3 üslup tarifi: iç gri duvar

3 üslup tarifi: iç gri duvar

12 October 2017Gri duvar kağıtları de iç diğer renkler ile birleştirilirGri duvar kağıtları diğer renkler intereraSerye kağıdı duvar tasarımı ile birleştirilir olursa olsun kullanılan iç tasarım ne tür sadece benzersiz görünüyor. Onlar mükemmel diğer renklerle kombine, nedenle deneme ve tüm çılgın fikirleri ve fikirlerini uygulamak mümkündür edilir. parlak renklerle, yumuşak pastel renklerle, beyaz ve siyah: Çok yönlülük gri tonları mükemmel dahil çeşitli renkleri, birleştirin sağlar.


Güzellik ve modernlik: iç gri duvar kağıdı

Çok yönlülük gri renk mümkün herhangi bir odada kullanmak mümkün kılar. oda özel bir zarafet verir ve onu daha derin ve daha lüks hale klasik tarzda güzelliğini vurgulamak yardımcı olacaktır siyah-beyaz, gri duvar kağıdı ile birlikte. Yumuşak pastel renklerle kombine gri duvar kağıdı kullanarak, içerideki özel bir sıcaklık vermek ve daha huzurlu ve dinlendirici yapabilirsiniz. Birkaç parlak renklerle gri duvar kağıdı seyreltmek, özgün ve şık iç yeterince alabilirsiniz.

İdeal gri duvar kağıdı tasarım:

 • oturma odası;
 • koridor;
 • Yatak odaları.

Bu renginde herhangi oda çok ağırbaşlı bakacağız. Duvar kağıdı gri yatak odasının dekorasyonu için idealdir ve bir koyu tonlu stil vermek yardımcı olur. Diğer renklerin kombinasyonu odada aydınlık ve ferah ve bazı karanlık ve iddialı süsü olacağı unutulmamalıdır.

oturma odasında kullanılan Gri duvar kağıdı - benzersiz şıklık ve aşırı pratiklik bir işareti. Oturma odasında tescili için zorunlu olarak daha hafif gölgeler seçmez.


Bir yaşam neredeyse kömür renkli ve parlak resimler ve şık aksesuarları ile iç mekana uygun oluşturulan alabilir yaparken.

Gri duvar kağıdı herhangi bir odada kullanılabilir. Onlar gelişmişliği ihanet ve odanın güzelliğini vurgulamakGri duvar kağıdı herhangi bir odada kullanılabilir. Onlar gelişmişliği ihanet ve odanın güzelliğini vurgulamak

Mutfak en hafif tonu seçmek en iyisidir ve ek olarak mükemmel beyaz nesneler kulaklık ve ilgili ışık dekor vardır. Mutfak alanı çoğunlukla, bu yüzden zaten küçük bir oda azaltacaktır koyu renkler, önlemek için en iyi oldukça küçük.

Benzersiz açık gri duvar kağıdı

mükemmel birisi yer dönüştürmek ve tamamen bütün en cüretkar fikirleri ve fikirlerini gerçekleştirmek için yardımcı olabilir, çünkü evrensel seçenek düşünülmüş iç açık gri duvar kağıdı kullanılır. Gri palet renk ve tonları çeşitli zengindir ve diğer tonları ile renklerin kombinasyonu oldukça popüler hale getirir.stilleri dahil çeşitli kullanılan Gri duvar kağıtları:

 • Modern;
 • Klasik;
 • cubism;
 • Loft;
 • Provence ve diğ.

esas için, serin gölge, tam tersine tüm diğer mobilyalar, sıcak olmalıdır eğer, örneğin, doğru diğer renkler gri tonları birleştirmek için çok önemlidir, bu yüzden.

oda güneşli ve çok sıcak ise, iki soğuk tonları kullanabilir ve gri bir tamamlayıcısı olarak mükemmel pembe ve mavi tonları vardır.

Açık gri duvar kağıtları evrenseldir ve gibi stilleri ile birleştirilir: loft, klasik, çağdaş, kübizm ve ProvenceAçık gri duvar kağıtları evrenseldir ve gibi stilleri ile birleştirilir: loft, klasik, çağdaş, kübizm ve Provence

oda kuzey tarafında yer alıyorsa tüm kullanmak için en serin tonları gerekli değildir. Böyle odalar için bir sessiz turuncu, sarı veya zeytin rengi ile kombine gri oldukça uygun sıcak tonları olacaktır. parlak renkler ekleme, bir canlandırıcı dinamik alanı elde edebilir ve pastel renk düzeni ile birlikte bir odada daha rahat ve daha romantik yapabilir.

Koyu gri duvar kağıdı seçenekleri kombinasyonları

Koyu gri duvar kağıdı çok dikkatli kullanılmış ve ustaca diğer renkler ile bunları birleştirmek gerekir. Doğru seçilmiş renk düzeni üstün bir etkiye elde etmek ve yeterli iç soylu ve ilginç hale zaman. Olağandışı ve şık onlara özel bir parlaklık ve eşsiz güzelliği verebilir gümüş tasarımları ile gri duvar kağıdı koyu renkler bak. Eğer lüks ve debdebe vurgulamak istiyorsanız bu duvar kağıtları oturma odası ya da yatak odası dekorasyonu için mükemmel bir çözümdür.

İç gri duvar kağıdı tarzı bağlı olarak parlak veya mat olabilir.

parlak tekstil ve aksesuarları ile kombine iç koyu gri duvar kağıdı kullanmış oda aydınlatması bağlıparlak tekstil ve aksesuarları ile kombine iç koyu gri duvar kağıdı kullanmış oda aydınlatması bağlı

Eğer iç koyu gri renk kullanıyorsanız aydınlatma ve ek renklerin kullanımının hesap özelliğine içine almalıdır. Bir koyu gri tonları duvar kağıdı kullandığınızda, ana vurgu veya niş odalar farklı renk duvar kağıdı çizmek için yardımcı olacaktır parlak tekstil ve aksesuarları seçmek için arzu edilir olduğunu hatırlamak önemlidir.


Benzersiz lüks - gri arka plan duvar kağıdı

aşırı sıkıcı ve biraz sıradan durumları seyreltmek için, duvar kağıdı bir dokunuş ile kendilerini tanımlamak için değil, aynı zamanda doğru şekilde arka plan seçmek mümkün değil gereklidir. İlginç ve sıradışı bir seçenek tek bir vurgu duvarı seçebilir siyah desen duvar kağıdı, gri olacaktır. Bunlar genel tasarım rahatsız, ama daha çeşitlendirmek yardımcı ve onu süslemek vermedi.

Bir desenle Gri duvar kağıdı çeşitlendirmek ve iç süslemek için yardımcıBir desenle Gri duvar kağıdı çeşitlendirmek ve iç süslemek için yardımcı

Gri duvar kağıdı bir arka plan seçimine bağlı olarak duvar veya kullanım aksesuar bir aksan yapabilirsiniz. Psikolojik olarak gri, dinlenmek sakin ve tam gevşeme elde etmek için yardımcı olur.

ana avantajları

 • mütevazi;
 • Güzel uyumluluk;
 • zarafet;
 • alan genişlemesi;
 • Renklerin çeşitliliği.

Gri duvar kağıtları birçok avantajı vardır, bunlar şunlardır: zerafet, diğer renkler ve stiller ile uyumluluğu, mekanın görsel uzantısı ve tonları çeşitliGri duvar kağıtları birçok avantajı vardır, bunlar şunlardır: zerafet, diğer renkler ve stiller ile uyumluluğu, mekanın görsel uzantısı ve tonları çeşitli


İlginç bir seçenek güzel ve sıradışı monokrom görüntü ile gri veya tahsis duvarın farklı tonlarının duvarları çizgili sarma.

Gri duvar ne renk kombinasyonu: ipuçları seçerek mobilya ve aksesuarları

gri tonu duvar kağıdı uyum nasıl belirlemek için, renk doygunluğu dikkat etmek gerekir. Çok koyu ve doymuş renklerde biraz sıcak pastel renkler kullanarak hafifletmek. Ve açık gri duvar kağıdı uygundur zengin tonları için, örneğin, kahverengi renge dikkat edebilirsiniz. Bu mobilya ve aksesuar veya doğal ahşap tarafından yapılan hatta bir laminat olarak olabilir.

Aksi oda gerçekte olduğundan daha çok küçük görünse çünkü siyah, mavi ve kahverengi renklerin Elemanları, sadece desen olarak mevcut olması.

Mobilya ışık tonlarını seçilen gri duvar kağıdı koyu renkler, duvar kağıtları parlak renkler uygun mobilya ve aksesuarları koyu tonlar içinMobilya ışık tonlarını seçilen gri duvar kağıdı koyu renkler, duvar kağıtları parlak renkler uygun mobilya ve aksesuarları koyu tonlar için

Mobilyanın rengi gri duvar kağıdı ile uyumuna dayalı seçilmelidir. dekore iç mekanında doğal ağaçtan mobilya hakim olursa, daha fazla iç hafifletmek soğuk gri tonları ile birlikte yardımcı olacaktır hafif ahşap, tercih vermek daha iyidir.

tekstil renk sadece duvar kağıdı değil, aynı zamanda kanepenin döşeme veya ahşap mobilya gölge mükemmel uyum ile uyum gerektiğini unutmayın.

Eğer bir çocuk bezini birleştirmek istiyorsanız, gri tonlarının desenleri ile tekstil almak için gereklidir. Böylece, odanın asaletini vurgulamak ve onu daha uyumlu hale getirmek için mümkündür.

oturma odasında Gri renkli vurgular ve imarlı alanı belirlemek yardımcı olacaktır. Sarı, beyaz, kırmızı, bej bir kanepeye uygundur.

iç gri kombinasyonu (video)

Ne olursa olsun gri duvar özellikle gölge eskiden ne, bunlar oda benzersiz bir çekicilik vermek yardımcı olur. Bu asil güzel renk olduğunu olursa olsun moda trendleri, asla donuk ve her zaman ilgili.

Dairenin iç Gri duvar kağıtları (fotoğraf)

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

54 + = 60

map