The Blogyerine iki küçük oda, bir yeniden tasarımı üzerinde karar verdikten sonra, bir büyük, parlak ve havadar olsunyerine iki küçük oda, bir yeniden tasarımı üzerinde karar verdikten sonra, bir büyük, parlak ve havadar pomeschenieSegodnya küçük daireler yeni dönemini yaşıyor olsun. Giderek daha fazla sahipleri yeniden geliştirme alanlarında yardımıyla onların yaşam koşullarını iyileştirmek için çözülür. Bunu yapmak için, üretilen eylemi meşrulaştırmak isteyen özel izin almalısınız. 16 kareler tasarımın Mutfak-salon tek başına veya bir tasarımcı yardımıyla yapılabilir. Onun tek amacı konfor, rahatlık ve işlevsellik tesislerinde.


16 metrekarelik mutfak-oturma odası tasarımı: avantajları ve dezavantajları

Mutfak-salon küçük bir oda çok daha büyük görünecek şekilde çerçeveli edilebilir.

tasarım binayı seçerken buna aşırı olmamalı gerçeğini dikkate almak önemlidir. alanını artırmak için, küçük bir oda, dekorasyon için kullanılan özel teknikler.

çok sayıda küçük oda için fikirler tasarlamak. Ama hakkını seçme, oldukça zor bir görev olabilir. Sonuçta, oda sahipleri binanın tercihlerine bağlıdır, pratik ve şık olmalıdır.

Duvar fazla şeyler düzenlemek sağlayacak sökün veya sadece daha fazla alan için yer bırakınDuvar fazla şeyler düzenlemek sağlayacak sökün veya sadece daha fazla alan için yer bırakın

Avantajları ve dezavantajları:

 • Kombine Uzayda bir büyük bir artı maksimum açılımıdır.
 • Büyük bir alan daha kolay ikiden küçük olanları ise donatın.
 • Kombine uzay mümkün olduğunca verimli alan kullanımına izin verir.
 • Bu boşluk çok çabuk kirlenmesine edilir.
 • talihsiz bir durum oturma odasında rahatsızlık neden olabilir.
 • Tüm uzay gıda koku nüfuz.

Eğer mutfak ve oturma odası kombinasyonuna karar vermeden önce, bütün avantajları ve küçük bir alanda kararın dezavantajları tanımak önemlidir.


Uygun 16 metrekarelik bir mutfak-oturma odası planlama

Mutfak-salon doğru planı seçmek zor olabilir. Doğru planlama gerekli yerden tasarruf yardımcı olabilir.

planlamanın olası türleri internette bulunabilir sayesinde uzman dergiler veya deneyimli bir tasarımcı yardım alınmalı.

Eğer planlamayı gerçekleştirmek önce, kafamda görmek önemlidir. Bunu yapmak için, öncelik yardımcı olacaktır ayrıntılı bir proje geliştirmek gerekiyor.

düzgün planlamak için yapmanız gerekenler: • Tüm iletişimler ile kombine bir kat planı çizin.
 • , Mutfak bulun yerleşiminin farklı türlerini kullanarak ve en iyi olanı karar verir.
 • iç ekleyin.
 • rahat hareketi engel olmaz boşluk, nesneler arasındaki mesafeyi ölçün.                                                                                                             Yeni tasarım kararları sayesinde böyle bir birlik tesislerinde çok fonksiyonel ve tüm uygun olacağı güzel oda sonuç almak tamamen farklı şekillerde yapılabilirYeni tasarım kararları sayesinde böyle bir birlik tesislerinde çok fonksiyonel ve tüm uygun olacağı güzel oda sonuç almak tamamen farklı şekillerde yapılabilir  

Doğru Run sadece deneme yanılma, düzenleme ve mobilya yeniden düzenlenmesi ile mümkün planlıyoruz. Bu kez yapılır, bu yüzden sonra rahatsızlık hissederseniz edilmelidir.

16 kareden oluşan bir mutfak-oturma odası yerleştirmek için nasıl

Çalışma ve konut bölgeleri Uygun yerleşim dairenin gelecekteki düzenlemesi kolaylık ile belirlenir.

Yeniden geliştirme tüm yasal kurallara yapılmalıdır hatırlamak önemlidir. Uyumsuzluk daire sahiplerini, ancak evin sakinlerini sadece etkileyen trajik sonuçlara yol açabilir.    

oda kombine mutfağa gidiyor ve yaşam önce artıları ve eksileri tartmak gerekiroda kombine mutfağa gidiyor ve yaşam önce artıları ve eksileri tartmak gerekir

Sorun önlemek için, izin veya çeşitli eylemlerin uygulanmasını yasaklayan kurallarını öğrenmek önemlidir.

Dernek alanı Kurallar

 • Sen tesislerinde bir mutfak alanı olamaz;
 • Sen banyo ve tuvalet pahasına alanını genişletmek olamaz;
 • Kombine mutfak gazlaşacak takdirde, iki bölgeleri birleştiremezsiniz.                                              mutfak eşyası dairenin sahiplerine kolaylık sağlamak uymalıdırmutfak eşyası dairenin sahiplerine kolaylık sağlamak uymalıdır

daha birçok kural vardır. çok zaman alır ve çaba uzaklaştıran işi - Bir izin alma.

İç mutfak, oturma odası 16 metrekarelik: Fotoğraf ve pratik ipuçları

çok dikkatli bir küçük odada iç dekore. Bir yanlış hamle bütün iç berbat edebilir çünkü.

Küçük bir oda kabul edilemez gereksiz ayrıntıları kadar kazık olduğunu hatırlamak önemlidir. Bu dağınıklığı anlamında ve kötü tat dolu yol açabilir.

küçük bir oda tasarlamak için tasarımcılar sadece en gerekli parçaları kullanmak için tavsiye edilir.   

oturma odası ile Açık mutfak - resepsiyon, genellikle oturma odası ile Açık mutfak - resepsiyon, genellikle "Kruşçev" ve "brezhnevok" tasarımında olduğu gibi, yeni geniş daireler, stüdyolar, çatı katlarında, evler kullanılan


Pratik öneriler:

 • Yüzey bitirme kullanımı ışık tonları için;
 • aydınlatma dikkat, oda görsel olarak daha büyük görünüyor yapmak için yeterli olmalıdır;
 • Küçük veya yerleşik mobilya kullanımı;
 • Kesinlikle iş ve eğlence bölgesini sınırlayan.                                                                                        

Bir araya getirilen boşluk yapma uyum kuralı takip etmek önemlidir olduğunda: mutfakta ve oturma odasında mobilyalar birbirleriyle birleştirilmelidir.   

Mutfak ve oturma odası: düzen ve faydalı ipuçları sırları. Teknik İç Tasarım (Video)

16 metrekarelik mutfak-oturma odası dizayn projesi

kendileri için ideal bir seçenek 16 metrelik bir oda düzenlemek için, iç oluşturmak için kullanılacak bir stil karar vermek önemlidir.


Stil mutfak-oturma odası, her seçer. Ancak, tüm stilleri küçük ölçekli odalar işlenmesi için uygundur unutmayın.   

hiçbir değişiklik için, yanlışlıkla taşıyıcı duvar parçasını yıkmak için değil, izin BTI alması gerekir. Bu görünüşte küçük bir değişiklik değil öngörülen etkileri gerektirecektir mozhe4thiçbir değişiklik için, yanlışlıkla taşıyıcı duvar parçasını yıkmak için değil, izin BTI alması gerekir. Bu görünüşte küçük bir değişiklik değil öngörülen etkileri gerektirecektir mozhe4t

farklı tarzlarda rağmen aksan yardımcı ve sağ imar binayı yerine getirmek için teknikler vardır.

imar binanın Varyantlar

 • bar kullanımı;
 • zeminin başarılı tasarımı;
 • ada kısmının kullanımı;
 • ayırıcı olarak yemek masası kullanmak;
 • ekranlar ve bölmelerin kullanımı;
 • Sınırlayıcı olarak kanepe kullanma.                                                                                            çubuk karşıt duvarın her iki sabit bölümü ve mutfak ayrı bir parçasını Byat olabilirçubuk karşıt duvarın her iki sabit bölümü ve mutfak ayrı bir parçasını Byat olabilir

Düzgün Run İmar küçük bir oda - çok önemli bir görev. onunla Deal deneyimli tasarımcılar veya tasarım için özel ödenek yardımcı olacaktır.

Imar birkaç parlak fikirler (video)

biz profesyonellerin tavsiye kullanırsanız, kolayca ve basitçe olabilir küçük bir boşluk donatmak için. Kendileri için en uygun tasarım seçenekleri sıralamak yardımcı ve seçecektir tasarım projelerinde çok sayıda sunabilir. Çok önemli bir durum düzgün planlama ve imar tesislerinde. Aynı zamanda görsel olarak mutfak-oturma odası alanı genişletmek için doğru renk ve aydınlatma teknikleri kullanmak önemlidir. 

16 kareler mutfak-oturma odası tasarımı (fotoğraf)

017f2bc1e010da2XL 002 20778085001465208646 180 201 2401528ca4f81b10 79911010 91010483 1380561973kuhnya-s-gostinoy-12 06092013123726

Leave a Comment

Your email address will not be published.

80 + = 83