3 resim ve faydaları: alçıpan yapılmış modern iç kemer

3 resim ve faydaları: alçıpan yapılmış modern iç kemer

12 October 2017ev dekorasyonu, modern ve pratik hale getirmek için alçıpan Güzel kemeralçıpan Güzel kemer ev dekorasyonu ve modern praktichnymArki uzun çağdaş daireler olağan hale yapmak. Günümüzde bu sadece dekorasyon değil, aynı zamanda geleneksel kapı yüklemek için daireler, dezavantajlı bölgede, için çok pratik bir çözümdür rasyonel değildir. Arch yemek odası, oturma odası, mutfak girişinde iyi bak. makale kemer yapılarının, kemerler çeşitleri, tasarım seçeneklerinin yararları odaklanır ve master sınıfı kendinden kalkmalı dekoratif eleman sunulacak.


Alçı Modern İç kemerlerin avantajları

Kemerli yapılar inşaat malzemesi farklı türde oluşturulabilir. Bu alçıtaşı, ahşap, doğal taş, ancak en popüler bütçe seçenek olabilir ve tüm tasarımcılar tarafından sevilen, dekoratörler Alçıpan.

Eğer herhangi bir şekil ve boyutta bir kemer yapmanızı sağlar sünekliğindeki Gispokartona avantajıEğer herhangi bir şekil ve boyutta bir kemer yapmanızı sağlar sünekliğindeki Gispokartona avantajı

kurulum kolaylığı ve dekorasyon seçenekleri geniş bir aralıkta malzemenin önemli avantajı.

Bu arada, kemer sadece bir kapı dekore edilebilir, bu duvardaki nişin bir çerçeve olarak düzenlenebilir, ayrıca şömine veya pişirme yüzeyinin üstünde yer da temin edilebilir. Alçıpan esnek, dekorasyon ve inşaat kullanılan çok yönlü bir materyal.

malzeme aşağıdaki avantajlara sahiptir:


 1. malzeme iyi süneklik, elastiktir. Bu sayede hemen her şekil ve büyüklükte kemerli tasarım oluşturmak mümkün kılar. kemer kendi ellerini olabilir olun, profesyonel çevirmek gerekmez. bir metal profil yüklenmesi için, bağlantı elemanları ve alçıpan yaprak gereklidir.
 2. Yapı malzemesi yükleme ve monte etmek, hafif kolaydır. Buna ek olarak, bu kapının önünde duvarların düzensizliklerini gizler.
 3. Alçıpan insan sağlığı için tamamen güvenlidir. Sayfaları çevre dostu malzemelerden yapılır. hatta çocuk odalarında mümkündür uygulayın.

mükemmel performansına ek olarak, tasarım estetik. Ev sahibi herhangi bitirme seçip benzersiz bir tasarım oluşturabilirsiniz. Bu sıva, duvar kağıdı, boyama olabilir. Her şey hayal bağlıdır.

Alçı iç kemerlerin Türleri - fotoğraf

Kemerli yapılar oluşturuldukları stil dayalı tipe ayrılır. Arch iç boşluk oluşturulur, burada hemen hemen her tür yönünde, uygun beri çok yönlü bir unsurdur. Kemerli tasarım uzun Doğu'nun iç mevcut olmuştur Modern tasarımlı, onlar yeni bir soluk ve özgün, ilginç şekiller aldı.

yüklemeden önce kemer ilk tasarımı üzerinde karar vermelidiryüklemeden önce kemer ilk tasarımı üzerinde karar vermelidirBiz kemerlerin çeşitleri hakkında konuşmak ise aşağıdaki gibi Yani, şartlı ayrılabilir:

 1. Klasik Roma kemer. Bu kemer kapı açma genişliğine eşit olan bir yapı genişliği olarak oluşturulur. kemer yarım daire şeklinde bir set ile süslenmiştir. Dekorasyon bu kemerler alçı, sıva veya doğal ahşap elemanları kullanıldığı üzere. klasik iç için ideal olan yüksek tavanlı odalar için.
 2. Modern üslup yönü - Modern. Arch Art Nouveau alçak tavanlı küçük daireler için mükemmel bir seçenektir. Onun tonoz oda görsel uzanıyor sağlayan güzel akıcı çizgilerle kesilmiş yarıçapı vardır.
 3. Slavyanskaya. Herhangi iç için uygun Evrensel versiyonu. kemer tasarımı hafif köşeleri düzleştirilmiş, şekil olarak basittir.
 4. oryantal tarzda Kemerli tasarımı. Bu kemer sivri kubbe benzeri bir şekle sahiptir. oda tasarımı bir Fas tarzı, ideal çözüm doğu kemer içinde gerçekleştirmek için planlanmıştır.
 5. Tay kemer. Tay kemer yapısı bir özelliği vardır, bu sadece bir tarafta şevlenmektedir. Bu kemer zarif Doğu ve ekstra modern iç mekanlar hem tamamlar.
 6. Yamuk kemer. Tasarım onların zadekorirovat ahşap elemanlar ise zarif görünüyor pahlı köşeleri, konik etti. tasarımcılar göre, klasik İngiliz iç veya özel evler için mükemmel bir seçenektir.
 7. Arch portalı genellikle vitray ile dekore edilmiş kapı, standart çerçeve, yuvarlak değil. küçük bir dairede özgün ve kaydeder boşluk bakın.
 8. Arch niş şeklinde yapılabilir. Bu tasarım o kadar üzerinde TV, kitap rafları, şömine ve ayarını yapmak için duvara yakın oluşturulan, kapının bir parçası değildir. D.
 9. Arch şeklinde. en inanılmaz biçimlerde yapılan tasarım, modern iç mekan harika görünüyor. Alçıpan en fantastik tasarımlar oluşturmanıza olanak sağlar.
 10. Oval ve yuvarlak kemer. yüksek tavanlı odalar için harika bir fikir, hayır. Tasarım açıklığı yuvarlak veya oval hale köşeleri düzeltir. Ultra modern iç mekanlar için mükemmel bir çözüm.

kartonpiyer yapılmış Kapı kemer - fotoğraf tasarım seçenekleri

İçerik yapısı farklı olabilir kemer. Düz yapılır ve fonksiyonel amaçlı, en beklenmedik dekor hayata geçirilebileceği genel tarzı yönüne bağlı.

Odada yer kazanmak amacıyla, bir alçı kemer kapı yükleyebilirsinizOdada yer kazanmak amacıyla, bir alçı kemer kapı yükleyebilirsiniz

Klasik ve stil tarifi Barok, Empire, klasisizm kıvırcık kartonpiyer kasetlerle tescili için sağlarlar. kitap raflarında olabilir kemer göz atın, bu alan tasarrufu elde etmek yardımcı olacaktır.

Ayrıca kemer süslemeleri:

 • ağaç;
 • mozaik;
 • tuğla;
 • Yapay ve doğal taş.

Modern iç için mükemmel bir seçenek - aydınlatma ile Arch. Bu tasarım şık ve özgün görünüyor. Ek aydınlatma kemer odası ve koridor arasında düzenlenmiş, özellikle de gereksiz olmayacaktır. Dekor fazla olmamalı, fakat stil minimalizm ve yüksek teknoloji kemer süslemeleri gerekmez.

elleriyle kapısında Drywall kemer nasıl yapılır

Üretim kemer iki şekilde yapılabilir. İlk - doğrudan ön çizim, bir yarım daire için duvar keskilemede. İkinci - kasıtlı o bir kemer şeklini vererek, alçıpan levhalar ile kapı üst yerleştirme. elleri ile bir kemer oluşturmak için ikinci seçeneği düşünün. Bu yöntem yüksek tavanlı daireler için önemlidir. Yapılacak ilk şey malzeme ve araçları hazırlanmasıdır.

Alçıpan kemer yerleştirmeden önce, çalışmak için önceden araç ve gereçleri hazırlamak gerekirAlçıpan kemer yerleştirmeden önce, çalışmak için önceden araç ve gereçleri hazırlamak gerekir


ihtiyacını gidermek için:

 1. metal Bıçak.
 2. Metal profilleri.
 3. Bağlantı Elemanları.
 4. Alçıpan levha.
 5. Seviye.
 6. mark marker için.
 7. Konu veya pusula.
 8. Testere.

Her şey hazır olduğunda, yüklemeyi başlamalıdır. İlk adım, - işaretlerin uygulanmasıdır. Aşağıdaki metal profillerin düzenlemek için kapı olup. yarıçapı ve üst noktasında bir yarım daire minimum boyuta eşit olan maksimum boyutu göz önüne alındığında, dikdörtgen oluşturulmuş. kemer elemanı altında çerçeve yapıldığında, işaretlemenin kartonpiyer yapabilirsiniz.

Geleceğin kemer yarıçapına yüksekliği eşit dikdörtgen tabakayı kesilmiş ve kapı genişliğine olmalıdır.

Sonra, çerçeve ve beraberlik iplik veya pusula yarım daire kullanarak sayfaları sabitlemek için gereklidir. Daha sonra, tabakalar ayrılmış ve dekupaj yardımı ile yarı-daire kesilmesi gerekir. Bir sonraki adım - vidalar üzerinde sabitleme. yapısının monte edildiğinde, bunu yapmak ve kemerin ucunun sabitlenmesi için gereklidir. Alçıpan kullanın, ancak bunu bükmeye, sen tabakanın yüzeyinde nadpily gerçekleştirmek gerekir oluşturulan fragmanları, sadece yapıştırılmış olduğu kağıt ile güçlendirilmiştir söyledi. çalışma kırık değil bu yüzden, çok dikkatli gerekli çalışmaları yapmak. Son aşama bitirme olacaktır.

Alçı iç kemerlerin montajı (video)


Yani, seçenekler çoktur ve bu tadı meselesidir. Kemerler moda trendleri rağmen, moda her zaman vardır. Buna ek olarak, kemer, her biri ayrı ayrı işleyen bölge artan fiyat geniş yapar boşlukta konfor ve uyum bir ortam yaratmak yerine bırakır.

Alçı iç kemerlerin Tasarımı (iç fotoğraf)

7 14 24-8 34 1558ada8f6f 102 2013-10-10montagarkitrydnoobaysnitseverodoneck 1443733881gipsokarton-V-interere2 1448089783arka-1 yay

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

58 − 51 =

map