The Blogbunlar özel konfor yaratmak ve oda süslemeleri çünkü yatak odasında duvar kağıdı, dekor önemli bir unsuru olanbaşında ve günün sonunda yerini, oda havası oluşturmak ve yeni bir güne ya da sessiz bir dinlenme uyarmak için özel bir görevi var olduğunu varsaymak kolaydır - yatak odasında duvar kağıdı bunlar özel konfor yaratmak ve komnatuSpalnya süslemeleri, çünkü dekor önemli bir öğesidir. Eğer varlık bilincini belirleyen felsefi düşüncenin faydalanıyorsanız diyebiliriz ki senin ruh hali ve hatta bitkilerde duvar tasarımı, darbe için toplam kare görüntüleri hayatının özellikleri. Yatak odası için duvar kağıdı seçimi hassas bir yaklaşım ve sonuç olması gerektiğine dair net bir anlayış gerekir çünkü.


yatak odasında duvar kağıdı: tasarımını Provence tarzında

Bu en popüler, popüler şimdi iç stilleri biridir. Ve daire dönüştürmeye çoğu zaman iki kişilik ve büyük tarafından, vardır oda samimi olduğunu savunarak, yatak odası ile başlayan ve tüm dönüşümü Provencal ruhunu taşıdığını.

Ve gerçekten de, çok çok gibi Provence tarzında bir yatak odası. Şefkat, sıcaklık, konfor, yumuşaklık, doğallığı cazibesi - bir yatak odası, bir çok görmek istiyorum ve bu Provence yücelten budur.

tüm iç yumuşak doğal renkler üzerine kurulu, solgun ve nevychurnyh, basit ama şık dekor.

Provence tarzında duvar kağıdı sıcak ve pastel renklerle dekore edilmiştir yatak odası için kullanılması daha iyidirProvence tarzında duvar kağıdı sıcak ve pastel renklerle dekore edilmiştir yatak odası için kullanılması daha iyidir

zeytin yatak odası için duvar kağıdı olabilir:


  • küçük çiçek. oturma odasında ya da mutfakta, daha parlak tonlar olabilir Sadece eğer, yatak odasında duvar kağıdı olarak sessiz olmalıdır. Tüm bu durum dinlenmeye sahip olmalıdır.
  • Küçük hücreli. Küçük, büyük konfor ve güvenlik ile ilişkili edilmeyecektir.
  • Hayvansı güdüler. Kedi ve tavuklar - bu zarif kuşlar güzel ağaçlar üzerinde çizerek birçok modelleri vardır, gerekli değildir. Önemli olan - yumuşak renkler, çizgiler, pürüzsüzlük, yumuşaklık görüntülerin inceliği.

perdelerle - Duvar kağıtları özellikle, tekstil dost olmak gerekir. Onlar genel arka plan veya desen birleştirmek iseniz, uzayın farklı bir görünüm yaratmak, oda daha büyük görünür. Ama belki bu durumda yeterli titizlik kısıtlamalar olmaz, kombinasyon terk edilmelidir.

Küçük bir yatak odası için duvar kağıtları: minimalizm tarzında tasarım

yatak odası küçükse, kesinlikle görsel alanı artırmak için çeşitli şekillerde yararlanabilir. Ama bazen basit, dolaysız bir şekilde daha gitmek gerekir - örneğin, minimalist tarzda iç yer açmak için. Ve bu, özellikle dar alanlarda tam haklı.

Minimalizm nadiren parlak, renkli duvar kağıdı tahammül. Onların çıkartmalar sadece bir duvar etkin için Varsa, ve, iç görünür.

minimalizm tarzında sade duvar kağıdı görsel yatak odasında alanı büyütmek için yardımcı olacakminimalizm tarzında sade duvar kağıdı görsel yatak odasında alanı büyütmek için yardımcı olacakAncak bu durumda Eşyalar geri kalanı gibi basit, düşük anahtar olmalıdır. Ve parlak duvar kağıdının bir palet bulunur ezici renk, yatak odası arka plan olmalıdır. Örneğin, merkezi duvara gri parça olup, burada çok sayıda alacalı parlak geometrik duvar yapıştırılır.

Ve gri - diğer duvarların arka plan, bu mümkün, pastel, kabine veya çekmeceli dolap, masa, zemin kadar. minimalizm, hiçbir şey onu kurtarmak değil, uzayda daha önemli bulunmaktadır.

Şık çözüm: fotoğraf duvar kağıtları ile tasarım

Yatak odasında Duvar, kural olarak, daha sık tek merkez duvarda, üzerinde yer almaktadır - yatak başında. Ve burada kendinizi çekinmeyin olabilir. Eğer, büyük bir çizim istediğiniz güllerin örneğin dev kafaları Do - ediniz. Büyük tuğralı, kraliyet zambak ister - de mümkündür. Parlak, doymuş renkler istiyorsunuz - Aynı duvarda, bunları yapabilirsiniz, ancak bu aşırıya etmez.

yatak odası için duvar kağıdı seçerken onlar organik olarak odanın iç tamamlamalıdır olarak, büyüklüklerine ve desen dikkatyatak odası için duvar kağıdı seçerken onlar organik olarak odanın iç tamamlamalıdır olarak, büyüklüklerine ve desen dikkat

Yatak odasında Duvar - seçenekleri:

  • Duvar kağıtları sıkça yapıldığı, bütün duvarın üstünden yapıştırabilirsiniz, ancak en zarif seçenek değil;
  • Orta eklemesi - mutlaka bir çerçeve olması gerekir;
  • Büyük panel şeklinde kağıdı - aynı boyutta çerçevedir.

öngörülebilir, sıkılmış seçenekler uzaklaşıp yeni ve dinamik bir şeyler yapmaya çalışın. Aynı duvar kağıdı görünümlü paneller ve canlı ve özgün ve parlak sessiz alan böylece, korkmadan, parlaklık eklemek için olabilir.

Yatak odasında duvar kağıdı Tasarım: birleştirerek

duvar kağıdı birleştiren genellikle yatak bulunur.


Çoğu zaman, aşağıdaki seçenekler bugün kullanılır:

  • Yatay, çoğunlukla koyu alt ve üst ışık birleştirilmesi;
  • Dikey kombinasyonu kısaca söylersek, Çizgi;
  • Duvarda Eğer tekstil patchwork bir tür oluştururken nerede - birleştirerek kapitone.

Buna ek olarak, yatak odasında duvar renginin özel bir önemi hatırlıyorum. Kırmızı, turuncu ve sarı - bu duvar kağıdı üzerine varsa renk, çok etkindir, o zaman parçalı edelim.

Eğer uyku alanı bölgeye aktarmak istiyorsanız, durumda bir arada duvar kağıdı tercih etmek daha iyidirEğer uyku alanı bölgeye aktarmak istiyorsanız, durumda bir arada duvar kağıdı tercih etmek daha iyidir

akıl için iyi, mor - - Yeşil - Mavi sakinleştirici renk, rahatlatır kritikliğinin azaltır, kayıtsızlık ışık dalgasına ayarlar.

Her zaman bir kazan-kazan pastel renkler, mavi, sarı, zeytin vb soluk tonları


yatak odası için şık bir kombinasyon duvar kağıdı (video)

yatak odasında bir duvar kağıdı seçerken, hızlı ve kolay bir şekilde gözlerimi kapatıp bu duvarların içinde uyu mümkün olacak olmadığını anlamaya, duvar kağıdı bile küçük can sıkıcı bir faktör Hiçbir vardır. onlar Yumuşak bir arka plan oluşturmak, belki, senin tatil başarılı olacak, sıcaklık ve hassasiyet, kullanım kolaylığı sarar.

Güzel bir seçim var!

Yatak odasında Olağandışı ve şık duvar kağıdı (fotoğraf)

4-ili 5 5-1 11min36 12 1421 2036 2327 4643c117-1b5a-b7c8-7411-5baab2ef5b66 cpalna13

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 2 = 5