10 kural: Güzel bir siyah beyaz salon nasıl yapılır

10 kural: Güzel bir siyah beyaz salon nasıl yapılır

12 October 2017Siyah ve beyaz salon zerafet ve güzel iintererom çekiyorSiyah ve beyaz salon zarafet ve güzel iintereromCherno beyaz oturma odası çekiyor - her zaman pahalı ve çekici görünen bir klasik birleşimidir. Bu küçük bir daire veya büyük Sovyet yapımı konakları, modern tip kullanılabilir! Bu renk şeması evrensel adlandırılabilir. Ancak, sırayla gerçekten birkaç parlak vurgular eklemek için yeterince parlak renkler ile oynamaya başladı söyledi. Ortaya çıkan iç çözelti modu ve yılın zamanına bakılmaksızın, uzun süre göze çok hoş olacak!


Bir oturma odası Siyah ve beyaz iç: Ana avantajları

güzel ve asil şeylerle kendilerini çevreleyen istiyorum enfes tadı ile insanların prerogative - siyah beyaz bir yaşam kurma. Bu görev ile iyi şey profesyonel kim önceden tasarlanmış düzenleri işlemek ve onun müşteri ile tüm inceliklerini üzerinde anlaşabiliriz. Tabii ki, biz kendi iç tasarım deneyebilirsiniz, ama gerçekten ayakta tasarım çıkma ihtimali biraz azalır.

Böyle bir tasarım her zaman ilgili kalacaktır siyah-beyaz-konuk odalarının en önemli avantajıBöyle bir tasarım her zaman ilgili kalacaktır siyah-beyaz-konuk odalarının en önemli avantajı

Sen, yıllardır yetiştirmek değil bir düzine projelerini yapmak zorundayız. Sonra tasarım gerçekten bir patlama alacak. Ve en İddiası iç çözümlerinde.

Ne zaman dış kışkırtıcı siyah beyaz salon avantajları çok büyük bir numarası vardır:

 • renk çözeltilerinin yönlülük;
 • Diğer gölge parlak tonlar ile birleştirme yeteneğini;
 • "Q faktörü" iç çözüm elde edilir;
 • herhangi bir geçerli moda için aciliyet.

Böyle bir monokrom renklerde yapılmış odası, oturma, kelimenin tam anlamıyla istihbarat ve iyi tat ile doyurulmuş. Ve, tasarım yalnızca klasik renkler, siyah ve beyaz aralık avantajlı seçilir olağanüstü kişilikleri kullanır olmasına rağmen.


siyah beyaz oturma odası: Bilmeniz gerekenler nelerdir

Gri ve sıkıcı bir durum siyah ve beyaz renklerle dekore bir apartmanda yaşamam. Ancak, mobilya seçimi için prosedüründe bazı değişiklikler yapmak için ihtiyaç olduğunu anlamak önemlidir.

siyah ve beyaz oturma odası ile dekore edilmiş, uzmanlar beyaz mobilya seçmek için tavsiyesiyah ve beyaz oturma odası ile dekore edilmiş, uzmanlar beyaz mobilya seçmek için tavsiye

Ve burada satın alırken dikkat edilmesi gereken bir kaç temel nüanslar şunlardır: • Bu mobilyada bir renk karıştırmak için en iyisi - beyaz veya siyah;
 • Parlak aksan küçük miktarlarda, ancak, yer alıyor;
 • çevreyi aşırı şekilde değil Mobilya, minimum olmalıdır;
 • Cinsiyet nötr gölge karşılamak için daha iyidir;
 • Eski Sovyet döneminden kalma mobilya sığdırmak olası değildir.

Buna ek olarak, özel bir set satın almadan önce, tam bir iç çalışmak ve onların parlak vurgular seyreltmek için olsun ya da olmasın, bileşenleri birbiriyle uyum içinde nasıl düşünülmesi tavsiye edilmektedir. aslında, devamı vardı, iş arkadaşlarının her biri tamamlayacak hep birlikte beklenen unsurları satın almak için en iyi yer.

Farklı zamanlarda edinilen bireysel parçadan oluşan iç, nadiren başarılı olarak kabul edilir. Bu nedenle, onarım bir oturuşta yapılmalıdır. Değişim herhangi küçük ayrıntılar zamanla olabilir.

en moda siyah ve beyaz oda

Doğru bir siyah beyaz paleti alıp - bu bir moda deneylerin tüm sevenler için gitmek zorunda kalacak sadece yarısı yol. ve gelecekte ev sevk edilecektir tarzı seçimi, - Söz konusu olan.

Çoğu zaman, ev sahibi seçilir:

 • Loft;
 • ve klasik;
 • Modern;
 • Endüstriyel tasarım.

çatı oturma odasının içine mükemmel uyum Siyah ve beyaz renklerçatı oturma odasının içine mükemmel uyum Siyah ve beyaz renkler

Tüm bu üslup siyah beyaz layık bakmak daha çözümler, ama kötü tat ve yüksek tarzı arasındaki çizgiyi bulmak için deneyimsiz bir kişiye çok zordur.

Seçilmiş stilde bilginin durumunda eksik ve ona gerçekten istediğiniz kendinizi uygulamak için, bir baz birkaç kural olarak almak gerekir:

 • Asgari ek ayrıntılar;
 • temel olarak yaşanan uzmanlarının çalışmalarını alarak;
 • hataları düzeltmek için arzu;
 • kendi uğraşları Yeterli değerlendirmesi.

Ortaya çıkan tasarım zevk neden olmaz durumunda, satışı durdurmak ve bir uzmanın yardım istemek iyidir. tamamlanmasından sonra yeniden yapmak çok daha kolay olacaktır bu noktada bir hata düzeltildi. Ve en önemlisi, çok daha ucuz!


Deneyim siyah ve beyaz tasarım zor, ama çok gerçek fark olduğunu göstermektedir. Önemli olan - acele edin ve sonuna görmek istediğiniz tam olarak ne olduğunu bilmiyorum.

Bir oturma odası iç siyah mobilyaya ihtiyacın mı

Salon veya salon genellikle uzun bir servis ömrü mahkûmdur mobilya yeterli miktarda temin edilir. Genellikle talep ışık modeli, ancak, kim siyah mobilya var olma hakkına sahip olduğunu söylenir?

siyah mobilya satın almak isterseniz, o zaman oda beyaz duvar olmalısiyah mobilya satın almak isterseniz, o zaman oda beyaz duvar olmalı

Aşağıdaki koşullar yerine getirilmesi koşuluyla, çok avantajlı olacaktır Bak:

 • Bu, cam dekore iç seyreltilir;
 • Mobilya bitişik olan bir duvar, bir beyaz renkte yapılır;
 • mobilya, aşırı durumlarda, parlaklık canlı detayları mevcut ya.

Şık siyah beyaz oturma odası (video)


panter mobilya gibi Siyah beyaz siyah-üstün ve tartışmalı tasarımda mükemmel uyum sağlar. Dikkatli her ayrıntı ile çalışan bu tür cesur deneylerin korkma gerekir. Neden birçok insan böyle zor bir tasarıma seçerim? Evet, çok özgün ve yeni görünüyor çünkü. Gerek acele ya da kör moda poz. buna tematik vurguları vasıtasıyla gerçekleştirilen kendi vizyonunu, eklerseniz İç kesinlikle çok daha iyi görünecektir. Hatta bir piyano haline gelebilir! Ama doğru öğretmelidir!

Siyah ve beyaz oturma odası (iç fotoğraf) tasarlayın

4f8f6618709341562cdf9693368 1-3-950x790 48c03c366261e6957d2f77806ad12c557c 576 1517 4175191 Cherno-belayagostinaya27-650x800 cherno-Belaya-gostinaya0 cherno-Belaya-Gostinaya-1200x900 Cherno-Belaya-Gostinaya-10260

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 25 = 29

map