakları, göze seçilen boyutunu çizin. 4 büyük yaprakları, 3 biraz daha küçük ve 3 daha küçük Need. Her bir taç yaprağı biraz uzun şekli olmak zorundadır.
 2. Sonraki yaprakları miktarına verilmelidir. Bu amaçla, her bir taç yaprağı tabanından bir kesik yapılır ve bölümünde yapıştırılmış.
 3. Sonra arada ilk 4 yaprakları yapıştırmak için gereklidir. yaprakları kenarları hafifçe bükülmüş olmalıdır, bu hacim verir.
 4. Tüm yaprakları da hacim vermek için, tabana ve sopa da onların dış kenarlarını eğmek zorundayız.
 5. Yani bir çiçek yapmak Böyle zor bir yol değil. Ama, nasıl bir çekirdek olmadan. Bu en küçük petal dan yapılmalıdır. Onu alıp ortadan kesip, kenarları tutkal ve çiçeğin merkezinde çekirdek tutkal gerekir.

Toplu çiçekler tasarımınızı süsleyecek. Farklı tipleri, dokular, renkler kağıt oluşturabilir. Sen buruşuk edebilirsiniz. Biraz düş, sen evde inanılmaz festival atmosferi sağlayabilir.

Salon dekorasyon kumaş çiçekler: sıra tabanlı düzeni

Kumaş çiçekler salonun iç eşsiz ve güzel bir görünüm. Kendi elleriyle yaptığı Yapay çiçekler, arkadaş veya iş ziyafetler ile düğün, yıldönümü, doğum günü, parti için salona dekore edebilirsiniz.

doku dışarı çiçek yapmak için basitçe, ana şey - adımlarla tanışırız içindoku dışarı çiçek yapmak için basitçe, ana şey - adımlarla tanışırız içinşöyle Böylece atölyesi:

 1. İlk adım, bir modül oluşturmaktır. Bunu yapmak için, bir pusula alıp kumaş gerekli çapına çizin. Modül hazır - çember kesilmelidir.
 2. Sonra birçok yaprakları, çiçek ihtişamı ihtiyaçlarını yapmak gerekir. ve bu mod kesim kumaş çevreler için doğru zamanlarda ekleyin. Yaprakları daha iyi dikiş makinesinde veya elle idare, bu nedenle Tu-t'u daha dikkatli bakmak vardır. Eğer kumaş ve kumaş çiçekler, en iyi hafif yanık ait yaprakları tasarlamayı planlıyorsanız.
 3. Petal böylece yapılır. Bu devre, katlanmalıdır ve kenar boyunca elde edilen daire bir akordeon yapmak. Yani yuvarlak bir sekme yalnızca bir kez daireyi eklemelisiniz yapmak keskin taç yaprağı elde etmek.
 4. Şimdi çiçek toplamak zorunda. tüm yaprakları yapıldıktan sonra, birlikte konulmalıdır. Burada, bir kağıt çiçek ile olduğu gibi çekirdek olmadan yapamaz. merkezi olarak uyum düğme güzel, parlak veya doku flep.

Kumaş renkleri usta-sınıfı üreticisinden görülebileceği gibi olsun yeterli basittir. Biraz özen, arzu ve zaman - hazır salon için çiçekler. Kumaş çiçekler sadece iç süslemeleri olamaz sen arkadaşlarına vermek onların giyim veya aksesuar dekore edebilirsiniz.

Bu çiçekler can doğal olarak çok daha uzun göze yaşamaktan daha kötü ve hoş olmayan Bak. kumaş renkleri bütün bir resim ve kompozisyon oluşturabilir.

taze çiçekler ile salonun güzel dekorasyon: Doğru süslemeleri

taze çiçekler ile şık dekor profesyonel yardım almadan yapılabilir. Salon farklı tarzlarda dışarı yapabilirsiniz.

Oturma odası, taze çiçekler ile dekore ederek kendi yapabilirOturma odası, taze çiçekler ile dekore ederek kendi yapabilir

bugün en popüler gibi stilleri şunlardır:

 • doğrusal;
 • "şekil";
 • paralel;
 • bitkisel;
 • Dekoratif.

taze çiçekler ile salonun tasarımı için hizmetlerin maliyeti, tabii ki, herkes değil memnun olmak. Salonun tasarım göreviyle bağımsız yönetilebilir çünkü Ama biz, umutsuzluk olmamalıdır.

İpuçları ve püf noktaları

 1. Onlar uzun sürmez gibi kutlama arifesinde olmalıdır taze çiçekler ile dekore edin. Böyle krizantem, nergis, sümbül, lale, kardelen, gül kadar iyi kalıcı çiçekler seçin. Orkide seçmelidir.
 2. Çiçeklerin oluşturulmasında hacim yapısı varsa, bir erkekten daha uzun düzeltmek için gereklidir. Daha yüksek 25'den cm yapılmamalıdır, bu yüzden misafirler görünümü engel olmayacaktır.
 3. en güvenilir seçenek - taze çiçekler tablolar koymaktır. Sen, ilginç, rahat kompozisyon yapabilir vazolara buketleri yerleştirilebilir. Canlı çiçekler neme ihtiyacı olduğunu unutmayın.

Odanın düzenli rengi bütün aile için favori bir yer haline gelebilirOdanın düzenli rengi bütün aile için favori bir yer haline gelebilir


kumaş ve renk uygun tasarımıyla, hatta sıradan bir oda tatil için şık bir arka plan haline gelebilir.

salonun tasarımı için bir renk seçmek için nasıl

kutlama için salonun dekorasyonu yakalamak sadece ahenkli bakacağız bu durumda, kavram, tema gözlemlemek için gereklidir. Çok topikal renk - mor. Nazik ve romantik sevgi ve mutluluk atmosferi yaratmaktadır.

Böyle renkler için taze çiçekler gibi, çok uygundur:

 • leylak;
 • Lavanta;
 • Violet.

lila, mor veya lavanta yardımcı olacaktır odasında romantik bir ortam oluşturunlila, mor veya lavanta yardımcı olacaktır odasında romantik bir ortam oluşturun


Leylak, mor, kırmızı ve beyaz seyreltilmiş edilebilir. Bütün bunlar özel bir çekicilik, lüks ve zarafet katacak. Kırmızı, mavi ve turkuaz tonları yok az talep tasarımı. Kırmızı kostümlü için şık klasik gül, gelincikler, şakayık, lale, gerbera. mavi ve turkuaz sümbül, mavi güller, çiğdem, peygamberçiçekleriyle alabilir için. Örnek beyazı için, kalıntılar renk şeklinde aksan eklemek mümkündür. Beyaz genel kompozisyonu yağma olmadı.

Dekorasyon düğün salonu kağıt pom-ponlar

düğün salonlarında inanılmaz alakalı bugün iç Kağıt çiçekler. Bunların avantajı, herhangi bir boyut, doku ve renk bir çiçek oluşturabilirsiniz olmasıdır. Buna ek olarak, bu renkler bakım gerektirmez, solmaz. Kağıt pom-poms iç kısmında İnanılmaz güzel bir görünüm. Nazik ve ağırlıksız, herhangi boyutta olabilir. Böyle kağıt topları düğün salonun dekorasyonu için mükemmel bir çözümdür.

düğün salonu tescili için, kağıt pom-ponlar idealdirdüğün salonu tescili için, kağıt pom-ponlar idealdir

Eğer pom-pom imalatı için hazırlamak zorunda:

 • Farklı renklerde 8 yaprak ince ambalaj kağıtları;
 • Kalın iplik - bir çilesi;
 • Büyük makas;
 • Lesko.

Kağıt tabaka genişliği bilyalı pompom bir çapı göz önüne alındığında, diğer boyut sunar, 80x50 cm arasında bir boyuta sahip olmalıdır. Bundan başka, her üst üste sekiz sayfa eklemek gerekir, o zaman yaprak akordeon eğmek gerekir. Genişlik 8 cm'ye kadar. Ayrıca, orta ve bağlama ipliği olarak iş parçasının bükmek için gereklidir. Kesinlikle düzeltmek gerekmez. körük kenarları bir yarım daire kesilmelidir. Bundan sonra, gelecekteki güzel pom-poms miktarını vererek, mümkün olduğunca akordeon genişletin ve birbirlerine her sayfayı Döşeme başlamak gereklidir.

Ürün topları havada uçmak gibi bir izlenim vermek üzere hattına renksiz olması gerekir takın.

salon için kağıt çiçekler (video)

Bu çabalar, hayal gücü ve zaman biraz ve sen, oturma odası, başka bir oda salon süslemeleri ellerini sahip olabilirler. Profesyoneller irtibata bazen kendi inanılmaz güzelliği oluşturabilir gerekli değildir.

oturma odasının iç (fotoğraf) içinde Renkler

1-1 1min1 2 4min2 8min2 13min2 568 20-2 859 1560

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

93 − 91 =