2017 yılında Yeni öğeler yatak odası mobilyaları: 4 cazip bir seçenek

2017 yılında Yeni öğeler yatak odası mobilyaları: 4 cazip bir seçenek

12 October 2017Yatak odası ilişkisine dayanan modern tarzda dizayn ve tüm ayrıntıları makul olupYatak odası ilişkisine dayanan modern tarzda dizayn ve detaleyEsli makul olup bunu bir kural vermesi gerektiğini moda sunuyor izleyin - Yatak odasını şimdi uyku ve dinlenme değil, sadece bir yer. Pratik ve estetik - Bu 2017 yılında en iyi ittifak. Ama yatak odası için temel gereksinim - mutlaka günlük zorluklara dikkatini gerekir. Bu küçük şeyler bir yeri vardır ki yaratılmasına gevşeme, rahatlık bölgesinin bir yerdir. Ve bir çok yatak odası tasarımına bağlıdır.


Modern yatak odası seti: Renk şeması

Eğer klasikleri çizilir, bir pastel paleti için durdurmalıyız. Ama muhafazakar sen de, hiç kimse pastel tonlar her zaman güncel olan, arayacak. Parlak aksan aksi onun işlevi yapmaz, sadece ayrıntılarda, renkli yatak odası olmamalıdır kullanılmaktadır.

lehine beyaz. Bunun için moda zaten azalır gerekir gibi görünüyor, ama modern katalog hiçbiri, tasarım kavramları beyaz bir yenilik setleri olmasıdır. Beyaz, çok yönlü bütün boyutları ve düzeni odalar için uygundur. 

beyaz renkte odası süit tüm tonları ile iyi giderbeyaz renkte odası süit tüm tonları ile iyi gider 

Modern kulaklıklar - gri ve beyaz bir ittifak. tandem, bu iki tonları huzur ortamı yaratmak ve gözlerini süzerek değil önemli olduğunu söyledi. Gri aksi yatak odası çok katı olduğunu, çok karanlık olmamalıdır.

Başka moda özelliği - beyaz ve doğal ahşap bir kombinasyon. Ve burada en iyi doğal kombinasyonlardan birini tekrar edecektir gibi, mükemmel bir çözüm olacaktır, biraz gri ekleyebilir. Bildiğiniz gibi, doğada daha yetenekli bir tasarımcı var.


formları ve malzemeleri: Yatak odası 2017 set

Model oldukça sert uyku setleri hala moda kataloglarında yer göründüğünden, loft tutku sona vermeyin. Onlar biraz kaba olabilir masif, oldukça münzevi vardır. Bazen seti klasikleri yakın basittir, ama bunun başında - kaba ağaç işleme veya tuğla bir duvar.

yatak odası takımı seçerken için temel koşul - tamamen kendi isteklerine uymak zorundadıryatak odası takımı seçerken için temel koşul - tamamen kendi isteklerine uymak zorundadır

Diğer seçenekler de geriye motifleri tekrarlamak eğilimindedir: • iç 60 bulunabilir, baş kısmı yuvarlatılmış duvarlı yatak;
 • ornateness olmadan ve her zamanki elemanları olmadan Kolaylaştırılmış, pürüzsüz şekiller, örneğin, yatak bacaklar ve diğer küçük eşyalar için görünür olmayacak;
 • yatak odalı süit giderek ince bacaklar aniden parlak renkler veya (ince ovmada) Perişan-şık estetik üzerinde retro tablonun bir parçasıdır.
 • Değil ferforje duvarları ile moda yataktan. ferforje duvar taklit parçası sokak, mozaikleriyle bir çizim vb - Bugün size planın süper model bulabilirsiniz Ama bu duvar sadece diğer yoktur, yatak başında olmalıdır.

Örnek moda kulaklık 2017

Bu modern şık kulaklıklar bir parçası olabilir? İhtiyacınız olmayan başka bir şey - Genellikle, ideal olarak bir kompleks yatak odası donatır. Hemen belirtmek gerekir, çağdaş tasarımcılar bu anlamıyla ve psikolojik olarak oda yükler ve inancıyla yatak odasında oda dolap bırakmazlar.

Modern bir tarzda yatak odası süit rahat ve kullanımda pratik olmalıModern bir tarzda yatak odası süit rahat ve kullanımda pratik olmalı

: Is - günümüzün en yaygın seti Çünkü

 • Tuvalet masası. Çoğu zaman, bu üç çekmeceli, Amerikan kavak yapılmış alçak dikdörtgen masa ceviz rengi vardır. Tablo metal ayakları ile, dönüştürülebilir özellikte değildir.
 • Ayna. dikdörtgen Ayrıca, 90 cm'lik bir yüksekliğe ve 60 cm genişliğinde, aynı malzemeden.
 • TV altında konsol. Genellikle 40 cm Bu konsolun derinliği ve yarım metre yüksekliği. Konsol ayakları üzerinde duran, çekmeceler vardır.
 • Büyük yatak. Oda yaklaşık 2 m ve 1 m, genişlik ve yükseklik - 160-165 cm çift yatak gray flax.
 • Başucu masası. İki çekmece, yüksek bacaklar, yükseklik 56 cm. 35 sm dolapları derinliğe sahiptir. Materyaller ve renk aynıdır.

Hala bu yatak odasında gerekebilir Tüm duvarda küçük bir başucu halı veya parça, bir zemin lamba, TV ve muhtemelen atmosferik resimdir.

uyku seti faydaları nelerdir

Çoğu zaman, yatak odası mobilyaları parça parça satılıyor. Ama kitleri onların elemanları başlangıçta birbirleriyle kombine genellikle satın almak daha karlı. 

tek tek mobilya satın daha ucuz olduğu için, bütün yatak seti alıntek tek mobilya satın daha ucuz olduğu için, bütün yatak seti alın

Tipik olarak bir dizi içerir:


 • yatak;
 • Bir veya iki komidin;
 • Dolap (her zaman değil);
 • çekmeceli dolap;
 • tablo Pansuman;
 • Ayna.

Tüm bu ayrı dışarı satın alma olacak olursa, fazla ödeme 40 ila% 60 olabilir.

alıcının ortalama ödeme hedefleniyor üretici, ayarlanabilir yatak odası aşınmaya dayanıklı malzemelerden yapılmış mobilyalar kullanmaktır. Genellikle oldukça yüksek bir iplik, koç kravat veya serigrafi baskı ile yatakta başıdır. Ayrıca çekmeceler, dolap, komidin bir sandık yayınladı. Bu kulaklık, demode uzun klasikleri, gravitating.

2017 yılında Yatak odası tasarımı (video)

set tasarımcıları İdeal kombinasyon halinde yaptık Yatak odası, mükemmel yatak odası, zorlayıcı, tüm görüntüyü yapar. Ve sadece mobilya yerine her parça bulmak zorunda ve yatak odası iyi donatmak.

İyi alışverişler!


2017 yılında Yeni öğeler yatak odası mobilyaları (fotoğraf)

51-- 5fc82ed5558ce79442a64ab4a4a9e546 622 2a07c0e565622bf6b002c3dcb68d2acc1024768 2112 6f151dda4d7d65542d866d76c746c120 11090 29308 3720img 49844136ded6-909x909b

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

93 − 84 =

map