The BlogSzare tapety są dobrze łączyć z innymi kolorami wnętrzaSzare tapety są dobrze połączone z projektowaniem inne kolory intereraSerye tapety na ścianie wygląda zupełnie wyjątkowy, bez względu na to, jaki rodzaj wystroju jest używany. Są one doskonale w połączeniu z innymi kolorami, więc istnieje możliwość eksperymentowania i realizować wszystkie swoje najdziksze pomysły i idee. Wszechstronność pozwala odcieniach szarości doskonale połączyć je z różnych kolorach, w tym: biały i czarny, z delikatnych, pastelowych kolorach, w jasnych kolorach.


Piękno i nowoczesność: szary tapeta we wnętrzu

Wszechstronność szary kolor sprawia, że ​​można go używać w dowolnym pomieszczeniu. W połączeniu z czarnym i białym kolorze szarym tapety pomoże dać pokój specjalny elegancji i podkreślają piękno klasycznego stylu, co czyni go coraz bardziej luksusowe. Korzystanie z szarą tapetę połączoną z delikatnych, pastelowych kolorach, można nadać wnętrzu specjalny ciepło i uczynić go bardziej spokojne i relaksujące. Jeśli kilka rozcieńczyć szarej tapety w jasnych kolorach, można uzyskać dość oryginalnego i stylowego wnętrza.

Idealny szary tapeta wzór:

 • pokój dzienny;
 • korytarz;
 • Sypialni.

Dowolny pokój w tym kolorze wygląda bardzo dostojnie. Tapety szary są idealne do dekoracji sypialni i pomaga nadać mu styl low-key. Należy pamiętać, że połączenie z innymi kolorami sprawi, że pokój wygląda jak światło i przestronne, a niektóre ciemne i artystyczną.

Szary tapeta używane w salonie - znak wyjątkowej elegancji i praktyczności ekstremalnych. O rejestrację salonie niekoniecznie wybrać jaśniejsze odcienie.


Dokonując istota może wziąć praktycznie węgiel kolorze i stworzony w celu uzupełnienia wnętrza w jasnych obrazów i stylowych akcesoriów.

Szary tapeta może być stosowany w każdym pomieszczeniu. zdradzić ich wyrafinowania i podkreślają piękno pokojuSzary tapeta może być stosowany w każdym pomieszczeniu. zdradzić ich wyrafinowania i podkreślają piękno pokoju

Kuchnia jest najlepiej wybrać odcień najbardziej światła, a jako dodatek są idealne słuchawkowy białe obiekty i odpowiedni wystrój światło. Powierzchnia kuchni przeważnie dość mała, więc najlepiej unikać ciemnych kolorów, które zmniejszą już pokoik.

Unikalne jasnoszary tapeta

Używane we wnętrzu jasnoszarym tapety rozważanym rozwiązaniem uniwersalnym, ponieważ może przekształcić każdą przestrzeń doskonale i pomóc w pełni zrealizować wszystkie najbardziej śmiałe pomysły i idee. Szara paleta jest bogata w różnych kolorach i odcieniach, a połączenie kolorów z innych odcieni sprawia, że ​​dość popularne.Szare tapety stosowane w różnych stylach, w tym:

 • nowoczesne;
 • klasyczna;
 • kubizm;
 • strych;
 • Provence et al.

Jest bardzo ważne, aby poprawnie połączyć odcienie szarości z innymi kolorami, tak, na przykład, jeśli za podstawę, chłodny cień wszystkie inne meble Wręcz przeciwnie, powinny być ciepłe.

Jeśli pomieszczenie jest słonecznie i bardzo ciepło, można użyć dwóch zimnych odcieni i jako uzupełnienie do szarego są doskonałe różowe i niebieskie odcienie.

Jasnoszare tapety są powszechne i są połączone z takich stylów jak: strych, klasyczny, nowoczesny, kubizmu i ProwansjiJasnoszare tapety są powszechne i są połączone z takich stylów jak: strych, klasyczny, nowoczesny, kubizmu i Prowansji

Jeśli w pomieszczeniu znajduje się od strony północnej, chłodne odcienie nie ma potrzeby w ogóle używać. W takich pomieszczeniach będą całkiem odpowiednie ciepłe odcienie szarości w połączeniu z przytłumionym pomarańczowy, żółty lub oliwkowy kolor. Dodawanie jasne kolory, można uzyskać ożywczy dynamiczną przestrzeń, w połączeniu z systemem pastelowych kolorów może sprawić, że pomieszczenie bardziej zrelaksowany i bardziej romantyczny.

Ciemnoszare Opcje tapety kombinacje

Ciemnoszary tapety należy stosować bardzo ostrożnie i umiejętnie je połączyć z innymi kolorami. Kiedy odpowiednio dobrana kolorystyka może osiągnąć lepszy efekt i sprawiają, że wnętrze szlachetny i wystarczająco interesująca. Niezwykłe i stylowy wygląd tapety ciemne kolory szary ze srebrnymi motywami, które mogą dać im specjalny połysk i wyjątkową urodę. Te tapety są idealnym rozwiązaniem do dekoracji salonu czy sypialni, jeśli chcesz podkreślić luksusu i przepychu.

W zależności od stylu wnętrza szary tapeta może być błyszczący lub matowy.

W zależności od oświetlenia w pomieszczeniu używany ciemnoszarą tapety we wnętrzu, połączone z jasnych tkanin i akcesoriówW zależności od oświetlenia w pomieszczeniu używany ciemnoszarą tapety we wnętrzu, połączone z jasnych tkanin i akcesoriów

Jeśli używasz ciemnoszary kolor we wnętrzu powinny brać pod uwagę funkcje z oświetleniem i stosowania dodatkowych kolorów. Ważne jest, aby pamiętać, że podczas korzystania z ciemnej szarości tapety, pożądane jest, aby wybrać jasnych tkanin i akcesoriów, które pomogą umieścić główny nacisk lub zwrócić pokoi niszy różnych kolorach tapety.


Wyjątkowy luksus - tapety z szarym tłem

Rozcieńczyć zbyt nudne i nieco zwykłych warunkach konieczne jest nie tylko identyfikować się z odrobiną tapetę, ale także, aby móc prawidłowo wybrać swoje tło. Opcja ciekawy i nietypowy będą szare z czarnym tapety, które można wybrać pojedynczy akcent ściany. Nie przeszkadzać ogólny design, ale bardziej pomóc zdywersyfikować i ozdobić go.

Szara tapeta z wzorem w celu dywersyfikacji i upiększyć wnętrzeSzara tapeta z wzorem w celu dywersyfikacji i upiększyć wnętrze

W zależności od wyboru tle szarej tapety mogą akcent na ścianach lub akcesoriów użytku. Psychologicznie szary pomaga się zrelaksować, uspokoić i osiągnąć pełen relaks.

Główne zalety

 • dyskretny;
 • Piękny kompatybilność;
 • elegancja;
 • Rozszerzenie przestrzeni;
 • Różnorodność kolorów.

Szare tapety mają wiele zalet, są to: elegancję, kompatybilność z innymi kolorami i stylami, rozszerzenie wizualnej przestrzeni i różnych odcieniachSzare tapety mają wiele zalet, są to: elegancję, kompatybilność z innymi kolorami i stylami, rozszerzenie wizualnej przestrzeni i różnych odcieniach


Ciekawą opcją jest owijanie ścian paski o różnych odcieniach szarości lub przeznaczeniu ściany z pięknym i niezwykłym obrazie monochromatycznym.

Jaki kolor kombinacja szarego tapety: Wskazówki dotyczące wyboru mebli i akcesoriów

Aby ustalić, jak mieszają się szary odcień tapetę, trzeba zwrócić uwagę na nasycenie koloru. Zbyt ciemne i nasycone kolory mogą być nieco rozjaśnić pomocą ciepłych pastelowych kolorów. I na jasnoszary tapet idealnie nadających bogatych odcieniach, na przykład, można zwrócić uwagę na brązowy kolor. To może być tak mebli i akcesoriów, a nawet laminatu wykonanego przez naturalnego drewna.

Elementy czarnym, niebieskim i brązowym być obecny tylko jako wzorce, ponieważ w przeciwnym razie pokój może wydawać się dużo mniejszy niż jest w rzeczywistości.

Gray tapety ciemnych kolorów wybranych sygnałów świetlnych, meble tapety jasne kolory odpowiedniej zabudowie i dodatki ciemniejsze odcienieGray tapety ciemnych kolorów wybranych sygnałów świetlnych, meble tapety jasne kolory odpowiedniej zabudowie i dodatki ciemniejsze odcienie

Kolor mebli muszą być wybrane na podstawie jego zgodności z szarej tapety. Jeżeli urządzone wnętrza zdominowane przez meble wykonane z naturalnego drewna, to lepiej, aby dać pierwszeństwo do jasnego drewna, które pomogą w połączeniu z zimnych odcieniach szarości kilka rozjaśnić wnętrze.

Nie zapominaj, że kolor włókienniczy nie powinny komponować się z tapetą, ale również doskonały dodatek do tapicerki kanapy lub odcieniem mebli drewnianych.

Jeśli chcesz połączyć pieluchę, konieczne jest, aby podnieść tkaniny z wzorami odcieniach szarości. Tak więc możliwe jest, aby podkreślić szlachetność pokoju i uczynić go bardziej harmonijne.

Szary kolor w salonie pomoże zidentyfikować akcenty i strefowego przestrzeni. Jest to doskonale nadaje się do kanapy czerwony, beżowy, biały, żółty.

Kombinacja szary we wnętrzu (wideo)

Bez względu na szczególny odcień szarego tapety stosowane, pomagają nadać pomieszczeniu niepowtarzalny urok. Jest to szlachetny piękny kolor, który nigdy nie będzie nudne i zawsze istotne, niezależnie od trendów mody.

Szare tapety we wnętrzu mieszkania (foto)

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Leave a Comment

Your email address will not be published.

58 − 57 =