3 Doğru yolu vardır: mobilya ve duvar kağıdı yırtmakla kediyi vazgeçirmek nasıl

3 Doğru yolu vardır: mobilya ve duvar kağıdı yırtmakla kediyi vazgeçirmek nasıl

12 October 2017Kediyi getirmek önce, kendisine yönelik nedenini anlamak önemlidirKediyi getirmek önce, onun povedeniyaKoshki evcil hayvanların en yaygın türlerinden biri olan sebebini anlamak önemlidir. neşe ve iyi mizah evin içine getirilir Bu akıllı ve sevimli hayvanlar. Ama olumlu yönleri ile birlikte acil çözümler gerektiren bazı problemler olabilir. Aksi halde sahibi ve sonsuza kedi arasındaki ilişkileri zarar verebilir. Bu sorunlardan biri için kediler çizik mobilya ve duvar kağıdı aşkıdır. Nasıl mobilya yırtıp duvar kağıdı kedi vazgeçirmek? ilk şey bu davranışının nedenini bulmalıyız. Bundan sonra güvenle yıkıcı meslekten kediyi sütten uygun yöntem için arama sürebilir.


duvar kağıdı ve mobilyalar gözyaşı kediyi vazgeçirmek için: nedenleri aydınlatılmasını

Çoğu zaman, bir kedi bir evde, şımarık mobilya ve duvar kağıdı karşılayabilir. Kediler için doğal Nedir, sahiplerine bir sürü sorun teslim edebilir. yeni mobilya satın onarım ve masraflı olabilir ve kedi tekrar yapmak olmaz kesinlik edebilirsiniz sonra - hayır. kedi gibi davranışların tespit edilmesi üzerine, bu önlemek için, hemen bu sorunu çözmek gitmek gerekir.

Ana kural - hayvanınızı azarlamak yoktur. Sonuçta bu işgal bunun için doğal biyolojik ihtiyaçtırAna kural - hayvanınızı azarlamak yoktur. Sonuçta bu işgal bunun için doğal biyolojik ihtiyaçtır

mobilya kedi kusmuk duvar kağıdı vazgeçirmek ve yağma için, bunu yapmak için neyin neden olduğunu bilmek gerekir. ana nedenleri çeşitli olabilir ve çoğu kedileri haklı.

kediler mobilya ve duvar kağıdı çizik nedenleri


 • bileme pençeleri ve kas eğitimi için her egzersizi yapın.
 • duygularını ifade edin. Kediler favori ev sahibi çizilmeye, sahibine aşklarını ifade edebilir.
 • ter bezleri ihtiva ayakları üzerinde yastıkları kullanarak topraklarını işaretler. Onların sayesinde kediler iç üzerindeki koku bırakır.

nedenlerini incelemek ve hayvanınızın davranışını açıklayan, hesaba sindirme ve tehditler böyle bir davranışa karşı mücadelede yardımcı olmaz gerçeğini almak önemlidir. Bunu yapmak için, hünerle kedi saldırılarına karşı duvar kağıdı ve mobilya savunmak için marifet bir cephanelik dahil etmek gerekir.

Kedi duvar kağıdı parçalıyor ise: ne yapacağını

Bir kedi çeşitli nedenlerle duvar kağıdı yırtıp yapabilirsiniz. şımarık duvar kağıdı tutkalı Bu yeterli çaba ve para - Ancak, sorun aynı kalır. Bu durumdan çeşitli yolları vardır.

En sevdiği sınıflardan kediyi vazgeçirmek mümkün olacak önce birden fazla yolu kullanmak gerekebilir. Ve topraklarının yakalama mücadele için bir dizi tedbir şeklinde bu fonların kullanabilirsiniz.

yöntemlerin her biri kendi pençeleri odaklandığı konudan kediyi refocusing hedefleniyoryöntemlerin her biri kendi pençeleri odaklandığı konudan kediyi refocusing hedefleniyorÇözüm:

 • kaşiyicilar kullanım. Bunu oluşturulması için, ahşap taklidi orta sertlikte malzeme, çeşitli kullanım. yazı Kazıma Eğer satın almak veya kendinizi yapabilirsiniz. Kedilerin çoğunluğu tarafından tercih yerlerde kurun. Kedi malzeme ve koku konusunu tercih etmelidir. Bu amaçla, özel kokulu ajanlarla tedavi edilir.
 • Korkutma. Bu yöntemde, temel görevi "olay yeri" için kediyi yakalamaya olduğunu ve bunu yapmak için niyet içinde yakalamak için daha iyidir. Sonra hayvanı korkutmak olacak bir tiz ses yayınlamamız gerekiyor. "Hayır", "Fu", "hayır" sesi iyileştirmek ve söylemek gerekir. Bunun yerine, bankada sesli gürültü üretilen paralar veya taşları kullanabilirsiniz. Eğer yapışkan bandı kullanabilirsiniz Kovucu.
 • hoş olmayan derneklerin arayın. o kedinin pençeleri netleştirmek için amaçlanıyorsa, o su ile sıçrama gerekir. Onun eylemlerinin ilk birkaç saniye içinde o kadar hoş olmayan hisler ile kalıcı dernek ortaya çıktı yapmak önemlidir.

Son iki yöntem kullanabilirsiniz Eğer ilk aşamada çizilmeye kediyi yakalamak önemlidir. sizin öfke ve kızgınlık nedenlerini anlamıyor çünkü zaten bitmiş Ona çalışmak azarlamak, hiçbir mantıklı.

kokuları kullanarak kedilerden duvar kağıdı nasıl korursunuz

sevdikleri aktiviteleri kedileri vazgeçirmek, çok zordur. Bu durumda kediler duvar kağıdı gelmek önleyecektir yöntemlerini kullanmalıdır.

Kediler için kokuları kullanma - Duvar kağıdı korunması için mükemmel bir çözüm. Dairede havayı yağma olmaz bu kokuları kullanmak önemlidir ve sahipleri tarafından hoş olmayacakKediler için kokuları kullanma - Duvar kağıdı korunması için mükemmel bir çözüm. Dairede havayı yağma olmaz bu kokuları kullanmak önemlidir ve sahipleri tarafından hoş olmayacak

Uygun bir atomizer ile püskürtme yürütmek için. O duvar yüzeyine zarar vermemeye mümkün kılar nem, dağıtır.

Ne kullanılabilir kokuyor:

 • narenciye;
 • Karışım kokuları okaliptüs ve narenciye yağları;
 • Sirke.

En iyi çözüm hoş bir koku duvar kağıdı gelen kedileri korkutup, aynı zamanda dairede hava doldurmak sadece narenciye tatlar kullanmaktır.


türleri ve malzemeler: kedi gözyaşı yok Duvar kağıdı

Deneyim kediler duvar kağıdı yırtıp söylüyor. Başka bir şey bazıları çizilmeye tabi olmayacaktır kadar güçlü olmasıdır.

çoğu durumda geleneksel duvar kağıtları kullanırken, yalnızca bir alanda kediler tarafından tercih sabit perekleivanie duvar kağıdı, kalır.

sorunu çözmek mümkün duvar kağıdı çeşitli seçenekler vardır.

Cam duvar - Odanın duvarlarını papering güvenilir seçeneklerden biri var kıskaçlıdır evcilCam duvar - Odanın duvarlarını papering güvenilir seçeneklerden biri var kıskaçlıdır evcil

Duvar kağıdı türleri:


 • Flizeinovye. Bunlar selüloz ve kimyasal liflerin oldukça sağlam bir temel var. Ancak burada, ikinci vinil tabaka, hayvanın keskin pençeleri çok dayanıklı değildir var.
 • Bambu. belirli bir dönem boyunca saldırılara karşı koymak mümkün olacaktır Sağlam duvar kağıdı.
 • Kombine. Sen plastik koruyucu kapak takılarak metre dibine ile, duvar kağıdı her türlü kullanabilirsiniz.
 • Fiberglas. Fiberglas - keskin pençeleri korkmadığını güvenilir ve dayanıklı malzeme.

En iyi seçenek yapışkan fiberglas seçmektir. Due bitirme malzemeleri gibi zarar ve repainting olasılığını güç, dayanıklılık, direnç sahiptir.

Sıvı duvar kağıdı uyumlu ve kediler olsun

Sıvı duvar kağıdı - duvar bitirmek için popüler bir yoldur. Bunlar, çevre dostu olan bir nefes yapıya sahiptir. Ev bir hayvan varsa, yeni duvar kağıdı ile duvar dekorasyonu, bir kedi stres tabi olacağı muhtemeldir. O felaket sonuçlara yol açacaktır onların pençeleri, onları gözyaşı başlayabilir.

Kedi - mobilya ve duvar kağıdı yırtmakla kediyi vazgeçirmek kazanan yollarından biriKedi - mobilya ve duvar kağıdı yırtmakla kediyi vazgeçirmek kazanan yollarından biri

Kedi duvar kağıdı kavga etmedim, onlar bitirmek sonra uygulanmalıdır özel yapıştırıcı, ile tedavi edilmelidir.

Duvarda yapıştırıcı kurutma sırasında, kedi odasında olmamalıdır akılda tutulmalıdır. duvar kağıdı avantajı kontrplak olmasıdır.

Sert emek Aşamaları:

 • duvarlardan hasarlı bölgeyi çıkarın.
 • Sıvı duvar istenen miktarda seyreltilir.
 • duvar kısmı üzerinde duvar kağıdı uygulayın.

Genellikle duvar kağıdı bittikten sonra wean hayvan kaşıma mümkün değilse böylece hasarlı Obi hızla geri yüklenebilir vardır.

Kedi duvarlarını süslemek daha duvar kağıdı parçalıyor

Duvar kağıdı bozulmasını önleyecektir bitirmek için bir yol Kombine. Duvar kağıdı herhangi kullanabilirsiniz ederken, ancak kedinin pençeleri ona zarar etmeyecek şekilde koruyucu malzeme seçilmelidir.

Duvarların terbiyesinde malzemelerin birleşimi - balenli arkadaşlarından duvar kağıdı korumanın en iyi yoluDuvarların terbiyesinde malzemelerin birleşimi - balenli arkadaşlarından duvar kağıdı korumanın en iyi yolu

Bir tasarımcı yardımıyla, kediler için geçerli duvar kağıdı ve duvar seviyesini korumak için koruyucu bir malzemenin bir arada düşünebilirsiniz.

koruma yaparken insan ve hayvan sağlığına zarar vermeyen, sadece yüksek kaliteli ve doğal malzemeler kullanmak önemlidir.

koruyucu yüzeyler için Malzemeler:

 • karo;
 • panel;
 • yaprak;
 • laminat;
 • granit fayans;
 • Dekoratif sıva;
 • Boyayın.

Bu tür malzemeler, - pençelerinden güvenilir koruma. Bunlar dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Hasarlı paneller onun hızlı ve ucuz yedek olabiliyorsa.

kediyi vazgeçirmek Nasıl mobilya ve duvar kağıdı, 4 yollarını (video) yırtmakla

duvar kağıdı ve mobilya gözyaşı kedi vazgeçirmek için öncelikle onların gözyaşları ve çizikler olduğunu anlamak gerekir. Bundan sonra, yıkıcı alışkanlığı karşı mücadele başlayabilir. diğer nesnelere kedilerin dikkatini yönlendirebilirsiniz teknikler vardır. Bu kogtetochek kullanımını içerir. Ayrıca kedinin kokuları ve sesleri ile kalıcı hoş olmayan dernek çağırabilir. Bu yöntemler işe yaramazsa, o zaman mobilya korumak ve özel bitiş duvar kağıdı yapmak gerekir.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 6 = 2

map