3 avantajı yüzeyi oturma modern parlaklık duvar

3 avantajı yüzeyi oturma modern parlaklık duvar

12 October 2017görsel binayı genişletmek yeteneğine yaşam uzaya Parlak duvaroturma odasında Parlak duvar çünkü iç benzersiz bir stil yaratabilirsiniz böyle zarif mobilyalar ile, özellikler ve çok sayıda avantaj var oturma odası için görsel alanı pomescheniyaGlyantsevye duvarı genişletmek edebiliyor. Herhangi bir yaşam alanı içinde mükemmel uyum sağlar Bu mobilya mükemmel, yüksek teknoloji, Art Deco Loft, popüler sanat minimalizm tarzında yürütülür. Böyle mobilya yardım oturma odasında modern bir tasarım oluşturmak için oldukça mümkündür öylesine Parlak, benzersiz bir parıltı yaratır. Duvarın parlak yüzey oda alanı genişletmek ve oturma daha hafif yapmak için yardımcı olacaktır yansıtıcı etkisi sağlamak için yardımcı olacaktır. Böyle bir duvarın için özel ev kimyasalların yardımıyla bakmak çok kolaydır. ışığı yansıtır ve oda görsel olarak daha geniş olmasına yardımcı olur, çünkü ek olarak, bu iç benzersiz bir şıklık getirmek için yardımcı olur.


Şık parlak Yaşam

Parlak mobilya mat yapılarından çok açıdan farklıdır.

Parlak duvarlar çekebilir:

  • Klasik;
  • modüler;
  • Kısa;
  • Kombine.

parlak bir yüzeye sahip geleneksel paneller Klasik iç için idealdir. Modüler parlak duvar da bir mobilya ayrı bir parça olarak hareket edebilir, her biri ayrı modülden oluşmaktadır. Oldukça ilginç seçenek, yeterli kapasiteye sahip olması nedeniyle bu odanın köşesine yerleştirilen ve bunlar çok az yer kaplar edilebilir açısal duvarlar olduğunu.

Beyaz parlak duvar oturma odasında bir vurgu olacakBeyaz parlak duvar oturma odasında bir vurgu olacak


İlginç ve sıradışı tamamen geleneksel yapı değildir parlak slaytlar, bak. Böyle mobilya minimuma en büyüğe çalıştırmak modülleri özgün bir düzenlemeye sahiptir. parlak duvarın Minyatür versiyonu hatta küçük odanın uzayda sığan küçük boyutlu mobilya olduğunu. Duvarın en sıradışı tür - birleştirdi. Mükemmel farklı duvar stilleri doğasında tüm özelliklerini birleştirir. Kombine duvar açılı ve modüler elemanlar olabilir.

Önemli! Mobilya yüzeyleri için yetkili bakım sağlamak için güzel artık gerekli kalmak için mümkün olduğunca duvar yüzeyini geçiştirmeye.

Oturma odası için Fonksiyonel parlak mobilya

parlak Fonksiyonel mobilyalar için büyük bir talep sahiptir. Gerçek bir dekorasyon herhangi bir iç mükemmel uyum ve olmaya mükemmel yapabiliyor çünkü harika bir duvar cephe fildişi görünüyor.

Parlak yüzey bunun nedeni eşsiz görünür:  • parlak;
  • Shining;
  • Ayna.

oturma odası için mobilya en popüler türü - Tarihe, parlak paneli içinoturma odası için mobilya en popüler türü - Tarihe, parlak paneli için

Beyaz renk klasik bir tür ve herhangi bir iç süsleyecek. Özellikle benzersiz parlak beyaz duvar görünüyor hi-tech ve İskandinav tarzında dizayn iç, içine mükemmel uyum hangi. Beyaz tonları mobilya tüm güzelliklerini ortaya çıkarmak için özellikle çekici ve temiz, hem de bir yardımcı vardır.

Beyaz parlak mobilya yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış olması, en önemlisi günlük temizlik gerektirir, ancak vermez.

salon mükemmel metalik renkte yapılmış duvar, sığabilir. Bu, daha şık ve asil ama gri sayılır. Böyle mobilya mükemmel Minimalist tarzda modern iç mimariye tamamlar. Buna ek olarak, bu renk yüksek teknoloji tarzı dekore yardımcı ve country müzik tarzını tamamlayacak.

Güzel orijinal paneli: oturma odası için beyaz parlak

lüks şık iç hayranları arasında büyük talep zevk oturma odası için Parlak duvar.

Bu mobilya bir atmosfer yaratmak yardımcı olacaktır:

  • uzay;
  • özgürlüğü;
  • Rahatlık.

Parlak duvar sıradışı ve yaratıcı formları oturma odası yapacak modern ve işlevselParlak duvar sıradışı ve yaratıcı formları oturma odası yapacak modern ve işlevsel

can mükemmel bir kabine olarak uyum ve parlak bir yüzeye sahip bir modüler panel oturma odasında. Bu ceviz veya Wenge yapımı ahşap döşeme daireler, tam olarak entegre olur. Bu tür yüzeyler ile içine kontrast enjekte edebilir.


Parlak Oturma iyi oda daha aydınlık ve rahat hale getirmek için yardımcı ışığı yansıtır. Parlak duvar şık perdeler ve aksesuar çeşitliliği ile desteklenebilir. tamamen farklı tonlarda olabilir parlak duvar al, böylece, tüm en cüretkar tasarım kararları somutlaştırmak mümkündür.

Önemli! Klasik tarzda yapılmış oturma odasında parlak duvar kullanın, bu gerekli değildir.

Parlak tarafı emaye kaplı gerçeğine nedeniyle, bu dikkatle herhangi bir soruna neden olmaz. duvardan kiri temizlemek için, sadece özel bir araç ile özel bir bez ovalayın.

parlak bir yaşam almak için nasıl

Mümkünse birçok model sayesinde tamamen tüm istekleri tatmin edecek en kabul edilebilir seçeneği seçmek için çünkü oturma odasında Parlak duvar, sadece mükemmel görünüyor. Çok yetkin her modül konumunu dikkate almak bir duvar ihtiyacını seçerken, mobilya oturma odasının uzaya sığabilir ve boşluk kalabalık etmez.

parlak bir oturma odası seçerken, onun üretimi için kullanılan malzeme, hem de tasarım ve şekline dikkat etmelidirparlak bir oturma odası seçerken, onun üretimi için kullanılan malzeme, hem de tasarım ve şekline dikkat etmelidir


Modern duvarındaki konum çubuğuna bir TV veya hoparlörler için özel modüller vardır. modül için kitaplar, kapalı, camdan yapılmış açık olabilir.

Eğer oturma odasına bir duvar seçtiğinizde, modüllerin bir dizi odayı donatmak için ihtiyaç ve boyutuna bağlı olarak, kendi istekleriyle bir duvar oluşturmak için olanak hatırlamakta yarar var. Onarım çalışmaları sadece mobilyalardan bir permütasyon yaparak, oturma odası dönüştürebilir hatta olmadan ek olarak, modüller kolayca, dönüşür.

Oturma odasında parlak modüler duvar hazır set olarak satın alınan ve unsurları tek tek modüller seçim yapılabilir. Eğer oturma odasında eşsiz bir iç oluşturabilir ve bireysellik vurgulamak için öylesine Her birey modülü, tasarım ve dekor farklıdır. oturma odasında Modüler duvarlar güzel aydınlatma, orijinal donanım ve cephe dekorasyon modern unsurları sayesinde de eşsiz bak. en büyük talep yüksek kaliteli doğal ahşaptan yapılmış modüler mobilya, kullanır. Bu mükemmel kalite ve zarif görünümü ile karakterizedir. Modern malzemeler cephelerinin Çok popüler, özellikle de bu tür metal, plastik, cam gibi. Onlar modern ve sofistike bir görünüm parlak duvar vermek için yardımcı olur.

oturma odasında Beyaz parlak duvar (video)

Nedeniyle modellerin geniş çeşitliliğe, herkes bir fonksiyonel ve rahat mobilyalar alabilirsiniz. oturma odası için Parlak paneli - güzel dekorasyon ve rafine iç tamamlıyor.

oturma odasında parlak duvar Tasarım (iç fotoğraf)

0d5b1c4c7f720f698946c7f6ab08f687- 2d5f3caa3a9081fa85d9ad41d5c25ab5-- 614- 1912 30-18- 98b9fcf3c6e46b579935f24a43214813- 62620-- 12266-54071aa5ecf47- 57795d239273- 3803142-

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =

map