2017 yılında duvarlar için Trendy ve şık duvar kağıtları: iç fotoğraf

2017 yılında duvarlar için Trendy ve şık duvar kağıtları: iç fotoğraf

12 October 2017Duvar kağıdı - En önemli malzemelerden odnin moda ev iç oluşturmak içinDuvar kağıdı - Duvarlar iç en önemli parçalarından biri için en önemli malzemelerden odnin modern iç domaModnye duvar kağıdı oluşturun. onarım başlar ve için işleri uygun malzeme seçimi kesin olmalıdır. Tabii ki, kesinlikle herhangi duvar kağıdı seçin, ancak iç gerçekten şık ve ilginç hale getirmek için isterseniz, 2017 yılında moda trendleri farkında olması gerekir. Diğer tasarım öğeleri ile birlikte duvar kağıdı odaya dikkate mobilya almak gereklidir. esas olarak, fantezi doku ve renk alabilir, ancak oda gerçekten şık ve şık görünüyordu için, iç kalan ayrıntıları seçmek için avantajlıdır.


tasarım duvar kağıdı geniş bir seçim

2017 - onarım aydınlık ve popüler koyu kırmızı, turuncu, sarı yapılabilir anlamına gelir doğu takvimde Maymun, yılı. Böyle yeşil gibi yumuşak renkler, unutmayın. Gray de gri tonlarında bütün odasının yanı sıra kırmızı veya turuncu bir duvara tahsisi bitirmek için popüler moda, dışına gider.

Maymun, çiçekler, sarmaşıklar görüntüleri ile bitkilerin çeşitli duvar kağıdı seven moda da bitkilerin sapları.

Ayrıca yaprak ve diğer bitkilerin bir resim ile düz duvar kağıdı ve duvar kağıdı birleştirebilirsiniz. desenler popüler doğu ve soyut kalır itibaren.

Gri popüler ve 2017 yılında kalırGri popüler ve 2017 yılında kalır

2017 yılında inşaat piyasası parlak resimler, desen ve dokularla farklı duvar kağıdı geniş bir yelpazede sunuyor. gerçekten benzersiz malzemeler doldurulur Mağazalar, renk çeşitliliği mükemmel sıradışı doku ve desen duvar kağıdı ile eşleşecek. Parıltı planda kalmış moda kompleksi farklı şekil ve formlarda üç boyutlu çizimleri artık.


Üreticiler farklı renkler ve evi dekore edebilirsiniz belirli bir tasarım ile duvar tüm koleksiyonu üretirler. Moda da ancak farklı renklerde, aynı duvar kağıdının aynı odada kullanmak kabul edilir.

2017 yılında en moda duvar kağıdı: karakteristikleri

mağaza gelmek olması, gerçekten malzemelerin bu çeşitliliğin arasında kaybolabilir. Zaten söz konusu, Mobilya ve perdeler dayalı edildiği gibi, size gereken duvar kağıdı seçin. Örneğin, bej mobilya ve çikolata tonları sakin duvar kağıdı uygun ışık tonları.

onların seçimi her zaman zorluklar getiriyor bu yüzden duvar kağıdı, mobilya ve perdeleri ile bağlantılı olmalıdıronların seçimi her zaman zorluklar getiriyor bu yüzden duvar kağıdı, mobilya ve perdeleri ile bağlantılı olmalıdırBu yılını aşağıdaki özelliklere duvar kağıdı:

 • Aynı renkteki resimlerinin sakin zemin üzerinde Olağandışı kalıpları. Çeşitli çevreler, elmas, gri ve bej duvar kağıdı tonlarında zengin kareler.
 • desen olmadan veya ince koyu rakamlar ve desenler ile Işık duvar kağıdı. Bu duvar kağıtları görsel alanı genişletmek, yatak odası ve oturma odasında yapıştırılır.
 • moda tasarımları tüm zamanda popüler Asya farklı temalar ve Avrupa motifleri de bulunmaktadır. yatak içine mükemmel şekilde uyum duvar kağıdı üzerine şehirler, manzara manzaralar ve karakter.
 • taş, tuğla ve diğer malzemelerin doku ile Desen da salonda veya mutfakta bir vurgu olarak kullanılabilecek onların pratiklik açısından popülerdir.
 • Popüler ve hacimsel 3D duvar kağıtları ve duvar kağıtları Oldu. Her ikisi de bu şekilde vurgu, aynı odada kullanılabilir.
 • İç tarafta duvar kağıdı da parlak ve mat, parlak ve dokulu örneğin, farklı dokular birleştirir.

Farklı renk ve doku ihtiyacını kullanarak bu ve bu tür mobilya veya perdeler gibi diğer iç ayrıntılarını tamamlamak üzere unutmayın. 2017 yılında ve kullanımı ve farklı renkler karıştırmak için moda olsa da, duvar kağıdı taban rengini karar vermeniz gerekir. Bu yıl moda canlı renkler vardır, ama aynı zamanda popüler ve sessiz pastel tonları tutmuş. Bu duvar kağıtları görsel duvarları hizalamak ve uzay genişletilmesine izin verir. Eğer parlaklık eklemek istiyorsanız, duvar parlak duvar kağıdı veya kullanım duvar kağıtları ile bitmiş olabilir.

Modaya duvar kağıdı (video)

odası için duvar kağıdı: Tasarım fotoğraf 2017 değerlendirmesi

Sıcak yaz - 2017 yılında sıcak denize sefer çok şık renkler kahverengi ile kombine mavi ve koyu mavi, turkuaz, lacivert farklı tonları vardır. Bu renkler plaj, kum ve yaz anımsatmaktadır. Browns mutfak için idealdir, ama parlak mavi yatak odası veya oturma odasında pokleit olabilir.

Farklı renklerde giderek daha popüler soyut desenler haline gelmektedir. Duvar kağıdı yüksek teknoloji ve klasik bir düz malzemeler daha popüler hale geliyor etmiştir.

Duvar kağıdı popüler desenleri ve renkleri kullanırsanız, iç uzun sizi mutlu ve modaya olabilir, bu yüzden bir daha pahalı duvar kağıdı ve yüksek kalite satın almak en iyisidir için olacaktır.

Dekoratif özellikler duvar kağıdı

 1. Parlak materyaller kullanılarak vurgular. oturma odası ya da yatak olarak duvar kağıdı diğer renkleri ve pürüzsüz duvar sakin fondaki dokular kullanılarak, alanı genişletmek ve iç parlaklık vermek için avantajlı olabilir.
 2. İyi seçilmiş duvar kağıdı kayıt hem modern ve klasik yöntemleri kullanabilirsiniz, iç vurgulamak yararlı olabilir.
 3. Duvar kağıdı, yatay ve dikey kalıplarını kullanarak duvarların düzensizlikleri düzeltmek için izin verir.
 4. farklı renklerin aynı duvar kağıdını kullanarak bu tekniği duvar kağıdı zonlu tesislerinde, genellikle stüdyo daireler kullanılır sağlar.
 5. Küçük odalarda ışıltılarla duvar kağıdı ek dolguda, ışık, böylece genişleyen boşluk payı bırakınız. Parlak güzel duvar kağıdı ışığı yansıtır ve aynı zamanda oda geliştirmek.
 6. Dalgalı çizgiler ve soyutlama sadece lezzet oda vermek, oturma odası veya çocuk yıllarda kullanılabilir.
 7. Duvar kabartma duvar kağıdı farklı doygunluk renkler, bu malzemeler artık geleneksel duvar kağıdı daha pahalı olma eğilimindedir. Bu tür kompozit malzemeler vurgular duvarların bir kullanımı daha iyidir.

Yaz hep çok mavi tonları moda şimdi deniz ile ilişkilidirYaz hep çok mavi tonları moda şimdi deniz ile ilişkilidir

Uzun ve zor olabilir duvar kağıdı hakkında konuşun, sadece düzgün seçilen duvar kağıdı dramatik odanın tüm iç tasarımını değiştirebilir ve gerçekten moda önümüzdeki yıllarda yapabileceği unutulmamalıdır. Karşıt ve ilginç çözümler, iyi seçilmiş paleti benzersiz tasarım ve stil vurgulamak.


Kusursuz Wallpaper 2017: iç eğilimleri ve uygulamaları

Dikkatle duvar kağıdı seçmek gerekir oturma odası için, bu odada arkadaşlar ve misafirler gelip, bu burada çoğu zaman gerçekleştirildi. Mobilya sakin tonu narin duvar kağıdı ve genellikle hafif ile iyi gidecek. Bir Aydınlık ve büyük desenli duvar kağıdı almamalıdır, sen çizgili zaten aşina duvar kağıdı alabilir, bunlar demode olmadı. vurgular yerleştirme unutmayın, açık renkli kağıdı parlak uçlar PhotoWall ile seyreltilmiş veya desenler ile duvar kağıdı dokulu olabilir. Vurgular da parlak bej bir duvar kağıdı veya doku ile diğer malzemeleri kullanılarak düzenlenebilir.

Aydınlık yatak da unutulmaya yüz tutmuş olan, parlak renklerde dekore Vogue sessiz yatak odası, içinde şimdi.

2017 popüler pastel tonlarda Çizim odası2017 popüler pastel tonlarda Çizim odası

Mavi, soluk pembe, sakin, yeşil ve sarı. Başucu duvar kağıdı desenleri ile bitmiş olabilir, ancak bunlar çok parlak ve genel resmin dışında olmamalıdır. Şık ve duvar kağıtları plaj veya gün batımı, örneğin, bulunmaktadır. Yatak odasında duvar kağıdı koyu renkler odayı ışık çok olması durumunda, yapıştırılmış olabilir.

Böyle yeşil bambu görüntü ile pembe duvar kağıdı olarak bitki ve hayvan farklı desenleri, popüler duvar kağıdı haline geldi. Mobilya durumda parlak renklerle oda aşırı şekilde değil, ışık seçmek daha iyidir.


2017 yılında Mutfak daha iyi ışık materyalleri bitirmek için, ancak mobilya böyle mor ve mavi kulaklıkla mükemmel beyaz duvar kağıdı olarak parlak renkler seçin. Siyah dolapları da popülerlik kazanmaktadır. Biz doğrudan desenli süslemek için duvar kağıdı ve pişirme yeri yemek, örneğin, farklı duvar kağıdı mutfak alanı ayırt edebilir - Uni duvar kağıdı sulu tonları. desen ve çiçek çizimleri ile duvar kağıdı unutmayın, onlar moda da vardır. Ancak, oda, renkli duvar kağıdı aşırı değil, mobilya duvar kağıdı ile kontrast teşkil edecek, hafif ve tek renkli olmalıdır. Önemli olan oda uyum oldu, gözleri dokular ve tonları bir zenginliği muzdarip vermedi.

2017 yılında duvar kağıdı (video)

Sonuç olarak, 2017 yılında vurgu yani duvar kağıdı oda görsel büyük ve daha yapım iç uyması gerektiğini, konfor ve mekan üzerinde olduğunu söylemek gerekir. tonu kombine ve iç yeni ve taze bir şeyler tanıtıldı sürece, renk ve dokuları ile deneme korkmayın. yatak odası ve mutfak için, sakin ışık tonlarını seçebilirsiniz ve oturma odası için aydınlık ve sulu renkler, soyut desen çeşitli almaya. Eğer doğru ve niteliksel olarak iş yaparsanız, modaya uygun ve şık duvar kağıdı birkaç yıldır sahibini memnun edecektir.

2017 yılında duvarlar için Modaya duvar kağıdı (fotoğraf)

3d-duvar-için-yaşam odalı-74 1-Oboi 5-rahatlatıcı-oturma-odası-ile-muhteşem-modern kanepeler-7 6 33-19 137 355 382 1091-sıcak çağdaş ve-yatak odası-duvar-tasarım-aile tarzı-by1440x900 1731-için-taze-oturma odası-ile-deri-dışkı-yeşil-gri-halı-wallpaper1280x720

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

64 − = 55

map