15 fikir ve fotoğraflar: Kruşçev şık oda

15 fikir ve fotoğraflar: Kruşçev şık oda

12 October 2017Kruşçev de Düzgün dekore edilmiş oturma odası şık ve rahat oda olabilirKruşçev de Düzgün dekore edilmiş oturma odası şık olabilir ve rahat komnatoyZhiteli Kruşçev genellikle bu tür evlerde olan oturma odası, doğru kayıt soru ile karşı karşıya farklı geniş alan ve rahat geometrik yapıdır. iç tasarım sorununun mevcut durumu iyileştirmek için tasarlanmış birçok tasarım tekniği vardır. Zengin seçimi her yaptığı tadı salonu dekore sağlar. Kruşçev Hall, şık güzel ve rahat olabilir.


salonu yapma: Hazırlık işler için ipuçları

tasarımcıların oformitelnymi eserleri gelecek onarım görselleştirmek için yardımcı olacaktır tasarım projesi, yaklaşık ayarlamak için tavsiye edilir önce. Bugün, bu tür projelerin yarattığı atmosfere en derin dalma yardımcı özel programlar yapılabilir. Dairenin sahipleri kendi hazırlanmasında yer alan ve bilgisayar programlarını sahibi değilseniz, bunlar kağıt üzerinde basit bir diyagram çizmek, ancak böyle güçlü bir etki vermez.

kendi elleriyle tasarım odalar yazılırken sorunları ve genel rahatsızlık olabilir her aile bireyinin tercihlerini düşünün ya da gelecekte önemlidir.

Odanın tasarımına geçmeden önce, dekoratif unsurların stil ve miktarına karar vermeniz gerekiyorOdanın tasarımına geçmeden önce, dekoratif unsurların stil ve miktarına karar vermeniz gerekiyor

Odanın iç sakinlerinin yaşam ritmini uygun bir stil seçmek önemlidir üzerinde düşünüyorum. Bu toplantı ve partiler için oturma odası olabilir. Ya da belki sessiz ve konforlu oda dinlenme ve rahatlama için tasarlanmıştır.

Hazırlıklar:


 • Tanımlama ve odanın üslup özellikleri seçmek;
 • dağılımını ve dekoratif öğelerin sayısını belirlemek;
 • duvarlar, tavanlar ve zeminler bitirme yöntemi belirleme;
 • Mobilya miktarı, kalitesi ve yerleştirme belirler.

Eğer biliyorsanız iç tasarım üzerinde karar verin amaçlı bir salon dizayn edilecektir ne için, basittir. O tasarımcı teklifler denk olmasa bile, aynı zamanda kendi zevkinize odaklanmak önemlidir. Salon - ailesi için bir yer, bu konforlu ve rahat olmalıdır.

oda Kruşçev yaşayan İyi fikirler: Fotoğraf

tek odalı Kruşçev her sahibi içinde yaşadığı boşluk değiştirmeye gerek karşı karşıya. Oldukça küçük bir alanı, görsel basit tekniklerle büyütebilirsiniz. Bugün yaygın olarak dernek alanı varyantı yayıldı.

Eğer apartmanda küçük bir boşluk değiştirmeniz gerekirse, o zaman mutfak oturma odası birleştirebilirsinizEğer apartmanda küçük bir boşluk değiştirmeniz gerekirse, o zaman mutfak oturma odası birleştirebilirsinizkonut alanında kolaylık sağlamak için ve artırmak tasarımcıları oturma odası ve mutfak birleştirmek için tavsiye edilir. Böylece kesinlikle iki fonksiyonel alanları kombinasyonu kurallarına uymak gereklidir.

görsel alan daha orantı yapmak oturma odası için iyi bir fikirdir yardımcı olur. Biz renkler, mobilya ve aydınlatma uygun seçimi bahsediyoruz. Aksan düzeltmek için önemlidir.

renk

Bu parlak renklerde oturma odası düzenlemek için en iyisidir. Ancak, durum çeşitlendirmek ve daha canlı hale tekniklerini kullanmalıdır. Önemli - tezat kullanımı diğer ev mobilyaları ile renk kombinasyonu.

mobilya

oturma odası için fonksiyonel yük taşıyacak pratik ve sade mobilyalar, uygun olacaktır. Bugün mobilyada geniş popülerlik kazanmıştır.

En popüler işlevsellik ve pratiklik ile karakterizedir yerleşik mobilya, olanEn popüler işlevsellik ve pratiklik ile karakterizedir yerleşik mobilya, olan

tavan

hruschevke arzu gerginliği ayarlamak ve inşaat menteşeli için. Bu parlak renklerde tavan duvar kağıdı, boya veya dekoratif sıva çizmek en iyisidir.

aydınlatma

Karmaşık ve ağır yapıları kullanamaz. Nokta ve alan ışıkları kullanmak daha iyidir.

Eğer tavsiye izlerseniz, durum aydınlık ve rahat dışarı dönecek. Gereksiz ayrıntılarla oda dağınıklığı olmamalıdır. Bunlar görsel olarak tartım ve atmosfer dar.


odada 2 hruschevke de güzel Oda

dairede bir yatak odası varsa, salon çok daha kolay süsleyin. Bugünkü karar odası ve mutfak bir kombinasyonudur. Bu boşluk ve etkinlik odaları genişletecektir.

boşluk birleştirmek için bir karar vermeden önce, bütün aile bireylerinin rızasını almak için önemlidir.

Imar değiştirilebilmektedir. Bu bar veya doku yapılarının kullanımını belirleyen alçıpan bölme olabilir. Böylece, yemek alanı açılan veya kapalı olabilir.

Görme odasında alanı genişletmek, bir renkte duvarların tasarım ve tavan kullanabilirsinizGörme odasında alanı genişletmek, bir renkte duvarların tasarım ve tavan kullanabilirsiniz

alanını artırmak için seçenekler:


 • Dikey görüntüler dekorasyonu ile duvarları Dekorasyon;
 • ayna varlığı;
 • duvarlar ve tavan için aynı rengin kullanılması;
 • Soğuk tonlar vurgu.

İyi bir çözüm aynaların tasarımdır. ille ayrı ayna kullanmayın. Onlar içine inşa edilebilir.

Nasıl Kruşçev içinde salonu yenmek için

Oda iletişim ise, mobilya düzenlemesi için sorumlu bir yaklaşım gerekir. Her santimetre dolayı. Bu nedenle, ilk etapta mobilya pratik olmalı.

Günümüzde yaygın modüler tasarımı. İdeal duvar şık ve fonksiyonel olabilir.

Modern bir tarzda dekore edilmiştir konuk odası iç, içine mükemmel uyum Modüler duvarModern bir tarzda dekore edilmiştir konuk odası iç, içine mükemmel uyum Modüler duvar

Odanın tasarımı için Stiller basit ve anlaşılır seçmelisiniz. kullanmayın veya Empire stili Eski püskü şık vermeyin. Onlar darmadağın bir boşluk yapacaktır.

Kayıt için Stiller:

 • Klasik;
 • Modern;
 • ülke;
 • Provence.

bir oda yaparken tasarım boyutlu ve karmaşık olmamalıdır hatırlamak önemlidir. boş alan tutmak için, basit ve öz oda vermek gerekir. Takı küçük ama canlı dekor öğeleri haline gelebilir.

Salon dizaynı Kruşçev (video)

Kruşçev oda şık olabilir düzenleyin ve kısaca, tasarruf ve uzay optimize etmeye yardımcı teknikler hakkında bilgi sahibi olmadığını. Basit, özlü ve işlevsel olmalıdır. Çalışmaya başlamadan önce, gelecekteki odası sunacak detaylı tasarım projesi, geliştirmelidir. tüm aile bireylerini dahil etmek ihtiyacını hazırlanmasında.

tasarımda oda Kruşçev (iç fotoğraf)

23 58i530223a944377 202 123-91 166509 185070900 204544 777267994 1373215528interer-zala-V-hruschevke3 1398230290sovmestit-malenkuyu-kuhnyu-s-gostinoy-foto

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 5

map