The BlogTasarım tavan dikkate genel iç konsepti alarak geliştirilmelidir. Sadece bu durumda sadece güzel değil, aynı zamanda şık olacakTasarım tavan dikkate genel iç konsepti alarak geliştirilmelidir. Ancak bu durumda o tavan tasarımı ile düşünme içerir, hatta en profesyonel, güzel, ama aynı zamanda modnymLyuboy tasarım projesi sadece olacaktır. Yanlış malzemeleri seçmek veya renk ile yanlış giderseniz, bütün tasarım konseptini "uçmak". Ve en iyi seçenek seçmek için, tüm moda seçenekleri arasında çalıştırmak için gereklidir.


Yeni öğeler 2017 yılında tavanları: moda asma tavan ne tür bugün

Biz gerginlik tavan konuşursak, hala geçerlidir. tasarımda soru, tavan ve dış tarafında yapısal özellikleri değil.

Bugün insanlar fotoğraf baskısı ile tavan tercih birçok yönden hala. doğa ve onun parçaları türünden sadece başlangıç ​​versiyonları soyutlama, resimlerin basılması ve yüksek düzeyde sanat tesislerin çeşitli değiştirilir. Ama bu tür yıldızlı gökyüzü gibi klasik sürümü arasında bulunabilir. yatak odası veya çocuk tavanlar her zaman güncel olan, onlar odasında özel bir atmosfer yaratır.

Dünya resim haritası ile Asma tavan - Bir çocuğun odasında şık ve sıradışı dekorasyonDünya resim haritası ile Asma tavan - Bir çocuğun odasında şık ve sıradışı dekorasyon

Parlak veya mat:

 • Eğer karanlık bir zemin var ve mobilya karanlık paletinde de ise, daha uygun mat tavan olduğu;
 • Parlak tavan görsel oda koşulları değiştirebilir, yani yansıtıcı özelliklere sahiptir, ancak ters etki olabilir çok küçük bir odada - hatta daha yakın ve havasız oda hissediyor olacaksınız;
 • Parlak diğer yansıtıcı yüzey vardır bir odada iyidir.

renkler gelince, parlak tavan sadece çok büyük, geniş ve yüksek bir oda gelemez. Diğerlerinde, kaçınılmaz alanı daralır.


Provence tarzında Moda tavanları 2017

Biz Provence stili bir iç moda patlama olduğunu söylemek mümkün değil. O popüler bir on yıl değildi, ama bugün bir soluk bulmuş gibiydi. Ve eğilimler uzun süre o kurşun olacak şekildedir.

Provence - aldatıcı bir basitlik, oldukça ucuz biblolar, ama ucuz değil. Bu gelenek için doğa ve saygı ile organik olarak her iç iyi, alaka ve güvenilirlik tadı.

doğal malzemelerden yapılmış Provence tarzında Gizli lüks ve tavanlar, ev sahibinin iyi tat işaret edecekdoğal malzemelerden yapılmış Provence tarzında Gizli lüks ve tavanlar, ev sahibinin iyi tat işaret edecek

Provence stili yaşlılık karşı daha fazla çekilmek olduğunu çok garip bir görüş ve bazı retro ya da bir şey yoktur. Uzak sadece kapalı arazide zeytin için sevgi ile aşılanmış insanlar emekli değil. Bu zamansız stili, farklı kuşaklar için bir stil.Yani, Provence stili tavanlarda:

 • doğal malzemelerden imal - tercihen, tabii ki, ağacı;
 • Renk paleti çevresindeki peyzaj yakındır - beyaz, yeşil, kahverengi ve çok yumuşak tonları;
 • Tavanda olası çatlaklar dekoratif "antika" dir;
 • Kiriş ve dubalar sadece güvenilirlik Provencal tavan verir.

Tavanlar sütümsü - Provence moda stil damgasınıTavanlar sütümsü - Provence moda stil damgasını

Eğer sütlü renkte boyanmış ahşap çıtalar bir tavan varsa, büyükanne bir tekstil gölge bir avize veya lamba asmak, ayrıca yanlış gidemez.

2017 tavanlar, modern fikirlerin Tasarım: loft tarzı

Loft - bu malodruzhestvennye şeyler arada görünen bir salata, bu. sadelik ve özgünlük, pratiklik ve ihmal, moda bağbozumu ayrıntıları ve derinliği.

Ama bu, bu çatı olduğunu. Ve bu, ancak, diyemeyiz şimdi de kendinize yaşamak çok rahat olabilir tavan boşluğu, bir varyasyonu olduğunu söylemek.

karmaşık bir yapılandırma ve kirişler çok sayıda varlığı ile ayırt çatı tarzı tavanlarkarmaşık bir yapılandırma ve kirişler çok sayıda varlığı ile ayırt çatı tarzı tavanlar

çatı tavan:


 • Ekranda görünen bu iletişim;
 • Bu, herhangi bir belirgin süsleme olmadan bir ham ve vahşi malzeme, olduğu;
 • olağandışı çerçeveleme, ampuller ve sokak lambalarının dar anlamda bu aydınlatma;
 • Tavan ahşap ise, iyi eğik ve oldukça alışılmadık bir şekilde dekore kirişler olabilir.

spot şeklinde lambaların çok sayıda tavan, çatı katı tarzı kemer sıkma vermekspot şeklinde lambaların çok sayıda tavan, çatı katı tarzı kemer sıkma vermek

senin çatı tavan de normaldi, pürüzsüz ve beyaz örneğin, "obrutalit" özel harfler çalışma karakter ve kıç ışıklar olabilir edin.

2017 yılında Daire yenileme, yani moda olan: tavan, zemin ve sadece

Eko-stil ayrı bir açıklama tahsis etmek değil imkansız. Bu ekolojik düşüncenin bir ürünüdür. Tabii ki, iç plastik paneller veya streç filmin tavan yapmaz. Nasıl değil sentetik bir muşamba ve laminat katında seni görmek istiyor.

Sonra ne? Elbette, bu tüm çeşitliliğiyle bir ahşap tavan olabilir. Ama bu seçenek tarzı birçok hayranları tarafından kabul edilir, böyle bir yumuşak iç için çok karmaşık. Böyle dairelerde tavan çoğu sadece beyaz boya ile boyamak için.

Eğer biraz daha karmaşık bir şey istiyorsanız, tavan duvar kağıdı mantar veya bambu paneller üzerinde yapıştırabilirsiniz.


2017 yılında ülkenin tarzında tavan

Ülke tarzı, Provence ve birçok yönden eko benzer. Oysa zamanda önemli farklılıklar vardır.

İpuçları ülkenin tarzında bir daire tasarlamak için:

 • Tavan ahşap ile dekore ya da sadece hafif bir renge boyanabilir, bu mümkün - Herhangi pastel;
 • Süsleme Ülke Tavan ahşap kirişler olabilir;
 • iç Renkler çok zengin ve canlı olmamalı;
 • Mobilya country tarzı düz çizgiler ve minimal dekorasyonu gerektirir.

Ülkenin tarzında tavan ahşap kirişler, hiçbir fırfırlar, doğal açık renkler ile karakterizedirÜlkenin tarzında tavan ahşap kirişler, hiçbir fırfırlar, doğal açık renkler ile karakterizedir

Bu arada, mobilya parçası, eski sandıklar, sepetler ve kutular yerini alabilir. Ve genel olarak, mobilya hantal, büyük olmamalıdır.

2017 yılında hi-tech tarzında tavan

yüksek Teke sıklıkla kullanılan tavanlarda bazı futuristik bir ortam yaratmak. Burada, mükemmel bir şekilde, düz ve pürüzsüz bir yüzey ana değeri, özgün kadar karlı ve aydınlatma cihazları düzenlenebilir.

Geometri ve simetri - yüksek teknoloji tarzı ana özellikleri tavanlarGeometri ve simetri - yüksek teknoloji tarzı ana özellikleri tavanlar

Hi-Teke bol Parlaklık. Ve çok tonları zıt. kırmızı + beyaz, beyaz + turuncu, vb - Sen hacmi, aynı zamanda rengi sadece çalış çok düzeyli bir yapı kullanabilirsiniz

Geometrik şekilleri ve simetri gibi bir tavan için gerekli. Bir affedilmez hata olur bu tarzda doğal malzemeler taklit eder.

2017 yılında Modern tasarım tavan (video)

Gördüğünüz gibi, 2017 yılında moda sen üslup doğru tavanı pick up eğer gerçekten yapabilirsiniz, onu memnun olduğunu söylüyor. Değil hepsi yükselen ve aynı yüklemek için acele. Hayır, sonuna kadar evinizin tarzı ile uyum halinde olacak tasarımın bu tür tercih ediyor.

2017 yılında tavanların Tasarımı (yeni ürünlerin fotoğraf)

Zvezdnoe-nebo-nad-spalnym-mestom 18c7454f2f4a81ae12f564517a2ef708 140Perryhqroomru4 541 020 1590-1 494231 2014-ranza-modelleri-onerileri 105049938940803539399192835406428346228057o 1382968408kuhnya-15-KVM-5

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 56 = 63